Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rak mamu mu

Rak mamu mu

Točno to. Vrjetn bi bili vsi v strahu, vsi bi se bal zame, bi premleval skoz vse to, skratka boljš je bit tih dokler si lahk.
[/quote]

Kaj pa mislijo tvoji bliznji? Ko bos enkrat pod ruso ti tega ne bos vedela, oni se pa bodo sekiral zakaj nisi povedala. To je sebicno dejanje. Verjetno o bolezni ne razmisljas in tudi ne ves kaj bi si mislili in zeleli domaci.
[/quote]

Bolj sebično je, da jih obremenjuješ, dokler ni potrebe za to, spremenit ali pomagat tako ne morejo nič. Je boolj pomembna volja posameznika, da psihično ne melje stalno o bolezni.

Brina,
že v mojih prvih odgovorih sem te prosila, da se tema sama ne izbriše, za nas, naše pogovore, izmenjave mnenj in odgovorov.
Ne pa, da se ti še naprej obremenjuješ s temo, branjem in pojasnjevanjem.
Vso energijo sedaj potrebuješ zase, le zase, popolnoma nobenega drugega naprezanja.
Vse to pusti, da gre tema dalje brez tebe, se bomo že sami zmenili.
Nič nam nisi dolžna, prav nič.
Usmeri se le nase, vase in v svoje moči, da se zdraviš, saj veš, JAZ SE ZDRAVIM.

Čas je zate dragocen in tvoja naloga nismo mi, ne forum, pač pa edino ti.
Vse daj na stran, razen sebe, pozitivne energije, ki jo rabiš zase in vere vase.

Kaj pa mislijo tvoji bliznji? Ko bos enkrat pod ruso ti tega ne bos vedela, oni se pa bodo sekiral zakaj nisi povedala. To je sebicno dejanje. Verjetno o bolezni ne razmisljas in tudi ne ves kaj bi si mislili in zeleli domaci.
[/quote]

Bolj sebično je, da jih obremenjuješ, dokler ni potrebe za to, spremenit ali pomagat tako ne morejo nič. Je boolj pomembna volja posameznika, da psihično ne melje stalno o bolezni.
[/quote]

Si ji že odgovoril tako kot sm ji misla sama. Se spet strinjam z napisanim.
Ne vem, ampak poznam žensko, ki je imela raka, hodila na kemoterapije, obsevanje, bila pa je čist ista kot Brina. Ni hotla sploh razmišljat o tem, napiz.devala v bolnici vse tiste, ki so ležale zravn nje na oddelku in jokale in ženska se ga je rešila, od tega je pa ca 25 let.
Moja babi je tud umrla za rakom in ko je moja mami kmal po tem šla na pregled, jo je zdravnik vprašal zakaj je prišla. Ko mu je povedala, ji je čist lepo rekel: če boste skoz premlevala o tem, vrjemte mi, da ga boste 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dobil, zbijte si to iz glave.
Slišala sm tud za primer žlahtnice. Je kr neki skoz sanjala in bila prepričana v to, da bo zbolela za rakom, skoz sam panično o tem govorila. Kot da ga je priklicala. Jbg, je težko, ampak vrjamem, da tuki ful vpliva psiha.

Bravo Polarni sij, tvoji odgovori so najboljši, čista 10tka!

Greee zaaa reklamooo. Dejte mal pogledat po drugih temah kako Brina vabi k branju svoje teme. Ob 3h ponoci pise po forumi. Tako se bo pozdravila? Kolk ste naivni! Kolk je bilo tem o raku, o boleznih… tale pa je edina s preko 100 komentarji. Naivneziiiiii.
[/quote]

Kakšno reklamo, za kaj?
Pogovore o našem zdravju večina nas smatra za resne, zato provokatorje preskočimo.
V veselje je ugotovitev, da se vendarle brigamo drug za drugega, da nam je mar, ter, da v hudi travmi skupamo pomagati, smo čuječi, smo prisotni!

Pravzaprav je tema tu dokaz za to, kar je razveseljivo.
Za nas je upanje, da znamo še komunicirati ali smo se tega sposobni naučiti.

Greee zaaa reklamooo. Dejte mal pogledat po drugih temah kako Brina vabi k branju svoje teme. Ob 3h ponoci pise po forumi. Tako se bo pozdravila? Kolk ste naivni! Kolk je bilo tem o raku, o boleznih… tale pa je edina s preko 100 komentarji. Naivneziiiiii.
[/quote]

Kakšno reklamo, za kaj?
Pogovore o našem zdravju večina nas smatra za resne, zato provokatorje preskočimo.
V veselje je ugotovitev, da se vendarle brigamo drug za drugega, da nam je mar, ter, da v hudi travmi skupamo pomagati, smo čuječi, smo prisotni!

Pravzaprav je tema tu dokaz za to, kar je razveseljivo.
Za nas je upanje, da znamo še komunicirati ali smo se tega sposobni naučiti.
[/quote]

Da resno vzames socloveka. Mene niso. Eni se pa delajo norca se celo iz samih sebe. Sem tudi jaz rekla, da bi lahko skupaj stopili, si pomagali, izmenjali izkusnje… Pa ne. Vidijo samo sami sebe.

Je pa tudi tako, da recimo jaz (ni nujno, lhko kdo drug) recem tako, bo drug rekel kontra, ce jaz recem kontra bo drug spet rekel obratno. To je zame provokacija, ko poskusas sprejet ampak, ko sprejmes pa spet ni ok,se takoj spremeni od iste osebe.

Ko se znajdemo v labirintu, iz katerega ne vidimo hitrega izhoda, potrebujemo takojšnjo in pravo mero uporabne pomoči.
Tu bomo verjetno dobili vse nametano na kup, na nas je, da s kritično distanco hitro ocenimo, katero info bomo uporabili, ostalo je balast, ki se naj nas ne tiče.

Kot tudi drugje v življenju.
Res pa je, da se v kupih danih komentarjev lahko izgubimo in ne vidimo pravih.
Če znamo iskati, se pravi pojavljajo tudi v drugih, podobnih temah, zato obup ni potreben.
Treba je le sebe usmeriti točno v tisto, kar nam je v korist, razprave za nas niso koristne; jemljejo nam čas, energijo, dvigujejo adrenalin, ki nam je škodljiv.
Torej se jih ne poslužimo, damo na ignore.

Tu in v podobnih temah smo dali povezave, kjer se najdejo pravi članki ali pravi komentarji, adekvatne izkušnje ljudi, ki gredo ali so že šli čez to, kar doživljamo mi sedaj.
Le poiskati jih je treba, če ne se vpraša ponovno.
Neg.komentarji na nas nimajo učinka.
Moj nik je mantra za uspeh! Preverjeno vedno.
Toliko.

New Report

Close