Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Samska pri 40

Samska pri 40

ja vsaka nedostopna luknja, je ena možnost manj, da bodo do seksa prišli.

Domnevam, da si to pisal meni?

Glej, ne želim se ukvarjat z otroci. Zato me moški, ki že imajo otroke, ne zanimajo. Razen v primeru, če bi bili otroci že odrasli.
Drugače pa ločenec z otroci pomeni: dopust z otroci. Kaj bi s tipom, ki gre na dopust z otroci, jaz pa še vedno sama na dopust?
Pa še kup drugih stvari.
Če so otroci odrasli, to me pa verjetno ne bi motilo.

ja vsaka nedostopna luknja, je ena možnost manj, da bodo do seksa prišli.
[/quote]

Bo kar držalo.
Je pa smešno kako se zlije kup žaljivk s strani zagrenjenecev na žensko, ki reče, da bo kar samska ostala :).
Mene moški, ki rečejo, da jim ni do veze, da so raje samski, sploh ne motijo. Saj mi nič ne škodijo, mi nič ne težijo.

Ej, ti samska. Če te zanima samski, brez otrok, mi piši. Če ja, potem ti pošljem kontakt.

Odgovarjal sem tebi “podobna samska 40” – no ja skupen dopust (mogoče teden dni ni po mojem nič tako katastrofalnega, posebej, če so otroci že precej samostojni – mogoče še ne ravno odrasli, ampak zanimivi inteligentni najstniki), če si potem s tipom lahko privoščiš še vsaj 2-3 tedne dopusta brez otrok…
Kaj pa misliš o čustveni plati? Moje mnenje je, da nekdo, ki je izkusil materinstvo/očetovstvo drugače doživlja sočloveka in ima nek drugačen nivo empatije.
Pri ženskah to ni nujno potrebno, ker imate že tako relativno visoko stopnjo empatije, pri moških pa zna biti to včasih velik problem (posebej pri zakrknjenih samcih – imam namreč nekaj prijateljev, ki so samski…)

Sedaj, po vseh teh žaljivih komentarjih mi je kar slabo, če kakšnega tipa vidim… Sej še z dreves niso dol splezali, kaj šele kaj drugega….

Zenska sexa lahko iz 2 razlogov. Da dobi ljubezen ali denar. Vse drugo je izkoriscanje.

Najhuje je fukat in bit manj kot kurba.
Takih tipov ki so zadovoljni s svojim samskim zivljenjem, je ogromno. Govorijo da ne bodo sli na silo v zvezo z vsako, probajo dobit kaj zastonj fuka, niamjo ne materialno ne custveno kaj ponudit.

Domnevam, da si pisal pod nikom en tip?
No ja, z otroci ne bi jaz hodila na dopust :). Ne z malimi, ne z najstniki.
Kar se pa čustvene plati tiče pa kaj vem. Poznam ok ljudi, ki imajo otroke in ok ljudi, ki nimajo otrok pa poznam cel kup tipov, ki imajo otroke pa zanje ne skrbijo (taki se mi gnusijo). Ne bi ravno rekla, da so čustveno bolj zreli tisti, ki imajo otroke. Eni so, drugi niso.
Pri moških z otroci vidim težavo v tem, da otroci niso stvar, ampak so čuteči ljudje. In tudi od novega partnerja/partnerke je logično, da se pričakuje, da vzpostavi kvaliteten odnos do teh otrok. Ne da jim igra mamo ali očeta. Ampak vseeno mora biti kvaliteten odnos. Tako, da kdor ni za take zadeve, ni pametno, da v to meša otroke.
S tem, da poudarjam: moški, ki imajo otroke pa zanje ne skrbijo oz se izogibajo otrokom – taki se mi pa gnusijo.


Torej po tvoje ženska ne more uživati v seksu? Ne more seksati iz golega užitka?

K sreči niso vsi moški taki kot monovci. Tule gor je res večina moških totalno defektnih v glavi.
V reali je dosti več normalnih moških kot tu gor. Verjetno je kak ok tu gor, samo res redko.

K sreči niso vsi moški taki kot monovci. Tule gor je res večina moških totalno defektnih v glavi.
V reali je dosti več normalnih moških kot tu gor. Verjetno je kak ok tu gor, samo res redko.
[/quote]

Smo tudi tukaj normalni.

K sreči niso vsi moški taki kot monovci. Tule gor je res večina moških totalno defektnih v glavi.
V reali je dosti več normalnih moških kot tu gor. Verjetno je kak ok tu gor, samo res redko.
[/quote]
Jap drži. Razočarani ker nimajo ženske. Nobena noče imeti z njimi opravka.

Ne, ne more. Razen ce je custevno in materialno potesena. Se pravi porocena. Pa se taka se potem na podlagi dobrega sexa zaljubi v svojega ljubimca. Kar se moski ne.

Ti si pa naivčina. Še kako lahko ženska ima moškega samo za seks in nič več. Ne rabi biti poročena.

LOL a da ne more?
Potem bi tgovina s seks igračami propadla, ker z igračo imaš težko kakšen globok čustveni odnos, denarja ti pa tudi noče dati :)))


Hehehehe hehehe hehehehe

Po mojem v zgornjem odgovoru leži razlog, da si še vedno samska – nisi se upala “stopiti na plano” in si poiskati alfa samca, beta samci pa po niso dovolj dobri zate.
OK – vse lepo in prav, ampak za to, da dobiš pravega partnerja, se je treba tudi malo potruditi. Očitno raje potisneš glavo v pesek kot da bi se “postavila zase”.
Princev na belih konjih je na svetu kar nekaj, vendar te morajo vseeno opaziti, da lahko prijahajo k tebi 🙂


Beta samec ne obstaja. Obstaja samo alfa samec ali samica.

Verjetno nisi prebral mojega prvega posta, kjer pišem, da sem si včasih želela razmerja, da zdaj pa ne več :). Zato se nič ne trudim, da bi koga našla.
Alfa samci me ne zanimajo, se nimam za alfa samico :).
Jaz se kar znam postavit zase, zato pa nisem gospodinja kakemu moškemu :).
Princi pa me sploh ne zanimajo, niti malo. Imam že raje konja kot princa.

Da se ženska zaljubi, je čisto običajno. Kmalu začnejo čustva ven metat, kar za moškega ne morem trditi. Govorim iz izkušenj. Pač, ko sva skupa nama je lepo, potem vsak po svoje. Ona bi pa ne vem kaj še. Zmenila sva se, da bova fuq frenda in tako naj ostane.

Nikjer in nikdar ne gre posploševati. Mogoče pa je svet zanimiv ravno zaradi tega.
Ste pa ženske zelo zanimive, ko tako trdno zastopate svoja stališča :), a ne “podobna samska 40”?
Mogoče je pa treba čustvom dati prosto pot in potem pride nekdo, ki mogoče ne izpolnjuje vseh kriterijev, je pa Moški z veliko začetnico in potem se smisel vseh kriterijev in zahtev izgubi…


Posla se nikoli ne sklepa z nekom, ki ima popolnoma drugačne interese kot ti, ker je obojestransko zadovoljstvo bolj kratkega roka.
Zamenjaj poklic, če se ti redno dogaja da se vse zaljubijo vate, potem ta poklic nikakor ni pravi.


Posla se nikoli ne sklepa z nekom, ki ima popolnoma drugačne interese kot ti, ker je obojestransko zadovoljstvo bolj kratkega roka.
Zamenjaj poklic, če se ti redno dogaja da se vse zaljubijo vate, potem ta poklic nikakor ni pravi.
[/quote]

Ženska mora nekaj čutiti do dedca, da mu da fračo. Pri dedcu tega ni potrebe. S časom lahko nastanejo problemi. Še posebej, če je ona samska. Kako bi ona to pa to …

Nisem brala vsega, sploh ne vseh žaljivk, ki jih naklofajo nesrečni, zagrenjeni monovci, ampak na hitro sem pa preletela zapise.
In ja, v marsičem sva si podobni. Sva istih let in nekako nisva zagreti za kako vezo :).
V mladih letih sem si zelo želela imet partnerja, nikakor, si pa nisem želela imet otrok. Imela bi partnerja, otrok pa ne. Tako, da izbira je bila že bolj oskubljena. Sploh, če omenim, da ne bi imela niti takega, ki ima otroke od prej.
Ampak zadnje čase opažam, da mi niti do tega ni, da bi imela partnerja brez otrok. Kaj vem, nobenega pravega interesa nimam za to.
S tem, da meni je bil seks vedno v užitek. Samo zdaj si ga samo bolj poredko zaželim. Pa ni problema dobiti nekoga, ki je stalni prijatelj za seks :). Samo vse manjkrat imam tako željo.

Pa dobiti moškega, ki bi mi bil ok? Težka. Bi moral biti brez otrok in si ne želet otrok. Že tu jih zelo malo ostane.
Pa potem bi moral opraviti pol gospodinjskih skupnih del. Velik del moških si pa predstavlja, da je kuhalnica za ženske, likalnik za ženske… tako, da se tu spet hudo razredči.
Pa finacirala ga tudi ne bi.
Pa rada hodim na potovanja,rada športam, tako da zapečkarji in kavčarji me tudi ne zanimajo.
[/quote]da si torej frigidna, je tako, tu je srž vsega problema in to ni žaljivka, to je pač dejstvo

Seveda, zato pa samske vprasajo kaj custvenega ali/in materialnega bos ponudil v zameno.
Zato klosarji tu gor jamrajo kako ne morejo dobit nobene. In zato zenske trzijo svoje p….
Takih neumnih ki dajo brez nic nazaj, skorajda ni…. razen ful ful mlade…
Ali porocene

New Report

Close