Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski sem, ker so ženske predrage

Samski sem, ker so ženske predrage

Se strinjam! Zdaj me bo zagotvo obtožil, da te kujem v nebo, čeprav imaš prav. 🙂

Ti niti povprečen nisi. Še pisat ne znaš pravilno, hahahahaha.
[/quote]

Opažam, da ti tudi ti ne.

Ti mama tudi kuha, lika in pere? Res ne rabiš ženske, ker je vlogo ženice prevzela že tvoja mama.
[/quote]
Mislim, pa kaj vas tako žuli ta koncept “mama pere, lika, kuha”??? Zagotovo zato, ker ko gre za ženske, slej ko prej ugotovijo, da so jih njihovi desci strenirali za svoje druge mame in zdaj one (se pravi, VE SAME, ki se tukaj zmrdujete nad “mama pere, kuha, lika”) počnejo točno to, kar očitajo drugim: VE SAME kuhate, perete, likate za svoje desce! Vau, napredek, res!

In isto velja za desce: vsi se nekaj sklicujejo na svoje samostojnosti pa originalnosti, niso pa niti dneva zdržali, ne da bi se priklopili kateri na siso! To ti je vrlo osamosvajanje, ja! Z mamine sise na ženino!


Poišči si feministko. Feministke trdijo, da so samostojne in sposobne poskrbeti zase. Zato feministka sigurno ne bo hotela tvojega denarja. 🙂

Najbrž se je zgonila s sosedom, ker ni znal zanjo poskrbeti. Pameti pa tudi nima, zato res ni imela razloga, da bi z njim ostala.


Mislim, pa kaj vas tako žuli ta koncept “mama pere, lika, kuha”??? Zagotovo zato, ker ko gre za ženske, slej ko prej ugotovijo, da so jih njihovi desci strenirali za svoje druge mame in zdaj one (se pravi, VE SAME, ki se tukaj zmrdujete nad “mama pere, kuha, lika”) počnejo točno to, kar očitajo drugim: VE SAME kuhate, perete, likate za svoje desce! Vau, napredek, res!

In isto velja za desce: vsi se nekaj sklicujejo na svoje samostojnosti pa originalnosti, niso pa niti dneva zdržali, ne da bi se priklopili kateri na siso! To ti je vrlo osamosvajanje, ja! Z mamine sise na ženino!
[/quote]

Lažeš. Ljudje načeloma niso v zvezah celo življenje. Iz katerega stoletja si pa ti prilezel? In ja, nekateri znamo tudi kuhati.


Mislim, pa kaj vas tako žuli ta koncept “mama pere, lika, kuha”??? Zagotovo zato, ker ko gre za ženske, slej ko prej ugotovijo, da so jih njihovi desci strenirali za svoje druge mame in zdaj one (se pravi, VE SAME, ki se tukaj zmrdujete nad “mama pere, kuha, lika”) počnejo točno to, kar očitajo drugim: VE SAME kuhate, perete, likate za svoje desce! Vau, napredek, res!

In isto velja za desce: vsi se nekaj sklicujejo na svoje samostojnosti pa originalnosti, niso pa niti dneva zdržali, ne da bi se priklopili kateri na siso! To ti je vrlo osamosvajanje, ja! Z mamine sise na ženino!
[/quote]

Ja Jure, ker imamo vsi ženske od 20 leta pa do smrti ane. Samskih obdobij ni kajne.

Lažeš. Ljudje načeloma niso v zvezah celo življenje. Iz katerega stoletja si pa ti prilezel? In ja, nekateri znamo tudi kuhati.
[/quote]
Lažem? Iz katerega vrtca si pa ti prilezel? Tam se otroci obkladajo z “Lažeš” (ker ne vedo, kaj pomeni).

Ne govorim o zvezah. Govorim o sisah. Veza gor ali dol. Glavno, da se priklopi samici na siso., potem pa vseeno, koliko samic v življenju cuza.


Lažem? Iz katerega vrtca si pa ti prilezel? Tam se otroci obkladajo z “Lažeš” (ker ne vedo, kaj pomeni).

Ne govorim o zvezah. Govorim o sisah. Veza gor ali dol. Glavno, da se priklopi samici na siso., potem pa vseeno, koliko samic v življenju cuza.
[/quote]

Lažeš. Ljudje niso v zvezah celo življenje, zato niso vedno priklopljenih na sisah.

Mimogrede, beseda laž nima nobene zveze z vrtcem.
http://bos.zrc-sazu.si/cgi/neva.exe?name=ssbsj&tch=14&expression=zs{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3D31471


Lažem? Iz katerega vrtca si pa ti prilezel? Tam se otroci obkladajo z “Lažeš” (ker ne vedo, kaj pomeni).

Ne govorim o zvezah. Govorim o sisah. Veza gor ali dol. Glavno, da se priklopi samici na siso., potem pa vseeno, koliko samic v življenju cuza.
[/quote]

Ti si rajši priklopljen na trde? No ti kar..

A ti mogoče razumeš moj prejšnji komentar? Sem mogoče napisal, da sem v zvezi? Iščem potrditev? Kakšno? Od koga? Zakaj bi mi potrditev nekoga, ki ga poznam nekaj pomenila? Upam, da se hecaš.. Sicer naj te pa razočaram.. Trenutno uživam v samskem stanu, če bo pa kaj drugače ti pa javim, da potrdiš moje osebne odločitve. Fak kok ste eni tupi.
[/quote]

Za crknit. Na mojo temo srdito odgovarjajo tipsoni…ki so…samski. In sam sebe prepričuješ, da ne boš vedno samski.

Za crknit. Na mojo temo srdito odgovarjajo tipsoni…ki so…samski. In sam sebe prepričuješ, da ne boš vedno samski.
[/quote]

Odgovarjajo samski, kot tudi tisti v zvezah. V čem je problem? Brihta, temo si odprl v kategoriji Starševski čvek. Rabiš razlago kaj točno naj bi to pomenilo?

Lažeš. Ljudje niso v zvezah celo življenje, zato niso vedno priklopljenih na sisah.

Mimogrede, beseda laž nima nobene zveze z vrtcem.
http://bos.zrc-sazu.si/cgi/neva.exe?name=ssbsj&tch=14&expression=zs{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3D31471
[/quote]
Razumevanje besede pa ima zvezo z vrtcem – z mentalnim nivojem vrtca, kjer si ti obtičal.

Za crknit. Na mojo temo srdito odgovarjajo tipsoni…ki so…samski. In sam sebe prepričuješ, da ne boš vedno samski.
[/quote]

In zakaj oni ni smejo odgovarjati? To je javen forum. Si mogoče v prvem postu na koga posebno apeliral? Ker meni se ne zdi tako. Torej, kaj jočeš?


Razumevanje besede pa ima zvezo z vrtcem – z mentalnim nivojem vrtca, kjer si ti obtičal.
[/quote]

Torej si lagal. Na tvoj nivo žaljenja pa se ne bom spuščal, ker to moj intelektualni domet. Ti pa lahko veselo nadaljuješ..

Sem si mislil. V tej temi meni in nicku Šleperke najsrditeje nasprotujete samci, ki same sebe nekaj prepričujete.

OK.. Kaj zdaj?

OK.. Kaj zdaj?
[/quote]

In kako ti veš kdo je sam in kdo ne? A mogoče kje piše?

In kako ti veš kdo je sam in kdo ne? A mogoče kje piše?

Ne, vidiš zgolj tisto kar želiš.. Podobno, kot pri tvojem odnosu do žensk.

Zeh. Multicnik, kako se ti da cel dan pisat duhamorne pro copatarske poste in to celo pod 3 nicki v razmaku 5 minut. Pa kaj misliš, da sem bedast in ne vidim, da gre za isto osebo?

In kako ti veš kdo je sam in kdo ne? A mogoče kje piše?
[/quote]

Izmišljuje si, tako kot en kup drugih stvari.

Če ti tako rečeš, bo pa že držalo.

A nisi prej rekel, da smo samski? Kaj smo zdaj, poleg multinickov? Ali smo samski, ali copate? Razjasni se že enkrat.

Najprej ne vem kaksne stroske imas, da ti od tisoc evrov nic ne ostane. Drugace govoris verjetno o zenskah, ki se prodajajo in ja te so drage za uzitek. In razumem, da ti ne ostane nic.
Normalne zenske delamo in sluzimo svoj kruh. In veliko nas je takih, ki nismk materialistke.
Zate je pa res boljse, da si sam, ce imas taksno razmisljanje po moje zenske si ne mores najti in napises, da si se sam tako odlocil, ker smo drage.

New Report

Close