Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski sem, ker so ženske predrage

Samski sem, ker so ženske predrage

Ti mama tudi kuha, lika in pere? Res ne rabiš ženske, ker je vlogo ženice prevzela že tvoja mama.
[/quote]

Mama mi je umrla za rakom pri njenih 49tih. Živim sam, v najemu.

Mama mi je umrla za rakom pri njenih 49tih. Živim sam, v najemu.
[/quote]

Tale ženščina danes serje po vseh temah. Več kot očitno nezadovoljna svojim življenjem in tolče po drugih ker upa, da se bo boljš počutila. V zadnjih 4 urah ji ne gre na boljš ampak na slabš. Škoda ukvarjanja z njo.

Oprosti, ampak ti kažeš znake funkcionalne nepismenosti. Ne podtikaj drugim svojih nebuloz in nauči se brati. Bil bi že skrajni čas!
[/quote]

Še vedno pa seveda ostaja zanimivo zakaj imajo tisti, ki so menda srečno vezani tako hudo potrebo pisat v temo, ki je namenjena samskim in samske žaliti in zmerjati?
Kdor je srečno vezan, se ne bo ubadal s samskimi, še manj jih bo žalil, ker je preprosto zadovoljen s svojim življenjem.

Tale ženščina danes serje po vseh temah. Več kot očitno nezadovoljna svojim življenjem in tolče po drugih ker upa, da se bo boljš počutila. V zadnjih 4 urah ji ne gre na boljš ampak na slabš. Škoda ukvarjanja z njo.
[/quote]

Kot kaže tudi ti nisi ravno neko zadovoljno bitje, če moraš druge poniževat. V resnici si eno zakompleksano,nezadovoljno bitjece, ki ni srečno zraven pa še projeciraš lastno grdo realo na druge.

Še vedno pa seveda ostaja zanimivo zakaj imajo tisti, ki so menda srečno vezani tako hudo potrebo pisat v temo, ki je namenjena samskim in samske žaliti in zmerjati?
Kdor je srečno vezan, se ne bo ubadal s samskimi, še manj jih bo žalil, ker je preprosto zadovoljen s svojim življenjem.
[/quote]

Ni res. Javljajo se vsi, samski in tisti v vezah. Preberi več komentarjev. Poleg tega pa tema ni namenjena samskim. Zakaj bi bila? Kje to piše? Tema je objavljena na javnem forumu, pod rubriko “Starševski čvek”. Še česa ne razumeš?

Kot kaže tudi ti nisi ravno neko zadovoljno bitje, če moraš druge poniževat. V resnici si eno zakompleksano,nezadovoljno bitjece, ki ni srečno zraven pa še projeciraš lastno grdo realo na druge.
[/quote]

Poniževati in žaliti si začel ti. Kaj drugega lahko potem pričakuješ? Sovraštvo se rodi hitro in se običajno vrne kot bumerang.

Ti mama tudi kuha, lika in pere? Res ne rabiš ženske, ker je vlogo ženice prevzela že tvoja mama.
[/quote]

Točno to je avtorju že nekdo napisal. Mislim, da na prvi ali drugi strani. Če se ne motim si ti vse označil za gnile karakterje, čeprav uporabljaš iste fraze????? Buehe, kero teslo 😁

Ni res. Javljajo se vsi, samski in tisti v vezah. Preberi več komentarjev. Poleg tega pa tema ni namenjena samskim. Zakaj bi bila? Kje to piše? Tema je objavljena na javnem forumu, pod rubriko “Starševski čvek”. Še česa ne razumeš?
[/quote]

Torej je namenjena samskim staršem?

Grda reala namreč. Že tako deluješ bolj slaboumna, potem pa še limaš kaj so tebi osebno napisali glupača. Si ti kaj z Repliko v sorodu? En bolj glupa, kot druga kokoši nedojebane.

Torej je namenjena samskim staršem?
[/quote]

Ne kje to spet piše????

Kja je primitivc, spet ne moreš skozi dan brez mene?
Marš nazaj pod svoj kamen izpod katerega si prilezel, črv.

Preberejo kaj kar jim ni všeč in ženske pridejo takoj s pravo barvo na dan. Sama histerija in žaljivke. Vedno znova dokazujejo, da niso kaj prida. Ni čudno, da je vedno več samskih, ker s takimi ni za bit.

Še dobro, da v tej temi komentirajo predvsem moški. Sej ne vem a ste res nekateri tukaj tako prekleto zabiti.

Saj si se odločil, da ne boš. A ti kdo brani? To je tvoja odločitev. Kaj sploh še jokaš?

Ne razumem.

Zate je očitno to, da nekdo ženske kuje v nebo znak inteligence. Če jih vidiš takšne kot so, je to znak zabitosti.

Mogoče bi IQ teste morali spremeniti in jih prilagoditi tvojim kriterijem. Predvidevam, da si svojo imenitno izobrazbo in razgledanost pridobival na kakšnem FDVju ali pa jo kupoval na GEA kolidžu?

In kera se tukaj kuje v nebo? Edini, ki to počne tukaj si to ti.. in to že 3 dni? Ti si pač samoklicani intelektualec prepojen s sovraštvom. FDV? Pa koga briga kaj je kdo študiral. To je stvar posametnika in prav je tako. Sicer pa fakulteta ni merilo inteligence. Ni mi jasno pa kaj ti kar naprej nekaj podtikaš.

Sicer te je pa včeraj modrooka al kaj je dobro “scat peljala”. Toliko o tvoji inteligneci. Konec debate.

Markovski… Ne ukvarjaj se s teslom.
Teslo je pač teslo, provocira in žali. Klasično za tiste z nizkim IQ-jem!

Ženske niso meni osebno naredile nič slabega. Z njimi imamo dobre izkušnje. Nekatere žesnke so super, druge ne. Podobno kot pri moških. Kaj bi še rad? A ne razumeš, da te je večina označila za bedaka? Velika verjetnost, da si tak tudi v privat življenju. Žal ne moreš iz svoje kože, zato gnev stresaš na internetu. Bogi si. Razumem.

Za koga točno se ti imaš? Kuješ se v zvezde, čeprav že tri dni podtikaš različne nebuloze (da sem študiral na FDV, da sem kupil diplomo na GEA kolidžu, ipd..?!?!?). Nekdo, s kančkom intelekta si takih stvari zagotovo ne izmišljuje. To delajo otroci in bedaki.

Sicer pa če že govoriš o inteligenci..tvoja čustvena inteligenca je 0!

Imaš prav!

Pa še to… lahko prilepiš post, kjer sem ženske koval v nebo? Sem preletel vse moje komentarje in tega nisem nikjer zasledil. No, pa da te vidimo gospod pametnjakovič. Če že nabijaš, imaš zdaj možnost dokazati svoj prav.

Človek ti si bolan, tvoja glava ne špila kot bi morala. Poišči si pomoč.

Hahaha, a te je ena nogirala. Prav je imela, kera bi pa s takim omejencem hodila naokoli.

Res misliš, da ste tisti, ki predalčkate ljudi glede na spol pametnejši? Žal ne bo držalo, resnica je ravno hvala. Sovraštvo nikoli ni bil znak visoke inteligence. Nič ne bereš?


Na forumu taka popljuvate vsakega, ki ne povelicuje zenske perspective. Tako, da mi je logicno, da ga je velika vecina zensk in mangin popljuvala. Medtem, ko bi zenska, ki bi podobno napisala, dozivela lezenje v rit. Klasika gynocentric druzbe.

Filozofiranje so vasi napadi na njega.
[/quote]

Ojoj.. S čim sem te pa popljuval? S tem, ko sem napisal, da je večina Slovencov povprečnih? Kaj ni to res? Jaoooo

Jure > Kaj smo vse ženske zdaj krive, ker je tebe ena dala na čevelj? Brez razloga te zagotovo ni. Predvidevam, da si je pač poiskala nekoga, ki je imel nekaj v glavi in jo je med drugimi tudi spoštoval. Prav je naredila, zagotovo je na boljšem.

Ojoj.. S čim sem te pa popljuval? S tem, ko sem napisal, da je večina Slovencov povprečnih? Kaj ni to res? Jaoooo
[/quote]

Ti niti povprečen nisi. Še pisat ne znaš pravilno, hahahahaha.

New Report

Close