Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski sem, ker so ženske predrage

Samski sem, ker so ženske predrage

Kar kraljuj. Ej, vse babe ti preprustim.

Večina bo trdila drugače, ker so se vajeni udinjati babam, čez vse svoje finančne zmožnosti in to ponavadi itak eni edini babi v lajfu.
[/quote]

Tako kot ti edini babi v lajfu, in sicer tvoji mami. Ko ti bo mama umrla, boš pa sam. Žalostno, a resnično.

Tako kot ti edini babi v lajfu, in sicer tvoji mami. Ko ti bo mama umrla, boš pa sam. Žalostno, a resnično.
[/quote]

In kaj če bom sam? Lol, a misliš, da je to božja kazen? Si zabito?

In kaj če bom sam? Lol, a misliš, da je to božja kazen? Si zabito?
[/quote]

Zakaj potem odpiraš teme? Kaj želiš doseči? Saj so ti že povedali, da živi kakor želiš. Ja? Bo šlo?

Samski si ker si prereven. V denarnici in duši.

In kaj če bom sam? Lol, a misliš, da je to božja kazen? Si zabito?
[/quote]

In zakaj potem živiš z mamo? Ha, ti pa si hecen.

In zakaj potem živiš z mamo? Ha, ti pa si hecen.
[/quote]

Ker je ceneje. A si ti butast, d apostavljaš taka vprašanja?

Sek ti že rekel, ne utrujaj mi več in pokavsaj vse babe, če hočeš.

Nisem bral vseh litanij.. Če prav razumem avtor še vedno živi z mamo, katera mu kuha, pere in lika? Kot razlog je navedel, da je to pač ceneje. Sovraži ženske, otroke, družino in vse kar je v nasprotju z njegovo predstavo. Vsi tisti, ki pač živimo in razmišljamo drugače pa smo butasti in nerazgledani?

Buahahaha… A je to mogoče troll tema? Avtor še dobro, da imamo tebe, da nam lahko posreduješ življenske smernice, po katerih moramo živeti. Res ti hvala za vse tvoje komentarje. Sem prepričan, da si vsi želimo tako pustega in s sovraštvom napojenega življenja. Jutri natisnem vse tvoje komentarje, po katerih se bom ravnal. Hvala in še enkrat hvala!

//sarcasm off

Meni je popolnoma vseeno kako ti živiš. Življenje je tvoje, živi ga kakor sam želiš. Je pa hecno, da se ti lahko vtakneš v življenja drugih, oni pa v tvojega ne, čeprav si ti tisti, ki se je odočil odpreti temo.. Zamisli se malo.

Se mi ne da brati teh litanij, torej bom komentirala samo uvodni post.
Ok, si pač samski. Povej okolici. Živi s tem.
🙂

Ker je ceneje. A si ti butast, d apostavljaš taka vprašanja?

Sek ti že rekel, ne utrujaj mi več in pokavsaj vse babe, če hočeš.
[/quote]

Ker je ceneje? Haha, pa koliko si ti star?

Seksal bom s tistimi, s katerimi bom jaz želel. Očitno ne veš, da so ženske tudi za kaj drugega in ne le za seks.

Pisal bom pa tudi, ker je to javen forum…

Ni problem kako živi, problematičen je predvsem njegov žaljiv odnos do žensk in do drugače mislečih.

Ni problem kako živi, problematičen je predvsem njegov žaljiv odnos do žensk in do drugače mislečih.
[/quote]

Kaj pa vem.
Jaz sem pa samski, ker sem ugotovil, da si babe itak ne morem privoščiti. Plače imam okoli 1000 ( neto). Ko plačam materi, pri kateri živim stroške ( svoj del), telefon, bencin, ostale tekoče stroške, mi praktično nič ne ostane.
Meni se zdi, da je tip dokaj realističen.

Kaj pa vem.
Jaz sem pa samski, ker sem ugotovil, da si babe itak ne morem privoščiti. Plače imam okoli 1000 ( neto). Ko plačam materi, pri kateri živim stroške ( svoj del), telefon, bencin, ostale tekoče stroške, mi praktično nič ne ostane.
Meni se zdi, da je tip dokaj realističen.
[/quote]

Preberi tudi preostale njegove poste. Za večino žensk ne potrebuješ ne vem kakšnih finačnih injekcij. Na začetku kavica, sladoled, večerja mogoče kak kino, itd.. Mnogokrat tudi ženske dajo pobudo, da same plačajo.. Sicer pa 1000€ spet ni tako zelo malo. Če si deli stroške z mamo, mu zagotvo vsak mesec nekaj ostane. Midva z mojo živiva v najemu (ne LJ), pa imava skupaj 850€ stroškov. Pred tem sem v tem istem stanovanju živel sam, pa so bili stroški precej podobni. Je pa druga zgodba, če mamo preživlja, ampak v prvem postu je napisal, da si stroške delita. Vsekakor nekaj ne špila..

Preberi tudi preostale njegove poste. Za večino žensk ne potrebuješ ne vem kakšnih finačnih injekcij. Na začetku kavica, sladoled, večerja mogoče kak kino, itd.. Mnogokrat tudi ženske dajo pobudo, da same plačajo.. Sicer pa 1000€ spet ni tako zelo malo. Če si deli stroške z mamo, mu zagotvo vsak mesec nekaj ostane. Midva z mojo živiva v najemu (ne LJ), pa imava skupaj 850€ stroškov. Pred tem sem v tem istem stanovanju živel sam, pa so bili stroški precej podobni. Je pa druga zgodba, če mamo preživlja, ampak v prvem postu je napisal, da si stroške delita. Vsekakor nekaj ne špila..
[/quote]

Ok, se mi ne da brati njegovih drugih postov.
Torej, samski, poiščite si delitelja stroškov. 🙂

Glede stroškov je tako, kakor se zmeniš. Sama vedno za stroške dam malce več, kot moj mož, ker imam tudi nekoliko boljšo plačo. Zelo dobrodošlo je, če ima par urejene finance, pa naj gre za zakonsko ali izvenzakonsko zvezo. Tako mi, kako drugi mi je pa vseeno…

Je pa res malo huda, da si stroške deli z mamo, pa vseeno vsak mesec zapravi 1000EUR. Čudno vse skupaj..

Ja ker vsi tisti, ki imajo ženske pri nas so mega multi milijonarji.

Je pa res, da se je lažje pritoževati in krivdo valiti na vse druge, v tvojem primeru na ženske…

Jaz sem šel pa rajši na svoje, kot da bi živel doma pri mami. Res, da so stroški malo višji, ampak mi ničesar ne manjka..

Je pa v tej temi tisti pametnjakovič WTF prekleto debilen, čeprav se ima sam za prekleto pametnega. No, vsaj nasmejali smo se mu… Vsaj nekaj.

vsaj nasmejali smo se mu…

Risus abundat in ore stultorum.

Tuki se dobro vidi kaki gnili karakterji ste vezani. Tema je namenjena samskim, pa se vi počutite tako ogrožene, da pridete pametovat še v to temo.
Po drugi strani ste najverjetnje v slabih zvezah, odvisni od financ partnerja in brez jajc za zaključiti tako zvezo. Ker biti sam je za vas nekaj groznega, kar se kaže v vaših zapisih.

Si ti pismen? Javljajo se tako tisti ki so samski ali v zvezah. Je pa res super, da ti lahko kar na daljavo določiš kakšne zveze in finance ima posameznik v tej temi. Danny si mogoče to ti?

Si ti pismen? Javljajo se tako tisti ki so samski ali v zvezah. Je pa res super, da ti lahko kar na daljavo določiš kakšne zveze in finance ima posameznik v tej temi. Danny si mogoče to ti?
[/quote]

Ti si v zelo slabi vezi ker tu iščeš potrditve.
Razmisli malo v tej smeri.

Ti si v zelo slabi vezi ker tu iščeš potrditve.
Razmisli malo v tej smeri.
[/quote]

To velja zate, ti je že danes nekdo napisal točno ta dva stavka.

Ti si v zelo slabi vezi ker tu iščeš potrditve.
Razmisli malo v tej smeri.
[/quote]

A ti mogoče razumeš moj prejšnji komentar? Sem mogoče napisal, da sem v zvezi? Iščem potrditev? Kakšno? Od koga? Zakaj bi mi potrditev nekoga, ki ga poznam nekaj pomenila? Upam, da se hecaš.. Sicer naj te pa razočaram.. Trenutno uživam v samskem stanu, če bo pa kaj drugače ti pa javim, da potrdiš moje osebne odločitve. Fak kok ste eni tupi.

Ti si v zelo slabi vezi ker tu iščeš potrditve.
Razmisli malo v tej smeri.
[/quote]

Oprosti, ampak ti kažeš znake funkcionalne nepismenosti. Ne podtikaj drugim svojih nebuloz in nauči se brati. Bil bi že skrajni čas!

A ti mogoče razumeš moj prejšnji komentar? Sem mogoče napisal, da sem v zvezi? Iščem potrditev? Kakšno? Od koga? Zakaj bi mi potrditev nekoga, ki ga poznam nekaj pomenila? Upam, da se hecaš.. Sicer naj te pa razočaram.. Trenutno uživam v samskem stanu, če bo pa kaj drugače ti pa javim, da potrdiš moje osebne odločitve. Fak kok ste eni tupi.
[/quote]

Ti mama tudi kuha, lika in pere? Res ne rabiš ženske, ker je vlogo ženice prevzela že tvoja mama.

New Report

Close