Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski sem, ker so ženske predrage

Samski sem, ker so ženske predrage

Tudi nekateri moški so taki, pa kaj?🤷‍♀️

ženske so pa vse (razen tistih, ki se jim tu nočem zamert)

Še vedno nisi povedal. Imaš službo, si v vezi?
[/quote]

Imam, bil v vezi, bom v vezi…

Pa dej se bolj za svoj ku*ac brigi :))

Imam, bil v vezi, bom v vezi…

Pa dej se bolj za svoj ku*ac brigi :))
[/quote]

Se bom raje kr zate brigal, ker pametuješ. Torej si samski, kot jaz.

Kaj torej pametuješ, otrok?

OK, štekam😂😂😂

Bom raje samski …. Kje pa piše, da moraš biti v zvezi?

Se bom raje kr zate brigal, ker pametuješ. Torej si samski, kot jaz.

Kaj torej pametuješ, otrok?
[/quote]

Koliko si ti sploh staro ?

Pametno. Če se drugače ne znajdeš, se pa vsaj tako. Odgovorno. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Keri se nočiš tu zamerit?

Pametno. Če se drugače ne znajdeš, se pa vsaj tako. Odgovorno. 🙂
[/quote]

Pa še na kondomih bo prišparal.

Keri se nočiš tu zamerit?
[/quote]

Nobeni :))

Keri se nočiš tu zamerit?
[/quote]

tistim z unga foruma

Koliko si ti sploh staro ?
[/quote]

na vsak način tolk, da mi ne bo nek študentek pametoval.

Nobeni :))
[/quote]

Zakaj si ti samski?

na vsak način tolk, da mi ne bo nek študentek pametoval.
[/quote]

Mislim, da si ti samski iz drugih razlogov. Izgovor na finance je samo futr za ego :)))

Zakaj si ti samski?
[/quote]

Zakaj pa ne ? 😉

Vsak je svoje sreče kovač. Ko se bo našla ena, ki mi bo dost simpatiko, z urejenim ozadjem in bo znala bit Človk (razumet tud druge in ne samo omejevat po svoji ideji)… juhu 🙂

Sem optimist :))

Ženske znajo biti kar draga bitja za vzdrževanje, tako, da se z avtorjem kar strinjam. Bolje je biti samski in imeti polno osebno svobodo, kakor se pa ves čas prilagajati neki ženski, njenim potrebam in njenim interesom. Je pa tudi tako, da bolj ko je neka ženska kvalitetna lažje je živeti z njo. Koliko je pa neka ženska kvalitetna je pa spet stvar osebne interpretacije. Iz lastnih izkušenj lahko mirno rečem, da je mogoče na tisoč žensk ena taka s katero bi se dalo krasno živeti. Tako, da ni treba povsem obupati kar se žensk tiče, ampak treba je pa imeti res veliko sreče, da nek moški naleti na res tapravo žensko, ki mu povsem ustreza.

drug drugega programiramo

Ni čudno, da je toliko samskih moških. Že, ko vas berem, vas popredalčkam – tečni (brez sexa),
pametni (brez možgančkov), …..
Za vas so vse kur…… na kubik. Če da, vam ne paše, ker je prelahka. Če ne da, je samovšečnica, ki išče bogataša.
Opažam, da na moških svet stoji! 😛 Živeli, samski moški, pa vso srečo pr iskanju!

Zakaj pa ne ? 😉

Vsak je svoje sreče kovač. Ko se bo našla ena, ki mi bo dost simpatiko, z urejenim ozadjem in bo znala bit Človk (razumet tud druge in ne samo omejevat po svoji ideji)… juhu 🙂

Sem optimist :))
[/quote]

Jaz sem pred 10 leti isto govoril.

Jaz sem pred 10 leti isto govoril.
[/quote]

Ja sam verjetn so bili problemi drugje. Short temper te zajebava na polno. Pa čovječe, relax. Tud na svet glej mal bolj pozitivno, in jebantno. Mogoče boš videl tisto, česar prej nisi.

Ja sam verjetn so bili problemi drugje. Short temper te zajebava na polno. Pa čovječe, relax. Tud na svet glej mal bolj pozitivno, in jebantno. Mogoče boš videl tisto, česar prej nisi.
[/quote]

Ti si še mlečn, se vidi iz vsakega posta.

Ti si še mlečn, se vidi iz vsakega posta.
[/quote]

Mlečen, srečen :))

Še vedno bolje kot tečen i porèmećen.

Ti si še mlečn, se vidi iz vsakega posta.
[/quote]

Zakaj točno si se odločil o tem pisati na forumu, če imaš za vsakega, ki ti želi pomagati nek žaljiv naziv?? Mislim, da ti je že več ljudi povedalo, da se stroški preprosto delijo, tako da je vse skupaj fer. Ja ne boš verjel se da, ampak je lažje godrnjati po forumih in delati popolnoma brezpredmetne zaključke. Zbudi se že enkrat….

Zakaj točno si se odločil o tem pisati na forumu, če imaš za vsakega, ki ti želi pomagati nek žaljiv naziv?? Mislim, da ti je že več ljudi povedalo, da se stroški preprosto delijo, tako da je vse skupaj fer. Ja ne boš verjel se da, ampak je lažje godrnjati po forumih in delati popolnoma brezpredmetne zaključke. Zbudi se že enkrat….
[/quote]

Nekteri moški samo sanjajo, zbudijo se nikdar. Ženske pač ne maramo mevž ali kakšnega nakladača.

Midva imava tako, da se vse deli oz. ona celo plača nekaj več, ker ima nekoliko višjo plačo. Avtor meni res ni jasno kje ti spoznavaš ženske, ampak tiste ki sem jih jaz spoznal so po večini vse igrale fair play…

Meni se bolj dozdeva, da ti z ženskami sploh nimaš nekih izkušenj in vse zaključke delaš zgolj na podlagi gostilniških debat.

New Report

Close