Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski sem, ker so ženske predrage

Samski sem, ker so ženske predrage

Zakaj točno si se odločil o tem pisati na forumu, če imaš za vsakega, ki ti želi pomagati nek žaljiv naziv?? Mislim, da ti je že več ljudi povedalo, da se stroški preprosto delijo, tako da je vse skupaj fer. Ja ne boš verjel se da, ampak je lažje godrnjati po forumih in delati popolnoma brezpredmetne zaključke. Zbudi se že enkrat….
[/quote]

Ti si spet en nohoper, ki samega sebe spodbuja, da bo našel babo? Misliš, da nisi razpoznaven, da si v tej temi pisal pod 10 nicki?

Hahahah hahahaha 😀😀😀😀A ni Nino moški spol? Haha, ker kloven.. 😁😁😊
[/quote]
Ti in še drugi debili: Dajte mi v tem postu Nina (v vaši kmetavzarščini: Ninota) ena sam indic, da tole govori moški! En sam! Pa nick ne šteje, če ne veste, zakaj ne, pa sploh ni treba odgovarjat, debili.

Kaj se spakuješ, pokavec. Si sploh kdaj poskusil furati resno zvezo, imaš idejo, koliko to stane? Imaš ti sploh redno službo?
[/quote]

Lol, kak zapis. 🙂 Resna veza nekaj stane ni vse zastonj, kot v hotelu mama. 🙂
Ni treba žensko živeti, samo kavalirsko ji je plačati kakšno kavo ali večerjo ali kakšno drugo razvajanje. Tebi priporočam prostitutko, sicer ti zaračuna takoj vendar vseeno ni tako draga kot je zate ženska v resni vezi ali zakonu. Boš pa živel, kot puščavnik. 🙂

Lol, kak zapis. 🙂 Resna veza nekaj stane ni vse zastonj, kot v hotelu mama. 🙂
Ni treba žensko živeti, samo kavalirsko ji je plačati kakšno kavo ali večerjo ali kakšno drugo razvajanje. Tebi priporočam prostitutko, sicer ti zaračuna takoj vendar vseeno ni tako draga kot je zate ženska v resni vezi ali zakonu. Boš pa živel, kot puščavnik. 🙂
[/quote]

Kakšen hotel mama , ženska nesrečna?

Hahaha, samo res. Meni je en rekel, da nisem skromna ker mi je gospod moral plačati ubogo tortico zraven kave. Iz njegovih ust se je to tako slišalo, kot da mi je plačal večerjo v ne vem kako dragi nobel Michelinovi restavraciji v tujini. Moški se res vse bolj spreminjajo v mevže, groza jih je dati kakšen euro zate. To so slabe strani enakopravnosti in feminizma. 🙂
Tečni so ker pač ne dobijo resne punce in seksa ali pa so nakladači, ki še niso bili nikoli v resni vezi s punco obnašajo se tako, kot da bi imeli že tri veze za sabo.

Zakaj se sprenevedate? Seveda “ljubezen” stane! Ne govorimi o deljenju stroškov – že to je ena velika megla pred oči: če bi podrobno preverili, kako je s temi stroški, bi se gotovo izkazalo, da ženska zahteva več. Ne nujno, da zahteva na glas. Enostavno posrka več, ker s tem upravičuje svojo ženskost (skratka, ni bolj užaljene in zamer polne ženske kot ženske, ki ji moški predlaga “plačilo na pol”. To je nagonsko v ženskah, tega ne morete preseči ali spremeniti!)

Ampak evo, tudi ženske s svoje plati vedo, da ljubezen stane: ne “stroški” nekega malomeščanskega sivopovprečnega gospodinjstva, namenjega za razplod. Ampak dvorjenje, osvajanje, spakovanje, da partnerja/ko dobimo! Kar preberite si v sosednji temi ženska pripoveduje tole:

“Poznam zensko, ki imalo malo denarja. Zaposlena, minimalec in ima pac za zivotarjenje. Ker placuje vse sama un najemnino. Zenska sama, na videz lepa, karakter super, pridna in sem jo vprasala, zakaj nima partnerja. In je povedala. Da nima denarja…ampak sem ji rekla za ljubezen pa rea ni pomemben denar. Pa mi je lepo razlozila. Ce imas nekoga v drugem kraju, gres do njega vcasih z avtom. Za to je potreben denar, torej za bencin. Ce gresta na izlet, ker verjetno nebi bila zaprta v stanovanju je spet potreben denar. Ce gresta kdaj na pizzo je spet potreben denar saj partner ne more vsega placevat. Torej tudi za ljubezen je nujen denar.”

Ti si še mlečn, se vidi iz vsakega posta.
[/quote]

No, jaz pa nisem, pa se strinjam z njim.

Vsako zadovoljstvo nekaj stane. Tudi samo življenje – stane.

Kako pa razporejaš tisto, s čimer razpolagaš – to se pa vsak samo odloči. Tudi jamranje je stvar odločitve – če smo ravno pri tem.


Ja, ja seveda. Poznamo mi take. Najemniško stanovanje pa je bilo od stare tete, bratranca, strica, mamine prijateljice – you name it – ki ubogemu sinkotu seveda niso zaračunavali najemnine. Zraven se je pa mama oglasila 2x na teden in napolnila hladilnik, poravnala položnice, napolnila tank pri avtu. Ko pa se je pokvaril avto pa v jok pa na telefon in je mama vse zrihtala. Počitnice si pa itak imel zagotovljene v sestrinem vikendu na morju – kakopak brezplačno, hrano pa je častila sestra.
Celo življenje živim v LJ, imam lastniško stanovanje in ne s 1000 EUR brez zgoraj naštetih bonitet pač v LJ ne boš prišparal in hodil na smučanje, zraven pa še plačeval najemnino in stroške.
Bodi vsaj toliko fer in povej, kdo te je zakladal.
[/quote]
Starši od obeh imajo po 500€ penzije, ker to so delavci iz Gabrijel, stanovanje je bilo iz salamonca, ker nimam nobenih vez nikjer, starši so eni iz 80 in drugi iz 90 KM stran… sem pa med študijem začel resno delat, moja prav tako v tujini, večinoma Francija in Anglija, jaz pa Italija, kjer se je dalo kaj zaslužit. Tašča nima avta, k mojim smo tud mi na obisk hodli, ker nimajo vinjete.

A veš, ko si najdeš partnerja, je pol to 2x 1000€, stroški pa v bistvu isti, pa še malo na črno, kake inštrukcije, kak prevod…

Vse kar imamo je naše. Imamo pa kredit v višini cca 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} skupnega dohodka, več nisem hotel…

Na morje v kamp, smučanja 1 dnevna po Sloveniji večinoma, tako da se da.

Avti pa rabljeni, ker nov je nesmiselne nakup…


Pametna punca, za ožent. Ironija življenja.

Hahaha, samo res. Meni je en rekel, da nisem skromna ker mi je gospod moral plačati ubogo tortico zraven kave. Iz njegovih ust se je to tako slišalo, kot da mi je plačal večerjo v ne vem kako dragi nobel Michelinovi restavraciji v tujini. Moški se res vse bolj spreminjajo v mevže, groza jih je dati kakšen euro zate. To so slabe strani enakopravnosti in feminizma. 🙂
Tečni so ker pač ne dobijo resne punce in seksa ali pa so nakladači, ki še niso bili nikoli v resni vezi s punco obnašajo se tako, kot da bi imeli že tri veze za sabo.
[/quote]

Ja res moški postajajo vse bolj mevžasti. Samo poglej kako avtor kar vse povprek napada… Tude tiste ki mu želijo lepo dopovedati, da sploh ni tako hudo, če se finance delijo na pol.. Ampak pač on ima očitno več izkušenj..

Vejrento je govora o stroških ki so nujni npr.: najemnina, hrana, položnice za elektriko, internet itd… Tudi midva vse te stroške deliva na pol. Vsak teden greva tudi ven — večerje, kino, izleti.. Tudi to imava rešeno tako da se vse skupaj deli..

Res je da me moj dragi občasno preseneti s kakšno malenkostjo, ampak to gre zgolj za kakšne rože, bonboniere ipd…

Čisto preprosto je, če si finance urejene kot morajo biti. Najlažje je jokati po spletu…

Tudi midva z ženo si že od nekdaj stroške za hrano, elektriko, vodo in vrtec deliva.. Res ne vem zakaj bi moral nekdo plačati več? Tudi ko gremo s familijo na morje ali v toplice se strošek lepo deli na dva dela.

Nekateri pa res vedno in iz vsega delate dramo.

Ja res moški postajajo vse bolj mevžasti. Samo poglej kako avtor kar vse povprek napada… Tude tiste ki mu želijo lepo dopovedati, da sploh ni tako hudo, če se finance delijo na pol.. Ampak pač on ima očitno več izkušenj..
[/quote]

Ima več izkušenj ja…. Z njegovo mamo, ki mu že od nekdaj vse v rit utakne.

Sem na hitro preletel tole temo in mislim, da se nas večina strinja, da je avtor pač nesposoben. Case closed.

Ima več izkušenj ja…. Z njegovo mamo, ki mu že od nekdaj vse v rit utakne.
[/quote]

Kaj mi v rit vtakne?

Če je človek nesposoben je vsak izgovor dober. Vedno so krivi drugi. Klasika.

Komot lahko živiš z resno žensko, če imaš 1000eur in ona tudi svojo plačo. Gresta v najem in si delita stroške na pol. Če imaš žensko, ni mišljeno, da jo vzdržuješ. Pomeni da si stroške delita na pol in tudi delo delita na pol. Oba kuhata, oba pereta, oba pospravljata. Če si do sedaj navajen, da ti mama vse zlika, opere in pospravi, se daj v roke in se nauči pospravljat, kuhat in prat. Če misliš imet družino v bodoče, moraš vse to znat. Ženske tudi hodijo v sulužbo in ko boš imel otroke, boš to znanje potreboval.
Čas je, da zapustiš mamo in se osamosvojiš. Kuhaj in pospravljaj si sam. Plačuj stroške zase. Pejt v kakšno garsoniero.
S 1000 eur lahko lepo živiš. Če kupuješ obleke v poceni trgovinah ( lidl, hofer, kik, nkd, mana), zelo lepo prideš skozi in še kaj prišparaš. Računi za vodo, elektriko in drugo pa so tudi odvsni od tvoje osebne porabe. Če si varčen, so nižji.
Če boš v zvezi, ne bodo samo stroški problem. Problem bo tudi se usklajevat z ženo in vzgajat otroke.

Kakšni so tvoji ostali tekoči stroški, ko mamici vse plačaš?
In zakaj iščeš ženske pod mostom?

Ampak a ni zanimivo: vsi, ki avtorja obtožujete nesposobnosti pa odvisnosti od mamice pa ostalo … to govorite samo tisti, ki ste poparčkani, ker? NISTE SPOSOBNI ŽIVETI SAMI! Gon vas vleče k temu, da se sparite, potem pa ne upate drugega kot viset na samici/samcu! Vrli pogumneži in samostojneži! Eden/ena se celo hvali, da je že od 20. leta v zvezah. Vau! Osupljivo! Navdušujoče! Niti dneva sposoben/sposobna preživeti sama, ne da bi visela na jebaču/jebačici! Taki ste pa res vzor samostojnosti in osamosvojenosti! Od mamine joške na ženino ali od očkovega tošlna k jebačevemu! Inspirativno, res!

On je začel :)))

In kaj je s tem narobe če kdo živi od ne vem katerega leta po zvezah? Saj to ne pomeni, da je bil v zvezi vsak dan ali vsako leto. V tebi je toliko gneva, da si sam s seboj skregan…

Opažam, da so nekateri v tej temi tako kontradiktorni, da dejansko nič ni prav… Če nekdo živi v zvezi je narobe, če pa sam pa tudi ni ok.

Pa dajte že mir naj vsak živi tako kot mu paše.. S katero pravico se imate vtikati v življenja drugih? A ste sploh kdaj sproščeni ker imate toliko povedati o drugih?

Ti si pa res en pacijetn. Za večino to ne pomeni da smo non stop po zvezah. Veš zveze tudi razpadejo in takrat si ljudje vzamemo kako leto prosto…

Ma, kaj bom razlagal maminemu sinčku.. Ni vredno!

Ti si pa res en pacijetn. Za večino to ne pomeni da smo non stop po zvezah. Veš zveze tudi razpadejo in takrat si ljudje vzamemo kako leto prosto…

Ma, kaj bom razlagal maminemu sinčku.. Ni vredno!
[/quote]
Pa ti, si se že podojil? Pri trenutni samici pač.


Pa ti, si se že podojil? Pri trenutni samici pač.
[/quote]

Si ti pismen? Preberi še enkrat, če pa tudi tokrat ne bo šlo, pa prosi kakega 10 letnika, da ti razloži napisano..

New Report

Close