Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski sem, ker so ženske predrage

Samski sem, ker so ženske predrage


Vau, sklepanje na ravni upokojenke z Bokalc!

A ker je nick Nino (ki bi bil lahko tudi blajarca ali žblj), je pa to moški z imenom Nino pisal??? Bokalce calling!

In kar sem rekel, velja ne glede na to, kdo je post napisal. Šleparka je šleparka. Ali ona piše ali se je pišočemu šleparka pritaknila.

Vosu.
[/quote]
Ti si pa res v življenju sam s seboj prekleto nezadovoljen. A ne razumeš da vsak komentar prikrojiš tako kot tebi ugaja. Če ti ni pogodu lepo zamenjaš spol,
nekoga okrcaš da je upokojenka, čeprav ni nujno da je ipd… A ne razumeš, da kriviš resnico tako kot tebi nesposobnežu paše?

A ti cepec sploh veš kaj je deljenje stroškov? Kako se lahko nekdo šlepa, če se vsi družinski stroški delijo?? Ti si pa res cvetka slovenske inteligence; osnov deljenja ne poznaš..

Poskusi s cianidom. Še prej preveri testament.

Kurbice so na koncu najcenejse. Verjemi mi.

Mi lahko nakdo obrazloži, kako se lahko nekdo šlepa, ob dejstvu, da se stroški delijo na pol??? Tako neumne izjave pa že dolgo nisem prebral. Internet je res en prostor debilov.

A ti si eden izmed tistih, ki vse teme o ženskah povezujejo s seksom? Verjetno si spolno precej neizživet… . Take popolnoma razumem in se mi na nek način smilite….

Sicer pa avtor pravi, da je rajši sam ker so ženske zanj predrage… To nima nobene zveze s seksom.. . Bo šlo?

Me je pa tisti pod psevdonimom Šleparke pošteno nasmejala. On je tako zabit, da je v posith kar nekaj menjal spole in sanjal o nekih upokojenckh… Da o njegovih matematičnih vrlinah sploh ne govorim… Pardon, o osnvih matematičnah vrlinah.. Najbrž bi moj 12 letnik bolj razumel zapisano, če ne bi celo vse skupaj izračunal… Če se ne motim se deljenje učijo zelo zgodaj…

Človek ti si pa res teslo…


Vau, sklepanje na ravni upokojenke z Bokalc!

A ker je nick Nino (ki bi bil lahko tudi blajarca ali žblj), je pa to moški z imenom Nino pisal??? Bokalce calling!

In kar sem rekel, velja ne glede na to, kdo je post napisal. Šleparka je šleparka. Ali ona piše ali se je pišočemu šleparka pritaknila.

Vosu.
[/quote]

Si ti vzel tableto danes? Imate prosto ali si ušel iz norišnice?

Daj še enkrat preberi kar je napisal tisti Nino in dobro preštudiraj kar boš prebral. Mogoče boš celo prišel do zaključka, da si stroške delita in da sploh ni važno ali je zapis napisal moški ali ženska. Sicer prekleto dvomim, da boš poštekal ampak vseeno probaj!


Reče ta, ki se že od 20. leta šlepa na jebače. Bo že držalo, da se nesposobnica vedno prišlepa na koga.
[/quote]

Hahahah hahahaha 😀😀😀😀A ni Nino moški spol? Haha, ker kloven.. 😁😁😊

Da s 1000 evri ne moreš preživeti kljub b zemu, da si stroške že deliš, najemnine ne plačuješ….se pravi, da na sebi potrosiš 700 eur na mesec. Prepričana sem da zahajaš vsak dan v bife.
Če bi imel še punco bi se te stroski razdelili na tri dele in bi vsem ostalo še več.
Izogibaj se bifejem .

Mene pa prav zabavajo komentarji. Kako lahko ena provokacija tako dvigne tlak, kaj ste res tako polni kompleksov:-)))

avtor,
če se že ne zajebavaš- vsak po svoje, bohinc, pa s krampom. Koga briga. Tudi mama ne bo večno. Na nikogar ne moreš računat, včasih še nase ne.

Iz lastnih izkušenj?:-))) Kaj pa če domino špila? Al pa za pršute zagoni? Kaj pravzaprav koga briga zakaj je prepričan, da je revež:-))?

Drugač jih je veliko ki z minimalcem in ženo ali partnerko preživljajo poleg mame še svoje otroke.
Najboljs da oddideš z Manhatna ali Dunaja, ne vem kje si,da z 1000 ne moreš živet,pa prideš z mamico v Slovenijo, boljš boš zivel boš videl.

Ste kr zabavni fehtarji in obupane babe, ko me prepričujete v nasprotno.

prav maš avtor…, s tem še sebe en moreš preživet, kako boš pol še žensko. Baje je povprečna slovenska plača 1089€, kar pomeni, da si za 89 evrov prekratek, da sploh startaš z žensko. Vseeno pa, neki moreš kot mlad fant kresnt, saj te bo še mati začela čudno gledat čez neki časa, če kakšno ne pripelješ domov, ma, ti bo mati prec znižala najemnino, ko bo slišala stokanje iz tvoje sobe..

Se strinjam. Eno ki je bolje fin.stojeca kot ti. Pa ne mislim v smislu izkoriščanja ampak razumsko gledam, tako bosta lažje poskrbela za otroke, ko bojo ane. Nič ni narobe s tem,če je ženska bolj premožna od tebe, glej le da si bosta skladna v ciljih za prihodnost in da bo medsebojna ljubezen, privlačnost in spoštovanje. Brez tega je vse zaman

Se strinjam. Eno ki je bolje fin.stojeca kot ti. Pa ne mislim v smislu izkoriščanja ampak razumsko gledam, tako bosta lažje poskrbela za otroke, ko bojo ane. Nič ni narobe s tem,če je ženska bolj premožna od tebe, glej le da si bosta skladna v ciljih za prihodnost in da bo medsebojna ljubezen, privlačnost in spoštovanje. Brez tega je vse zaman
[/quote]

Drži, ampak le po novem in za kratek čas, (ki bo hitro minil in sledil padec vseh na realna tla), odkar je normalno, da je razum v riti, ne kje drugje, veš?

če bi bile sam predrage bi bilo še ok
so tudi nehvaležne in žleht, razen enih

Otročiček, a ti sploh komu kaj plačuješ?
[/quote]

Kaj te boji kujac :)))

Saj vem, da boli. Vsak študent, ki si sam plačuje rento, stroške, si služi denar plus babe jaga deluje bolj samostojen. Sedaj so pa babe krive :))) Saj sem te samo lepo vprašal, če imaš ti slučajno ku*be (vštete spremljevalke) v mislih, ker imaš neke ZELO čudne predstave o financiranju :)))

Denar res ni problem pri ženskah. Mnoge imajo svoj vir dohodkov, pa ni potrebe, da bi bile za svoje potrebe odvisne od deca, kar je prav. Je pa lepo, če oba en drugemu kdaj tudi kaj ekstra privoščita brez zahtevane kompenzacije. Če ti je pa tist ekstra izdatek na vsake kvatre preveč, meanwhile pa tedensko puščaš 50EUR po gostilnah, bi se zamislil ali pa razpisal celibat do smrti.

Dein Leben, deine Prioritäten :)))

Vsak človk zna bit nehvaležen al pa žleht. Kokr mu pustiš :))) folk te ne bo rešpektiral, če ne boš upal povedati svojega.

Vsak človk zna bit nehvaležen al pa žleht. Kokr mu pustiš :))) folk te ne bo rešpektiral, če ne boš upal povedati svojega.
[/quote]

zakaj bi izgubljal čas z njimi in jim govoril
itak samo nase mislijo in ne bodo ukapirale

Vsak človk zna bit nehvaležen al pa žleht. Kokr mu pustiš :))) folk te ne bo rešpektiral, če ne boš upal povedati svojega.
[/quote]
Resnica
Pa se eno stvar delajo narobe.. Če vstopas v vezo kot dobrodelno društvo (nekomu bom pomagal,skrbel zanj in ta mi bo hvaležen) ponavadi doživiš to nehvaležnost.. V vezo ali zakon se gre ker si želiš s tem človekom preživeti življenje ker ga imaš rad, si želiš imeti otroke z njim.. Tvoj dom postane skupni dom in ne zavetišče za brezdomce.. Pričakovati hvaležnost za lastne zelje in odločitve je neumno..

zakaj bi izgubljal čas z njimi in jim govoril
itak samo nase mislijo in ne bodo ukapirale
[/quote]

Saj ga ne :)))

Ni slabšega kot gubiti borbu bez ispaljenog metka.


Ja, ja seveda. Poznamo mi take. Najemniško stanovanje pa je bilo od stare tete, bratranca, strica, mamine prijateljice – you name it – ki ubogemu sinkotu seveda niso zaračunavali najemnine. Zraven se je pa mama oglasila 2x na teden in napolnila hladilnik, poravnala položnice, napolnila tank pri avtu. Ko pa se je pokvaril avto pa v jok pa na telefon in je mama vse zrihtala. Počitnice si pa itak imel zagotovljene v sestrinem vikendu na morju – kakopak brezplačno, hrano pa je častila sestra.
Celo življenje živim v LJ, imam lastniško stanovanje in ne s 1000 EUR brez zgoraj naštetih bonitet pač v LJ ne boš prišparal in hodil na smučanje, zraven pa še plačeval najemnino in stroške.
Bodi vsaj toliko fer in povej, kdo te je zakladal.

Saj ga ne :)))

Ni slabšega kot gubiti borbu bez ispaljenog metka.
[/quote]

Še vedno nisi povedal. Imaš službo, si v vezi?

do zdaj, kadar sem kateri kaj rekel, je bila le izguba časa

s takimi najbolje, da prekineš odnose in jih imaš za nevidne

Kaj te boji kujac :)))

Saj vem, da boli. Vsak študent, ki si sam plačuje rento, stroške, si služi denar plus babe jaga deluje bolj samostojen. Sedaj so pa babe krive :))) Saj sem te samo lepo vprašal, če imaš ti slučajno ku*be (vštete spremljevalke) v mislih, ker imaš neke ZELO čudne predstave o financiranju :)))

Denar res ni problem pri ženskah. Mnoge imajo svoj vir dohodkov, pa ni potrebe, da bi bile za svoje potrebe odvisne od deca, kar je prav. Je pa lepo, če oba en drugemu kdaj tudi kaj ekstra privoščita brez zahtevane kompenzacije. Če ti je pa tist ekstra izdatek na vsake kvatre preveč, meanwhile pa tedensko puščaš 50EUR po gostilnah, bi se zamislil ali pa razpisal celibat do smrti.

Dein Leben, deine Prioritäten :)))
[/quote]

Lahko je trajbati teorijo. Povej raje zase, če upaš seveda. Kako ti kaj gre ganjanje bab?

New Report

Close