Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samskost res nenaravna?

Samskost res nenaravna?

Sicer si lepo napisal kot ponavadi, ampak nekako več ne sovpada z današnjimi časi, predvsem tisto o obdaritvi z inteligenco in tudi bolj drži tisto o gonitvi danes in to pogosti gonitvi, kot kaki čustveni ravni in izpolnitvi te. :-))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Čisto enostavno, Med poročenimi vidim dosti večji delež čudnih kot med samskimi. Tudi med samskimi vidim recimo kake pijance, zadrogirance in podobne čudake. AMpak med samskimi vidim večji delež tistih, ki so uspešni, polni energije in vsega. Najbolj zateženi v službi, v okolici, med znanci so pa vedno ta poročeni. Ki samo jamrajo kako so ubogi, ja kdo jih pa sili biti poročen? AJa, to so predvsem ženske. MOški niso toliko ubogi.
Med samskimi ni nikoli tak delež čudakov kot med poročenimi. Da ne govorimo o jamračih.[/quote]

Morda zato, ker je poročenih večina, samski ste pa še vedno v zelo majhni manjšini, potem tudi več takih lahko vidiš med vezanimi. Če pa povem malo za hec malo za res, če bi šla v kako psihiatrično bolnišnico pogledat, bi videla med pacienti večino takih, ki vidijo vse osatle čudne in nore.:-)))))

Iz lastnih izkušenj lahko povem, da je večina samskih tam preko 30, ki niso imele dolgotrajnejših zvez za sabo resnično čudnih, čudaških, zafrustriranih, jeznih, napadalnih, težkega karakterja kot svinec…Seveda pa ne trdim da so vse take, upam da me bo kdaj katera presenetila in bo videt nasprotno od tega, do sedaj take še nisem srečal. 🙂

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ja, a ti še ni pisala zs?

Čisto enostavno, Med poročenimi vidim dosti večji delež čudnih kot med samskimi. Tudi med samskimi vidim recimo kake pijance, zadrogirance in podobne čudake. AMpak med samskimi vidim večji delež tistih, ki so uspešni, polni energije in vsega. Najbolj zateženi v službi, v okolici, med znanci so pa vedno ta poročeni. Ki samo jamrajo kako so ubogi, ja kdo jih pa sili biti poročen? AJa, to so predvsem ženske. MOški niso toliko ubogi.
Med samskimi ni nikoli tak delež čudakov kot med poročenimi. Da ne govorimo o jamračih.[/quote]

Morda zato, ker je poročenih večina, samski ste pa še vedno v zelo majhni manjšini, potem tudi več takih lahko vidiš med vezanimi. Če pa povem malo za hec malo za res, če bi šla v kako psihiatrično bolnišnico pogledat, bi videla med pacienti večino takih, ki vidijo vse osatle čudne in nore.:-)))))

Iz lastnih izkušenj lahko povem, da je večina samskih tam preko 30, ki niso imele dolgotrajnejših zvez za sabo resnično čudnih, čudaških, zafrustriranih, jeznih, napadalnih, težkega karakterja kot svinec…Seveda pa ne trdim da so vse take, upam da me bo kdaj katera presenetila in bo videt nasprotno od tega, do sedaj take še nisem srečal. :-)[/quote]

Ves čas govorim o deležu. Ne o številu.
Torej: med 100 poročenimi je večji delež čudakov kot med 100 samskimi.
Med samskimi poznam čudne in zelo ok ljudi. Teh drugih je več. Med temi vezanimi pa poznam ogromen delež varalic, sitnob, hinavcev. Dosti večji delež kot med samskmimi.

Težijo mi pa itak vedno poročeni. Moški so prepričani, da smo samske ženske čisto srečne, ko se poročeni slinavci lepijo na nas. POročene ženske so sveto prepričane, da smo nasilnnice, ki zvležemo njihove može v varanje. Da ne govorim o vsem jamranju ubogih poročenih žensk. 100 samskih skupaj ne jamra toliko kot 3 poročene babnice skupaj.

Čisto enostavno, Med poročenimi vidim dosti večji delež čudnih kot med samskimi. Tudi med samskimi vidim recimo kake pijance, zadrogirance in podobne čudake. AMpak med samskimi vidim večji delež tistih, ki so uspešni, polni energije in vsega. Najbolj zateženi v službi, v okolici, med znanci so pa vedno ta poročeni. Ki samo jamrajo kako so ubogi, ja kdo jih pa sili biti poročen? AJa, to so predvsem ženske. MOški niso toliko ubogi.
Med samskimi ni nikoli tak delež čudakov kot med poročenimi. Da ne govorimo o jamračih.[/quote]
Hehe, Zanimivo dojemanje. Jaz pa med samskimi vidim več tistih hiperaktivcev, ki morajo stalno nekaj početi in ki velikokrat pretiravajo. Najbrž zato, ker ne znajo/ nočejo biti sami s sabo? To so tisti, ki stalno športajo, ki so izredno ambiciozni,…in vedno sami. Saj ok, nekaj časa se gre, ampak čez čas pa se pokaže, da si vseeno želijo še kaj drugega v življenju. Samo kaj, ko je za marsikoga že prepozno, ker so preveč vajeni samskega življenja. Od takšnih potem tudi sliši, da se ne bodo odpovedali času, ki ga imajo zase samo zaradi drugega (pa gre tu res za veliko časa). No to je pa pogled z druge strani.

Torej si potrdila mojo teorijo :). Meni je super, da so ljudje aktivni. In ravno to opažam pri samskih (seveda ne vseh): da so polni energije, da dosti športajo, da radi potujejo, da hodijo na izlete, se imajo fajn. Ne težijo, ne jamrajo kako ubogi so.
Med poročenimi, predvsem ženskami, pa ogromo jamranja, teženja. Pa, če bi samo jamrali kako so oni ubogi, bi še šlo. Ne, to jim ni dovolj. Morajo še težiti meni, da zakaj pa nimam otrok (k sreči po 40tem večina neha spraševat kdaj bom imela otroke), zakaj nisem poročena, zakaj zakaj zakaj.

Morda zato, ker je poročenih večina, samski ste pa še vedno v zelo majhni manjšini, potem tudi več takih lahko vidiš med vezanimi. Če pa povem malo za hec malo za res, če bi šla v kako psihiatrično bolnišnico pogledat, bi videla med pacienti večino takih, ki vidijo vse osatle čudne in nore.:-)))))

Iz lastnih izkušenj lahko povem, da je večina samskih tam preko 30, ki niso imele dolgotrajnejših zvez za sabo resnično čudnih, čudaških, zafrustriranih, jeznih, napadalnih, težkega karakterja kot svinec…Seveda pa ne trdim da so vse take, upam da me bo kdaj katera presenetila in bo videt nasprotno od tega, do sedaj take še nisem srečal. :-)[/quote]

Ves čas govorim o deležu. Ne o številu.
Torej: med 100 poročenimi je večji delež čudakov kot med 100 samskimi.
Med samskimi poznam čudne in zelo ok ljudi. Teh drugih je več. Med temi vezanimi pa poznam ogromen delež varalic, sitnob, hinavcev. Dosti večji delež kot med samskmimi.

Težijo mi pa itak vedno poročeni. Moški so prepričani, da smo samske ženske čisto srečne, ko se poročeni slinavci lepijo na nas. POročene ženske so sveto prepričane, da smo nasilnnice, ki zvležemo njihove može v varanje. Da ne govorim o vsem jamranju ubogih poročenih žensk. 100 samskih skupaj ne jamra toliko kot 3 poročene babnice skupaj.[/quote]
Saj pravim, da bom počakal in se pustil presenetit.:-))) Do sedaj res ne poznam samske po tridesetem, da ne bi bila zategla kot govedina, kot smo temu včasih po domače rekli :-))) in hkrati zelo negativna oseba glede vsega, pa še nekaj je zančilno, pametna vsaka kot hudič, tudi če vidiš, da temu ni ravno tako, potem običajno podlegla in obsedena z raznimi duhovnimi bedarijami,…da ne naštevam naprej..

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ves čas govorim o deležu. Ne o številu.
Torej: med 100 poročenimi je večji delež čudakov kot med 100 samskimi.
Med samskimi poznam čudne in zelo ok ljudi. Teh drugih je več. Med temi vezanimi pa poznam ogromen delež varalic, sitnob, hinavcev. Dosti večji delež kot med samskmimi.

Težijo mi pa itak vedno poročeni. Moški so prepričani, da smo samske ženske čisto srečne, ko se poročeni slinavci lepijo na nas. POročene ženske so sveto prepričane, da smo nasilnnice, ki zvležemo njihove može v varanje. Da ne govorim o vsem jamranju ubogih poročenih žensk. 100 samskih skupaj ne jamra toliko kot 3 poročene babnice skupaj.[/quote]
Saj pravim, da bom počakal in se pustil presenetit.:-))) Do sedaj res ne poznam samske po tridesetem, da ne bi bila zategla kot govedina, kot smo temu včasih po domače rekli :-))) in hkrati zelo negativna oseba glede vsega, pa še nekaj je zančilno, pametna vsaka kot hudič, tudi če vidiš, da temu ni ravno tako, potem običajno podlegla in obsedena z raznimi duhovnimi bedarijami,…da ne naštevam naprej..[/quote]

Domenvam, da je zate taka vsaka, ki te zavrne :).

Berem, opazujem okolico in kaj vidim:
ponavadi samski moški ubije ali pa vsaj pretepe svojo ženo
pa samski ljudje posilujejo svoje otroke
pa samski jokajo o groznih partnerjih
pa samski se pojavljajo v črni kroniki o družisnkem nasilju
pa samski varajo

Torej si potrdila mojo teorijo :). Meni je super, da so ljudje aktivni. In ravno to opažam pri samskih (seveda ne vseh): da so polni energije, da dosti športajo, da radi potujejo, da hodijo na izlete, se imajo fajn. Ne težijo, ne jamrajo kako ubogi so.
Med poročenimi, predvsem ženskami, pa ogromo jamranja, teženja. Pa, če bi samo jamrali kako so oni ubogi, bi še šlo. Ne, to jim ni dovolj. Morajo še težiti meni, da zakaj pa nimam otrok (k sreči po 40tem večina neha spraševat kdaj bom imela otroke), zakaj nisem poročena, zakaj zakaj zakaj.[/quote]
He He, samo delno – da morajo/-te stalno nekaj početi. Izpade namreč kot da se bojijo biti sami. Glede jamranja pa se ne strinjam. Mogoče je to spet samo stvar percepcije? Namreč če to, da reče kako so bili otroci danes zjutraj tečni, pomeni, da jamraš, potem je res veliko tega. Ampak jaz tega ne jemljem kot jamranje. Pač omeni to, kot npr. da je zanič vreme, da je vroče,… V bistvu je nepomembno in neko mašilo. 🙂 Kaj pa meniš o tem, da so ravno samski največji nergači? Pri nas v službi se tri samske najbolj pritožujejo nad vsem mogočim – od tega, da čistilka (tanevemkatera že) ne očisti dobro, da uporabi premalo čistila, pa da nekdo narobe odložil nek strojček, postavil kozarec v korito, ni odložil krožnika pravilno v stroj,…. Skratka same banalne in totalno brezveze stvari, zaradi katerih stalno kokodakajo. Nihče drug se ne obremenjuje toliko s tem, kot ravno te tri (vsaka posebej), ki hočejo komandirati. Vsake toliko jih kdo opomni, da niso doma , pa zaleže za malo, potem pa spet nekaj najdejo. Saj je v bistvu smešno, ampak da pa bi živel s takšnim nergačem? Ma ni šans! Raje single! 🙂

Ljudje smo družbena bitja,delamo na tem, da gradimo medsebojne človeške odnose. Lažje jih je graditi v dvoje. Vsaj dva se nekako prilagodita drug drugemu. V slabem ali dobrem. Odnosi so pač neko vodilo življenja. Kdor je samski zelo težko sklepa kompromise, ki so v življenju zelo pomembni. In če kompromisov ni, izpadeš kot čudak. In otroci-oni so tisti, ki ustvarjajo medsebojne odnose, dobre ali slabe, najprej med istimi letniki potem med starejšimi in mlajšimi, potem pa še med spoli.
Če si sam, greš mimo vsega tega, torej stagniraš v rasti, oziroma obtičiš na neki stopnji in posledično postaneš čudak.


Hja no, neka huda tolažba najbrž ne more biti, če so množični morilci, psihopati praviloma samski, socialno zavrti? Torej {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manjši, pa potem toliko hujši?


Točno tako, zelo realno napisano, le da sami sebe ne vidijo. In še neakaj se mi zdi, da začno bežat sami pred sabo in si vneto lažejo, ter opravičujejo kako ni z njimi nič narobe, ampak z vsemi drugimi, zato sem dal za primer zgoraj psihiatrične bolnike. Seveda samski niso avtomatsko duševni bolniki, njihov odziv je pa enak tem, ves svet je za njih čuden, vsi okoli njih jim pijejo energijo in podobne-…..

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Nenavadno je, da jaz pa opažam nekaj drugega. Da samo poročene ženske težijo, da ni ok očiščeno, da ni ok pospravljeno. Da ne omenjam tega, da naredijo cel cirkus iz tega, ker je mož otroka oblekel v modro majico, namesto v rdečo, ki so jo one pripravile.

Modrival, zakaj imam občutek, da nisi poročen? Težko si predstavljam, da bi takega ženskomrzca kaka ženska prenašala :).


Hja no, neka huda tolažba najbrž ne more biti, če so množični morilci, psihopati praviloma samski, socialno zavrti? Torej {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manjši, pa potem toliko hujši?[/quote]

V zadnjem času je bilo več umorov na našem koncu. Dva prav v Celju, pa še par v bližini. Vedno morilec partner žrtve. Nenavadno to.

Jaz še nikoli nisem bila v resni vezi. Pa se nimam za totalnega tepca.[/quote]

Tudi jaz. Totalni tepec je samo tisti, ki tako razmišlja.

Na evo jo, takoj napade, pa ravno otem pišem.:-))) Sem daleč od ženskomrzca, očitno boš pa ti to težko spregledala.

To kar spet v tem postu pišeš je spet neko čudno opravičevanje same sebe, z nekimi banalnimi opažanji, ki jih običajno ostali nimamo, ne? A vidiš to, kako samo hočeš potrditev na vsak način, da ni s tabao nič narobe in je z vsemi drugimi, ker zate z nekom mora bit nekaj narobe?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Na evo jo, takoj napade, pa ravno otem pišem.:-))) Sem daleč od ženskomrzca, očitno boš pa ti to težko spregledala.

To kar spet v tem postu pišeš je spet neko čudno opravičevanje same sebe, z nekimi banalnimi opažanji, ki jih običajno ostali nimamo, ne? A vidiš to, kako samo hočeš potrditev na vsak način, da ni s tabao nič narobe in je z vsemi drugimi, ker zate z nekom mora bit nekaj narobe?[/quote]

V vsaki temi, ki jo odprem in naletim nate, pišeš nekaj proti ženskam. Vedno sovražno nastrojen proti ženskam. Ne vem zakaj?
Jaz sem ženska in so mi moški všeč, nisem sovražna do moških. Zato sem toliko bolj začudena, ko naletim moškega, ki kar naprej udriha po ženskah. Razen, če si gej, samo tudi za geje ni ravno značilno, da bi sovražili ženske.

Jaz še nikoli nisem bila v resni vezi. Pa se nimam za totalnega tepca.[/quote]

Tudi jaz. Totalni tepec je samo tisti, ki tako razmišlja.[/quote]

Saj se vidi, da imaš prav. Samo prebereš kake taki pišejo in se potrdi tvoja trditev :).

Na evo jo, takoj napade, pa ravno otem pišem.:-))) Sem daleč od ženskomrzca, očitno boš pa ti to težko spregledala.

To kar spet v tem postu pišeš je spet neko čudno opravičevanje same sebe, z nekimi banalnimi opažanji, ki jih običajno ostali nimamo, ne? A vidiš to, kako samo hočeš potrditev na vsak način, da ni s tabao nič narobe in je z vsemi drugimi, ker zate z nekom mora bit nekaj narobe?[/quote]

V vsaki temi, ki jo odprem in naletim nate, pišeš nekaj proti ženskam. Vedno sovražno nastrojen proti ženskam. Ne vem zakaj?
Jaz sem ženska in so mi moški všeč, nisem sovražna do moških. Zato sem toliko bolj začudena, ko naletim moškega, ki kar naprej udriha po ženskah. Razen, če si gej, samo tudi za geje ni ravno značilno, da bi sovražili ženske.[/quote]
Pišem le proti škodljivim in neumnim početjem puhloglavk, ki imajo z ženskami bore malo veze, ne? :-))))

Ampak slabo si začela, če si vprašala, potem pa se na vsak način trudiš, da bi vsi pisali tebi všečno, ne to kar je videt v reali.:-))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

V vsaki temi, ki jo odprem in naletim nate, pišeš nekaj proti ženskam. Vedno sovražno nastrojen proti ženskam. Ne vem zakaj?
Jaz sem ženska in so mi moški všeč, nisem sovražna do moških. Zato sem toliko bolj začudena, ko naletim moškega, ki kar naprej udriha po ženskah. Razen, če si gej, samo tudi za geje ni ravno značilno, da bi sovražili ženske.[/quote]
Pišem le proti škodljivim in neumnim početjem puhloglavk, ki imajo z ženskami bore malo veze, ne? :-))))

Ampak slabo si začela, če si vprašala, potem pa se na vsak način trudiš, da bi vsi pisali tebi všečno, ne to kar je videt v reali.:-))))[/quote]

In zate je vsaka 30+ samska puhoglavka ali mogoče katera ni?

Jaz še nikoli nisem bila v resni vezi. Pa se nimam za totalnega tepca.[/quote]

Ce si stara vec kot 40 in se nis mela veze potem je s tabo nekaj hudo narobe.

Si predebela? Nimas imetja? Imas probleme z alkoholom? Karkoli od tega??

Imas facebook ali instagram?.daj napisi ga pa ti bomosvetovali ok

Jaz še nikoli nisem bila v resni vezi. Pa se nimam za totalnega tepca.[/quote]

Ce si stara vec kot 40 in se nis mela veze potem je s tabo nekaj hudo narobe.

Si predebela? Nimas imetja? Imas probleme z alkoholom? Karkoli od tega??

Imas facebook ali instagram?.daj napisi ga pa ti bomosvetovali ok[/quote]

Mogoče je res kaj z mano narobe. Samo, če se primerjam z znankami, ki imajo može varalice pa pijance (ja, na tisoče žensk ima za može pijance) pa nasilneže. Pa je še kar nekaj takih, ki so očitno še dosti bolj čudne kot jaz.
Ne, nisem debela. IMetja imam dovolj zase. Imam probleme z alkoholom: ne prenesem pijancev, ne maram, da mi kdo sili alkohol.
Predvsem pa nisem tako trčena, da bi pričakovala, da mi bodo neznanci na monu pisali svoje osebne podatke – torej fb.


Pišem le proti škodljivim in neumnim početjem puhloglavk, ki imajo z ženskami bore malo veze, ne? :-))))

Ampak slabo si začela, če si vprašala, potem pa se na vsak način trudiš, da bi vsi pisali tebi všečno, ne to kar je videt v reali.:-))))[/quote]

In zate je vsaka 30+ samska puhoglavka ali mogoče katera ni?[/quote] Za samske nisem nikoli pisal, da so puhloglavke, tudi v tej temi ne, to je odvisno od početij ne od statusa biti v razmerju ali ne. Povem le, da ne poznm nobenbe samske po 30., ki ne bi bila bodisi skrajno negativna oseba, zafrustrirana ali čudaška ali celo vse skupaj in še mnogo več. Morda si pa ti drugačna, kaj pa vem, te ne poznam in sodit po parih stavkih v temi se tudi ne da. Najbrž da obstaja tudi kaka samska, ki je povsem primerljiva tistim vezanim, katere so pač z urejenim podstrešjem in življenjem, ker te imam v mislih, ne tiste, ki počnejo norije.:-)))).

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

In zate je vsaka 30+ samska puhoglavka ali mogoče katera ni?[/quote] Za samske nisem nikoli pisal, da so puhloglavke, tudi v tej temi ne, to je odvisno od početij ne od statusa biti v razmerju ali ne. Povem le, da ne poznm nobenbe samske po 30., ki ne bi bila bodisi skrajno negativna oseba, zafrustrirana ali čudaška ali celo vse skupaj in še mnogo več. Morda si pa ti drugačna, kaj pa vem, te ne poznam in sodit po parih stavkih v temi se tudi ne da. Najbrž da obstaja tudi kaka samska, ki je povsem primerljiva tistim vezanim, katere so pač z urejenim podstrešjem in življenjem, ker te imam v mislih, ne tiste, ki počnejo norije.:-)))).[/quote]

Aha, torej vse samske 30+, ki jih poznaš, niso puhoglavke so pa: bodisi skrajno negativna oseba, zafrustrirana ali čudaška ali celo vse skupaj in še mnogo več

Ne vem, ampak občutek imam, da tako razmišljaš, ker te nobena noče :).

New Report

Close