Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samskost res nenaravna?

Samskost res nenaravna?

Ne, jaz se sploh ne bi čudil, živimo vedno bolj odtujeno.12urni delavniki, šest dni v tednu, ostane ti čas samo za pripravo hrane, osebno higieno, in čiščenje hiše ali stanovanja. Poleg tega minimalni dohodek, z eventualno plačano kakšno naduro, vendar ne v celoti, seveda z pogodbo na določen čas.Seveda nisi sposoben dobiti kredita, kar pomeni da če nisi nič podedoval, lahko živiš v baraki ali drvarnici. Dobrodošli v Zloveniji, deželi zlaganih moralnih vrednot, popolne neenakopravnosti posameznih družbenih skupin, oziroma populacij,evropskih cen, in balkanskega standarda.Glede na to, da je vedno več samskih pričakujem v prihodnosti, dodatni davek na samskost, kar pa ni nič drugega, kot še ena izmed diskriminacij posamezne skupine prebivalstva.

Saj že imamo davek na samske oz. bolje rečeno davek za nestarševstvo. Samo malce lepše je zapakiran :).
Glede na to, da si zaposlen plačuješ za otroke, za porodniške, za šolstvo, za otroške dodatke, za otroške nege, za zdravstvo otrok, plačujejo višjo dohodnino kot starši, ker nimaš olajšav za otroke.
Torej? To so davki za samske. Samo zaviti v celofan.


ker imajo ženske eno luknjo več kot moški, moški pa imajo ustrezen čep za to luknjo.
nekako tako kot cvet potrebuje čebelo, da obrodi ☺


ker imajo ženske eno luknjo več kot moški, moški pa imajo ustrezen čep za to luknjo.
nekako tako kot cvet potrebuje čebelo, da obrodi ☺[/quote]

Slabo to razmišljaš.
Recimo poglej mačko. Tudi ona ima eno luknjo več kot maček pa ne živi z njim. Ko je godna, pridejo na vrsto vsi ok samci. Ta boljši. Pametna ta mačka. Ima več mačkonov. AMpak samo taki, ta boljši.


vse to plačujejo poročeni/zvezani tudi tisti, ki imajo odrasle otroke, ki so poročeni/zvezani, pa ti otroci še nimajo svojih otrok ☺ … to ni davek na samskost ampak socialni korektiv (kot žal piše v ustavi SVN)


ker imajo ženske eno luknjo več kot moški, moški pa imajo ustrezen čep za to luknjo.
nekako tako kot cvet potrebuje čebelo, da obrodi ☺[/quote]

Slabo to razmišljaš.
Recimo poglej mačko. Tudi ona ima eno luknjo več kot maček pa ne živi z njim. Ko je godna, pridejo na vrsto vsi ok samci. Ta boljši. Pametna ta mačka. Ima več mačkonov. AMpak samo taki, ta boljši.[/quote]
mačke in njihov naf.uk npr. povozi vozilo, odplakne poveden … – se daš samo vršti pod vozilo v hudournik ?


vse to plačujejo poročeni/zvezani tudi tisti, ki imajo odrasle otroke, ki so poročeni/zvezani, pa ti otroci še nimajo svojih otrok ☺ … to ni davek na samskost ampak socialni korektiv (kot žal piše v ustavi SVN)[/quote]

To le v lepe besede zapakiran davek na samskost :). Pa klobasaj kar hočeš.

Slabo to razmišljaš.
Recimo poglej mačko. Tudi ona ima eno luknjo več kot maček pa ne živi z njim. Ko je godna, pridejo na vrsto vsi ok samci. Ta boljši. Pametna ta mačka. Ima več mačkonov. AMpak samo taki, ta boljši.[/quote]
mačke in njihov naf.uk npr. povozi vozilo, odplakne poveden … – se daš samo vršti pod vozilo v hudournik ?[/quote]

Ne, jaz uporabljam kontracepcijo, da slučajno ne zanosim.

Za samske nisem nikoli pisal, da so puhloglavke, tudi v tej temi ne, to je odvisno od početij ne od statusa biti v razmerju ali ne. Povem le, da ne poznm nobenbe samske po 30., ki ne bi bila bodisi skrajno negativna oseba, zafrustrirana ali čudaška ali celo vse skupaj in še mnogo več. Morda si pa ti drugačna, kaj pa vem, te ne poznam in sodit po parih stavkih v temi se tudi ne da. Najbrž da obstaja tudi kaka samska, ki je povsem primerljiva tistim vezanim, katere so pač z urejenim podstrešjem in življenjem, ker te imam v mislih, ne tiste, ki počnejo norije.:-)))).[/quote]

Aha, torej vse samske 30+, ki jih poznaš, niso puhoglavke so pa: bodisi skrajno negativna oseba, zafrustrirana ali čudaška ali celo vse skupaj in še mnogo več

Ne vem, ampak občutek imam, da tako razmišljaš, ker te nobena noče :).[/quote]A bi se ti moral zlagat? V reali pač ne poznam nobene drugačne, ne izključujem pa da obstajajo tudi drugačne, ker si z nekaterimi tu celo pišem in pišejo povsem normalno, ne poznam jih pa osebno, da bi vedel. Torej kaj je narobe z napisanim, bi ti bilo bolj prav da se zlažem?

In zakaj se takoj spuščaš na osebni nivo s podtikanjem, akoo me nobena noče in da sem ne vem kaj vse :-))), ker to pa redno počno tu na forumu puhloglavke :-))), tako da če veš da nisi, potem pač tega ne počni zgolj iz razloga, ker ti ni všeč moja odkritoost in direktnost, ne?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Aha, torej vse samske 30+, ki jih poznaš, niso puhoglavke so pa: bodisi skrajno negativna oseba, zafrustrirana ali čudaška ali celo vse skupaj in še mnogo več

Ne vem, ampak občutek imam, da tako razmišljaš, ker te nobena noče :).[/quote]A bi se ti moral zlagat? V reali pač ne poznam nobene drugačne, ne izključujem pa da obstajajo tudi drugačne, ker si z nekaterimi tu celo pišem in pišejo povsem normalno, ne poznam jih pa osebno, da bi vedel. Torej kaj je narobe z napisanim, bi ti bilo bolj prav da se zlažem?

In zakaj se takoj spuščaš na osebni nivo s podtikanjem, akoo me nobena noče in da sem ne vem kaj vse :-))), ker to pa redno počno tu na forumu puhloglavke :-))), tako da če veš da nisi, potem pač tega ne počni zgolj iz razloga, ker ti ni všeč moja odkritoost in direktnost, ne?[/quote]

Nekdo, ki pravi, da so vse samske ženske slabe… ne vem, amapk meni to več pove o njem (pa seveda nič dobrega) kot o teh ženskah.
Jaz namreč poznam moške, ki tako govorijo, da so vse ženske slabe. Skupno vsem tem moškim je, da so luzerji. Normalni moški ne govorijo, da so vse ženske slabe, kar jih poznajo pa naj bodo samske ali poročene.

A bi se ti moral zlagat? V reali pač ne poznam nobene drugačne, ne izključujem pa da obstajajo tudi drugačne, ker si z nekaterimi tu celo pišem in pišejo povsem normalno, ne poznam jih pa osebno, da bi vedel. Torej kaj je narobe z napisanim, bi ti bilo bolj prav da se zlažem?

In zakaj se takoj spuščaš na osebni nivo s podtikanjem, akoo me nobena noče in da sem ne vem kaj vse :-))), ker to pa redno počno tu na forumu puhloglavke :-))), tako da če veš da nisi, potem pač tega ne počni zgolj iz razloga, ker ti ni všeč moja odkritoost in direktnost, ne?[/quote]

Nekdo, ki pravi, da so vse samske ženske slabe… ne vem, amapk meni to več pove o njem (pa seveda nič dobrega) kot o teh ženskah.
Jaz namreč poznam moške, ki tako govorijo, da so vse ženske slabe. Skupno vsem tem moškim je, da so luzerji. Normalni moški ne govorijo, da so vse ženske slabe, kar jih poznajo pa naj bodo samske ali poročene.[/quote]
Glej, če si tako prebrala, kar nisi pri meni nikoli mogla zasledit, potem te bom vprašl po bralni sposobnosti, tako kot veš katere moram redno vprašam po tem :-))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Vprašat, ne vprašam.:-))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Točno tole sem prebrala. Točno, kar si ti napisal.


Hja no, neka huda tolažba najbrž ne more biti, če so množični morilci, psihopati praviloma samski, socialno zavrti? Torej {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manjši, pa potem toliko hujši?[/quote]

V zadnjem času je bilo več umorov na našem koncu. Dva prav v Celju, pa še par v bližini. Vedno morilec partner žrtve. Nenavadno to.[/quote]
Preberi Zgornje bolj natančno! Mimogrede pa -Trobec je bil poročen? 🙂

V zadnjem času je bilo več umorov na našem koncu. Dva prav v Celju, pa še par v bližini. Vedno morilec partner žrtve. Nenavadno to.[/quote]
Preberi Zgornje bolj natančno! Mimogrede pa -Trobec je bil poročen? :-)[/quote]

Ne, Trobec ni bil poročen, je bil zafrustiran s strani svojih staršev tako, da je zasovražil vse ženske. Pač produkt svojih staršev.

Sem začela brati, pa sem kar nehala.
Trenutno sem samska, ker mi tako odgovarja. Imela sem dve resnejši vezi v življenju – enkrat 4 leta, zadnja pa 8 let.
Nikoli se nisem bala biti sama (to opažam pri marsikomu), uživam, ne norim po raznih udejstvovanjih, ker sem sama s sabo doma čisto zadovoljna. Ne sovražim moških, ne zapiram se med 4 stene, delam pa to, kar mi odgovarja – torej vse, kar me veseli, toliko časa kot hočem. Ko čutim, da je dovolj, se umaknem in si nafilam baterije.
Nič mi ne manjka, zadovoljna sem.

Ena je napisala, da moramo samski veliko žaljivk požreti – kaj? Nič ne vem o tem.
Pa tudi to mi ni jasno, zakaj je treba odpirati teme, kjer samski prepričujejo vezane, da so neumni in nasprotno.

Zakaj….ne vem.

Točno tole sem prebrala. Točno, kar si ti napisal.[/quote]Glej in kako ti naj pomagam? In še zdaleč nisem edini, ki ugaotavlja da na forumu sploh ne berete in dejansko v večini niste bralno sposobni, da bi lahko razumeli napisano.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Hja, verjetno zato, ker si bila skupaj v12 let v vezi. Če ne bi bila, bi bila verejtno tudi ti deležna žaljivk.
Ali pa takih pritlehnih žaljenj, tako z nasmehom na obrazu.

Ce si stara vec kot 40 in se nis mela veze potem je s tabo nekaj hudo narobe.

Si predebela? Nimas imetja? Imas probleme z alkoholom? Karkoli od tega??

Imas facebook ali instagram?.daj napisi ga pa ti bomosvetovali ok[/quote]

Mogoče je res kaj z mano narobe. Samo, če se primerjam z znankami, ki imajo može varalice pa pijance (ja, na tisoče žensk ima za može pijance) pa nasilneže. Pa je še kar nekaj takih, ki so očitno še dosti bolj čudne kot jaz.
Ne, nisem debela. IMetja imam dovolj zase. Imam probleme z alkoholom: ne prenesem pijancev, ne maram, da mi kdo sili alkohol.
Predvsem pa nisem tako trčena, da bi pričakovala, da mi bodo neznanci na monu pisali svoje osebne podatke – torej fb.[/quote]
Torej priznaš, da imaš probleme. Očitno živiš v okolju, ki je vse prej kot zdravo. Da srečujes toliko disfunkcionalnih družin, da imaš hud odpor do alkohola (mimogrede, tudi jaz ne pijem, pa nimam težav z res zmerno konzumacijo le-tega s strani nekoga, ki ni alkoholik, ravno tako je nihče ne sili piti) – verjetno kakšne travme iz otroštva? Skratka ti vidiš samo zgrešene odnose, zaradi česar sama (zavedno ali pa ne) ne moreš vstopiti v nek zdrav odnos. Tale samskost pa je idealna zaščita pred tem, da bi te kdo prizadel. Imaš prav, res je nekaj s tabo narobe.

Točno tole sem prebrala. Točno, kar si ti napisal.[/quote] V napisanem je zgolj resnica, vse so same čudakinje z zelo neprijetnim karakterjem, lagal bi če bi rekel drugače. Če pa ti prebereš, da se to nanašpa na tebe, potem imaš bralne težave, pa tudi stavek si vzela iz konteksta.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Točno tole sem prebrala. Točno, kar si ti napisal.[/quote]Glej in kako ti naj pomagam? In še zdaleč nisem edini, ki ugaotavlja da na forumu sploh ne berete in dejansko v večini niste bralno sposobni, da bi lahko razumeli napisano.[/quote]

Naj kar ostane pri tem, da ti sovražiš ženske, jaz pa moških ne sovražim pa je :).
Saj mene tvoj odnos do žensk niti malo ne moti. Ne poznam te, ne vem kdo si. Zakaj bi me motilo?
Pač tebi je normalno o ženskah pisat negativno. In kaj zdaj?Pač imaš take izkušnje z ženskami. Saj ne praivjo zastonj, da iste sorte ptic skupaj letajo.

Mogoče je res kaj z mano narobe. Samo, če se primerjam z znankami, ki imajo može varalice pa pijance (ja, na tisoče žensk ima za može pijance) pa nasilneže. Pa je še kar nekaj takih, ki so očitno še dosti bolj čudne kot jaz.
Ne, nisem debela. IMetja imam dovolj zase. Imam probleme z alkoholom: ne prenesem pijancev, ne maram, da mi kdo sili alkohol.
Predvsem pa nisem tako trčena, da bi pričakovala, da mi bodo neznanci na monu pisali svoje osebne podatke – torej fb.[/quote]
Torej priznaš, da imaš probleme. Očitno živiš v okolju, ki je vse prej kot zdravo. Da srečujes toliko disfunkcionalnih družin, da imaš hud odpor do alkohola (mimogrede, tudi jaz ne pijem, pa nimam težav z res zmerno konzumacijo le-tega s strani nekoga, ki ni alkoholik, ravno tako je nihče ne sili piti) – verjetno kakšne travme iz otroštva? Skratka ti vidiš samo zgrešene odnose, zaradi česar sama (zavedno ali pa ne) ne moreš vstopiti v nek zdrav odnos. Tale samskost pa je idealna zaščita pred tem, da bi te kdo prizadel. Imaš prav, res je nekaj s tabo narobe.[/quote]

Kaj je pa s tabo narobe, da trdiš, da vidim samo zgrešene odnose? Tega nisem nikjer napisala. To samo ti trdiš, da sem napsiala, čeprav ni res :). Torej je tudi s tabo nekaj hudo narobe.

Hja, verjetno zato, ker si bila skupaj v12 let v vezi. Če ne bi bila, bi bila verejtno tudi ti deležna žaljivk.
Ali pa takih pritlehnih žaljenj, tako z nasmehom na obrazu.[/quote]

Ne verjamem, ne poznam takih ljudi, če pa bi nalatela na kakšnega, bi pa po začetnem presenečenju znala odgovoriti.
Kaj se ima kdo za posmehovat – ali samskim, ali vezanim?? Vsak naj se zase briga in to je to.

Hja, verjetno zato, ker si bila skupaj v12 let v vezi. Če ne bi bila, bi bila verejtno tudi ti deležna žaljivk.
Ali pa takih pritlehnih žaljenj, tako z nasmehom na obrazu.[/quote]

Ne verjamem, ne poznam takih ljudi, če pa bi nalatela na kakšnega, bi pa po začetnem presenečenju znala odgovoriti.
Kaj se ima kdo za posmehovat – ali samskim, ali vezanim?? Vsak naj se zase briga in to je to.[/quote]

Ok, srečna ti.

Ce si stara vec kot 40 in se nis mela veze potem je s tabo nekaj hudo narobe.

Si predebela? Nimas imetja? Imas probleme z alkoholom? Karkoli od tega??

Imas facebook ali instagram?.daj napisi ga pa ti bomosvetovali ok[/quote]

Mogoče je res kaj z mano narobe. Samo, če se primerjam z znankami, ki imajo može varalice pa pijance (ja, na tisoče žensk ima za može pijance) pa nasilneže. Pa je še kar nekaj takih, ki so očitno še dosti bolj čudne kot jaz.
Ne, nisem debela. IMetja imam dovolj zase. Imam probleme z alkoholom: ne prenesem pijancev, ne maram, da mi kdo sili alkohol.
Predvsem pa nisem tako trčena, da bi pričakovala, da mi bodo neznanci na monu pisali svoje osebne podatke – torej fb.[/quote]

Ja vidim da imas ene probleme. Z alkoholom ne. Sej nimajo vse zenske varalice in pijance. Mislm da imas cuden pogled na svet.
A pa te kdo poklice zdaj ko so 40 al več…tko na pjačo..?a te kdaj poklice prijateljica?

New Report

Close