Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek silvestrovanje samskih – kje

silvestrovanje samskih – kje

Uf, a da bi se par ur vozila samo zaradi ene pijače v LJ? To pa mi na kraj pameti ne pade. Kuhančke imajo povsod, se ne rabim daleč vozit.
Ni pa ravno večje mesto.[/quote]
No, lepo uživaj doma. Ti pošljem po pošti eno flaši in par klinčkov. Kuhalnik in kak lonec, pa menda že premoreš. ;)))[/quote]

Hvala, ne pijem alkohola :).

Okejjj…. ne, narobe razumeš.

Ti razložim: inteligentni, razgledani (vsaj v mejah normale) ljudje v opero ne hodijo oblečeni v športnih oblačilih, ampak za razliko od tebe, spoštujejo delo tistih, ki izvajajo kulturen program v tej hiši. Torej delajo koncerte, balete, opere.
In še nekaj – kulturno oblačenje nima nobene zveze s situiranostjo…. V opero ne hodijo samo bogataši.

Tebi, primitivka, pa še navodilo obiskovalcem, ki ga ima Opera objavljenega ravno zaradi takšnih bebcev, kot si ti!

Oblačila

Z oblačili izkazujemo spoštovanje – do nastopajočih, do drugih obiskovalcev in do sebe. Včasih je veljalo, da so za obisk gledališča, koncerta, opere ali baleta obvezne večerne toalete in temne obleke. V današnjih časih družbena pravila niso več tako stroga, vseeno pa vam odsvetujemo obisk prireditve v športnih oblačilih.

Čeprav najbrž ti najbrž niti veš ne, kje stoji opera, zato nesmiselno debato s teboj zaključujem. Za take kot si ti, pridejo v poštev le pijanske veselice…..[/quote]

To kar pišeš ni res. Zadnjič so moji prijatelji šli v opero in to v kavbojkah. Po pripovedovanju je bilo takšnih ljudi še kar nekaj, ker v opero pač ne hodijo samo 70+ babice v pelzmantlnih.
Ti moji prijatelji so drugače dosti bolj kulturni od napr. tebe, ki tukaj zmerjaš in sproščaš svoj gnev. Oni se tako nikoli v življenju ne izražajo.
Nekih svečanih oblek nimajo, ker imajo bolj slabo plačane službe in denar porabijo za preživetje, ne za nakupovanje dragih oblačil.

Sem mnenja, da delo tistih, ki izvajajo kulturni program, spoštuješ s svojo prisotnostjo na dogodku in ne s tem, da se fensi šmensi oblečeš. Nenazadnje tam sediš in si gost, ne pa igralec na odru.[/quote]

Veš kako je, tisti, ki nima v glavi, mora imeti pa fensi šmensi cotke, da se počuti kulturnega. Če imaš pa kaj v glavi, ti pa tega ni treba.


Jaz grem k Kmetavzarju v zidanico.[/quote]

Mene ni pa nič povabil?
Kdaj sta se pa to zmenila?

Glej, da jo boš ubogal! Brez ugovarjanja.

Ona bo doma…
https://www.youtube.com/watch?v=52Am-lxGyY8

Jaz sem bla lani se samska, tko da sem skupaj s kolegico silvestrovala z Dogodki za samske. Ful fajn smo se mel. Priporočam.
Letos pa nisem več samska, tko da bova skupaj doma (in neee, nisem ga spoznala na lanskem silvestrovanju ..ampak drugje)


lepo to 🙂

Do desetih zvečer bom take norce, ki samo za alkohol živijo, stregla.
Potem pa v posteljo…. že pet let isto.

Če je kje kakšna simpatična samska ženska ( 38+) , ki še razmišlja o
dobri družbi (lahko novoletni ) , pa naj piše na : novoletnimoski(at)gmail.com

Ti to resno?
Sem samska 38+, ampak silvestrovanje z neznanim monovcem? Mogoče 70 let starim?

Ti to resno?
Sem samska 38+, ampak silvestrovanje z neznanim monovcem? Mogoče 70 let starim?[/quote]

Sej ves,da so f.fehtarji veliki optimisti…

Nameravam iti za nl z eno urejeno,kulturno,fino,uglajeno,pametno,naparfumirano,napocano,sterilno,zavito v celofan,da se ne naleze kašnega kavbojkarskega ali bebavskega virusa kajti ti so zelo zahrbtni;najberjetneje bova sla v gledališče.TUdi jaz bom zele urejen ammpak se bom tam preoblekel v kavbojke, da vidim njeno reakcijo sem namreč ful bebec.

Jaz sem se zavila v toplo odejo, samo nos mi ven štrli. Imam prištimano pijačko in filmski maraton sledi. Nič mi ne fali. 🙂

Tega Cetinskega pa ne bi šel poslušat,če bi dobil zastonj karto.Je taaako zelo dolgočasen in nezanimiv.V Mariboru je pred kratkim ful razočaral publiko na koncertu.Hvala lepa.


A si že pod kovtrom?Kaj boš pametnega gledala,če ni skrivnost,da se ti pridružim na filmskem maratonu.Tudi jaz sem samski in pred TVjem.

Samski in grem ven, med ljudi, različni stili glasbe,smeh, ples, pa spoznalo se bo kaj 🙂
Upam, na čimmanj pirotehnike, mrzlo pa bo :).

Tudi samska in grem po dveh letih samskega silvestrovanje malo ven 🙂 in z novo družbo, upam da bo fajn, se pustim presenetiti. Lepo praznujte, kjerkoli že ste in vse dobro v 2017!! 😉 😉


A si že pod kovtrom?Kaj boš pametnega gledala,če ni skrivnost,da se ti pridružim na filmskem maratonu.Tudi jaz sem samski in pred TVjem.[/quote]
Ti kar pridi. Pri meni je toplo, placa je zadosti. Kaj bova gledala?

doma, spal že pred polnočjo – jeb** novo leto

Opžate, da so skoraj vse samske babetine na monu stare okoli 40? Kako to?

Hja, ker ste samski monovci stari tja proti 60 in potem ni nič za samske 40letnice, ker ste sami stari dedci samski. Kaj bo 40letnica s takim starim samskim dedcem pa še večina ima otroke.

Pa koliko tem boš še odprl in potegnil iz naftalina o 40-letnih ženskah??
In ravno ti se pritožuješ, da 40-letnice non stop odpirajo neke teme.
Ti si popolnoma obseden, nič čudnega da te vse brcnejo v rit!!

Hja, ker ste samski monovci stari tja proti 60 in potem ni nič za samske 40letnice, ker ste sami stari dedci samski. Kaj bo 40letnica s takim starim samskim dedcem pa še večina ima otroke.
[/quote]

Nismo vsi tako stari:-),imam 36 let,oglasi se….

Nismo vsi tako stari:-),imam 36 let,oglasi se….
[/quote]

Me veseli, da je še kdo srednjih let tu gor :).
Tebi in meni bi lahko bil Polarni foter :). K sreči nama ni.

Ne obremenjujem se jaz z njim,vsak po svoje :-),z veseljem pa te spoznam…

New Report

Close