Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek silvestrovanje samskih – kje

silvestrovanje samskih – kje

Hja, ker ste samski monovci stari tja proti 60 in potem ni nič za samske 40letnice, ker ste sami stari dedci samski. Kaj bo 40letnica s takim starim samskim dedcem pa še večina ima otroke.
[/quote]
Nekaj te matematika malo j. in ne bo šla tvoja razlaga. Ampak je res no, če pogledaš pišete kot samske samo čisto blizu in okoli 40 ali 40. Kaj je torej ravno s to generacijo norih frač tako hudo narobe?

Ti mater, to pa je suša, prvega tiča zagrabi, ki se ji ponudi, sploh ne rabi vedet kako izgleda in kdo je…jaooooo 🙂

A imaš otroke?

Ti mater, to pa je suša, prvega tiča zagrabi, ki se ji ponudi, sploh ne rabi vedet kako izgleda in kdo je…jaooooo 🙂
[/quote]

Daj no ,saj se spoznavamo,a zate pa ve ,kakšen si…

A imaš otroke?
[/quote]
Odvisno od fukfehtarjevih želja, je prilagodljiva. 🙂 Sicer ti pa lahko povem, da zagotovo nima,. športa, je duhovno ozaveščena, vodijo jo energije, je umetniška in ustvarjalna duša in ne mara otrok. 🙂

A imaš otroke?
[/quote]

Brez otrok,živim sam,zakaj se ne oglasiš zasebno,saj veš,tukaj bo veliko komentarjev..

Brez otrok,živim sam,zakaj se ne oglasiš zasebno,saj veš,tukaj bo veliko komentarjev..
[/quote]

Me veseli, da so tu gor tudi samski in brez otrok in stari pod 40.
Sem mislla, da so edino še taki starci kot je polarc še samski in seveda s prtljago.

Daj no ,saj se spoznavamo,a zate pa ve ,kakšen si…
[/quote]

Ja vem kak je: star skoraj 60, v sporih z bivšo, dva otroka, brez službe, sovražen do žensk.

Še eden, ki bo kar lepo doma. Razen če me katera mona povabi. Se rad pridružim in kaj prispevam za najdaljšo noč pokonci. Jutri pa se začne dan že daljšati po 16:28, solsticij.

Me veseli, da so tu gor tudi samski in brez otrok in stari pod 40.
Sem mislla, da so edino še taki starci kot je polarc še samski in seveda s prtljago.
[/quote]
Ti se kar tolaži, tudi če bi bil res 60, pa sem daleč od tega, me ti še peš ne bi dohajala, kaj šele kako drugače. :-))) Kako s prtljago, saj vas je ja brigada štiridestetletnic na monu, ki ne mara otrok? In postavi se vprašanje kaj je tako hudo narobe ravno s to generacijo?

In koliko si ti star, dedičina :-))?

Ja vem kak je: star skoraj 60, v sporih z bivšo, dva otroka, brez službe, sovražen do žensk.
[/quote]

A tako,zanimivo….no ne bom vsiljiv,če se premisliš se oglasi…

Me veseli, da se najde tu gor tudi kak tak, ki je v pričakovanju solisticija. Vsaj en, ki ve kdaj je res najdaljša noč 🙂 v letu.

In koliko si ti star, dedičina :-))?
[/quote]

Star je nekaj takega kot moja mama. Tam okrog 58 let.


tako že živiš ali šele načrtuješ ☺

Star je nekaj takega kot moja mama. Tam okrog 58 let.
[/quote]
pri toliko starih mamah se odšteje 25 +/- let, da se dobi starost otrok
torej si pri 23 +/- letih že izkušena monklja ☺☺☺ imaš svetlo bodočnost, da se bodo s tabo ukvarjali samo še MONci ☺

Star je nekaj takega kot moja mama. Tam okrog 58 let.
[/quote]
Eh, več, kaj se meniš, mislim da sem prebral na monu , da okoli 75. 🙂 Pa kaj je tupoglavke, no? A boste odgovorile na vprašanje, zakaj ste na monu vse samske stare okoli štirideset, nimate otrok in jih tudi ne marate imet? Kaj je sto starostno skupino bab okoli štirideset tako hudo narobe?


pri toliko starih mamah se odšteje 25 +/- let, da se dobi starost otrok
torej si pri 23 +/- letih že izkušena monklja ☺☺☺ imaš svetlo bodočnost, da se bodo s tabo ukvarjali samo še MONci ☺
[/quote]

Slabo ti računaš. Sicer je bila moja mama, ko je rodila, par let mlajša kot 25, ampak tudi, če bi bila stara 25 in če je sedaj 58… ti matematika hudo šepa.
Sem pa drugače doma iz Posavja, poznan mi je JuJitsu in tako naprej in posledično tudi Polarc.

Me veseli, da se najde tu gor tudi kak tak, ki je v pričakovanju solisticija. Vsaj en, ki ve kdaj je res najdaljša noč 🙂 v letu.
[/quote]

Seveda sem v pričakovanju in ne sani solsticija, ampak tudi pomladi. No, to je prvo dejanje, ki me veseli, da se vsaj dan začne daljšat.

Seveda sem v pričakovanju in ne sani solsticija, ampak tudi pomladi. No, to je prvo dejanje, ki me veseli, da se vsaj dan začne daljšat.
[/quote]

Super. Tudi jaz komaj čakam na solsticij. Najpomembnejši praznik v decembru.

Jaz tudi samska stara 34 brez otrok…


Eh, več, kaj se meniš, mislim da sem prebral na monu , da okoli 75. 🙂 Pa kaj je tupoglavke, no? A boste odgovorile na vprašanje,
[/quote]
zakaj ste na monu vse samske stare okoli štirideset, nimate otrok in jih tudi ne marate imet? Kaj je sto starostno skupino bab okoli štirideset tako hudo narobe?
ker ti samo take opaziš, ker te take najbolj rajcajo

je še cel kup drugih, samo na tiste se ti ne dvigne, po domače povedan.


zakaj ste na monu vse samske stare okoli štirideset, nimate otrok in jih tudi ne marate imet? Kaj je sto starostno skupino bab okoli štirideset tako hudo narobe?
ker ti samo take opaziš, ker te take najbolj rajcajo

je še cel kup drugih, samo na tiste se ti ne dvigne, po domače povedan.
[/quote]

Saj sem mu tudi na 40 letnice ne dvigne. Starček se slini po 40letnicah, ampak njegov one pa ne sodeluje, mu samo dol visi.

Slabo ti računaš. Sicer je bila moja mama, ko je rodila, par let mlajša kot 25, ampak tudi, če bi bila stara 25 in če je sedaj 58… ti matematika hudo šepa.
Sem pa drugače doma iz Posavja, poznan mi je JuJitsu in tako naprej in posledično tudi Polarc.
[/quote]Kaj ne poveš, potem bi pa midva lahko kako rekla, celo morda zaplesala na tatamiju ljubeznski ples. 🙂 Ker če me poznaš, potem zagotovo veš, da sem prijazna dobra duša. 🙂


zakaj ste na monu vse samske stare okoli štirideset, nimate otrok in jih tudi ne marate imet? Kaj je sto starostno skupino bab okoli štirideset tako hudo narobe?
ker ti samo take opaziš, ker te take najbolj rajcajo

je še cel kup drugih, samo na tiste se ti ne dvigne, po domače povedan.
[/quote]
Ampak nihče ni toliko tumast tu na forumu, da ne bi videl, da vsaka samska brez otrok napiše, da je stara okoli 40, ne? Kaj potem? Kaj ti spet ne gre?

New Report

Close