Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek silvestrovanje samskih – kje

silvestrovanje samskih – kje


Ampak nihče ni toliko tumast tu na forumu, da ne bi videl, da vsaka samska brez otrok napiše, da je stara okoli 40, ne? Kaj potem? Kaj ti spet ne gre?
[/quote]

Hja in zakaj ne?
Zdaj, ko mi še nekaj let manjka do 40, sem pa bližje kot do 30, rečem, da sem okoli 40. Ko bom par let čez 40 in bliže 40 kot 50, bom tudi rekla, da sem okol 40.
Aja pa judo mi je ljubši kot jujitsu.

Super. Tudi jaz komaj čakam na solsticij. Najpomembnejši praznik v decembru.
[/quote]

A boš kaj zakuril/a, kot po starem običaju?

Iz kje pa si?

A boš kaj zakuril/a, kot po starem običaju?
[/quote]

Ne :).
Bom pa uživala v snegu. Je fajn, ker je prava zima s snegom pa še dan se začne daljšat, kaj češ boljšega.


Ampak nihče ni toliko tumast tu na forumu, da ne bi videl, da vsaka samska brez otrok napiše, da je stara okoli 40, ne? Kaj potem? Kaj ti spet ne gre?
[/quote]

a ress???
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=124&t=5385256&p=5385256&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p5385256
tale je nekaj prek 20

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=9108032&p=9108032&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p9108032
tu not ima ena 33

mislim…
saj pravim, ti pač samo take opaziš. očitno te te najbolj zrajcajo

Hja in zakaj ne?
Zdaj, ko mi še nekaj let manjka do 40, sem pa bližje kot do 30, rečem, da sem okoli 40. Ko bom par let čez 40 in bliže 40 kot 50, bom tudi rekla, da sem okol 40.
Aja pa judo mi je ljubši kot jujitsu.
[/quote]
Glej saj judo je del jujitsa, tudi tam poba včasih vozim, je vse enako, le kak vzvod in direktno davljenje tam ni dovoljeno, ostalo je pa popolnoma enako kot parterna borba pri ju-jitsu. Jaz sam nisem več za to, edino orožja od nunchakov dalje še vedno bolje obvladam od sina.:-) Zadnje cajte sicer ne hodi na judo, bo pa spet začel, samo da odvozi teh dvajset ur v avtošoli, da lahko potem vozi z mano. Na kofe vsekakor lahko greva, le namig mi moraš dat, da vidim če te tudi jaz poznam. 🙂 V reali sploh nisem tako žleht kot na forumu. 🙂

Jaz bom sama doma, mož gre na špil, je raje izbral njo (pevko) kot mojo družbo,lepo bom v solzah zaspala kot že mnogokrat…

Eh, ne se sekirat. Jaz že leta nimam kakega moškega ob sebi.
Ti ga imaš vsa ostale dni v letu. Jaz sem samska skoz. Ti samo občasno brez moškega.


Glej saj judo je del jujitsa, tudi tam poba včasih vozim, je vse enako, le kak vzvod in direktno davljenje tam ni dovoljeno, ostalo je pa popolnoma enako kot parterna borba pri ju-jitsu. Jaz sam nisem več za to, edino orožja od nunchakov dalje še vedno bolje obvladam od sina.:-) Zadnje cajte sicer ne hodi na judo, bo pa spet začel, samo da odvozi teh dvajset ur v avtošoli, da lahko potem vozi z mano. Na kofe vsekakor lahko greva, le namig mi moraš dat, da vidim če te tudi jaz poznam. 🙂 V reali sploh nisem tako žleht kot na forumu. 🙂
[/quote]

Jojjj pazzzi, kaj pa če je nororita puhloglavka prazne glave in polne riti in vse to??

Jojjj pazzzi, kaj pa če je nororita puhloglavka prazne glave in polne riti in vse to??
[/quote]Nič zato, bo pa ena več na seznamu teh. 🙂 Ampak sodeč po pisanju ne spada med tupoglavke. 🙂 Keč pa zan bit v tem, ker si je najverjetneje izmislila na podlagi prebranega o meni na forumu, da me pozna. 🙂

Iz kje pa si?
[/quote]

Mb

Mb
[/quote]

Čisto na drugem koncu 😉

samski jezdec, ti torej iščeš samsko jahačico hahaha :-))))

Čisto na drugem koncu 😉
[/quote]


[/quote]

Jezdim v samoti. Fajn bi prišla družba, predvsem ženska :)))))))))))


Glej saj judo je del jujitsa, tudi tam poba včasih vozim, je vse enako, le kak vzvod in direktno davljenje tam ni dovoljeno, ostalo je pa popolnoma enako kot parterna borba pri ju-jitsu. Jaz sam nisem več za to, edino orožja od nunchakov dalje še vedno bolje obvladam od sina.:-) Zadnje cajte sicer ne hodi na judo, bo pa spet začel, samo da odvozi teh dvajset ur v avtošoli, da lahko potem vozi z mano. Na kofe vsekakor lahko greva, le namig mi moraš dat, da vidim če te tudi jaz poznam. 🙂 V reali sploh nisem tako žleht kot na forumu. 🙂
[/quote]

Na forumu odkriješ svoj pravi značaj?

Sem tud na istem sam doma, če katera samska 28-40 lohk tud sam klepet na netu ali kavi če že silvester doma prespal .

kontakt: [email protected]

Koliko si pa star?

Koliko si pa star?
[/quote]

7 kot Macauly Culkin? :)))

saj razumemo, da bi rad najdel neko, ki “jezdi” hahaha, upam, da jo najdeš, srečno samotni jezdec

Jezdim v samoti. Fajn bi prišla družba, predvsem ženska :)))))))))))
[/quote]

Vse inf od let do kar koli dobite na zs oz na [email protected] (skype:samdomaa ) ne tu na javnem 🙂 Lp D

Pa ti resno misliš, da smo samske ženske tako obupane, da bi pisarile nekemu tipu, ki na monu išče ženske? Sam pa niti ne pove koliko je star?
Ti si pa res optimist.
Verjetno si en star dedec, ki išče mlade ženske in zelo optimističen, ker misliš, da je katera tako obupana, da ti bo res pisala.

Pa ti resno misliš, da smo samske ženske tako obupane, da bi pisarile nekemu tipu, ki na monu išče ženske? Sam pa niti ne pove koliko je star?
Ti si pa res optimist.
Verjetno si en star dedec, ki išče mlade ženske in zelo optimističen, ker misliš, da je katera tako obupana, da ti bo res pisala.
[/quote]

Tud slepa kura enkrat zrno najde:)))

Dragi Božiček,

Ko bi mi vsaj ta pisala…drugače pa 37…samski, brez otrok…Lp 💕💕💕

Jaz bom doma, v svojem ljubem miru.

Mitja s kod si? Jaz iz Mb.

New Report

Close