Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek silvestrovanje samskih – kje

silvestrovanje samskih – kje

Katera ti naj piše? Več nas je:-)

Doma na toplem, maraton filmov in serij. Moj popoln večer.

Bližnja okolica Ljubljane…lohk na mail…

[email protected]

Lp

Lohk vse…pol pa keri bom vizualno všeč…tuki je pa pol vse v Božjih ROKAH…

[email protected]

Nismo vsi tako stari:-),imam 36 let,oglasi se….
[/quote]

Kam se oglasit?

Kam se oglasit?
[/quote]

pfanner81@gmail,com

Mogoče bom celo doma v miru gledal filme. Ne vem, danes zvečer sem na fešti, jutri sem vabljen na fešto, za božični večer bom pri mojih, čist nič mi ne bo manjkalo, če bom za silvestrovo sam.

Pozdravljena.

Od kod pa si? Jaz se tudi nimam kam dat in sem samski. Rad bi preživel novo leto s kakšno osebo.

Ljudje, ki v kavbojkah hodijo v opero, so bebci. Oziroma primitivci.
[/quote]

Ah, ne seri z takimi umotvori. Če je nekdo pač v tvojo trdo betico vbil nekakšne “kvazi norme”, to kaže zgolj na tvojo omejenost. Tako v Opero kot v CD vedno grem v kavbojkah. In ja, srečam veliko urejenih “hohštapljerjev”, ki pa ponavadi ne vedo, kaj tam delajo. Tako kot očitno ti,….ooooo, imam nove čeveljčke, pa pri frizerju sem bila,…….oooooooo. Aja, te tete in strici na odru pa nekaj pojejo,….ah saj vseeno……oooo, pa uhančke imam tudi lepe.

nehajte se slinit eden po drugem – ste kot eni polži…

Hahaha

Jaz bom verjetno prvič sam doma silvestroval. Imam sicer ponudbe, tako da bi lahko kam šel, pa se mi odkrito rečeno ne da več. Pri 31ih sem že sit žurk in totalno pijanega folka…doma si bom lepo zakuhal vinčka, morda šel pred polnočjo na kak hrib z razgledom če bo lepo vreme, skadil enega vmes, potem pa nazaj v zavetje štirih sten. Bo nekaj posebnega tako silvestrovanje, saj smo ga od 13. leta naprej žurali vsako novo leto…tako da bo malo spremembe kar blagodejne se mi zdi.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Samski, pojdite na Dogodke za samske, vam ponujajo nepozabno zabavo in žur.

Lani bila pa bi bila rajši v pižami doma če bi vedla kaj me čaka, meni ni vredno 70evrov za tole. Res ne.

Lani bila pa bi bila rajši v pižami doma če bi vedla kaj me čaka, meni ni vredno 70evrov za tole. Res ne.
[/quote]

Kaj ti ni bilo všeč na dogodku za samske, kako je sam dogodek organiziran, kakšen je program, nastopajoči pevci, glasba, kakšne starosti pa so ljudje tam? napiši kaj več, če se ti da. Je pa res drago, vidim, da je letos cena poskočila na 97 € na osebo. To res ni malo.

V bistu niti enga kontakta nisem spletla z tipi ker sem povedala da ne dobim zaposlitve ker sem učiteljica po izobrazbi. Ker mene zanimajo pristni kontakti in druženja po dogodku, ne pa pijanica in plesanje s čimveč tipi….. in koliko kdo zasluži. Me niti en ni občudojoče gledal češ pametna punca ki je toliko šole nardila, vsi samo gledajo čemaš keš al ga nimaš. Ena je rekla da dela kot čistilka v Avstriji njo pa so oblegali :). Hrana mi tudi ni bila všeč, sem si vzela sem mislila da so azijski rezanci testenine, bila pa je neka neokusna na rezance narezana zelenjava brez okusa…. fuj. Premalo prostora je bilo za vse ljudi tam zelo vroce. Jaz sem šla okoli1 domov. In ko so mel pred leti v Mb dogodek za samske, sem najdla enega ki je pol čez par dni priznal da ma žensko doma, sem ga zalotila. Meni je vse izguba časa…. res. Ne prebavljam več takih stvari itak normalnih tipov nikjer ni.

Kaj ti ni bilo všeč na dogodku za samske, kako je sam dogodek organiziran, kakšen je program, nastopajoči pevci, glasba, kakšne starosti pa so ljudje tam? napiši kaj več, če se ti da. Je pa res drago, vidim, da je letos cena poskočila na 97 € na osebo. To res ni malo.
[/quote]

Za 100€ ga pijem še 1.1. in 2.1. skupaj 😀

je bil še kdo na silvestrovanju za samske? organizirajo že 7 let?
kako ste se imeli?


pa ti bo jasno zakaj si brez družbe

napisano je tako, da kdor želi odgovoriti, bo vse razumel.
Nisem brez družbe, a to družbo že poznam, želela bi spoznati še koga.

Vesela bom vsakega komentarja , glede dogodka seveda 🙂

Pa lep vecer vsem 🙂

Mene tudi zanima okolica Celja, Velenja za klepet in poveselitev v množici 🙂

New Report

Close