Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skrivnost zdravja in lepote

Skrivnost zdravja in lepote

Sebe vedno nahajam znotraj prostora, ker sem trodimenzionalno prostorsko bitje. ok.

dobro, o kakšni vrsti inteligence pišeš in kaj pomeni to: odlično vem ?

Najlepša hvala za Vaše vprašanje. Govorim o vsenavzočnosti inteligence, z največjim spoštovanjem do Vas.

vedno je dobro govoriti iz lastne izkušnje, samo to je naša resnica. O kakšni vrsti inteligence govoriš – o inteligentnem umu ali o čem drugem? In kako ti to veš, pišeš, da veš.

Inteligenca srca. Kako izboljšati medčloveške odnose se sprašujem in kakšen naj bom do soljudi. Opravičujem se Vam za svojo provokativnost.

Prostor, v katerem se nahajate, je absolutno pod kontrolo vaše inteligence, to odlično vem…si napisal. Je to res? Lahko s svojo inteligenco, ali inteligenco srca, kot kasneje navajaš, manipuliraš z usodo, določaš okoliščine svojega življenja? Kakšna je tvoja izkušnja?

Vaša varnost je najpomembnejša na prvem mestu, to je meni kristalno jasno.

Šamani, iz rodu indijancev amazonskega pragozda, ki so se zatekali h naravi in odkrili, da rastline in njihove melodije, zvoki zdravijo. Skrivnosti so prenesli na svoje rodove, ki so še ostali.
V kolikor želite zvedeti kaj več, obiščite int.stran …Nagual Uchu. Lp

Vede so vedno sveže, navkljub temu, da naj bi bile stare že več tisoč let.
Npr. predstavljajte si da ste kot posameznik v presečišču vseh zvezd na našem nebu. Točka presečišča je sredi vašega srčnega centra. Vaša lokacija je brezhibno natančno pozicionirana. ok.

Ves čas razmišljam okrog nekega potovanja, ampak to potovanje naj bo najglobja skrivnost. Dragi obiskovalci in obiskovalke do kje menite, da sega prostor človeške inteligence?

ayahuasca ?

Nadvse sem Vam hvaležen za Vaše vprašanje. Tam se res še nisem nahajal. V resnici ste več kot samo superfantastični. To odlično vem. Naprimer Vas mogoče zanima kakšno neke vrste domišljijsko potovanje. Mogoče celo še kaj več?



😉

Krasni ste!

želiš postati šaman …in tudi potovati…v paru ?

Hvala Vam za Vaše vprašanje. Znotraj mene se je šaman-vrač že zdavnaj prebudil. ok. Bi Vas mogoče zanimala prava potovanja. Mogoče Vas zanima Andromedina galaksija?

kako potuješ v galaksijo, ki je oddaljena 2,5 svetlobnih let od Zemlje ?

Sem Vam odgovoril, ampak je post izginil., Mogoče se še pojavi.

Aja. Brez ustreznega prevoznega sredstva ne gre.

Sonce je od nas oddaljeno okrog 8min. Prva zvezda pa okrog 4,5 svetlobnih let, Sirius okrog 8 svetlobnih let, ampak to je vse znotraj naše galaksije. Andromedino galaksijo opazimo tudi z dobrim daljnogledom.

živimo v binarnem sončnem sistemu

Se Vam opravičujem, jaz še ne.

So Vam Vede kaj znane? Sanskrit.

Vsekakor me zanimajo tudi tehnike pomlajevanja.
Npr. kako na povsem neboleč način obnoviti zobe?

ok. Superfantastično jedro se nahaja okrog Vas in Vi kakor posameznik ste v resnici znotraj njega.

New Report

Close