Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skrivnost zdravja in lepote

Skrivnost zdravja in lepote

Sedaj pa takole, upam, da se Vsi skladate z mano, da Mi ta naš nebeški tečaj nadaljujemo. Navodila bodo sledila vsekakor čez nekaj časa. ok.

Seveda, da rešimo dileamo, zakaj želite biti samo učitelj, ne pa tudi učenec?

…no, pa nadaljujmo. Kaj pomeni “nebeško” ?

Ok. Potujemo proti neskončno majhni zvezdici, ki jo Vsi nosimo globoko v srcu.

Kje nahaja sebe Princesa Večnosti sprašujem?

Princesa Večnosti zna streljati skozi oči z laserji rdeče svetlobe. ok.

Rubinski laser se nahaja neviden v vsakem posamezniku. ok

Presečišče zvezd v točki srčnega centra, kar sem že opisal je v bistvu ta zvezdica v srcu, kamor potujemo, upam, da je logično. ok

Človek ima več kot superfantastične sposobnosti, neskončne potenciale, brezmejno domišljijo…ni da ni. ok. Materija je neka oblika iluzije, katero potrebujemo zaradi varnosti. Varnost je na prvem mestu, najpomembnejša. ok. Trenirali bomo razne sposobnosti itd, seveda če ste za to. ok.

Jaz se Vam najglobje opravičujem, ker vem, da sem Vas hudo prizadel.

Prizadel sem Indijski tulipan, prizadel sem potovanje kam in najbrž še marsikoga Vsem se iskreno opravičujem. Lepo Vas prosim, da date tudi Vi kakšne pobude, kar se tiče lepote in zdravja, forum je odprt za vse ljudi. Kar se tehnik pomlajevanja tiče mislim absolutno resno.

Poglejte, to naše sonce na nebu v resnici tudi v Vas samih sije in Vam daje energijo. Tako je!

Ker se ne poglabljam v virtualne osebnosti, me niste prav nič prizadeli 🙂

Da odgovorite, ali ne, je popolnoma vaša odločitev. Zato kar brez skrbi…
Lep dan

Tulipanka pusti deca in pridi k meni. Dovoli mi da te ljubim.

V sočloveku?
V sebi bi šlo, ampak prebujanje sočloveka. To brez njegove volje ne gre. Lahko si mu s svojim delom in vidnim počutjem samo vzor za njegovo opazovanje in njegove odločitve.

To je po moje neke vrste placebo efekt v duhovnem smislu. Njegov vpliv je samo tvoja povečana pozornost sebe v sebe. Klik pride v svoji zavesti.

Človek je bitje vrhunske inteligence, neskončnih sposobnosti, brezmejne domišljije, superfantastično bitje, poljubno po želji. ok

Ok. Pojdimo še enkrat na presečišče zvezd v centru Vašega srca. Tam nahaja sebe neskončno majhen delec, ki ima več kot superfantastične sposobnosti. Ta delec ima tudi neko skrivnostno Ime. Ok.

Tistih stvari, ki si jih Človek najbolj želi se jih ne da kupiti z denarjem. To Vsi vemo. ok.

Lepo Vas prosim, nadvse spoštovani obiskovalci in obiskovalke še Vi meni zaupajte svoje želje, da jaz vem kaj naj naredim.
Vaš Xrobe

Dragulj, Indijski tulipan, zastavili ste mi tako vprašanje, da jaz nisem vedel, kaj naj Vam odgovorim, spravili ste me v zadrego, vsekakor se bom spremenil tudi jaz v ponižnega in poslušnega učenca, z navečjim spoštovanjem vaš Xrobo.

Nadvse spoštovani telomerazza tudi Vam se opravičujem iz globin svojega bistva, ker nisem navezal direktnega kontakta z Vami, vsekakor Vaš Xrobe.

Ok. Krasno, naredili smo neke vrste podlago znotraj naših src v samem našem jedru sistema.
Osebno me izredno zanima tudi tako imenovan “sajnsfikšn”.

Princ ali Princesa NE vem ali ste še vedno z Nami? čist tko vprašam.

Verjemite Mi, kar se genetike dotika pa nisem nič kaj dosti razmišljal. Mogoče je ta ključ osebna zavest. Znotraj posameznika pa vsekakor čista vest.

New Report

Close