Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skrivnost zdravja in lepote

Skrivnost zdravja in lepote

Kar pogumno me kaj vprašaj, karkoli te veseli odgovor bo že nekako priletel na zaslon.

Odlično vem, da Vas v resici zanima šamanizem. in to tisti pravi ne nek larifari. ok.
Šaman spreminja podobo in postavo to je vsakemu kristalno jasno.

Olika, vedenje, gibanje šamana je vrhunska perfekcija in to je Vsakemu kristalno jasno.

Opravičujem se Vam, ker vem, da sem izredno strog.

Ok. Zadnjih nekaj dni našega druženja na tem našem neskončno ljubem forumu Skrivnost zdravja in lepote smo se kot akterji odlično spoznali, tako, da bomo tudi znotraj realnosti odlično sodelovali. Vsekakor ta naš trening je ena sama perfekcija. Srčno upam, da ni nihče užaljen. Seveda naše sodelovanje v resnici šele začenjamo. Šaman je čista perfekcija. Mi bi rekli odličnost.

Da se Vam predstavim vsaj s svojim osebnim imenom.
Moje ime je Robert.

Stanujem v okolici Kranja.

V mojem življenju se je naš planet že 52 krat zavrtel okrog sonca.

Ja to je pa res hudo, kako se nekateri skrivamo. Saj ni nihče nič narobe naredil. Šli smo se svojevrstno igro. Upam, da vam je bila naša šamanska igrica zelo všeč. Samo jaz bi zadevo rad prestavil v naš trodimenzionalni prostor. Verjemite mi, da bi neskončno uživali in se nadvse zabavali.
Vse skupaj bi izgledalo kot neverjetno.

Ok. verjemite mi, da vsi, ki ste sodelovali v tem našem skupnem internetnem projektu imate resnično neverjetne sposobnosti. Koliko igralcev je sodelovalo ne vem.

Ok. Princesa večnosti sebe nahaja v Kranju…ok.

Xrobe več kot odlično pozna superfantastično Princeso Večnosti. ok.

Ok.

Iskreno se Vam opravičujem, ker nočem biti nesramen do Vas.

Poglejte, šamanska narava je čista perfekcija, vrhunska odličnost. Tako je!

Več kot vidno je, da prava vrhunska lepota in zdravje v naši ljubi domovini nikogar v resnici ne veseli.

Superfantastično šamansko jedro nahaja sebe v globini Vašega srca. ok.

Kje nahaja sebe kristalno čista inteligenca sprašujem.

Nadvse spoštovani obiskovalci in obiskovalke jaz se Vam moram opravičiti za vse svoje neslanosti, ampak brez kristalno čiste inteligence ni šamanizma.

Občudujem tvojo močno voljo in vztrajnost …
Si drugače ok?

Hvala Vam, da se vsaj nekdo hoče normalno pogovarjati. Ja, kar v redu sem. Seveda, rad bi pa realiziral razne projekte, ampak brez sodelovanja ne gre. ok. Kaj pa Vas veseli?

Ja, ti Zemljani so čudna bitja …. imajo ozko zavest, ter nizek IQ.
Edina normalna sta bila Albert Einstein in Nikola Tesla, no Nikola je v bistvu naš.
Vidim, da si zelo kreativen, zato te podpiram pri vseh tvojih projektih.

Mene veseli marsikaj, tudi to … ko vidim kako vztrajni so nekateri … recimo ti!

Da se dobra ideja realizira je potrebno mnogo vztrajnosti, poguma in včasih tudi prepira.
Uspejo samo vztrajni in potrpežljivi, drugi pa ne … tako, da kar lepo pljuni v roke in se realiziraj projekte…

Super, super, super… verjemite mi, da je moja vera v ljudi brezmejna. Vem, da se znotraj vsakega posameznika skrivajo neverjetne sposobnosti, jaz jih skušam na svoj način prebujati. Če sem povsem iskren me zanima recimo neke vrste znanstvena superfantastika, ampak to v realnosti. ok.

Ok.
Popravljam zadnji stavek, ki je odločilen torej…
… tako, da pljuni v roke in REALIZIRAJ svoje projekte.
Ne vem, kako je sem prišel tiskarski škrat, ker to se mi ni zgodilo še nikoli.
Ok.
In jaz tudi oprostim ti vse tvoje neslanosti …
Ok.

New Report

Close