Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skrivnost zdravja in lepote

Skrivnost zdravja in lepote

V polsnu lahko pride do raznih fenomenov. To je, ko človek tone v spanje, oziroma ko se prebuja. Taki fenomeni so povsem normalni. Pač občasno se zgodi.
[/quote]

Hvala za odgovor.

sanjavost in sanje

Hvala za odgovor.
[/quote]

Ni za kaj. Rad se pogovarjam z inteligentnimi osebami.

izmenjamo si informacije, resnice in sanje

V resnici nam ta forum omogoča neverjetne stvari. Na tem forumu lahko počnemo karkoli. Možnosti je neskončno. Ni da ni. V realnem svetu smo omejeni. Tukaj tega ni. Se opravičujem za zakasnel odgovor, ker sem bil pol ure odsoten.

Monikka, kakor sami vidite sem to temo štartal neregistriran. Kakšen teden kasneje sem svoj nick registriral. Tako, da lahko uporabljam Xrobe rdeč nick, ali xrobe črn nick. Lahko pa uporabljam tudi kakšne druge črne nicke. V tej temi je kar nekaj izredno zanimivih nickov:
princeska z Venere
Andromeda Princess
phantasy
Pa še kaj bi se našlo.

Lahko noč vsem, jutri se pa spet vidimo.

Vidim, Xrobe in izredno zanimiva tema je. Se vidimo ponovno jutri. Lahko noč in prijetne sanje.

Monikka, hvala.

Dobro jutro, prekrasno lep dan je pred nami.

Recimo, da sem na tem svetu sam. Na drugi strani imam kompletno človeštvo. Če ljudi ne bi bilo tudi mene ne bi bilo. Smrt pa v resnici ne obstaja. Tudi vi, ki to berete ste večni, neuničljivi. To odlično vem.

Sem že zapisal, da me denar v resnici ne zanima. To je natisnjen papir. Neskončno zanimivi ste vi. Z denarjem se ne morem pogovarjati, samo z vami.

Vrhunske lepote in zdravja se ne da kupiti z denarjem.

V predinternetnih časih sem prebral večino literature ameriškega avtorja romunskega porekla Mircea Eliade, ki je tudi raziskoval fenomen šamanizma. V plemenskih ureditvah je bilo tako, da je bil vodja plemena plemenski poglavar in okoli njega svet starešin. Šaman se je pa ukvarjal z zdravljenjem in duhovno oskrbo ljudi v plemenu. V nekaterih manjših plemenih je bil tudi poglavar šaman, ampak vse to je bilo za eno osebo velikokrat odločno preveč. Torej poglavar in šaman sta si razdelila naloge. Kot sem že zapisal, šaman je bil v vlogi zdravnika in duhovnika.

Vsi moramo vedeti, da so udarci vrhunskega šamana lahko več kot peklenski. Vrhunski šaman se lahko nahaja kjerkoli. Vrhunski šaman se lahko nahaja znotraj vas samih.

So to energijski udarci?
Ali udarci napojev?
Trans?

Hvala za vaša vprašanja. V resnici so to udarci peklenske inteligence. Vrhunski šaman je bitje pekla.

Zakaj pekla?

Zakaj pekla?
Rojevanje vesolja. To je točka pekla. Vrhunski šaman to točko v sebi nosi. Vrhunski šaman je bitje pekla. Bitje pekla to točko čuva.

To pomeni, da čuva neizmerno energijo.
Predeksplozijo.

Smrt ne obstaja. Človek je bitje večnosti.

Pogled v vesolje je pogled v preteklost. Človek, ki opazuje andromedino galaksijo vidi kakšna je bila pred dvema milijonoma let. V resnici gledate iz prihodnosti v preteklost. Vi ste bitje prihodnosti in ne preteklosti.

Peklensko točko rojevanja vesolja nosite v sebi. V svojem srčnem centru.

Kompletno vesolje se nahaja kot neskončno majhna točka v centru vašega srca. Potujete proti tej točki z vseh smeri, ker ta točka je v vašem centru, Potujete iz neskončne prihodnosti v neskončno preteklost. Čas v resnici ne obstaja. Za vas časa ni, ga nikdar ni bilo in ga nikdar ne bo.

Forma v kateri se nahajam je neskončno stara. Nastala je iz davno umrle zvezde, ampak to zvezdo še vedno nosim v centru srca. Ta zvezda žari in sije z neskončno močjo in energijo.

New Report

Close