Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skrivnost zdravja in lepote

Skrivnost zdravja in lepote

V primerjavi s sposobnostmi, ki jih ljudje nosimo v sebi so vrhunski superračunalniki igračke. Tudi kompleten internet je igračka. Planet Zemlja je kot neskončno majhna točka izgubljen nekje v brezmejnem vesolju. Vsak človek nosi v sebi sposobnost, da lahko planet Zemlja v trenutku izniči, tako kot da ne bi nikdar obstajal. Človek je po eni strani materialno bitje, po drugi strani nematerialno bitje. Lahko se nahaja znotraj časa in prostora, lahko se nahaja izven časa in prostora. Ves čas drug drugega programiramo, kar sem opisoval v temi Programmable people, ki ni več na vpogled javnosti. Ta tekst namenoma oddajam kot neregistriran.

V vsakem človeku je skrita izvenzemeljska inteligenca. Tudi v vas, ki to berete. To odlično vem.

Na tem forumu v resnici časa ni. Mikroprocesorski takt določa čas.
Zato sem večkrat rekel, da se nahajamo na superfantastičnem forumu.
Lahko bi tudi rekel, da se nahajamo v superfantastičnem forumu.

Geni so nekaj, nikakor pa ne tako pomembni, kot pišeš. Gensko pogojnega raka je recimo tam nekje 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Nekaj bolezni se res deduje, ampak velika večina jih je pa samo gensko pogojenih, kar pomeni, da lahko z zdravim življenjskim slogom (prehrana, gibanje, umirjeno življenje) preprečimo, da zbolimo. Lahko imaš še tako dobre gene, pa te ne bodo zaščitili pred boleznijo, če ne boš skrbel za svoje psiho-fizično počutje. V družinah, kjer je veliko srčno-žilnih obolenj, lahko kmalu vidiš vzorec (slabe prehranjevalne navade, premalo gibanja, posledično debelost, kajenje)… Osebno poznam nekaj primerov smrti zaradi raka v rangu od 60-70 let, kar je relativno mlado, pa ni bilo v druži I nobenega raka.

To temo smo štartali pred tremi leti. V tej temi sodelujemo fantastični soigralci.

Geni so nekaj, nikakor pa ne tako pomembni, kot pišeš. Gensko pogojnega raka je recimo tam nekje 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Nekaj bolezni se res deduje, ampak velika večina jih je pa samo gensko pogojenih, kar pomeni, da lahko z zdravim življenjskim slogom (prehrana, gibanje, umirjeno življenje) preprečimo, da zbolimo. Lahko imaš še tako dobre gene, pa te ne bodo zaščitili pred boleznijo, če ne boš skrbel za svoje psiho-fizično počutje. V družinah, kjer je veliko srčno-žilnih obolenj, lahko kmalu vidiš vzorec (slabe prehranjevalne navade, premalo gibanja, posledično debelost, kajenje)… Osebno poznam nekaj primerov smrti zaradi raka v rangu od 60-70 let, kar je relativno mlado, pa ni bilo v druži I nobenega raka.
[/quote]
sorry ampak to ni mlado.to je rak ZARADI STAROSTI ne dedovanja raka.
mlad ima raka pri 30-40

Ta tema je izredno dolga oseminpetdeset strani, ampak se vam jo splača kompletno prebrati, kdor ni sledil tematiki. V temi se pojavljajo izredno zanimivi liki. Naprimer Andromeda Princess, ki je izredno stroga do mene.

Vse te izredno zanimive like na nek način nosim v sebi, samo, da jaz tega ne vem. Recimo, fantastična phantasy, v sebi jo nosim definitivno na neviden način.


sorry ampak to ni mlado.to je rak ZARADI STAROSTI ne dedovanja raka.
mlad ima raka pri 30-40
[/quote]

60 ni nobena starost dandanes. Bi lahko bili še vsaj 20 let zdravi in fit, če ne bi dobili raka, ti ki sem jih poznal. Če zbolis za dedno pogojenim rakom, zbolis pa res že pri 30,40. Ampak takšnih je proporcionalno malo.

Tudi vam se moram zahvaliti za vaše mnenje.

Globoka resnica. Brez učitelja ni nič.

V enem izmed prvih postov sem napisal, citiram:
Ko sem bil še mlad fant, se je znotraj mene intenzivno prebudil šaman. Vse okrog mene je žarelo v fantastičnih barvah. Izkušnja sama je bila nadvse boleča in neprijetna.

Pa vam bom poskusil bolj natančno razložiti.
Bilo mi je mogoče tam okrog enajst, dvanajst let. Ležal sem na svoji postelji v svoji sobi. Bilo je v poznem popoldanskem času. Potem je pa kar naenkrat soba intenzivno zažarela v raznih barvah. Stene sobe so žarele. Hkrati me je preplavila misel, vrač se je zbudil. Takrat še nisem slišal za izraz šaman. Šaman je tuj izraz. V centru srca je bil pa občutek neprijeten in izredno boleč. Ta intenzivna izkušnja je trajala kratek čas, manj kot minuto. Ko je vse skupaj popustilo sem se kar oddahnil.

Imel sem pa še enkrat neko podobno izkušnjo, ko mi je bilo okrog sedem let. To je bilo pa pred osnovno šolo. Pred šolo je stala neka deklica, ki mi je bila izredno všeč. Bil sem blizu nje in sva si izmenjala nekaj besed, ko je ona nenadoma pred mano zažarela in je bila vsa okrašena z dragulji, rubini in smaragdi. Takrat je bila prečudovito lepa. V srcu me je pa tako zabolelo, da sem kar zajokal. Pritisk v srcu je bil tako močan, da sem imel občutek, da mi bo srce raztrgalo.

Grupie, v resnici ste absolutno zaščiteni, kjerkoli ste.

Vedno me je zanimal šamanizem, in podobno. Ampak kam naj grem med šamane, v Sibirijo, Afriko, Južno Ameriko, Indijo. Pojma nimam, ne vem. Ne poznam nobenega vrhunskega šamana. Prevaranti me pa ne zanimajo. Vrhunski šaman ste v resnici vi, ki sedite za svojim računalnikom, preko katerega izmenjujeva tekste. Ja, vi ste vrhunski šaman, oziroma vrhunska šamanka.

Učimo se vrhunskega šamanizma, tudi meni ni vse jasno. Vem samo to, da je vrhunski šaman več kot Bog. Se opravičujem, ampak tako je.

V Sloveniji ima beseda vrač nek negativen prizvok. Vrača so se vsi bali. Vrač je bil kot bi rekli z vragom. Zato uporabljamo besedo šaman, ker ima bolj pozitiven prizvok. Je pa šaman v osnovi zdravnik in duhovnik. Tudi vrač je to. Združuje ti dve funkciji.

Med ljudmi sem najebal kot pes. Sami veste, da so ljudje bitja vrhunske inteligence.

Tudi jaz sem doživela podobno, s tem da sem bila v polsnu. Ravno sem se prebudila… Videla sem vrata obdana z mavrico. Ne vem kaj bi to bilo, ampak me je bilo strah.

Celo življenje eno samo peklensko mrcvarjenje. Pa nisem edini. Ljudje so bitja vrhunske inteligence, ampak ne kažejo znakov razuma.

Tudi jaz sem doživela podobno, s tem da sem bila v polsnu. Ravno sem se prebudila… Videla sem vrata obdana z mavrico. Ne vem kaj bi to bilo, ampak me je bilo strah.
[/quote]

Fenomeni, oziroma sproščanje nekih energij. Morali bi zadevo bolj obširno opisati.

Ljudje so bitja redko dostopne vrhunske inteligence.

Fenomeni, oziroma sproščanje nekih energij. Morali bi zadevo bolj obširno opisati.
[/quote]

Razumem, da gre za energije. To sem videla mogoče 15 sekund, nato sem se čisto predramila in je izginilo. Res čudno. Nekaj časa sem mislila, da je bil angel, nato nekaj slabega. Ampak dobre energije te ne želijo prestrašiti…

dostopnost, hvala Bogu, da imamo ta forum. Da med sabo lahko izmenjujemo informacije in resnico.

in sanje

Razumem, da gre za energije. To sem videla mogoče 15 sekund, nato sem se čisto predramila in je izginilo. Res čudno. Nekaj časa sem mislila, da je bil angel, nato nekaj slabega. Ampak dobre energije te ne želijo prestrašiti…
[/quote]

V polsnu lahko pride do raznih fenomenov. To je, ko človek tone v spanje, oziroma ko se prebuja. Taki fenomeni so povsem normalni. Pač občasno se zgodi.

New Report

Close