Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skrivnost zdravja in lepote

Skrivnost zdravja in lepote

Pozdravljeni in po daljšem času spet med Vami.

Najprej se moram vsem ženskam opravičiti za svoje absolutno neprimerne izjave in se na tem mestu tudi opravičujem.
In Vam povem, da je vsakemu osveščenemu moškemu v osnovi več kot kristalno jasno, da je ženska v svojem najglobljem bistvu Boginja!
Ja res je, če ste mnenja, da ste ženska potem Vam povem, da ste v resnici Boginja lepote, Boginja sreče, Boginja ljubezni, Boginja nežnosti in to mora biti meni vedno kristalno jasno.
Pa še to povem, da v osnovi sem perfekcionist, ravno tako kot tudi Vi, ki to berete.
Nadvse nas zanimajo najglobje skrivnosti zdravja, lepote, bivanja… in to je absolutno pravilno. Zanima nas vse kar je najbolj neznano in skrivnostno.
Kakor vemo zna šaman preoblikovati sebe tudi v “živalsko formo” in to povem kot zanimivost.
Ampak nas zanima samoobnavljanje, pomlajevanje in podobno in vse kar pripomore k naši sreči zdravju in lepoti.
Verjemite mi, da Vas, ki to berete imajo vsi ljudje neskončno radi in niti jaz nisem izjema.
Vsak posameznik ali posameznica je nekaj specialno posebnega in tudi Vi, ki to berete ste nekaj specialno posebnega in to odlično vem.

Več kot nujno je, da mi nadaljujemo s tem našim treniranjem “šamanskih” veščin v naši šoli odličnosti in srčno upam, da se strinjate.

Vaš Xrobe!

drug drugega programiramo

Skrivnost zdravja in lepote.
Neverjetne sposobnosti so skrite znotraj vsakega posameznika ali posameznice in verjemite mi, da tudi Vi, ki to berete niste izjema.
Globoko v centru Vašega srca kjer sebe skriva neskončno majhna zvezdica nahaja sebe majhna pikica in ta pikica je naša Zemljica…nadaljujte prosim Vi…saj Vaša domišljija je brezkončna in brezmejna..

drug drugega programiramo

Razvijamo superfantastične sposobnosti in Vi, ki to berete nekaj dopišite…

Nadvse lepo Vas prosim,
Vaš Xrobe

drug drugega programiramo

Vse izvira iz nas samih in potem so še zunanji dejavniki, ki vplivajo. Na nekatere imamo tudi sami vpliv, na večino nimamo.

“Yes, if the stones that we walked on could talk, they would surely tell our story.” ― Nico J. Genes

Nadvse spoštovani in dragoceni Elbert zahvaljujem se vam za vaš zapis.
Vse to kar ste zapisali je res, ampak verjemite mi, da to ni absolutna resnica. Mi na tem forumu smo pa iskalci absolutne resnice. Skratka zanima nas “Absolut”. Popolnost vseh popolnosti.

drug drugega programiramo

Zapisali ste:
na gene vplivaš z določenimi zelišči, vitamini, frekvencami….

… in iskreno Vam povem, da ne vem več, kaj bi še dodal v neskončen ocean znanja in vedenja…

drug drugega programiramo

Potrebujem pomoč!

Kaksno pomoč? ?????

Hvala za pomoč.

Bi znali vi pravilno voditi phantasy? …srčno rad/a pomagam…

…srčno rad/a pomagam…

🙂

🙂

a lahko naredi eden tldr: prosim

Hvala vam, da ste prebrali začetek.

Nic ni skrito v nas. Vse je odvisno od vzgoje in naših prednikov. Imel boš otroka, ki je rasel v težkem otroštvu vendar je imel prednike, ki so bili iznajdljivi to podeduje in bo uspel v življenju….imaš pa otroka, kjer so generacijsko depresivni,ti ljudje cel življenje iščejo smisel.

Grupie, vem da berete moje tekste.
Hvala.

“Tisti, ki dobro poučujejo otroke bodo bolj čaščeni kot tisti, ki jih proizvajajo, saj so jim te dali le življenje, tisti pa umetnost, da živijo dobro.”

Aristotel. Svetovno znan modrec klasične Grčije, ki je živel v 4.stoletju pred našim štetjem, je s svojimi deli in razumom zaznamoval ves svet

TRENIRAMO

drug drugega programiramo

Neznana princesa bi rada prišla…

drug drugega programiramo

že celo večnost

drug drugega programiramo

Poduhovljena. Vedno znova.

Jo nosim v centru srca.

drug drugega programiramo

v presečišču zvezd zvezdnega neba

drug drugega programiramo

Grupie, hvala vam, ker ste se oglasili.
Sami veste, da ste v resnici več kot neskončno dragoceni.

drug drugega programiramo

New Report

Close