Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu slab in dober sex?

slab in dober sex?

Na vsake tolk časa pa vseen sem potešena, in to odtehta tisto drugo nepotešenost

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ja, vem – ampak, vremena kranjcem se jasnijo

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

si sicer na Tejo naslovil pa je meni na pamet padlo kako je meni to postalo všeč oz. kdaj sem opazla da me to zeloooo vzburja. Enkrat normalno med seksom, jaz na vseh štirih mi reče da sem prava prasica in da bi mi ga rad zaril…globoko in me hkrati prime za lase…skoraj sem znorela od užitka in od takrat je zmeraj tako.
Noroo. Komaj čakam da se vrne:)

čist enostavno… večja pras*čka kot je, boljše je ;-))))

Bravo kren, ti si pa ta prav!!! Ja, mora bit živalski, perverzen, napet, morda z malo fizične moči. Meni je všeč, če je zadaj in mu predlagam, da me potegne za lase. Včasih se ne obvlada in me muči (zna kar bolet), ampak nama je obema všeč. Sicer, se mi potem opravičuje, da je šel predaleč, da ga ne smem več spodbujat, sploh pa ne še z dodatnim perverznim govorjenjem. Sploh pa ne sme biti ovir in zadržanosti, sramu. Sem enkrat enega kolega, ki je druge veroizpovedi vprašala, kako njegova religija obravnava oralni sex. Sploh mi ni odgovoril, pač pa je rekel le, da je to skrajno nehigiensko in da se mu gabi, da ni šans pri njem, da do tega pride. Star – 30 let. Hvala bogu, da sem ga ta prav čas to vprašala, to bi se zaje*ala. Sem probala tud enega Paraguayca, BTW, ko se tolk govori o latino loverjih, ta je bil popolna nula, kakšen oralni sex, ta je šel tudi hitr mim. Ne, ne predstavljam si sex brez svobode. Preberte si knjige, kot so Pred spanjem si 100x počešem lase, Nimfomanka, Seksualno življenje Catherine Millet,.. tko se dela punce!

Bravo -mm, tud ti si zadel bistvo. Zraven pa pravi prašiček oziroma, no ja, prasec…

To pa ti meni povej!
JE možno, da imate tipi vedno dober seks? Ali pa ste samo kratkovidni…. glede pajčevine mislim…..
No, moj poleg mene je videti prav zadovoljen, bi rekla, da zanj seks ni nikoli slab.

Ena tema je že bila, pa sem sedaj pozabila, kako ste moški odgovarjali na vprašanje: kaj naj ženska naredi, da bo za vas seks RES DOBER!

Daj, naštej 5 moških priljubljenih!

hehe…no pa si nas podučila!

Ene pa bolj malo govorimo, pa se potrudmo več udejanit..:)))

uf………. 5 priljubljenih.. heh….. čist odvisno od situacije in vzburjenosti :))) včasih je fino, če te ženska kar napade, včasih je fino, če se dela nedostopno……. odvisno od situacije…… in seveda od vrste deca ….. včasih je fino tisto: šnelfuk, včasih je fino maratone žgat :)) .. čeprav jst še vedno mislim, da je postelja najboljši plac za seks, ker se lahko človk najbolj razkomoti, ampak je pa občasno fino tudi u kakem drugem prostoru ali pa celo zunaj :))) ne vem, no….. nekega splošnega recepta ni…….. vsaj pri meni.. je pa res, da mora bit ženska strastna!!!! če ni tega, potem ni nič………

je pa to isto, kot če bi tebe vprašal, kaj je pa tebi top 5 ? bi znala odgovorit?

LP

Remedy

Hja………

Ugotavljam, da je res težko rečt, katerih 5 vedno pali……….
Res je treba biti pozoren na trenutno stanje……….

Ajd, da probam najt TOP 5:
* če me obletava že nekaj ur prej, preden imava priložnost, mi leze pod čipke, mi skrivom gricka uhelj, me za 3 sekunde pograbi in pomečka za kakimi priprtimi vrati, me zahec nabode od zadaj, ko pobiram perilo iz stroja, mi na uho zaprede kaki “grrrrrrrrrr”, ko se z otrokoma gre rokoborbo…………. Potem sem mokra in ga komaj čakam ves ta čas…..

* dolga in sladka predigra – masaža, malo nežna in čutna, malo bolj po moško oblastna………..mmmmmmmmmm

* mene zapali tudi, če ga masiram jaz, on pa prede pod mojimi rokami, predan in 300 na uro zadovoljen…….. in ko pri tem lahko opazujem njegov obraz……… njegov odziv……….

* kadar sam ugotovi, da že medlim od poželenja, pa me samo še prisloni na kako stabilno reč in pride od zadaj, močno, brezkompromisno……… oblastno……

* kunilingus tudi vedno pali

Evo, mojih 5!

Pismo Lunca, znaš človeka zapalt!

Ne boš verjel, sebe sem tudi zapalila!
Ko sem tuhtala, kaj naj napišem, so mi šli filmčki pred očmi s svetlobno hitrostjo, zadaj pa se je kar kadilo od vroče potrebe………..

Pol je danes verjetno na vrsti 4. točka 😉
LP

Jaaaaaaaaaaaaaa……..

Aja, sama sem! Bo treba čakat, da kdo pride. Kdor prej pride, prej melje.

Poštar?
Inkasant?
Soseda po sladkor? Ne, to ne….
Sosed po kavo?
Kak lep žrebec s čveka?

ČAKAM!!!

Ko bi se dalo tisto čudovito zadevco mal potipat!

Lahko tud jaz, Lunca?

Potipaj, mucek, potipaj…
Topla, a ne?

Po moje bo kar poštar, upam da imate kakšnga mladga pa nesramežljivga. Sej ga povabiš sam na eno hitro kavico, pa je. A pri vas tud pozvoni dvakrat. 🙂

Ja, mucek, če te bo le dovolj v hlačah…
… da me zgrabiš čez hrbet in me nalimaš na mizo………. joj, si trd………

Sploh ne zvoni, barabec, kar v kaselček vrže in gre….
Še poštarji niso več, kar so nekoč bili…………

Sem že nekje napisal, da ga moram držat, da ven ne pobegne. Bi to tvoja mucka zdržala?

Ja in vlažna… tako gladka

Joj, pa res škoda, kr se mi je zdela še najbolj realna možnost, na KIR-a verjetn tud ne morš resno računat. Bo treba kar na svojga možka počakat, bo potem še bolj divje. Sam da te do takrat že ne mine?????

Če bi zdržala??????
TO ČAKA!

Misliš, da KIR ni zanesljiv?
O, ja, on veliko zmore!

Malo rihta backo, pa Rubyko, pa mene, pa ženo, seveda, da ne pozabimo…
Glavno, da nam je fajn, kaj bi se kregali!

New Report

Close