Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu slab in dober sex?

slab in dober sex?

Ti paci, si mi speljal mojo najdražjo! Jaz tepec pa verjamem moji internetni soprogi! Sramota!

Kar povej ji, špeckahla in povej ji tudi, da hočem met vse samo zase!

A pred spanjem …. je dobra?? Boljša kot Catherine Millet?

ehehehehe. zdej si se pa izdal!!!!!!!! :))))

TAMAL!!!! :))))) moje punce so rekle mojmu: GENERAL ORTEGA!!!!! (general se bere: heneral).. pri tebi je blo pa vedno: “daj tamalga ven…” :)))))

očitno je razlika kar precejšnja… :)))))

LP

Remedy

…zgleda, da si res :))))) ……….jst pa tut….. :))

LP

Remedy

En škorenj ti zleti nad glavo v predsobo, na drugem se majem in lovim ravnotežje.
Črn kratek plašček je odpet, ena rama že ven gleda, na tej rami samo dve naramnici – ena bela svilena od modrca, druga od majčke.
Srajčke nimam, ni bilo časa, sem na hitro pograbila dokumente in sedla v avto.
Spodaj kratke bele svilene boksarce, čez pa žametne hlače.
Skuštrana, zadihana, prste ti zakopljem v lase in se ti prilepim na usta…

Fanta, mir!
Backa je bila huda, KIR, lepo se ji posveti in jo potolaži.
Remedy, ti pa kar k meni… Cel dan te že čakam!

Je razlika, ja. In če je tvoj g.Ortega, je moj Julij Cezar, vsaj glede dolžine, debeline in delovanja in to strateškega in vojaškega, ko je treba obdelat backino. No, saj bo čutila in se jezila, ker je dala nekemu generalčku……

pa to je vendar najbolj normalna stvar in to naj bi bilo za dober seks

hehe.. in tvojmu Juliju Cezarju boš čez ene par let lahko rekel samo še: “Tudi ti, Brut!?” :)))) ………… moj general bo pa še vedno pripravljen za napad in zavzetje backinega hriba!! :))))

LP

Remedy

KIR!!!!!!!!
Ne se dat!! TA VELIKEGA PRIŠPARAJ ZAME, za JUTRI!!!!

ljubim te!!!!!!!

JAZ PA ZA “HENERALA” NAVIJAM…. DAJMO, DAJMO…

Backa, greva na en čaj vmes, da se ta dva zmenita?ž
Meni je vseeno, oba sta mi ljuba…
Pa z obema bi…
Pa še ti si lahko zraven…

jst te primem za rit, te dvignem in med strastnim poljubljanjem te odnesem v sobo, kjer strastno strgava še tistih par cotk eden iz drugega!!! Te obrnem na dogistajl pozo, ti potisnem hrbet dol, in se zarijem z jezikom v tvojo tamalo!!!

LP

Remedy

ja!! dejmo se tko zmenit!!!!!! sej če ni foušarije, potem je za vse dost!! :))))

LP

Remedy

mm… men se zdi, da bi bla pred spanjem zate najboljša rešitev jaz..glede na to kolk vpiješ tuki gor……pa bi potem v miru prebral raj kakšnega Alkimista…:)))))

To mi delaj!
Jooooj, “henerala” hočem!

Najprej da ga vidim.
Da ga čutim v roki, ojej, za obe roki ga je dovolj…
Še z usti…………mmmmmmmmmmm…………….
Nohti rišejo po tvojih ritnicah in te pritiskajo k meni………

Hvala draga, čeprav si me prevarala! Zdaj pa naj si prijatu Remedy zamisli!

Poljub še enkrat!

Nič oba, sam al pa nič!

ko ne zdržim več občutka tvojega jezika na mojem heneralu, te dvignem v moje naročje, ti se mi z nogami oviješ okoli pasu, se pritisneva ob steno in počasi, počasi ga začnem rinit v tebe…… še in še in še…. do konca! Sprva počasi, potem pa vse hitreje in hitreje….. na poncu tega divljega ritma se ustaviva, da ne bo prekmalu konec in te odnesem na posteljo, kjer (kaj?)

LP

Remedy

A tako Lunca, ti tud? Vse me zapuščate!

očitno sem res popolnoma izvisel…….zdej pa ne vem, kaj naj……. backa?….. a bova še kdaj na skrivaj? ko ne bo KIR-a zraven??? 🙂

LP

Remedy

….se ti izvijem iz krepkega objema in te vržem na hrbet. Zlezem nate. Čutim te samo na treh mestih – potni prsti leve roke se prepletajo s tvojimi desnimi, prsti desne roke stiskajo tvojo levo dlan, tretji dotik pa je globoko v meni, skoraj do bolečine globoko. Ne moreva se ustaviti, dvigam in spuščam se na tebi, da se nama že obema trgajo kriki… Ustaviš me in……

Zdaj bo backa dobila srednjeveški deviški pas, pa ga ne boš mogel nikamor dat, poljubljava se pa itak skoz, tud v usta ne

….te vržem na hrbet in se ponovno z glavo zarijem v tvoje mednožje. ščegita ti z jezikom z vso silo drgnem, desni sredinec ti porinem noter in ga vrtim, z levo roko pa ti stiskam joškice! In ko začutim po trzljajih, da ti prihaja, preneham…… začnem lizat tvoje noge…. ti noriš in se dereš na mene, naj nadaljujem, ampak jst nočem….. ko se malo umiriš, začnem ponovno! ko ti začne ponovno prihajati, ponovno neham, grem na tebe, ti vzdignem obe nogi in ti ga strastno in na trdo zabijem noter!!……..

LP

Remedy

no ja…….. nad deviškim pasom bi bil ti v vsakem primeru navdušen, ampak vprašanje je, kako bi backa reagirala………. a misliš, da bi se lahko uprla takemu žrebcu kot sem jst? :)))) bi šla že prvi dan h kakemu orodjarju, da bi ji pas odpilil……… sicer bi pa tudi jst prnesu komplet za vlamljanje s sabo, pa ni buh, da ne bi najdu prave kombinacije . :)))))

LP

Remedy

New Report

Close