Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu slab in dober sex?

slab in dober sex?

Toliko pa menda ja ni pohotna, da bi si zaželela še tebe……. Ma že mene čist dost

Moji prsti se ugurajo do mesta akcije in božajo malo mene, malo tebe. Ni več možnosti za umik, oba sva že na koncu. Tvoji gibi postanejo odsekani in nekontrolirani, iz grla se ti izvije globok aaaaaaaaaaa, meni pa se tudi utrga. Moj aaaaaaa je za pol oktave višji kot tvoj, najine roke se prepletejo in tvoje telo pade kot v ekstazi name. Najini telesi se stiskata v divjih trzljajih. Pogledaš me v oči. Gledava se kot začarana. Ne moreva verjeti, kako sva se ujela. Poljubiš me na veke, dotiki postanejo nežnejši. Stisneš me v objem. Mmmm, kako je prijetno…. še vedno se mi vrti… božam te po obrazu in se ti smehljam. Tudi ti se smehljaš. Utrujenost nama leže na veke.

hehe…. hitro ti to končaš jst sem mislil še kakšno drugo pozo obdelat, ampak ok…. naj ti bo, glede a to, da sva taprvič:)))) a se ti mudi mogoče zato, ker je ura že 14:55 in se ti mudi domov?? :))

LP

Remedy

Jutri, žrebiček, jutri.
Jaz sem doma………
Pa še to – že od MB do T sem komaj zdržala, ti si pa pričakoval cel maraton ali kaj? To je bila varianta 4, na hitro!

Hvala za topel objem. Te bo hodo motilo, če se še malo stiskam s tabo in ob tebi zaspim?

ah, lepo te prosim!! ni lepšega!! 🙂 mogoče nama pa pozneje še enkrat zapaše :))

LP

Remedy

Fajn.
Upam, da ti nisem s tistim škornjem prej kaj razbila…

sej ni važno…. človek sploh ne gleda na take stvari, če ti je fajn, a ne? ….. sicer je res, da je direktno nasproti vhodnih vrat ogledalo, ampak nima veze…. bom dal raje kak obešalnik, saj ogledalo tko al tko ni tja pasalo :))))

LP

Remedy

ampak je bil tale najin virtual seks kr uredu!! :)) škoda, da je bil samo virtual :)) se mormo kdaj še za v živo zmenit :))

LP

Remedy

……… če se seveda ne bo že spet KIR kaj umešal….:))

LP

Remedy

Sem malo podremala v tvojem naročju…
Jaaa, je blo fajn. Vse.
Pridi, žrebiček, zdaj pa ti še čaj skuham.

Napaka, pri tebi sva, ti mi moraš čaj ali pa kaj skuhat, potem pa lubčka v slovo, sedem v avto in domov.
S polno malho spominov…

Veš kaj je dober seks.

To da si jo vzamem od zadaj in ji govorim na ušesa: daj prasička fukaj, hočem ti ga poriniti globoko v tvojo mokro potrebno pizdico , a čutiš mojega potrebnega trdega dolgega debelega kurca, JA PRASICA MALA MEŠAJ itd, vmes pa jo malo klofnem po ritki , primem za njena bedra in si jo porivam na kurca do konca, primem jo za lase in povlečem nazaj, potem jo obrnem in ji ga potisnem v usta da njena slina teče pomojem kurcu jo držim za glavo ali lase in fukam v usta ona pa stoka in vrešči od užitka zdraven pa se s prsti drgne ob ščegetavčka, pol jo nategnem še v misijonarskem položaju in si ga pred njo drkam to mi je ful všeč pa ona si jo drka pred mano, in predno mi pride ji ga potisnem v suta in ji jih napolnim s svojo vročo spermo ona pa jo z užitkom in veseljem poje in me pol poljubi na usta. seveda ji vmes nesramno dobro poližem tamalo pa posesam ščegetavčka da doživlja orgazem za orgazmom in mi končuje v usta. pa še marsikaj bi se našlo.
od masaž do dotikov, prevežem ji oči na jo namažem kaj užitnega in jo ližem, z ledenimi kockami ji grem po joškicah pa ščegitu da je čisto napeta in vzdražena in da več ne zdrži ampak kriči od potrebe.biti mora prava prasička navajena dobrega fuka in željna v vse svoje luknjice dobiti mojega kurca.

Tvoja pa res nima vzroka za skok čez plot….

lepo, ni kej. tole je pa kar hudo, sploh če si predstavljam v živo kako to gre. ni kej.

a zvončica se ti je kaj oglasila??

ne, ni se še oglasila, sem ji pa pisala na drug mail in se ni vrnil, grem na yahoo pogledat, če je že kej okol pribrzela, pa ti sporočim

baje se jutri vrne a ne?
veš tudi s tabo bi si rad dopisoval sploh ker se z zvončico dobro štekata je to možno?

Ni se še oglasila. Z Zvončico sva se slučajn našli po dveh postih, niti ne vem kdo je, se mi zdi, da je z Gorenjske. Pa sem jo povabila na eno vročo čokolado, se mi zdi, da je fejt punca, mlada mamica.

ja vem kje sta se našli halooo!
saj sem bral. ja menda je vredu punca saj sem tam napisal če mse še jaz lahko pridružim vroči čokoladi pa je rekla da moram tebe vprašat:)
seveda jaz častim.
logično.

Ti kar, ampak počak, da se še ona oglasi. A si z Gorenjske?

ne dolenjske.
res bi si rad dopisoval s tabo. mi lahko pišeš na [email protected]
sploh gllede na tvoj odgovor pod drugo temo .

maš moj odgovor na tvojem mailu

sem ti ze pisal

ena proti nic zate……
moram priznat,da se popolnoma strinjam s tabo….sex mora bit divji, skor zivalski, strasten…mmmm….

a te je kaj razrajcalo?
jest bi te zdej tako poseksal!
pofukal mmmmmmmmmmmmmmmmmmm

svetilnikk, pa kje si ti prej hodu? kako sva se mogla zgresit? me je zadelo, ko sm ugotovila, kaksne moske nosi dolenjska gruda;)))

New Report

Close