Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SLAVNI BOROVNIŠKI VIADUKT- NEKDANJI NAJVEČJI ŽELEZNIŠKI OBJEKT V SREDNJI EVROPI

SLAVNI BOROVNIŠKI VIADUKT- NEKDANJI NAJVEČJI ŽELEZNIŠKI OBJEKT V SREDNJI EVROPI

Lahko jih pofarbam na rudeće.

Kar prilepi jih, saj so tvoji zelo pridni, pridruži se jim še ti.

Jaz jih imam še na zalogi.

Grem rajši malo ven.

Daj pust prababi. Samo navija te svoje stare teme, ker ji življenje razpada zdaj na stara leta. vse kar je kdaj naredila v življenju se ji sesuva.

potaplacka,
imaš prav, le ven pojdi, jaz sem tudi bila, zdaj je pa vroče, pa malo v senco, da pogledam kaj modrujete!? Profita s tem čvekanjem ne bo! :-)))))))))))))))))))
Na njivo pojdi in posadi si krompir in posej zelenjavo, da boš imela “bio” pridelek. Pa zdravilne rožice pojdi nabrat, jih že veliko cveti. Domači čaji so boljši, kot tablete.
Sedaj ponekod še cvete “dren”, naberi ga, da boš trdna kot “DREN”. :-))))

Pa zraka se naužij.


tadej,
a sedaj boš pa še prepovedoval, da kdo z menoj čveka!:-)
Hahaha, stare teme te motijo, vem da te, 🙂 ampak, to se je dogajalo in zapisano je na mnogih krajih.
tadej, življenje razpada vsem, še mlajšim od mene. Pa tudi tebi bo življenje razpadlo, ne glede na leta.
Hahaha, veš, “tadej”, da se ti vse ne sesuje kar si naredil v življenju, je potrebno obnavljati! Ali ti ne obnavljaš!??? Pustiš ti razpadati???

prcofukl,

hahaha, toliko imate opraviti z enimi praški, daj, prosim, malo mi razloži, kakšen prašek je to???:-)))
Vem, da so včasih uporabljali prašek v cerkvi pri maši, natrosili so ga po žerjavici in zasmradili vso notranjost cerkve.
Na nekatere je zelo slabo vplival, na nosečnice sploh, včasih so dejali, da je punca v drugem stanju, slabo ji je bilo in je šla iz cerkev ven, če je bila res noseča, se v cerkvi ni pojavila več. Trcijalke so za vsako vedele takoj ko je bila noseča. Gorje ji, če ni bila poročena! . . .
Videti pa je bilo, da je nekaterim prašek zelo škodil, saj niso mogli razmišljati s svojo glavo, . . . . . so skrenili s prave poti.
Veš ti, “prcofuklc”, jaz nimam teh težav!:-))))
Pa lepo se imej, pa kaj koristnega napravi, tole kar počneš ti tukaj, je zelo slabo! “bz”!

Zakaj pa tako ves čas komandiraš, Prababi?
Ljudje smo bolj navajeni prababic, ki so prijazne, nežne in ne ukazujejo, kot ti.

potaplacka!
He, he , he, na kratko si izzivala, odgovor sem napisala. Vem, da se me bi radi znebili.:-)
Saj se me boste, po tadejevem že razpadam.:-)))



prcofukl,
je še prašek dodal in je tudi dobil odgovor na “prašek”!

Imate pa dela, hahaha, kar lušno vas je brati.:-)

Sem že večkrart napisala, “kakor si boste postlali, tako boste ležali.”

Ampak, delat bo treba. Moja generacija ni surfala po internetu. Vse je šlo “peški”, na roke, nič na klik!”

potaplacka,
hahaha, nič ne komandiram, samo odgovarjam na vaše pisanje, včasih zelo žaljivo.:-)
Že zdavnaj bi nehala, pa me vedno kdo omenja, evo pa sem zopet tukaj.

Hahaha, navajeni ste prijaznih prababic, 🙂 na neprijazno pisanje, ne morem prijazno odgovarjati.:-)

Na temle “PČ”, je težko biti prijazen.
Še dobro, da imam veliko ljudi, da se tudi prijazno in prijateljsko pogovarjamo.:-))
Veš, če me pa kdo zaradi razmer v WWII ne prenaša, ker se z njim ne strinjam, se pa prav nič ne sekiram, če me zapusti. Sem preveč videla, da ne naštevam in še pišem, ker sem že itak preveč.

Mislim, da ti ne prenašaš ljudi, ki se s tabo ne strinjajo. In ti si tista,ki žali .
Malo obračaš kajne?

hahahaha, tole od potaplačke je pa en velk vic leta, hahaha – kdo tule koga ne prenaša???:)))))))))))

potaplacka,

hahahaha, kdo koga ne prenaša!??? :-)))) Jaz ti nisem še nikoli napisala, da nehaj, boš že nehala!
Ti, pa meni si! “draga potaplacka”, napisala si mi tudi, da sem “trapa”, ne dolgo nazaj si mi to, tvoje “leporečje” napisala! :-)))

Hahaha, potaplacka, kdo obrača!????:-))) Kdo žali??? Samo vračam ti!!! Enako vračam tudi drugim!!!

Zopet nisi “citirala sporočilo!” Zakaj ga ne, že veš!

prababi————Ti si kot metla, ki vse do čistega pomete, sama pa ostane umazana !!!

valovi, – – – – – , metla gor ali dol!

“TI BOŠ OSTAL VEDNO “OTROK DOMOBRANSKIH ZABLOD”!

Tvoji “IDOLI”, NE BODO NIKOLI pometli s “sebe” zelo umazano svinjarijo!!!
Katero so napravili SLOVENSKEMU NARODU, med drugo svetovno vojno. Ni metle, ni čistila, da bi s “SEBE” sprali svinjarijo, ko so jo počeli med WWII. !!!

Tole je pa čisto praškasto poudarjanje!

potaplacka,
tole tudi ni bilo za tebe, aja, praškasto poudarjeno te moti! :-)))) Drugič poglej, komu odgovarjam, da se ne bo vsulo kaj na tebe. :-)))

A drugi potem ne smemo brat? Prepovedano?

Hahaha, bereš lahko, izzivat pa ni potrebno.

Hahaha, bereš lahko, izzivat pa ni potrebno.[/quote]

kjut…potaplačka tuk da veš, bereš lahka, pišeš pa lahka samo če se strinjaš z avtorjem teme…….še kako poznano :))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

In če se ne strinja? Se presvetli avtor pritoži administratorju, ki pridno briše sporočila, ki niso v skladu s komunistično doktrino. V klub sprejjmejo samo indoktrinirance.

Hahaha, bereš lahko, izzivat pa ni potrebno.[/quote]

Kdorkoli že si. Ti nam ne boš ukazoval, kaj lahko pišemo in česa ne smemo. Če se tebi zdi, da je pisanje izzivanje, je to le tvoja zmešnjava v glavi. Lahko se pa po posvetu z administratorjem odločite, da zaprete forum za javnost in interno komunicirate ter si lojalno izmenjujete neresnice o partizanih in komunistih.

Hahaha, bereš lahko, izzivat pa ni potrebno.[/quote]
kjut…potaplačka tuk da veš, bereš lahka, pišeš pa lahka samo če se strinjaš z avtorjem teme…….še kako poznano :))))[/quote]

WildWind,
si se zopet spozabila in se v temo po nepotrebnem vtaknila!!!
Saj si napisala, da me boš pustila pri miru, ti “pozabljivka”!!!

Ali knjigo “PO SLEDOVIH ČRNE ROKE” si že prebrala??? Tudi to si obljubila!!!

Borat_Pohar,

Kar pritoži se “administratorju”, če je “dirkala radirka”!!!:-))) Ko berem tvoje pisanje, vidim, da ti je veliko dovoljeno, je že bilo preveč, da je bilo brisano, drži se navodil!!!

Hahaha, bereš lahko, izzivat pa ni potrebno.[/quote]

Kdorkoli že si. Ti nam ne boš ukazoval, kaj lahko pišemo in česa ne smemo. Če se tebi zdi, da je pisanje izzivanje, je to le tvoja zmešnjava v glavi. Lahko se pa po posvetu z administratorjem odločite, da zaprete forum za javnost in interno komunicirate ter si lojalno izmenjujete neresnice o partizanih in komunistih.[/quote]

Hahaha, “ukazoval”???
Jaz nisem nikomur ukazovala, kaj lahko piše!!!
Ni pa lepo, da se nekdo vedno vtika, če komu odgovarjam na žalitve. Njegovih žalitev, na katere odgovarjam, pa nikoli ne vidi!!!
Zmešnjave, je pa kar veliko v tvoji glavi, drugače ti administrator ne bi brisal!!!
Hahaha, da zaprete forum!!!:-)))
Pri zapiranju, pri tej odločitvi nimam nič. Če te kaj moti se oglasi pri direktorju Zavoda MON-a.

New Report

Close