Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenske železnice: Nočne more deklet na vlakih

Slovenske železnice: Nočne more deklet na vlakih

Najprej moraš razumeti, da obleka ne sporoča ničesar. Potlej ti bo jasno, zakaj sem napisala to.

Kamere so odlično sredstvo za red (kjerkoli!) – morajo biti pa strateško nameščene, da pokrijejo res vse kote. Ja žrtev bo morala potrditi, a potrdila bo tisto kar bo na posnetku. Nihče ji ne bo tupil, da si je izmislila. Ne bo njena beseda proti njegovi ampak bo njena beseda + posnetek proti nasilnežu. Hkrati bo posnela pa tudi priče, ki so videle in se obrnile stran.
[/quote]Ne obračaj stavkov.
Govoriš o goloti, da je dopustna. Ne ni.
Ti nimaš kaj hodit gola, ker je to kaznivo.
Zato bodo tudi pri nas v Slovenskem Primorju kmalu uvedli prepoved sprehajanja po mestu v samih kopalkah.
Letos so obiskovalcem popolnoma popustile zavore.
Menda je ta fama prinešena s Hrvaške.
Ti pa pišeš, da obleka ne sporoča ničesar?
Kaj sporoča dekle na motorju v majici do popka in hlače na pol riti in tangice povlečene do vratu.
Sporoča razvrat.
Golota pa je kazniva, če se ti še tako tolažiš, da te ne razumemo.

Ne obračaj stavkov.
Govoriš o goloti, da je dopustna. Ne ni.
Ti nimaš kaj hodit gola, ker je to kaznivo.
Zato bodo tudi pri nas v Slovenskem Primorju kmalu uvedli prepoved sprehajanja po mestu v samih kopalkah.
Letos so obiskovalcem popolnoma popustile zavore.
Menda je ta fama prinešena s Hrvaške.
Ti pa pišeš, da obleka ne sporoča ničesar?
Kaj sporoča dekle na motorju v majici do popka in hlače na pol riti in tangice povlečene do vratu.
Sporoča razvrat.
Golota pa je kazniva, če se ti še tako tolažiš, da te ne razumemo.
[/quote]

Obleka. Ne. Sporoča. Ničesar.

Najprej razčisti pri sebi, zakaj imaš take občutke, ko pomisliš na goloto.

Ženske glede na predsodke mnogih praktično nimajo izbire. Če se oblečejo seksi: izzivajo, so lajdre in so odgovorne za spolno predatorstvo, ki se jim dogaja. Če se ne oblečejo seksi, če ne nosijo visokih petk in kril nad koleni: ubijajo erotiko in ženstvenost, so možače, feminacistke, rušijo naravni red in hierarhijo med spoloma.

Sicer, spolno predatorstvo ni povezano s tem, kako so ženske oblečene. Povezano je z zalezovanjem in prežanjem na tiste, ki so ločene od črede, same, izpostavljene, Kakorkoli ranljive. Kar pa se lahko zgodi kadarkoli in kjerkoli.

Kriminaliziranje žensk, ki se jim to dogaja in ki o tem govorijo, pa seveda pomeni zaščito takšnega predatorstva.

Obleka. Ne. Sporoča. Ničesar.

Najprej razčisti pri sebi, zakaj imaš take občutke, ko pomisliš na goloto.
[/quote]Goloto izpostavljaš ti.
Ti si to napisala v komentarju, ne jaz. S tem imaš ti težave in to precejšnje.
Komentar ki si ga napisala o goloti BTDTju je nedopusten.
Ženska z zrelim možgani ne bi smela tako razmišljat.
Očitno si imela slabo vzgojo, da ti starši niso pri vzgojili vrednot.
Vrednot.

Ne obračaj stavkov.
Govoriš o goloti, da je dopustna. Ne ni.
Ti nimaš kaj hodit gola, ker je to kaznivo.
Zato bodo tudi pri nas v Slovenskem Primorju kmalu uvedli prepoved sprehajanja po mestu v samih kopalkah.
Letos so obiskovalcem popolnoma popustile zavore.
Menda je ta fama prinešena s Hrvaške.
Ti pa pišeš, da obleka ne sporoča ničesar?
Kaj sporoča dekle na motorju v majici do popka in hlače na pol riti in tangice povlečene do vratu.
Sporoča razvrat.
Golota pa je kazniva, če se ti še tako tolažiš, da te ne razumemo.
[/quote]

Dekle sporoča mladost, dobro kondicijo in nekaj pod palcem. Pa nič špeha nima okrog pasu da bi ga skrivala. Kje pa ti goloto vidiš pa ne vem.

Dekle sporoča mladost, dobro kondicijo in nekaj pod palcem. Pa nič špeha nima okrog pasu da bi ga skrivala. Kje pa ti goloto vidiš pa ne vem.
[/quote]Da se vozi na razdrapanem skuterju, z zakajenim mulcem, z golo ritjo in s tangicami do vratu pa res sporoča

mnogo
pod palcem in mladost. 😆😂👍

Obleka. Ne. Sporoča. Ničesar.

Najprej razčisti pri sebi, zakaj imaš take občutke, ko pomisliš na goloto.
[/quote]Ti bolj sodiš v temo o najlonkah.
Preberi kaj nekaterim moškim možganom sporoča samo naslov in komentarji o najlonkah.

če pa bi, jo napadel, en postaven mlad visok palvalec, (kar je ne bi, ker ni dost vizuelna), to pa bi bilo uredu. problem je v tem, ker se jim je pokazalo, njihova realna vrednost. to nima nobene vzeze z ničemer. ego jih boli. to je prbolem. ker so uvidele kolko so redne v moških očeh in kakšni moški jih obletavajo. samo luzerske slovenke imate skoz probleme.

Da se vozi na razdrapanem skuterju, z zakajenim mulcem, z golo ritjo in s tangicami do vratu pa res sporoča

mnogo
pod palcem in mladost. 😆😂👍
[/quote]

No,no, saj ne govorim o obrobnih skupinah, ker jih ne poznam, niti jih ne vidim, niti jih ne srečam. Očitno ne stanujeva v primerljivem okolju.

No,no, saj ne govorim o obrobnih skupinah, ker jih ne poznam, niti jih ne vidim, niti jih ne srečam. Očitno ne stanujeva v primerljivem okolju.
[/quote]O seveda ne. Tud v mojem bivalnem okolju ne.
Tud jst to opazila v obalnem mestecu na dopustu.
Le iz kje je ta mladina tako goloritna in zakajena. Doma pred starši sigurno ne, a ne?
Zaplankanost slovenceljska, ti si tipičen primer

O seveda ne. Tud v mojem bivalnem okolju ne.
Tud jst to opazila v obalnem mestecu na dopustu.
Le iz kje je ta mladina tako goloritna in zakajena. Doma pred starši sigurno ne, a ne?
Zaplankanost slovenceljska, ti si tipičen primer
[/quote]

To pa je nivo, razumem in ne odgovarjam več.

Prosim te, ne domišljaj si, da veš kako razmišlja tak sprevržen človek. Miselni vzorci takega bolnika so grozljivo simplistični. In kot že rečeno nekajkrat prej: samo priložnost in ocenitev žrtve, da je šibkejša (najbolj v psihičnem smislu, seveda) je dovolj, da bo sicko to izrabil v svoj prid. Ženska se običajno ne upa/ne zmore maksimalno fizično upret, ker zmrzne od šoka.. in kasneje vrti film, kaj vse bi lahko naredila.. ampak potem se zgrozi in pomisli: lahko mi ne bi uspel upor, lahko bi ga še bolj razdražila, lahko bi me porezal, pretepel, ubil. Lahko iz tistega gozda ne bi prišla več živa.
Občutek krivde, kaj vse bi lahko naredila je seciran v abnormalne detajle še leta in leta kasneje.
[/quote]

Jah… glej, malo sem bral o tem pa nekaj intervjujev pogledal. Tako, preprosto razmišljajo, le redko, ker gre ponavadi za ljudi z visokim IQ in hladno premišljenostjo.
Ja, žrtev ni nikoli izbrana naključno, ampak s premislekom. Rešijo se pa praviloma le močnejši ali pa pametnejši. Občutek krivde pri žrtvi je tukaj povsem irelevanten, ker se sama v resnici ne zaveda in tudi ne more vedeti v naprej, kaj je tisti trigger, da se je napadalec loti. So le neka povprečna, recimo temu – priporočila, ki so jih polocijski psihologi ugotovili pri preiskavah tovrstnih kriminalnih dejanj. Kot sem že napisal: Nihče ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} varen, nikjer.

Jaz imam pa dobro izkušnjo. Z vlakom sem se enkrat peljala sredi noči iz Zagreba v Ljubljano. Sama sem sedela v sicer praznem vagonu, ko je prišel sprevodnik, in mi svetoval, naj grem raje v bolj obljuden vagon zaradi varnosti. Meni se ni zdelo, da se mi v praznem vagonu lahko kaj zgodi, zato sem ostala tam. Sprevodnik je potem prišel celo pot do Ljubljane vsake toliko časa preverit, če je vse v redu.

Goloto izpostavljaš ti.
Ti si to napisala v komentarju, ne jaz. S tem imaš ti težave in to precejšnje.
Komentar ki si ga napisala o goloti BTDTju je nedopusten.
Ženska z zrelim možgani ne bi smela tako razmišljat.
Očitno si imela slabo vzgojo, da ti starši niso pri vzgojili vrednot.
Vrednot.
[/quote]

[img]https://media.tenor.com/images/786025e0b2dd7fe0758663d4dc691ecb/tenor.gif[/img]

Ti bolj sodiš v temo o najlonkah.
Preberi kaj nekaterim moškim možganom sporoča samo naslov in komentarji o najlonkah.
[/quote]

Nekaj je fantazija v glavi, povsem drugo je resničnost oz dejanska reakcija.

Po mnenju oseb, ki trdijo, da oseba z obleko nekaj sporoča, bi potlej najlonke morale biti prepovedane – ker se enim dvigne one nanje.
Potlej so tu še verjetno majice z ozkimi naramnicami, so preozke in ja, spodobne ženske tega ne nosijo. ITD…
Pa hvala bogu je večina normalnih ljudi.

To je pa lepo slišati:)

Sem ta teden nekje zasledila, da bodo zdaj policisti na vlakih nekaj časa – v sklopu neke akcije se mi zdi.
Upam, da bodo večkrat:)

med koruptivnimi zlovenci se vse pometa pod preprogo dokler res ne pride na dan

New Report

Close