Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So na Fakulteti za strojništvo ostrejši pogoji za vpis ali kaj?

So na Fakulteti za strojništvo ostrejši pogoji za vpis ali kaj?

Ne bodi otročja. Če se prav spomnim, sem trdila, da je strojni faks verjetno edini, ki ima poleti priprave iz matematike. Ti trdiš, da je takih fakultet več, torej jih naštej, če jih veš, če ne pa priznaj, da si to napisala kar v ene tri dni. Ma ne da se mi več izgubljati časa s tabo.
[/quote]

Priznam, da sem, četudi sem že od prej vedela, da priprave izvaja še nekaj fakultet, preden sem napisala svojo prvo objavo o tem, preverila preko Googla in tako izvedela, da jih je poleg meni poznanih še nekaj takšnih.

Če se boste preveč bunili, bodo uvedli sprejemne izpite. Kar bi bilo sicer edino pravilno. IN PRAVIČNO!
Več možnosti kot jih imajo sedaj sončki po strokovnih srednjih šolah po moje nikjer ne obstaja. Pa še vam je premalo, svoje nesposobne sončke bi rade spestale študirat UNI. Ha, ha, dejte no mir.
Pa naj se vidi kdo zna. Naj bodo sprejemni! Sem za!

Če si ti nesposobna in neinteligentna, kot praviš in tudi pokažeš, ni nujno, da so tudi drugi.

Kot da pa je VSŠ lahek. Gre za to da nekateri niti na VSŠ ne bojo mogli

Kot da pa je VSŠ lahek. Gre za to da nekateri niti na VSŠ ne bojo mogli
[/quote]

Samo na omenjeni fakulteti. Še vedno ne vem, zakaj ne Maribor ali katerakoli druga z akreditacijo?

Sej je samo še v Mb. Ne vem, če si iz Lj. in hodil na srednjo šolo ki je čez cesto do strojnega faksa je mal jeba da moraš zdaj pa v Mb. in v študentski dom

Če si ti nesposobna in neinteligentna, kot praviš in tudi pokažeš, ni nujno, da so tudi drugi.
[/quote]

Ja potem naj se pa izkažejo na sprejemnih izpitih!
Vse se da dokazat! Tudi vašo inteligenco se da izmeriti in dokazati. Aja, uh pozabila sem – testi so preveč splošni, pa profesorji so krivi, pa sistem… Mislim jaz se vam samo smejim.

Ja potem naj se pa izkažejo na sprejemnih izpitih!
Vse se da dokazat! Tudi vašo inteligenco se da izmeriti in dokazati. Aja, uh pozabila sem – testi so preveč splošni, pa profesorji so krivi, pa sistem… Mislim jaz se vam samo smejim.
[/quote]

Ne bo sprejemnih, saj jih vsi gimnazijci ne bi naredili.

Kot da pa je VSŠ lahek. Gre za to da nekateri niti na VSŠ ne bojo mogli
[/quote]

Trapasto je, ker se za VŠŠ ne bo upoštevala matematika iz 5. predmeta, čeprav naj bi ta zahtevala več znanja kot matematika iz poklicne mature.

https://sl.wikipedia.org/wiki/Fakulteta_za_strojni{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1tvo

Četudi je že veliko visokih šol po manjših krajev, ima še vedno veliko dijakov svoje srednje šole precej bližje kot kasneje fakse.
Pa jih večina brez večjih travm uspe opraviti. Tudi na bivanje v študentskih domovih ima večina zelo lepe spomine.

Zakaj Ljubljančani ne bi zmogli študirati zdoma?

https://sl.wikipedia.org/wiki/Fakulteta_za_strojni{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1tvo

Četudi je že veliko visokih šol po manjših krajev, ima še vedno veliko dijakov svoje srednje šole precej bližje kot kasneje fakse.
Pa jih večina brez večjih travm uspe opraviti. Tudi na bivanje v študentskih domovih ima večina zelo lepe spomine.

Zakaj Ljubljančani ne bi zmogli študirati zdoma?
[/quote]

Ne boš verjela, polna luna, ampak tudi Ljubljančani študirajo zdoma, torej zmorejo. A če ni potrebno, nima smisla.

Ne boš verjela, polna luna, ampak tudi Ljubljančani študirajo zdoma, torej zmorejo. A če ni potrebno, nima smisla.
[/quote]

No, morda bo pa tudi teh nekaj dijakov (in očitno še bolj njihovih staršev) ugotovilo, da se tudi zunaj Ljubljane da (pre-)živeti.

Ne bo sprejemnih, saj jih vsi gimnazijci ne bi naredili.
[/quote]

Ja no, če je tako potem pa sploh… gremo na sprejemce! Gremo pokazat tem gimnazijcem, da nimajo pojma.

No, morda bo pa tudi teh nekaj dijakov (in očitno še bolj njihovih staršev) ugotovilo, da se tudi zunaj Ljubljane da (pre-)živeti.
[/quote]

Ne bo jim treba, ker velja prehodno obdobje, če sploh veš, kaj je to.

Ja no, če je tako potem pa sploh… gremo na sprejemce! Gremo pokazat tem gimnazijcem, da nimajo pojma.
[/quote]

Sprejemnih ni.

Ne bo jim treba, ker velja prehodno obdobje, če sploh veš, kaj je to.
[/quote]

Ne, ne vem, kaj je to prehodno obdobje.
So to počitnice na prehodu iz srednje šole na študij?

Nisem uradnica.

[/quote]

Potem si pa ena srednješolska učiteljica, ki se vtika tudi oziroma predvsem v stvari, o katerih nima pojma.

Sprejemnih ni.
[/quote]

Sprejemnih ni ŠE. HA, HA, HA

Potem si pa ena srednješolska učiteljica, ki se vtika tudi oziroma predvsem v stvari, o katerih nima pojma.
[/quote]

Ne, nisem učiteljica.

Ja no, če je tako potem pa sploh… gremo na sprejemce! Gremo pokazat tem gimnazijcem, da nimajo pojma.
[/quote]

Bejba, si ti malo prizadeta? Se zavedaš, da z vsakim postom pišeš o sebi kot maturantki negimnazijske smeri? Naredila srednjo zdravstveno, popušila na faksu, zdaj pa pljuvaš po mladini, ki dela težje srednje šole od tebe? In poveličuješ gimnazijo, ki je še povohala nisi in nimaš pojma, kako je tam.
Ja, sprejemci bi bili edini pravilni. Ko sem se vpisovala jaz, so bili, in uspešni dijaki strokovnih šol so jih naredili kot keks.

Bejba, si ti malo prizadeta? Se zavedaš, da z vsakim postom pišeš o sebi kot maturantki negimnazijske smeri? Naredila srednjo zdravstveno, popušila na faksu, zdaj pa pljuvaš po mladini, ki dela težje srednje šole od tebe? In poveličuješ gimnazijo, ki je še povohala nisi in nimaš pojma, kako je tam.
Ja, sprejemci bi bili edini pravilni. Ko sem se vpisovala jaz, so bili, in uspešni dijaki strokovnih šol so jih naredili kot keks.
[/quote]

A sem kje napisala, da sem popušila na faksu? Diplomca je, službica je. Plačica je. Zame dovolj. Faks ni bil lahek (nikomur od nas, ki smo bili na sš. Gimnazijcem je bil lahek).
Pa kaj te briga pravzaprav kako inteligentna sem jaz? Brigaj se zase.
Super, pa naj jih nazaj uvedejo, sprejemce namreč, pa naj jih srednješolci naredijo kot keks. To je najbolj pravičen sistem. Tako je res vseeno, če se vpišeš na gimnazijo ali na sš.
Tvoj problem je očitno, da si ostala v svojem času… Zdej pa ti želim lahko noč, tvoji otroci pa naj veselo delajo sprejemce. Alpa ne.. na srednjo šolo naj grejo, da bojo čimlažje skos pršli pol pa na UNI faks. Lahko noč. 😉

Bejba, si ti malo prizadeta? Se zavedaš, da z vsakim postom pišeš o sebi kot maturantki negimnazijske smeri? Naredila srednjo zdravstveno, popušila na faksu, zdaj pa pljuvaš po mladini, ki dela težje srednje šole od tebe? In poveličuješ gimnazijo, ki je še povohala nisi in nimaš pojma, kako je tam.
Ja, sprejemci bi bili edini pravilni. Ko sem se vpisovala jaz, so bili, in uspešni dijaki strokovnih šol so jih naredili kot keks.
[/quote]

Strinjam se s tabo, da je prizadeta. V tej temi utruja že drugi dan, večinoma piše zmedeno.

A sem kje napisala, da sem popušila na faksu? Diplomca je, službica je. Plačica je. Zame dovolj. Faks ni bil lahek (nikomur od nas, ki smo bili na sš. Gimnazijcem je bil lahek).
Pa kaj te briga pravzaprav kako inteligentna sem jaz? Brigaj se zase.
Super, pa naj jih nazaj uvedejo, sprejemce namreč, pa naj jih srednješolci naredijo kot keks. To je najbolj pravičen sistem. Tako je res vseeno, če se vpišeš na gimnazijo ali na sš.
Tvoj problem je očitno, da si ostala v svojem času… Zdej pa ti želim lahko noč, tvoji otroci pa naj veselo delajo sprejemce. Alpa ne.. na srednjo šolo naj grejo, da bojo čimlažje skos pršli pol pa na UNI faks. Lahko noč. 😉
[/quote]

Kaj, ko bi ti kakšen svoj post prebrala, če sproti pozabljaš, kaj pišeš o sebi?

Kaj, ko bi ti kakšen svoj post prebrala, če sproti pozabljaš, kaj pišeš o sebi?
[/quote]

Meni je pa fajn gledat kako se en in isti osebek krega z zio, ki vedno piše pod istim imenom, ta drug osebek pa spreminja svoj nik non stop.
Res zabavno.
Kolikor sem sploh prebrala – ker ste grozni tule prav vsi, lahko rečem samo to, da od te teme razumem, da se vsi strinjamo, da ni bilo prav spreminjanje pogojev med letom. Da bi treba to že ob začetku leta obelodanit.
Debata se je med tem razvila v smer ali so dijaki srednjih strokovnih šol dovolj spodobni za zelo zahteven študij. In potem gospa pod različnimi niki zagovarja stališče, da so, zia pa pravi, da niso.
Se referendum ne bi dal pravih rezultatov, kaj šele vidve.

Meni je pa fajn gledat kako se en in isti osebek krega z zio, ki vedno piše pod istim imenom, ta drug osebek pa spreminja svoj nik non stop.
Res zabavno.
Kolikor sem sploh prebrala – ker ste grozni tule prav vsi, lahko rečem samo to, da od te teme razumem, da se vsi strinjamo, da ni bilo prav spreminjanje pogojev med letom. Da bi treba to že ob začetku leta obelodanit.
Debata se je med tem razvila v smer ali so dijaki srednjih strokovnih šol dovolj spodobni za zelo zahteven študij. In potem gospa pod različnimi niki zagovarja stališče, da so, zia pa pravi, da niso.
Se referendum ne bi dal pravih rezultatov, kaj šele vidve.
[/quote]

Bele miške tudi vidiš? Ja, kakšna dva ali trije so pa res moji, ker se vrnem čez par dni na forum in ker so moji nicki naključno naklofani, se mi res ne da iskat, pod katerim sem pisala nazadnje. Da bi bili vsi moji – tako usekana pa res nisem, ker bi to pomenilo, da sem na forumu dan in noč. In nisem edina, ki ima za nick par naklofanih črk, pade kakor pade.

New Report

Close