Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu So vas že kje zasačili?

So vas že kje zasačili?

Mater, a maš pol kar postonjsko jamo al kaj?

:))))

men je vsec ce me malo boli 😉

Bilo je v naravi, kar naenkrat sem ga zagledala, opazil je, da sem ga opazila…samo še stekel je, nimam pojma koliko časa je gledal, tako, da sva z mojim samo še nadaljevala.

Pa sigurno sem bila še nekajkrat opazovana, samo, ko seksam, sploh ne gledam okolice, sem preveč notr;)), tako da če kdo gleda nimam pojma, naj uživa, kaj čem;)).

JAZ-ka! Si se vendarle vrnila? Jaz sem pa skoraj mesec dni varal, seveda v mislih s tabo!!

Dva meseca?? Pa žena??

Dva meseca je dolga doba, ja. Žena je OK!

zakaj pa ne seksata??

A da boli??? To pa radi ugodimo ;-))))

Kdo je rekel da ne? Saj sva podpisala da bova!

tukaj sem in kje si ti;))

si napisal, da že dva meseca nič. Sem očitno narobe razumel.

Zdaj odhajam iz službe in letim na morčka! Za 14 dni! CMOK!

Ja! Drugje sem mislil!

Ne še, se mi zdi. Me pa večkrat prešine misel, kako bi blo, če bi naju nekdo (ta nekdo je moškega spola v mojih fantazijah) zalotil. Najprej samo opazoval, nato pa tiča v roke in “drajsanje”. Moram priznat, da mi postane vroče:-))) Kako bi blo, če se kaj takega res zgodi, pa skor nočem razmišljat, da fantazija ne izgubi svojega čara. Tukaj se fantazija konča, opazovalec se ne pridruži. No, to, da se pridruži, je namreč že tema naslednje fantazije, o kateri pa tle ni govora :-)))

Ma ja, midva sva enkrat v avtu tam kjer bi človek najmanj pomislil, da bo kdo. In med akcijo mi pravi, ‘lej eden gleda’. In kaj vidim? Spuščene rdeče pikčaste spodnje gate in ročnega delavca tik pred šipo. Takrat ti pa ravno domišljija ne dela. Tako, da sem hitro skočil za volan in odpeljal… Seveda globoko v gozd, po nekem temnem kolovozu. In tam defintivno ni nikogar, ker se podnevi sem pa tja pripelje le kakšen traktor jeseni ko podirajo drevesa. Tokrat da moja tazadnjo ven, jaz stopim ven, ker sem bil prepričan, da je okoli samo srnjad, zajci, ježi, gobe in ostale gozdne znamenitosti. Ampak ne! Ene 20 metrov stran zagledam črno senco postave, ki gre mimo (sredi gozda ponoči!!!) kot, da bi šel jaz npr. v trgovino po kokakolo. Tako, da sem ugotovil, da je še najbolje kje na javnem mestu v centru kjer se noben ne upa gledat… 🙂

rdeče pikčaste spodnje hlače – :-)))))))))))))))))))

Ja! Pa si misli, da je tip normalen…

Ja, najboljše je, da pustiš, da postanejo šipe fajn rosne, pol se pa itak nič ne vidi not.

JAZka, jaz sem tudi tu. In kje si zdaj ti?

KIR, ti samo vztrajaj … žena bo še zmer zvečer doma ;-)))

Torej nimam kaj zgubit? Namočil ga bom zagotovo, ne? Ampak najbrž spet le doma?

“Namočil ga bom zagotovo, ne?”
pa ti se sploh nimeš kej prtoževat 😉

Seveda se imam! Če bi ga v tvojo, pol bi pa lahko to rekla!

prepričan? morda pa res ;-)) bom nekoga vprašala, pa poročam, če se je za pritoževat al ne …

Bi se pa raje sam prepričal:-))))

New Report

Close