Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu So vas že kje zasačili?

So vas že kje zasačili?

Pozdravček vsem,

Forum spremljam že kar nekaj časa in te teme še nisem zasledil. Zdi se mi, da zna biti kar zanimiva. Torej – so vas že kdaj zasačili med seksom ? Tu mislim na nepovabljene goste, kot so npr. starši, bratje sestre, tete, strici …

Ja, naju je enkrat ujel moj stric, ko sva seksala v kopalnici med praznovanjem nekega družinskega praznika. V naraščajoči pohoti sva pozabila zakleniti vrata. Še zdaj se spominjam njegovega izraza na obrazu … a vrat kar ni in ni zaprl, kar obstal je tam in strmel v naju.
Kasneje je povedal, da je bil kar v šoku. No, midva tudi. Še danes se nasmejimo ob tem pripetljaju.

No, kaj pa vi?

tudi naju je zasačil… popoln tujec, ko sva izvajala paritveni obred na domnevno samotnem koncu v naravi – seveda se je izkazalo, da ni bilo samotno :))). zdaj se smejim temu, kako sva hitela vlečt gor hlače, takrat pa sem se hotela ugreznit v zemljo. madona mi je bilonerodno. v vsej nerodnosti pa še hlače niso hotele nikakor gor, ker sva bila prepotena, moje hlače pa ozke :))) adijo pamet. še zdaj me zvijwe, ko se spomnim. se pa že laže smejim pripetljaju.

haha naju tudi samo na sreco sem imela krilo gor 😉

Prevečkrat, da bi pisal tu gor! Znani in neznani, sorodniki in nič v sorodu…

blagor ti 🙂 tudi jaz grem zdaj pogosteje ven v krilcih .)))

🙂

Samo dobro, da te še žena ni… (:-P)

:)))

LOL

Na mojo srečo!!!

Bi privoščila najbrž, Štajerka?

zakaj bi ti to privoscila???

vsec mi je bil komentar -mm, ker je zadel bistvo, a ni?

thja… in na njeno (:-P)

Mater, res je! Toti Štajerci ste vsi še pa še pametni!

K., najebal bi jaz!

Thja… ona tudi, kajne? Vsekakor ji je lepše, dokler ne ve (:-P)

Pred mesecem in pol bi ji najbrž od veselja kar prišlo če bi videla, kako sredi gozda v avtu zadovoljujem eno oralno celo, hahaha

kaj je kir??

nisi dobil ze dolgo 😉 dont worry jaz tudi ne :)))

Že dolgo drugje??? Hm, že skoraj dva meseca! In ti tudi ne? Kaj ko bi se dobila na jezeru? Pa se stlačiva v avto in potešiva slo?

:)))

Moraš povedat kdaj in kako te bom spoznal. Pa se podrajsava, da bo vsaj za en dan mir!

:)))

ti si taka faca 😉

upam, da ni to samo pisanje po netu 😉

Hvala, lahko se prepričaš, da imam faco tud v hlačah, pa trdo:)))

sam kaj, ko verjetno full malo :))

Celo velikost je relativna :))))
25 zagotovo nimam!

no pol je pa itak premali :))) LOL

New Report

Close