Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu So vas že kje zasačili?

So vas že kje zasačili?

Zdaj se ti oglašam, ničvečka! Misliš, da sem v službi spal al kaj?

Tudi jaz sem za! Sam kaj, ti ne varaš, praviš. Srce in telo si dala le enemu!
Ampak brez zamere – to sem že kar nekajkrat slišal in doživel:
“ne dam, samo njemu….” A ob naslednjem sestanku so se najbolj strastno ljubile… (pa o njih ne mislim nič slabega)

Jap, je preveč zapel … si samo predstavljam, kako zna stvari zakomplicirat preveč resen moški :-)))

Ni problema, ljubi…. vedno!

Hvala ljubica, še enkrat!

Hja, miško-maško, potem si pa bil očitno greha vreden in so spremenile svoje mnenje!

Me je kar zmrazilo zdajle….
Res je bil hudo resen! Preresen za forumske zadeve!

A kje neki, smotko navaden, sam pravijo da sem znal vrtet jezik, no pa malega tud, hahahaha

Hehe, običajno pametne ženske padejo pod takega tipčka, ki zna jezik vrtet in ki ima kaj v glavi…., še posebej fajn je, če je smotko navaden!

Pol pa mi že enkrat daj!

Hehe…..
Lunči ne verjame lepim besedam….. jih je v življenju veliko slišala, pa so ble tudi zlagane vmes, veš…..

lunca, to je to … samo s takim namreč lahko ostaneš kaj dlje kot tistih 7 minut, al kolko je že dolg povprečen slovenski seks :-)))

Pa samo s takim se splača stvar ponovit!

Jaz bi ti samo resnico, čisto resnico – no mal z rezervo, hahahaha
Tebe bi blo najbrž težko pretentat, preveč pametna si!

Misliš z nagovarjanjem in predigro zraven? hahahaha

A veš, da me ta pamet včasih pa res ovira, hihi…..

in to veliiiiikrat, a ne? zjutraj, ko še niti dobro ne vidiš, in si ga zaželiš po celem telesu in v njem … med malico, ko ti tisti sendvič sploh ne diši, in bi najraje kako drugače preživela tiste četrt ure … ko prideš domov in si zaželiš cartanja na kavču pod dekco … in zvečer, ko otroci že sanjajo … ko si zaželita nežnosti, kot da se zadnjič dajeta drug drugemu…

Ojej….
A samo toliko mi ponujaš????

Joooooooooooj, KIR!!! Jest pa sm te na onem drugem postu med taboljše rangirala ;-(((

Če je to to, potem sem jaz pri svojem definitivno zadela……

Ja, sicer bi že zdavnaj pri meni pod rjuho pristala, smotkica!

Nehaj rajcat!

Hehe….
To se mi ne more zgodit. Imam mental hudo dominanten in mi vsa čustva skozi svoje rešeto spusti…..

Povprečje, nimaš kaj, haha

Ne me rangirat med najbolše! Kot najboljšega!!!

New Report

Close