Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu So vas že kje zasačili?

So vas že kje zasačili?

em, mam en scenarij v mislih … ena taka njam fantazija … se mi zdi, da bi bil ti za … do kje pa si pripravljen it? Kilometrine namreč ne plačam ;-)))

Nič plačat, samo dat – tamalo mislim! Je predaleč?

predaleč??? ma, kje pa … od enega konca naše ljube male do drugega konca je 200 km. In to naj bi blo predaleč? Za en dober seks ni nič predaleč ;-)))

:-))))

kako si naj zdej to razlagam??? bel robček, kajne? :-)))

Seveda! Kako si vedela?

pa ste vsi na forumu taki??? 🙁

Za ostale ne vem. Vem zase. Kaj je zdaj s sexom?

kaj pa naj bo s seksom? takih cagavih pa ne bomo nagrajeval z gratis izletom v slovensko podzemlje, so jamice preveč dragocene, da bi jih kar tko kazal :-))) malo bolj se pa pač treba angažirat!

Halo?

Mater, si zdaj zaslužiš en sladoled, lahko pa tudi pir….. kar hočeš!

Za sladoled je premrzlo, torej … ena rosna piksna. Bi tud teb pasal?

Ful!

Teh dedcev je en sam kljunček….
Bi, pa bi, pa bi…..
Dobro si napisala – malo se bi bilo treba angažirat, hihi!

Pa zakaj se zdej KIR nč več ne oglas, no? Sej on bi, samo … ja, kljunček:-)) Mislš, da so vsi taki? O teh na forumu sprašujem. Je kaka svetla izjema?

Pojma nimam.
Dejva jih vprašat…..

eh, tisti, ki majo jajca, bodo itaq tiho … in še naprej veselo uživali v seksu ;-))

Maš prav, oni kljunčkarji pa se bi spet razgovorili…..
Torej ne bova vedeli…… škoda, no…..

Jooooj, kako sproti pozabljam….
A se spomniš, eden je pa bil. Pred meseci….. Čist zares je iskal eno žensko za seks. Pol so ga pa že vsi naganjali, naj neha…..
Tisti je pa bil za akcijo.
Pa se ne spomnim nicka za živo glavo ne!

a mislš matjaža? ta pa je za štose, ja … se nisem upala v stik z njim stopit :-)))

sam tisti psi, ki lajajo … :-)) se mi zdi, da velika večina slovenskih pregovorov drži

E, točno, matjaž je bil!
Nisi upala? Zakaj? Meni se je zdel hudo resen interesent, tako resen, da mu ne uideš, če se zapleteš z njim….
Aja, morda ravno zato nisi upala…..

Hja, res je tole…..
Bova jih morali it na bolšjaka iskat, ta zaresne dedce! Hihi!
Pa saj babe smo iste…..

A taka prijateljica si mi?!? Hvala predraga!

Možnost in šanse imaš, angažiraj se!

New Report

Close