Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sovraštvo na tem forumu PETICIJA

Sovraštvo na tem forumu PETICIJA

Tukaj ni problem svoboda govora, sploh.

Tisti, ki s tem opletate – a veste kaj to je? To je tisto, kar si upate javno, na glas, pred vso svojo družbo in familijo povedati pred vsemi, s svojim imenom , svojo osebo, na glas, vsem v presojo in obsodbo.

Bi šli na pogreb  in bi zalujoče u (ki ga ne poznate, ga prvič vidite) pred vsemi pljunili v obraz in mu izrekli nekaj sočnih žaljivk o pokojnem?

Bi?

Ne bi, ker reskirate v najboljšem primeru eno na gobec , v najslabšem pa hospitalizacijo. Norme obnašanja so znane že tisočletja, vi se pa delate, da se gas ne tičejo? Anonimno res ne.

Torej ne bluzite o svobodi govora. Gre za enostavno anonimno izživljanje, zlivanje svojih bolanih frustracij brez ventila, za nasilje, ki vam ga nihče ne more (noče) preprečiti.

Tolk, da vemo o čem govorimo.

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 04.05.2024 ob 12:05

Ob pregledu teme, se mi je zapelo:

“Ajajaj, ajajaj, Matjažek je gujdeka kla”

Like wtf. Pa ta žanr sploh ni v mojem repertoarju🤦🤣

 

:)))))))))))))))))))))))

Vedno znova me fascinira koliko sovrastva premorete najvecji cloveko in zivaloljubi…..hehe….jaz priznam in vem….ne maram ljudi, ne zelim imeti socialnih stikov, sovrastvo je normalno za vsakega cloveka, sovrazni govor ne obstaja in je zholj izmisljotina levicarske falange etc…tako pac je hehe

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 04.05.2024 ob 13:02

dobra namera avtorice teme…, ki jo troli sesuvajo z njihovo jebeno …. svobodo govora…

matr vam pokvarjeno…, kako se bi vi počutili, ko vam bi norec na forumu napisal, da se bi vašemu otroku moral kotaliti glava v Ljubljanico..

aja…, jokali bi v kotu nekaj časa od nemoči in se vrgli s 100 kilskim železom okoli vrata v  najbližjo reko, ker ni načina, da se tega trola ki je to napisal ustrezno kaznuje….

in na takih forumih ne bi bil noben problem to uredit, samo en normalen moderator bi moral bit zaposlen pet dni v tednu po osem ur.. in bi ves šoder in ta vašo jebeno svobodo govora  brisal…

Moderatorja je treba plačati, to znese vsaj 1500 eur na mesec.

Kar bi bilo še huje, izginilo bi nekaj uporabnikov, ki odpirajo teme in ki se oglašajo v njih.

Forum bi zamrl, klikov ne bi bilo toliko in podjetje ne bi moglo prodat prostora za trženje reklam.

Ergo, forum bi prinesel izgubo, to pa seveda ni v interesu podjetja, ki je forum kupilo od Primoža.

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 04.05.2024 ob 13:34

Tukaj ni problem svoboda govora, sploh.

Tisti, ki s tem opletate – a veste kaj to je? To je tisto, kar si upate javno, na glas, pred vso svojo družbo in familijo povedati pred vsemi, s svojim imenom , svojo osebo, na glas, vsem v presojo in obsodbo.

Bi šli na pogreb  in bi zalujoče u (ki ga ne poznate, ga prvič vidite) pred vsemi pljunili v obraz in mu izrekli nekaj sočnih žaljivk o pokojnem?

Bi?

Ne bi, ker reskirate v najboljšem primeru eno na gobec , v najslabšem pa hospitalizacijo. Norme obnašanja so znane že tisočletja, vi se pa delate, da se gas ne tičejo? Anonimno res ne.

Torej ne bluzite o svobodi govora. Gre za enostavno anonimno izživljanje, zlivanje svojih bolanih frustracij brez ventila, za nasilje, ki vam ga nihče ne more (noče) preprečiti.

Tolk, da vemo o čem govorimo.

39. člen

(svoboda izražanja)

(neuradno prečiščeno besedilo)

Zagotovljena je svoboda izražanja misli, govora in. javnega nastopanja, tiska in drugih oblik javnega obveščanja in izražanja. Vsakdo lahko svobodno zbira, sprejema in širi vesti in mnenja.

Torej, ce je mnenje nekoga o nekom drugem, da je grd, debel, neumen itd. je to izrazanje osebnega mnenja in posledicno govor zasciten z ustavo Republike Slovenije.

Osebno vem za primer, ko je monovec zaradi žaljivk, psovanja, šikaniranja, provociranje … na temu forumu končal na Kardiološke oddelku. Za malo da je preživel.

Odgovor na objavo uporabnika
Navajo, 04.05.2024 ob 13:45

39. člen

(svoboda izražanja)

(neuradno prečiščeno besedilo)

Zagotovljena je svoboda izražanja misli, govora in. javnega nastopanja, tiska in drugih oblik javnega obveščanja in izražanja. Vsakdo lahko svobodno zbira, sprejema in širi vesti in mnenja.

Torej, ce je mnenje nekoga o nekom drugem, da je grd, debel, neumen itd. je to izrazanje osebnega mnenja in posledicno govor zasciten z ustavo Republike Slovenije.

Se strinjam. Do tukaj. Pri čemer je tudi jasno, da boš za svoje izražanje osebnega mnenja pripravljen nositi posledice (tožbo, izločitev iz družbe, zaničevanje ljudi, ki bodo videli tvoj nivo primitivnosti, sabo podobo v javnosti, nalepko primitivca, ali celo kakšno na gobec.)

Tega tukaj ni. Tukaj posledic ne nosiš, zato je pa tako fajn. Še enkrat preberi, kar sem napisala. Tisto, česar si javno pred vsemi, ki te poznajo ne bi upal na glas povedati, ker VEŠ, da je slabo in narobe, tega tudi tukaj naj ne bi napisal. Če bi imel kakšen filter normalnega človeka.

Odgovor na objavo uporabnika
Daisycutter nepr., 04.05.2024 ob 13:53

Se strinjam. Do tukaj. Pri čemer je tudi jasno, da boš za svoje izražanje osebnega mnenja pripravljen nositi posledice (tožbo, izločitev iz družbe, zaničevanje ljudi, ki bodo videli tvoj nivo primitivnosti, sabo podobo v javnosti, nalepko primitivca, ali celo kakšno na gobec.)

Tega tukaj ni. Tukaj posledic ne nosiš, zato je pa tako fajn. Še enkrat preberi, kar sem napisala. Tisto, česar si javno pred vsemi, ki te poznajo ne bi upal na glas povedati, ker VEŠ, da je slabo in narobe, tega tudi tukaj naj ne bi napisal. Če bi imel kakšen filter normalnega človeka.

Drgač pa ti, z nekom si ti mene zamešala. Sicer nič čudnega, ker toliko pišejo pod mojim vzdevkom in mi podtikujejo stvari.

Jaz sem kvečjemu večinoma te največkrat podprl, ko si kaj napisala. Včasih tudi anonimno po temu, ko si prekinila kontakt z mano. Pa mi potem lepo odpišeš nazaj.

 

Medtem ko tale, ki mu zdele pišeš je TROL in KAČA. In temu res ni vredno, da odgovarjaš.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 04.05.2024 ob 11:28

Odgovor na objavo uporabnika
Xyz623, 04.05.2024 ob 11:10

Svoboda govora je ali pa je ni !

Ko začneš s cenzuro, tudi ti ne boš imela svobode izraziti svojega mnenja. Sovraštvo je nasprotje ljubezni, čustvo, noben zakon ne prepoveduje čustev.

To je edini forum, kjer lahko poveš to, kar misliš. Če te moti, da nekdo ne misli, kot ti, imaš problem. Glede bedakov in prostakov pa preskoči, tako kot v življenju.

Eno je cenzura in svoboda govora, drugo pa hujskaštvo in namensko širjenje sovraštva, ki družbo zastruplja in ji znižuje kvaliteto.

Ignoriraš ali ne, anonimno ali ne, odgovornost člana vsake družbe je skrbeti za temeljni red in pojem svobode govora ne pomeni, da smeš zavestno in namerno škoditi družbi. Tako si to po domače razlaga zgolj SDS. Pa vam je potrebno povedati, da vaš hišni odvetnik ni preveč brihten.
Osnovne norme civilizirane družbe so minimalni standard, ki ga ni potrebno posebej zapisovati. Enako, kot v matematiki aksiom ne potrebuje dokaza, ker je splošno sprejeto dejstvo. Dokazovati je potrebno izreke.

Ne obešajte se na definicije, ki jih ne razumete.

Neverjetno ! Sem se morala uščipnit, da sem imela dokaz, da sem to res prebrala. Sploh zadnji stavek 🤣🤣🤣 Glavno, da cenzuraši niste sovražno nastrojeni in žaljivi LOL A ti pupa sploh prebereš, kaj pišeš ?

Soft bo spet vragu rep izpulila. Al je kuhana in pečena na monu. Menda ni minute, da ni zafurana babja zmešanka tu prisotna.

forum je boljši kot prej. spomnim se tem o seksanju s kozami itd., res ogabne stvari. Tega ni več. Teme so normalne, ne vem s čim bi žalili denimo Manco, če nam je čudna objava slike umirajoče ali celo mrtve gospe? Tega pač nismo vajeni

Da ne pišem o tistem, ki svoj dopis začne z: ... retardirano slovensko govedo, nehaj uporabljati prekleto besedo Srbi …

Res je. Tudi slabše je že bilo.

Poljubac majmuna

meeting goats

Kosmati testisi in kurac

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 04.05.2024 ob 12:22

Pupa Glupa naj kar začne brat, kar je napisala meni: PIZDA TI MATERINA,…šla bom na Kurešček in te stisnila ob zid, primazala klofuto itd. in to ne samo enkrat….

 

Veliko nas je, ki nas moti tvoja brezobzirnost. Ta pupa ti je povedala to, kar si tukaj misli večina. Je vsaj imela jajca, večja od tistih, ki te samo tiho preskočijo.

Si si pa zapomnil. Že to šteje. Pomeni, da pri tebi delujejo taki rigorozni prijemi.
Razmisli o tem, ko se imaš za tako glavco.

Problem je v tem, da tega trola na Kureščku ne bi našla, ker ga ni tam.  To in pa zaposlitev na IJS je samo njegov avatarski profil, ki ga za ta vzdevek uporablja že leta.

Glej, te grožne od Pupe so tipično južnaške…ne sodijo v Slovenijo!

Stop moderatorstvu in cenzuri! Snežinke si resnično želite popolne kontrole.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 04.05.2024 ob 15:05

Glej, te grožne od Pupe so tipično južnaške…ne sodijo v Slovenijo!

Težko razumeš, kajne? Veseli oče je vmes že celo pogruntal, da nisem z juga, ti pa si to spregledal.

V svoji vnetosti po raziskovanju mona sam sebe oviraš s preveliko željo po netenju prepirov.
Ni se mi ljubilo sproti opozarjati, da sem našla tvoje zapise pod mojim imenom in imenom Veselega, ki sta se “prepirala”, pustila sem ti to veselje, ker ti pač privoščim te tvoje radosti. Kar pa ti ne moreš razumeti, je pa to, da je meni totalno vseeno zate in za Veselega.
Šibaj ti dalje s tvojimi teorijami, kolikor ti duša poželi.

Lej tega veselega norca… Pošast iz cerkve, člana SdS greznice, on nekaj sika o žaljenju..

A kletna ekipa SdS nora24tv greznice v kateri je tud on vsa leta praktično vsak dan žali/jo ljudi ki niso pripadniki te nore stranke z komunajzerja, levnuharji, rdečimi, socialni in ostalim sranjem. … V vsaki drugi besedi zali Srbe, pljuva po njih.., Jankovića, njegovo družino, goloba, Nike Tine musarco… Prokleto sranje smrdljivo SdS ovo…

Kot sem  napisal.., vse njegove komentarje bi treba zbrati in jih javno komentirat na podobni oddaji kot je tarča.., komot lahko tud moje komentirajo…  Sm od pripadnikov SdS greznice jih bo 10.000, od ostalih pa mogoče 1000 in se to kot odgovor na njihovo neprestano agresivno žaljenje ljudi na forumu..

Popay, pa kri in scavnica, kaj kažejo izvidi?

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 04.05.2024 ob 15:52

Popay, pa kri in scavnica, kaj kažejo izvidi?

Kako pa kaj kurbarija?

Soft in Repla sta tako kot tista hinavska Fajonova z naučenim umirjenim glasom in prpognjeno glavo. Poosebljena zloba je to. Hinavske jeznoritke, histerično jezne in sovražne do celega sveta. ☝️

Popej tukej in zdej hehe, tumast kot kic in iber primitiven, pa itak mora sportski lagano pristavit svoj piskerčk. Potem je pa žrtev.☝️😁

Kazenski zakonik (KZ-1-NPB4)
Javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti  297. ččlen

Kdor javno spodbuja ali razpihuje sovraštvo, nasilje ali nestrpnost, ki temelji na narodnostni, rasni, verski ali etnični pripadnosti, spolu, barvi kože, poreklu, premoženjskem stanju, izobrazbi, družbenem položaju, političnem ali drugem

prepričanju, invalidnosti, spolni usmerjenosti ali katerikoli drugi osebni okoliščini, in je dejanje storjeno na način, ki lahko ogrozi ali moti javni red in mir, ali z uporabo grožnje, zmerjanja ali žalitev, se kaznuje z zaporom do dveh let.

 

Trenutno najbolj moteč, resnično zrel za ovadbo je Veseli oče.  Sicer nastopa še pod mnogimi vzdevki, a ni tako hujskaški, podel, pritlehen, lažniv, skratka  primitiven  kot pod omenjenum vzdevkom.  Pa DarwinDarko, Robi-9, Julij Cezar in še mnogo preveč drugih. Kdorkoli lahko ovadi družbo  Styria Media group, ki dopušča, da se na njenih straneh razvija sovraštvo, nasilje, rasizem, šovinizem, mizoginija, skratka  najnižje oblike nestrpnosti.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Xyz623, 04.05.2024 ob 14:05

Neverjetno ! Sem se morala uščipnit, da sem imela dokaz, da sem to res prebrala. Sploh zadnji stavek 🤣🤣🤣 Glavno, da cenzuraši niste sovražno nastrojeni in žaljivi LOL A ti pupa sploh prebereš, kaj pišeš ?

Seveda ne prebere, PUPA GLUPA je oseba, ki je predvsem izrazito PRISTRANSKA. Ona bo z veseljem stopila v bran osebam, ki bojo pisale, da je treba posiljevati ženske, da je treba črnce iztrebiti, da so homoseksualci pedofilčine, če ji bojo te osebe simpatične.

Z “stopila v bran” mislim na to, da bo obsojala tiste, ki se zoprstavijo sovražnemu govoru!

Ker pač ona dela drugo kot govori, je izrazito dvolična.

Ko pa bo dobila dejstva, ki jim ne more oporekati, se bo pa skrila in bila tiho. Če jaz zdaj pobrskam po starih temah in najdem te svinjarije o katerih govorim in jih ji pokažem, bo seveda bila tiho in ignorirala.

Je oseba, ki lahkomiselno in nepremišljeno sodi druge in jim pametuje, a tega kar sama počne ne opazi. Je izrazito egoistično naravnana oseba.

To je problem PUPE GLUPE.

New Report

Close