Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spoznal sem res krasno punco

Spoznal sem res krasno punco

od tam – a si njena generacija? Oziroma koliko cca si star/-a?

Ona je pod 30


a se ti zdi, da kdo hoče razdirati družino????
Avtor resno – pozabi nanjo sploh , sploh nič ji ne govori, daleč stran od take… lahko bo še zlobna in potem tebi naprtila še kakšno krivdo. tako,d araje si najdi tako s katero ne bo nobenih takih zgodb, da jo moraš čakat, ampak bo vesela tvojih čustev in jih z veseljem delila s teboj.
od te pa daleč stran – se lahko zgodi, da če ji poveš, te bo imela sam za ego njen futrat, ker se ji bo fajn zdelo, da se nekdo meče zanjo, ona pa se dela nedosegljivo.

dečko, pa si ti pripravljen skrbeti za njenega otroka ali bi samo rad položil, pardon polagal lepotičko?

gost4 – imam dobrih 28 let
Kje pa dela,sćim se ukvarja, kje se lahko napašem te lepote, namigni.Upam,da ne bere čvek, ne bom skakal v zelje. Vidil bi pa.


si prebral njegov prvi post? Ker če bi, takih bedarij ne bi spraševal.


si prebral njegov prvi post? Ker če bi, takih bedarij ne bi spraševal.[/quote]

nisem, ne … je predolgo za čitat

raje začni živeti in ne sanjaj o nečemu,kar nikoli ni bilo tvoje in nikoli ne bo tvoje.


A ti si pa eden, ki se duva… kje nadutez sivti razbral, da si clovek domisla da je bilo kaj njegovega… nikjer… pa za razliko od tvoje omejene miselnosti nekateri vemo, da cetudi si z nekom v vezi, si tega ne latis in ne postane s tem tvoja last… tako da predno pises bedarije, ki odrazajo tebe, raje ti zacni ziveti svoje zivljenje najprej tako da dojames, da se ljudi ne lasti. In avtor je ze tako srcna oseba, da bo z lahkoto nasel ljubljeno osebo, ki mu bo custva rada vracala, za razliko od ene frajle, ki se zdi sama seb pomembna ocitno le tako, ce cimvec jih zanjo leta.

kaj se pa ti repenčiš glejglej,očiglendo si ti avtor te teme,zato te pa toliko bolijo te realni odgovori.haha


Ne imej tako bujne domisljije…ocitno si iz te domisljas to in zato pises tudi take, ker me zelis prizadeti, in ocitno se uzivas v tem ampak me ne gane to kaze nate kdo si.

No, pri 30ih nisi glih mladenič. Kje pa dobiš pri 30ih študentsko napotnico, a ni do 26? Mamici reći, naj ti še en cajt žgance kuha. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Veš, in pri teh letih bi to res lahko vedel, ta svet se ne vrti tako, da vedno dobimo tisto, kar si želimo. Tudi če ti je kdo pral možgane s tem, da si moraš nekaj samo dovolj močno želet in se ti bo to uresničilo. Ne bo se. Uresničilo se bo samo, če si bo ali bi si tudi ona želela isto. Očitno si ne.
Nisi je videl eno leto. Ostani pri tem in si poišči drugo, posebno in predvsem SAMSKO dekle.
Tudi če bi teoretično bil tisti, ki bi jo reševal iz slabe zveze, to ni dovolj, da bi tudi ona glede tebe čutila ista. Če bi, bi se to že zdavnaj zgodilo.
Nehaj sanjat in začni živet!


Poglrj tako avtor, je pa tako ignorantko, ki tak laufa za tistim njegovim in zraven jamra kako je uboga, tako osebo je najlazje pozabiti. Ker saj ne dela nic drugega kot samo isce pozornost…ti si predobra oseba za tako, taka oseba ze ima pravega partnerja tocno takega kot si zasluzi in ki dela z njo tocno tako kot si zasluzi… ti pa si vreden vec kot to…vreden si iskrene ljubezni…tej osebi pa ni za iskreno ljubezen, od nje je ne bos nikoli dobil, ker je mi zmozna dajati…ti se bos iskreno razdajal njej, ona pa ne bo dala nic nazaj, ger ji je iskrena ljubezen spanska vas…zna samo izkoriscati in tudi ljubezen zivi iz preracunljivosti

spet avtor sam sebe tolažiš,dej nehi že no.


Nisem avtor, povedala sem pa kar mislim…ce pa te e totolk moti, da se moras stalno vpikovat v mene, pa me ignoriraj. No harm done with that.

najbolj zanimljivo je to,ker govoriš kok je avtor dobra oseba,velikega srca in da si zasluži veliko boljšo.mislim neverjetno je da to govoriš in tako braniš osebo,ki je sploh ne poznaš in sploh ne veš kdo je.po drugi strani pa če nisi ti avtor,pol smo pa našli žensko za našega avtorja,ki bi cenila njegovo žrtvovanje za osvojitev punce in to si ti glejglej.potem si pa zamenjajta naslove in imamo novi par,ki ga je spojil med over net.

Jaz sem za, ce je avtor tudi za jaz ga z veseljem spoznam.

Ti mocarela jokava zdaj pa dost!

Tole ma da prebereš od prve do zadnje črke.

1. Ženska je zasedena in ti se nimaš kaj mešat v intimno razmerje drugih.

2. Nehaj v osnovi pričakovat od drugih da ti bodo šli na roko.

3. Skrajni čas bi že bil da mentalno odrasteš in pridobiš razum.

4. Nehaj kombinirati vnaorej, nehaj si domišljati nehaj sanjariti ampak poglej realno.

5. Ti si navaden egoist ki v resnici vidiš samo sebe. Tista fasada mister popolni partner je samo beden poskus maskiranja katastrofe v ozadju. V resnici si si to žensko vzel za trofejo ker že v osnovi njo obravnavaš kot lastnino! Tiste flance o groznem oartnerji so pa bolj kot ne iskanje samopotrditve da je tvoje bolestno sanjarjenje OK.

NI OK!!!

6. V resnici si očitno zelo težak karakter …

7. Skuliraj se in se sprav v red.

Lp!

Kraft ( pod gostujočim vzdevkom)

vsaka čast za ta komentar,ti si kralj.


Se zdis ravno ti vse to kar pises o avtorju. Ne napadaj cloveka, ki se je samo iskreno izpovedal. Ti si en.navaden neempaticni buldozer.

Že če bi bila samska z otrokom, ti ne bi bil njena izbira, ker nimaš redne službe in predvidevam da tudi ne zaključene izobrazbe. Ker pa ima partnerja, ki je sposoben finančno vzdrževati otroka pa lahko kar pozabiš vseskupaj. Če ga bo hotela zamenjati, ga bo le takrat, ko bo spoznala takega ki lahko ponudi več, ne pa manj. Zate je najbolje, da jo pozabiš. Vem, da je težko ker sem se tudi sam srečal večkrat s tem, ampak to je edina rešitev. Ostani realist in ne sanjaj bedarij.

dobu si odgovore avtor kateri so malo zaboleli,zdaj pa pejt spat,ker je brezveze,da pod raznimi nicknami sam sebe tolažiš kako te eni imajo za princa na belem konju.

Zanimivi komentarji, ampak če človek dela preko študentskega servisa in živi pri starših še ne pomeni, da nima denarja in da doma ne plačuje položnic. Običajno študentje več zaslužijo kot vsi ostali v podjetju. Navsezadnje ima svoj avto in ga mora nekako vzdrževati. Mogoče fant dela doktorat… Vse je boljše kot pa da se doma valja po kavču in vleče socialno ter cel dan visi na monu.
Tudi ni važno koliko ima punca pod palcem. Mogoče ima celo manj kot on. Problem je v tem, da ima otroka in partnerja- tu se pa zgodba za normalnega človeka konča in vse ostalo sploh ni več predmetno. Tudi to ne, da se ne razume s partnerjem. Če bi bilo res tako hudo, bi ga vrgla iz stanovanja.


Se zdis ravno ti vse to kar pises o avtorju. Ne napadaj cloveka, ki se je samo iskreno izpovedal. Ti si en.navaden neempaticni buldozer.[/quote]

Oh bogtipomagaj.

Mogoče sem res tudi sam neko krajše obdobje imel krizo da sem se dvakrat tudi sam razpisal o težavah za katere sem bil kriv oz. Sem si jih kar lepo ustvaril sam. Pomaga zgolj brca v rit da človek mal k seb pride in naredi spremembo. Najslabš je če si ne prizna napake in stagnira. Pol se lahko celo življenje smili sam sebi.

Življenje niso samo kolači in torte ampak tudi šodr pa suša.


Se zdis ravno ti vse to kar pises o avtorju. Ne napadaj cloveka, ki se je samo iskreno izpovedal. Ti si en.navaden neempaticni buldozer.[/quote]

Oh bogtipomagaj.

Mogoče sem res tudi sam neko krajše obdobje imel krizo da sem se dvakrat tudi sam razpisal o težavah za katere sem bil kriv oz. Sem si jih kar lepo ustvaril sam. Pomaga zgolj brca v rit da človek mal k seb pride in naredi spremembo. Najslabš je če si ne prizna napake in stagnira. Pol se lahko celo življenje smili sam sebi.

Življenje niso samo kolači in torte ampak tudi šodr pa suša.[/quote]
dej nehi s takimi bedarijami…to je isti beden argument kot ta, otroka je treba prizadet in mu povzročit stisko, da se nauči,d a življenje ni rožanato in se potem lažje pobere… to je gnilo razmišljanje… več stisk dobi človek več ran več brc, bolj je ranjen in težje si opomore, tudi od ene same…
ampak dobr ti si povedal kaj ti pače in tako zelooo ustreza očitno ti je bila ta tvoja brca tolk všeč, da zdaj bi še al kako, ker se tako heroja delaš… no,. če ti je tako všeč pol pa zmenjen:

se mi zdi, kdo si, od mene dobivaš non stop sam brce v rit zmenjen…. vedno večje, ker očitno uživaš v njih in ti je lepo… jaz pa uz vsega srca ti želim, da ti je blazno lepo… in ker v brcah uživaš in potem si iz njih zgradiš tako sladko in super truper življenje… ni problema izpiolnim vsako željo, če tako hočeš…
kar ne pomeni,d a sem nesramna .-. do drugih nisem, ampak ti pa pač očitno izrecno hočeš da so ljudje s teboj takšni…. pol pa naj bo tako 🙂

New Report

Close