Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spoznal sem res krasno punco

Spoznal sem res krasno punco

ti klar sam pojdi spat, druge pa le ne komandiraj … se sami odločimo kdaj in s kom 🙂

Moje mnenje – ves čas poudarjaš, da nisi prepričan in ne veš če bi bil dovolj dober zanjo oz. nimaš dovolj poguma zanjo – pojdi raje proč od nje, ker zadnje, kar rabi v življenju je en cincasti nesamozavesten softič. Sorry za trde besede, a lepše ne znam povedati. Je pa ta zgodba te punce, kot bi brala sebe 15 let nazaj, samo da takrat nisem imela “prtljage”.

živčki delajo,si se končno le izdal haha.


moji prav nič, zraven delam še druge stvari… čist calm – ne skrbi 🙂
kaj pa una tvoja te ne zadovolji nč več al kako, da se maš čas z menoj ukvarjat tukaj …
pejt raj njo zabavat in pocartat :)) mene pa kar na miru pusti…

Joj kaj si sedaj povedala… sedaj sem se tako zasekiral da bom zagotovo spremenil mišljenje… tako močni osebnosti pa ja ne gre ugovarjati “sarkazem”

Dej pejt raj spat. Bemtiš ne vem kje najdete toliko časa za viset na forumu.

Samo babje prcanje pa obtoževanje. V bistvu so to smešnice za lahko noč ko gledaš kako se vsak želi pokazat kot nevem kako osebno izpopolnjenega… 🙂 mislm komedija no. Nad tipkovnico se je lahko izživljat in pisat domišljijske romane ki nimajo blage veze z realo…

In to kaj bolj pomaga? Verjetno ne. Prej zavaja.

Pa lahko noč.

eh reala še pride… :))) saj ti bo všeč ane :)))
pa lahko noč 🙂
kako prcanje… nobenega prcanja ni to, samo tisto kar želiš, to dobiš 🙂

koga to da pustim na miru,govora je o avtorju ne pa o tebi glejglej,ker ti si baje ženska,avtor pa moški zato ne vem kaj ti skačeš na vsak negativen komentar o tej temi in avtorju.aja pa ful zanimivo je to,da se avtor z svojim nickname želim si samo njo ne oglaša že dolgo cajta da pa ti glejglej tega avtorja dviguješ v nebesa,ker je on sanje vsake ženske ,pa še po tistem,da bi ga rada spoznala,če je avtor za to se ni oglasil,je jasno vsem kdo si in ti se je brezveze pretvarjati naprej.lej sam sebe lažeš kar je pri tvojih 30 letih žalostno.ne bi se čudil,da se zdaj od enkrat najde komentar z nickname želim si samo njo.haha

Avtor, pri 30 letih ti sanjaš o lepotici, ki ti je očitno nedosegljiva. Začni pisat roman o svojih čustvih do nje, ki ga bo cela Slovenija prebrala, mogoče bo takrat trznla, hehe. Naslov naj bo, Študentska ljubezen, pride več kasno.
Benti, pa kaj malinovci nimate res več nobenga moškega ponosa v seb!?

Ma kaj te to preseneča, če se pa avtor sam definira kako je še mlad pri 30 + 🙂
Drugače pa je žal polno takih “čustvenih posrancev”, ki pri teh leti sanjajo o nedosegljivih “deklicah” in svoje ertoične frustracije nadomeščajo s tem “kako bi lepo poksrbeli za njih, ker njhivo partner ni dovolj pozoren in dober ter blablabla”.Ma če bi bili vsaj za ponucatt taki deci, ne bi po forumu svojih čusvtenih izlivov obelodnjali.

Ti si morda spoznal res krasno punco, ona je pa spoznala totalnega lulčkastega idiota. Pa falakurcu da taki ne znate bejb pecat, da ostane kej za nas prave muškarce 🙂

Začni pisat roman o svojih čustvih do ne

jTolstoja smo že brali 😀

Avtor, ne boš je dobil, nikoli in nikdar. Ne zato, ker živiš pri mami ali kaj podobnega. Ampak zato, ker se ji tudi sicer nič posebnega nisi zdel. Imel si stike z njo redno, ampak iskrice niso preskočile, ni bilo kemije in to je vse, akr morš vedet, brez tega se pa ne da. Če bi bil ti pravi zanjo, bi prejšnjega že zdavnaj pustila in bila s tabo, prava ljubezen ne pozna ovir.

sori, ampak iz opisa sodeč je jasno, da nisi odrasel. Osamosvojil bi se že lahko, se ti ne zdi? Ona v nasprotju s tabo je odrasla – in ti bi želel zamenjati “mama hotel” za žena hotel.

Ne bo šlo.

Prvo: Jaz pišem samo pod enim nickom, da ne bo pomot.
Ne strinjam se z mnenji od glejglej.

Nisem nek smrkolin, ki stvari ne razume. Res je, da še nimam redne službe, ampak se zelo trudim, da bi jo imel in si ustvaril življenje.
Problem v meni je, da sem se v to punco očitno zaljubil in mi ne uspe biti s katero drugo, ker imam nonstop njo v mislih.
Večina ostalih lepih žensk je samovšečnih in prevzetnih ona pa ne…ker ni avša…in to jo loči od ostalih.

meni je pa bilo zelo lepo brat tvoje besede – ti imaš to žensko res za ideal. Nisem brala vseh postov (ker so grozni in cinični), nekje je bila omenjena iluzija, ja itak je zaljubljenost iluzija in vsi smo jo doživeli, a ne?

no, jez vem, da ta punca mora imeti tudi neko slabost in to se mi zdi, da je tist njen dec, oz. neodločnost v odnosih, ne ceni se, nima se dovolj rada. in ti hočeš bit njen princ in jo rešit iz tega in si oprtat vso svojo in njeno prtljago na pleča in jo odpeljat….oooo, kako romantično

ja no in kaj narediš, ko spoznaš res krasno punco? ja, to ji daš to vedet. kar si kle napisal ji v malo bolj prefinjeni obliki daj vedet. Zdej, a se bosta na pijači dobila, al ji boš kar mail napisal, ne vem. pošlji ji tisto pesmico, ki prav opisuje tole stvar v tebi. od Shawn Mendes – Treat You Better se mi zdi primerna:)

fant, opogumi se in v akcijo!!!!!

Grozno, kaj naj bi bila ljubezen…

edino, kaj je grozno , je to, da fant neki čut, a je to prov a ne, ni naša stvar, jaz pravim naj proba, edino tako bo vedel. V najslabšem primeru bo zavrnjen in jo bo moral prebolet in it naprej.

a, Želim si samo njo, ja priporočam ti, da več ne pišeš, saj vidiš kakšn podn od ljudi ti piše in izživlja svoje frustracije pa še kaj. od tuki dalje si sam, edino kar ti še rečem je, da brez akcije ni reakcije.

SREČNO!!!

Ona je tebi že mogoče nekaj posebnega, ti pa njej ne, če bi ji bil, bi ti to že pokazala.

ne, ampak ker je softič, ki se ves čas sprašuje, če je sploh dovolj dober zanjo. premalo moške karizme.

…a si morda Simon?

(Da) pojdi po drugo, ona ni zate.

(Ne) pojdi do nje in dobi klofuto. Ne pojdi do nje in predelaj to v sebi. Te bo naredilo bolj moškega. To potrebuješ, ne nje.

Kakšen Simon?
Nisem.

Ampak imate prav moram nehat pisat o njej, ker sem danes tako zmeden, čaka me pa nočna izmena.
Drugače pa…ne vem ali me bo minila želja po njej…

O Bog! No pa pejdi k njej in ji daj komando da od dns naprej boš ti njen dedec!
Ali pa pridi k meni da ti zmolim par kozjih molitvic! Je imel tudi moj sin nekaj let nazaj neke take traparije. Dejte odrasti fantiči moji.

Se že vnaprej opravičujem za odkritost, ampak mislim, da gre v tvoje primeru za platonsko, namišljeno ljubezen.
Punca, v katero si zaljubljen, je oddana, ima otroka in ima partnerja.
Ti si v njo zaljubljen in jo vidiš tako, kot si v zaljubljenosti predstavljaš – skozi rožnata očala. Če bi hodil z njo, bi sigurno sprevidel, da ni to, kar si želiš.
Medtem, ko sanjaš in izgubljaš čas s svojo namišljeno ljubeznijo, pa življenje teče mimo tebe in ti izgubljaš prilike. Prilike za to, da bi res spoznal punco, ki bi te imela rada in bi bila par.
Govorim ti pa iz lastnih izkušenj. Stopi na realna tla in nehaj sanjariti. Srečno.

Fante je obseden. Zakaj za vraga ne more delati zaradi misli na njo? Jaz mislim, da je on še najstnik. Najprej odrasti, fant moj in potem piši o ljubezni.
S temi mislimi si brezveze oviraš življenje. Tvoja priložnost bo že prišla, ne sekiraj se.
In ta punca je zasedena: A si RES pripravljen skakti njenemu v zelje in se kregati z njim? Kaka misliš bo njegova reakcija, če se ji ti približaš?

New Report

Close