Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spoznal sem res krasno punco

Spoznal sem res krasno punco

ti očigledno rabiš psihiatra,ker z tvojo glavo ni vse v redu.prepoznala sem se je zelo lepo napisala,da če avtorja kaj zanima,da je pokliče ali pošlje sms,da se dobita in pogovorita,kar bi vsaj moralo biti logično za človeka starega 30 let ne pa, da tukaj po forumu joka kot 15 letni najstnik.najbolj zanimivo je pa to,da pa ti odkar se je odprla tema skačeš in pljuvaš po vsakemu,ki svetuje avtorju,da pozabi zasedeno žensko z otrokom,ki povrhu vsega ni z njim imela nikoli nič,ampak so to samo njegove sanje,ki pa niso realnost.ne vem ali ti poznaš avtorja,pa si zaljubljena v njega,pa te on ne šmirgla,ali pa poznaš to žensko,pa si ljubosumna na njo,ker normalne razlage za to tvoje dvigovanje avtorja v nebesa,res ni.


Kaj pa tebe toliko boli koga jaz kujem v nebesa, da me zaradi tega zalis… kaj te to moti toliko? Glavno da imas ti in te zgoraj iz zgodbe super in pravega partnerja, za druge in mene pa ne skrbi. Ni tvoja stvar koga jaz kujem v nebesa in zakaj in s kom.sem.

to je še en dokaz,da nisi normalna.noben se z tabo ne obremenjuje,napadla si vsakega,ki je avtorju povedal resnico in kaj je realnost.napadla si žensko,ki se je tukaj prepoznala,ki ti ni nič slabega napisala,niti te je omenjala na bilo kakšen način.ta tema ni o tebi,zato ne vem zakaj se ti toliko obremenjuješ z tem in tukaj tako nenormalno braniš avtorja,očigledno je da te noben ne mara v tvojem življenju,zato pa tukaj spuščaš svoje frustracije.


Kaksni so pa tvoji razlogi za napad.mene…ker me napadas in zalis v zadnjih tvojih postih. Te razloge si predelala pri sebi, sploh glede na to, da o meni tolilo ves? Se zdi, da imas pri sebi tudi ksj za pomesti… pa kaj te moti ce mene nihce ne mara, glavno.da si ti popolna in da imas polno o ozevalcev in.oh in sploh. Kaj se toliko z menoj obremenjujes.

najdi si pomoč,ker je več kot očitno rabiš.

ta forum očitno rabi admina…kot forum ljubezenski nasveti…ker mene zdaj nekaj bega – lahk kar nekdo začne o meni pisat na forumu tako kot o tej punci?

in da potem vsak ve kolkokrat sem šla s kom narazen, s kom sem use govorila in da folk ugiba ali sem se pobotala s kom od bivših…bolano

jst ne bi tako mirno reagirala nate, avtor…blesava tema res

Ker koga briga kva je zaen radnik s fabrke zeleza spoznal eno debelusko z otroci??

to me glih ne briga…sam a ni to mal čudn da kar tko vsem neki napišeš? blesavo, as I said

Ja kdo kaj kdaj?

misnla sem celo tole temo…zakaj ni admina da briše take love izlive od nekaterih avtorjev ampak sj ni važn…doklr ne gre zame me ne tolk briga čeprav se človk zamisli kaj use se o njem tako naokol lahk piše…

New Report

Close