Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spoznal sem res krasno punco

Spoznal sem res krasno punco


kje pa ti vidiš njeno samostojnost… če je pa tako odvisna od narekovanj družine in kao tistega partnerja, ki ga kao ne ljubi, ampak mora upoštevati vse kar ji naroča družina in on. je to samostojnost?
To je brezhrbteničarstvo kao odraslega človeka.[/quote]

Ja, ljubi, ko boš ti pri njenih letih redno zaposlen, magister, z družino, potem se pa oglasi. Avtor ni nič od tega.[/quote]
ojojoj ti pa rabiš resno pomoč, če je vsak neznanec na netu zate ljubi… nadalje, jaz sem ženska – če tega nisi bil/a zmožna prebrat v prejšnjih postih – toliko o tvoji samostojnosti…
imet6i družino ni stvar samostojnosti, ker otroka lahko vsak naredi, pa to še ne pomeni, da je odgovoren, odrasel, samostojen…
v naši državi imeti danes redno zaposlitev tudi ni odraz samostojnosti ker vemo kakšno je stanje…

argumenti, ki sem jih pa zgoraj navedla pa se nanašajo samo zgolj na osebo kot tako kako odreagira in koliko je odgovorna samostojna v njenih dejanjih, odločitvah…
toliko o tvojih kriterijih samostojnosti…

kot rečeno za razliko od tebe je avtor očitno spoštljiv, empatičen itd,. ti in ona iz njegove zgodbe tega ne bosta dobila z nobeno službo, danrjem, izobrazbo, tisočerimi otroci, ki jih bosta naredila in si predstavljala, da sta oh in splohpomembna in večvredna od ostalih ind a lahko zato druge ponižujeta. To je odraz tebe.

Ja, ljubi, ko boš ti pri njenih letih redno zaposlen, magister, z družino, potem se pa oglasi. Avtor ni nič od tega.[/quote]
ojojoj ti pa rabiš resno pomoč, če je vsak neznanec na netu zate ljubi… nadalje, jaz sem ženska – če tega nisi bil/a zmožna prebrat v prejšnjih postih – toliko o tvoji samostojnosti…
imet6i družino ni stvar samostojnosti, ker otroka lahko vsak naredi, pa to še ne pomeni, da je odgovoren, odrasel, samostojen…
v naši državi imeti danes redno zaposlitev tudi ni odraz samostojnosti ker vemo kakšno je stanje…

argumenti, ki sem jih pa zgoraj navedla pa se nanašajo samo zgolj na osebo kot tako kako odreagira in koliko je odgovorna samostojna v njenih dejanjih, odločitvah…
toliko o tvojih kriterijih samostojnosti…

kot rečeno za razliko od tebe je avtor očitno spoštljiv, empatičen itd,. ti in ona iz njegove zgodbe tega ne bosta dobila z nobeno službo, danrjem, izobrazbo, tisočerimi otroci, ki jih bosta naredila in si predstavljala, da sta oh in splohpomembna in večvredna od ostalih ind a lahko zato druge ponižujeta. To je odraz tebe.[/quote]

Zresni se no. Prebrati kar nek zagledan mladenič misli, da mu ona reče – je jemati z rezervo. Precejšnjo. ja, in bo držalo – nasproti njej je pač neodrasel in nesamostojen. pa lahko obračaš kolikor hočeš.


ojojoj ti pa rabiš resno pomoč, če je vsak neznanec na netu zate ljubi… nadalje, jaz sem ženska – če tega nisi bil/a zmožna prebrat v prejšnjih postih – toliko o tvoji samostojnosti…
imet6i družino ni stvar samostojnosti, ker otroka lahko vsak naredi, pa to še ne pomeni, da je odgovoren, odrasel, samostojen…
v naši državi imeti danes redno zaposlitev tudi ni odraz samostojnosti ker vemo kakšno je stanje…

argumenti, ki sem jih pa zgoraj navedla pa se nanašajo samo zgolj na osebo kot tako kako odreagira in koliko je odgovorna samostojna v njenih dejanjih, odločitvah…
toliko o tvojih kriterijih samostojnosti…

kot rečeno za razliko od tebe je avtor očitno spoštljiv, empatičen itd,. ti in ona iz njegove zgodbe tega ne bosta dobila z nobeno službo, danrjem, izobrazbo, tisočerimi otroci, ki jih bosta naredila in si predstavljala, da sta oh in splohpomembna in večvredna od ostalih ind a lahko zato druge ponižujeta. To je odraz tebe.[/quote]

Zresni se no. Prebrati kar nek zagledan mladenič misli, da mu ona reče – je jemati z rezervo. Precejšnjo. ja, in bo držalo – nasproti njej je pač neodrasel in nesamostojen. pa lahko obračaš kolikor hočeš.[/quote]
glej ne bom se prepirala s tabo tukaj, ker tvoje besede so itak oderaz tebe – vse kar drugi napišejo je za te nula, neresnica in je vse treba jemati z rezervo, ker ostali lažejo, samo tisto kar ti napišeš in druge obsoodiš tisto je edino merodajno in edina resnica – bog ne daj da ima kdo drugačno menenje od tebe ane, ker ti si bog in batina kako si le upa kdo misliti drugače kot ti.
Si zdaj srečen/a dikltator/dikatatorka? Bo ok je tako vredu, da bo po rtvoje vsi se ti kalanjamo vsi mi smo budale nesamostojne, edino ti si top oh in sploh. Zdaj pa hitro povej kolikom otrok imaš, kje si redno zaposlen/a, kje sui magistriral/a
, koliko časa si poročen/a… ajde vse poročaj da dokažeš svojo samostojnost….

Zresni se no. Prebrati kar nek zagledan mladenič misli, da mu ona reče – je jemati z rezervo. Precejšnjo. ja, in bo držalo – nasproti njej je pač neodrasel in nesamostojen. pa lahko obračaš kolikor hočeš.[/quote]
glej ne bom se prepirala s tabo tukaj, ker tvoje besede so itak oderaz tebe – vse kar drugi napišejo je za te nula, neresnica in je vse treba jemati z rezervo, ker ostali lažejo, samo tisto kar ti napišeš in druge obsoodiš tisto je edino merodajno in edina resnica – bog ne daj da ima kdo drugačno menenje od tebe ane, ker ti si bog in batina kako si le upa kdo misliti drugače kot ti.
Si zdaj srečen/a dikltator/dikatatorka? Bo ok je tako vredu, da bo po rtvoje vsi se ti kalanjamo vsi mi smo budale nesamostojne, edino ti si top oh in sploh. Zdaj pa hitro povej kolikom otrok imaš, kje si redno zaposlen/a, kje sui magistriral/a
, koliko časa si poročen/a… ajde vse poročaj da dokažeš svojo samostojnost….[/quote]

LJubica, živim na svojem. Ne pod streho staršev. In umiri ton – nespoštljivo nakladaš. Svoje mnenje izrazim, pa čeprav tebi ni všeč.
Daj, bodi realna: ženska je v zvezi, uspešna – pa naj bi šla v zvezo z maminim sinkom? Najprej naj se fante osamosvoji. Potem ji bo lahko vsaj približno pariral.


glej ne bom se prepirala s tabo tukaj, ker tvoje besede so itak oderaz tebe – vse kar drugi napišejo je za te nula, neresnica in je vse treba jemati z rezervo, ker ostali lažejo, samo tisto kar ti napišeš in druge obsoodiš tisto je edino merodajno in edina resnica – bog ne daj da ima kdo drugačno menenje od tebe ane, ker ti si bog in batina kako si le upa kdo misliti drugače kot ti.
Si zdaj srečen/a dikltator/dikatatorka? Bo ok je tako vredu, da bo po rtvoje vsi se ti kalanjamo vsi mi smo budale nesamostojne, edino ti si top oh in sploh. Zdaj pa hitro povej kolikom otrok imaš, kje si redno zaposlen/a, kje sui magistriral/a
, koliko časa si poročen/a… ajde vse poročaj da dokažeš svojo samostojnost….[/quote]

LJubica, živim na svojem. Ne pod streho staršev. In umiri ton – nespoštljivo nakladaš. Svoje mnenje izrazim, pa čeprav tebi ni všeč.
Daj, bodi realna: ženska je v zvezi, uspešna – pa naj bi šla v zvezo z maminim sinkom? Najprej naj se fante osamosvoji. Potem ji bo lahko vsaj približno pariral.[/quote]
si pa očitno ku***** ker je zate cvsak neznanec ljubica in ljubček, očirtno se z vsemi vsepovprek dol daješ, da vsakega takole kličeš… nom name ne rabiš derlat nobenega vtisa, ker zarad mene uimaš lahko palačo v kateri sam kraljuješ, zame boš še vedno nula v primerjavi z avtorjem…. pa lahko se na glavo postaviš… to je pa moje mnenje o tebi – nula si po karakterju. In še taka palača ti ne pomaga – materialist.

Ja, seveda. Točno toliko, kot vsak obsedenec, kar pa še nikoli ni nič dobrega prineslo. Nikomur.

a si ti glejglej obsedena z tem avtorjem?ali ti njega poznaš?si mogoče zaljubljena v njega?ali pa mogoče z tvojo glavo ni vse v redu?očigledno bo to zadnje.


jaz sem povedala svoje mnenje, kako jaz vidim avtorja glede na napisano. če se tebi zdi,d a me imaš zato pravico žalit, pač žali. jaz se tega ne grem več. lep večer

meni je pa ta glejglej všeč po svojem razmišljanju,da ceni moške,ki so se pripravljeni boriti za svojo ljubezen.ali si samska in koliko si stara?

prav imas ja, res cenim pri moskem in tudi sama kot zenska to pokazem nazaj, torej se ne igram s custvi nekoga, ki se tako potrudi. Ja sem samska, o letih pa raje ne bi na forumu govorila.

glejglej jaz sem samski 36 let iz ljubljane,mogoče premlad ali prestar zate?če želiš se lahko kje drugje dopisujeva,če ne brez zamere in vse najboljše.

hvala, tudi tebi vse najlepse.

Ta punca je tako popolna, da ti enostavno nimaš šans!

…je to dekle, zelo labilna osebnost.
Menim, da sta si usojena.

Jaz sem 30 let čakal, da sem našel pravo. Ja, ni to bila taka ljubezen, da bi mogel celo leto neko osvajat, da bi me imela, ampak taka, da sva oba vedela v isti sekundi, da sva si usojena. Jaz sem tudi v srednji bil zaljubljen v eno iz naše šole. Zmešala mi je glavo, itd, se pogovarjala itd. Povedat ji nisem upal, da mi je noro všeč itd, ona pa tudi ni kazala nekega zanimanja, ampak sem upal, da bo vseeno prva kaj namignila, da sem ji mogoče všeč … Čakal dve leti, dokler nisem šel iz šole, potem pa sem spoznal, da je to bilo samo potrata časa. Brezveze, išči. Veš kako Adi Smolar poje … Če te ena noče, te pa druga hoče, če te druga noče, te pa tretja če. 🙂

Pejt v tujino..loh koj cez karavanke, v italijo, avstrijo, na madzarsko,…hrvaska tut loh..pa bos vidu kasne zenske so tam..se tvoja slovenska sfuzljana lajdrica z otrokom samo skrije prot njim

Čak 😀 ti si zaljubljen eno leto? pa prej si mel punce? v glavnem, v naslednjem življneju boš glista in trpel boš skozi celo svoje življenje. Predvidevam, da si že kadil in pil kavo in alkohol, to naredi vse še hujše. Moje sožalje. Prav smiliš se mi, ker boš grozno trpel.

Ena sodelovka s sihta je z njemu sla na kofe po 10ih letih in zj se hoce porocit z njo. Haha


Za začetek uredi pri sebi te zadeve.

Točno tako sem hotela povedat…Preko študenta? Kako je možn pr teh letih..Sama imam 24 pa imam že 4 leta službo pravo..Res mamin sinko…

Beda. Dojemi že enkrat da če je baba lepa plus ma druge kvalitete je tud 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} oddana. Bah kaj ni jasno enim. P.S. Dozdeva se mi kateri tip si, avtor. Ampak pusti tisti bejbo, spomni se: Pri njej so mnogi probali pa ni šlo skozi. In ni šla niti z nobenim na kavo, kolkr je meni znano.

A je že jutro?
Bravo, avtor. Ker je noč, lahko še sanjaš. Zjutraj se pa le zbudi.

Tako otročje pišeš kot da bi bil 18 letnik. Mislim pa da ženska sploh po težki izkušnji z moškim rabi predvsem zrelega moškega, kar pa pri tebi ni zaznati. Če se pa prav razumela, je še vedno z moškim svojega otroka.

LJubica, živim na svojem. Ne pod streho staršev. In umiri ton – nespoštljivo nakladaš. Svoje mnenje izrazim, pa čeprav tebi ni všeč.
Daj, bodi realna: ženska je v zvezi, uspešna – pa naj bi šla v zvezo z maminim sinkom? Najprej naj se fante osamosvoji. Potem ji bo lahko vsaj približno pariral.[/quote]
si pa očitno ku***** ker je zate cvsak neznanec ljubica in ljubček, očirtno se z vsemi vsepovprek dol daješ, da vsakega takole kličeš… nom name ne rabiš derlat nobenega vtisa, ker zarad mene uimaš lahko palačo v kateri sam kraljuješ, zame boš še vedno nula v primerjavi z avtorjem…. pa lahko se na glavo postaviš… to je pa moje mnenje o tebi – nula si po karakterju. In še taka palača ti ne pomaga – materialist.[/quote]

Evo ti! Tle se bo ena samska pretegnla, da bi pridobila tvojo pozornost. Te kar ne more prehvalit! Tako, da danes imaš kosilo pri njej, ne pri mamici.

Ne vem, kje eni živite, a prek študenta se da delat vse dokler imaš status- pa si star 20 ali 50, ni važno. Avtor je lahko izredno vpisan in normalno dela prek ŠS. Po 26. ti edino od vsake napotnice (če zaslužiš nad določen znesek) trgajo 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in to je vse kar se spremeni glede štud. dela.

Zdaj pa še en komentar za avtorja- ona ni nikakor tako popolna, kot jo vidiš, ampak precej čustveno demolirana, odvisna od odnosov. Če ne bi bila, potem se ne bi držala tega tipa, s katerim je, kot klop, ampak bi mu rekla čao in je ne bi več zanimal.
Zelo verjetno tudi ti sam imaš neko patologijo v odnosih in tako te lahko privlači samo takšna oseba, kot je ona.

Ti pa povem, da lahko še 30 let sanjariš o njej ali kar celo življenje (ja, poznam tudi takšne), a ona nikoli ne bo tvoja. Tako da za tvoje dobro si najdi kakšno strokovno pomoč, da prenehaš psihirat s sanjarijami in iluzijami, ker niso nič več, kot samo to in nimajo z realnim stanjem nič skupnega.

New Report

Close