Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sprevržolinko…

Sprevržolinko…

Za mene bi bil že Medulin v redu,pa tud s tem ne bo nič.

anke to ni…
pomoč: ni otok.

Kako že praviš upanje umre zadnje, daj se res tega drži in upaj do zadnjega, kajti nikoli ne veš kaj se lahko še vse zgodi do takrat ko…..
cmoka za lepo nočko!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

mislim, da tudi drugače ne, ker nimam tapravih joškov zate :-)))))))))))))))))

Jaz ne bom več ugibala, se mi ne da, glavno je da imajo tam dobre šukice, mogoče bodo celo iz slame, te so še posebej okej, uživajta v la, la, la, ju in spomni se kaj na nas…kdaj pa odhajas???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bahami?

neeee

Do takrat mi pa res lahko samo še nebo pade na to mojo zmešano glavo,z upanjem al brez!
Sp

Mexico

naslednjo sredo frčim, se pravi čez en teden… za 4 tedne…. joj, kolk vas bom pogrešala…. najrajš kar ne bi šla… a gre kdo / katera druga…. (če se mi bo zdela oseba vredna zaupanja, lahko gre tudi z mojim pufkotom) ;))

pššššššššššššššššššš, ne smem se smejati…saj ni tako hudo, nikoli ne dopusti obupu zadnjo besedo, pa cetudi bo to padlo nebo, neeeeeeeeeeeee in pika!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pokaži,pa da pole rečemo.
Sp

jaz sem lahko mufko in grem z tvojim pufkom, ne, ne, jaz moram biti se malo tule predno sama odfrcim…kar uzivaj, saj bo hitro minilo 4 tedne…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jaaaaa… ups, sej nisem oblubla kšne nagrade, sploh pa v naturalijah?
:-))))))))))))))))))))

Prispevam ženo!Če je navajen kino tko poredko gledat,bo glih ta prava zanj:-)

polej sva že dve, aja saj res a nimava midve povesenih, pa zmajevki sva…no vsaj mene je tako obsodil…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne, ne, bo mogla pa bolj migat…bo hitro se ona odfrcela nekam, kot kanarino…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti pošlji kako sliko,pa bo.Zdej sem zadovoljen že s tem,ker me vse od kraja jebe v glavo!
Sp

ok, se strinjam ;))))
se mi zdi gvišna, in da mu ne bo hudega storila…. ;))
zaupam tvoji ženi bolj kot tebi… ;))))))))))))))
hihi

sej sem ti uni dan, pa si rekel, da imaš rajši manjše…. alora, sva odpravila…
kakšne ritke so ti všeč? 😉

zakaj se pa pustiš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Babja solidarnost!
Sp

ja, ma tisto je reku prej… zdej bo udaru kam drgam… sej veš, se obrača po vetru… 😉
verjetno so mu všeč majhni in štrleči (navzgor itak) proti velikim šobam 😉

Zato,ker sem poštena duša in dobrega srca!
Sp

kruta realnost, žal… ;)))))

New Report

Close