Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sprevržolinko…

Sprevržolinko…

… si ščekiral ladlce? ma use ladlce?
mogoče sm eno fajn ušpičla prejle, ma kar je je…. zdej je preksnu…
se pač zgodi, takim ku sm jst… ;)) (lumpa in navihana)

nooooo? kaj dogaja?

Izdaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Klapa,helči me je razkrinkala!!!
Preveri mail
Sp

Tacajt ku čakam, de kdu pride… sm dejla mojo karikaturo gor… tku glih, če koga zanima…
Ker nej nobenga…. alora grem…
see you later

o , si tuki? takoj grem prebrat! 😉
me prou zanima kej pišeš… 😉

Kaj naj pa napiše 2x sestreljeni tič?
Sp

?? kir/kašn tič? ??

Ah,danes me razen Žverči in mogoče še ene,ni spravlo v dobro voljo nič.Zdaj pa še ta tvoj napad,maloprej pa od žene.Pa saj mam tud jaz samo ene živce in še ti so v k***u .-(
Sp

sorči, moj namen ni bil spraviti te ob živčke tvoje lepe, skravžlane ;))
res nisem hotla nardit kšne panike… ma zgledaš paničen ;(

sej vejš: upanje umre zadnje…

kaj pravi pa tvoj sosed, ki pozna mene?
čauči

Nisem paničen,ker nimam bit za kaj.Sem pa kot da bi pajkovko slon nategnu.
Sp

Kateri sosed pa pozna tebe?
Tu okrog je tolk sosedov,pa namigni

Jaz tebi? Ti si meni uni dan napisu, da me tvoj sosed pozna… torej? Aja, metal si me… na finto… sej vem, sem opazla tvojo prefriganost… Tud včerej si me probal nekej sprovocirat, pa te nisem “jebala”, tako da si opustil tisto misel…
ma ku sm jst poredna, lumpa 😉

Včeraj na koncu sploh nisem vedel,kdo s kom,če sploh s kom in sploh če sem jaz sam s kom al je kdo z mano…približno tko nekako je bilo,se mi zdi.
Kakšna je bila že provokacija,da ne berem nazaj?Jo probam ponovit danes:-)
Sp

Hm, no lahko, sam ne vem, če me boš sprovociral 😉 … ne bi pa jaz o tem…

No, zdej grem za kako urco, imam ene opravke… Pridem torej več ksno.

Do takrat pa.. kdor pride pride, kdor melje melje…

Čauči tebi, pa tudi Cukrčku in Sončiki, in Razitu, če pride, in še vsem ostalim. Papa.

Evo točno tako lumpo sem si te predstavljala, lumpa ;)))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hihi, ma sem frikinja, a? a zgledam lumpa? to mi bo pa curkček povedal ;)))

Lumpka si, ja, cukrcek;) ti bo pa sigurno se kaj drugega zabrenckal…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tvoj sugar te bo v petek v kino pelju,potem boš mela,če sem prav informiran,cel mesec kino tam dol.A greš daleč kino gledat?
Sp

Helci, kdaj gres v tople kraje, so to slucajno Tenerifi, Maldivi…ali sem cisto mimo usekala…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hih, daleč je z letalom … en ceu dan bova frčala… 😉
hihi, zdej ko imam tvoj naslov… opa nisem še preverla, če je B…, ti bom lohk anke kartolino poslala ….. 😉
al ne smem zarad ženke?

čauči, lep si, ko si jezen 😉

Kaj čem nardit nagradno vprašanje?
Pomoč: je med Pacifikom in Karibi…. 😉

Ma delaj kar češ.samo kake kače naj bodo gor na kartolini!Al pa se posliki sama(ma naga) in napiši,da si moja ljubica..
Sp

ma ne bi jst pošilala moje slike po celem svetu, a… sej me boš vidu v živo, če ne boš sestrelil frčoplana…. lohk prideš s tvojim digitalcem, boš lohk slikal in brisal, dokler ti ne bom všeč (če ti bom kdaj, ker nisem tvoj tip)… ;))

A bo Kuba?

Jaz bi definitivno kar Karibi!!! Pa čeprav je mogoče kaj vmes, ja ja Karibi so pravljica…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,danes pa še posebno ne!
Sp

ne

New Report

Close