Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sprevržolinko…

Sprevržolinko…

Ma dobro,tud če maš bolj velike,se bo dalo ponucat!
Riti pa morajo biti po žensko zaobljene,rajš malo večje,kot manjše.Stisnjenih ne maram.Kjer je muca,mora bit obvezno luft.Sicer pa sem to že pisal
Sp

ho ho ho, ti pa poštenega srca? ben, pošteno bo, ko bo strto! same nepoštene namene imaš, potem boš pa rekel, da si poštenega srca? hallloooo 😉

Kaj je pošteno na tem svetu danes?Mah,bi se dalo debatirat,pa me glava tišči.
Sp

Ne neumen si !!! Kajti sam sebe uničuješ in zakaj????? Zato da te lahko izkoriščajo…in si samo jemljejo, dajejo pa nič, je tako???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma ti si pa zahteven, ves to???Pa tvoja žena in ljubica odgovarjata tem profilom???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči duša moja.Ti me pa res razumeš!Še rajši te mam,pa naj perjad to vidi!
Sp

Ja, ampak upoštevaj to, da on rad da, celo ponuja brezplačno… pa se lubicam to ne zdi pošteno, pa kej čejo druzga, pa vzamejo, če je že veliko in trdo, pa še free…. 😉
a ti ne bi vzela? 😉

ne vem zakaj sploh se dvomis v to, da te razumem seveda…cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Približno.Velja za obe.Mogoče je ljubica v boljšem položaju,ker je mlajša.
Rad te imam,pa naj ljubica to prebere,ker se ne upa oglasit.Da bi vsaj njo malo ljubosumnost užvajznila!
Sp

ne, jaz to že imam , nekje……..cmoka lumpa;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ups, škoda, ker sem vprašala… verjetno ne pridem na kofetek… 😉

Ja saj ve kaj ima, kajti ljubica bit verjetno ni kar tako in sigurno se hudicevo matras zanjo???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hja no, jaz tudi… kaj pa če ne bi imela? a ne bi? ma itak da bi… zgrabla kar bi pršlo k rokci… de ne bi rokca sama delala krogcov…

lumpa si ti, porednica sončasta plastelinasta !!

Ogromno!Ker je še malo razdvojena med dva al tri.kaj pa vem,se bom moral kar še dost potrudit..
Sp

Ne helci ne bi zagrabla tudi ce ne bi imela sedaj tu pri rokci, ker se znam sama prav lepo pozabavati in to zelo paše…
Zagrabla pa bi potem ko bi vedela da je taprav, sem lumpa ja, ampak se vedno ne prevec hot…;)))
Cakaj bom kmalu zamenjala slikco ti plastelinka ti, zezajoca lumpka;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

no veliko srece, pa se splača takole matrat…ne vem ali ne bi bilo bolje se matrat z marijo…k je pri rokci, kot pravi helci???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,sam narisat jih ne znam.Aha,od Kristel Silvye so mi bili vzor in ideal.Zdaj pa presodi,če si kej blizu temu.

ma ne zamenjat, najlepša je od vseh 😉

Ah Marija je biblična oseba in ta se bolj redko prikaže!
Sp

ne bi… sem pa tako daleč od tega, da si res ne bi upala… ma ona ima zdej povešene, sej je že stara 😉

Ma ko sva bila midva z njo mlajša,se razume!
Zdaj pa bi lahko imela take Pfeiferca,mislim.

Lumpa, da me bos lahko se naprej zmerjala s plastelinko kaj, se pocutim kot bi imela “joskice” silikonske…al pa ne vem kot “liftingov” na obrazu…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa res Sonči,a nisi enkrat rekla,da si si dala joške povečat,pa ni uspelo in maš zdej kot gnile melancane? 🙂

hihi, res je lepa… mal umetna ma lepa… sej dans so vse manekenke umetne, ma so vseeno lepe… razumeš?
prej sem te mal hecala, sej veš da sem mal lumpa (ampak še zmerej manj kot ti)… ;))

joj, ne tega moji sončiki zdej ti… kaj si jou za večerjo, sladke gobe al kaj?

New Report

Close