Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sprevržolinko…

Sprevržolinko…

A vidis kaj mi je sedaj sprevržko napisal, sem se skoraj polulala, da sem malancan…joj helci jaz moram lulati, se vrnem takoj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja kako vam morejo te pipe tku puščat.Bo treba kako dihtngo zamenjat!

na zdej, si odpru odvode… in je šla… melancane, hallooo, kje si to dubu? 😉

Čez 4 mesce bo raslo tam na našem vrti,pa še fine so!
Sp

A ni ona bolj plohec??? Kot malancancek??’

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čaki,res,da sem te neki obtožu.Ampak toje blo bolj tko,za provokacijo.Res,kaki sta kej tvoji pomarančki?
Sp

pripis od hely: speštan melancanček

Okej cez pol leta pridem na kafe in bom spotoma se pomerila, primerjala tvoje z mojimi malancanami, ampak kje s res to dobi no, te malancane, ko bi vsaj napisal socne breskvice, ker take nekako so, ne pa malancane, ejjjjj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sočni in tako sladki…mmmmmm

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A je tud za druge kaj,a si tud ti sebična kot Helči?

a gres ninat no poglej zdaj kera je bolj poredna, lumpa lumpasta malancanska…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne vem, ona pravi, da sem vecja lumpa od nje…pa naj verjame da je temu tako, sebicnica pa nisem kje pa vse delim sploh pa pomarancke, bos kaksno??? Aja pa tudi malancancke se imam, so bolj mrzli ker so v hladilniku ampak jutri za kosilce bodo super, bos…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bom,bom in to z veseljem.Oboje!Se že troštam jutrišnega dne,mogoče bo pa res kako tako lepo presenečenje,kdo ve?

No evo, s temi mislimi pojdiva ninat, lepo nocko in se beremo jutri, pa-pa dragi prijatelj!!! cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti kar pojdi ljubica.Jaz bom pa še par ur delal,da bo vsaj za ta čas,ki ga zdej z vami preživim,za plačat.
Lepo spi in rad te imam(dokler ne pride ljubica,saj veš)
Sp

Ja, ja te tvoje ljubice, samo pazi da se kaj ne zagovoris, saj ves ko se vrne tvoja ljubica…lepo ustvarjaj in potem zaninaj!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close