Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste vsi navdušeni nad veselim decembrom, lučkami, šopingi?

Ste vsi navdušeni nad veselim decembrom, lučkami, šopingi?

Sploh ni slaba ideja. Vseckam.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Sploh ni slaba ideja. Vseckam.
[/quote]

[img]https://i.pinimg.com/originals/34/69/53/34695367270b0e71beab640c4a39ed24.gif[/img]

Uživam v Veselem decembru.
Grem na sprehod v naravo, grem obiskat prijatelje, trgovine in nakupovanje si doziram sama.
Naredi tako tudi ti, pa bo vse OK.
Ne vem, zakaj eno jamranje skoz čez nakupovalno norijo, saj nihče nikogar ne sili, kam mora.Če pa drugi to delajo, me pač ne moti.
Saj mene ni tam…

To je isto, kot nekateri stokate čez programe na TV.Imaš daljinc, pa preklopiš.

Sploh ne vem, katera je ta reklama…Prvič slišim zanjo.
Jaz pač vrtim TV program nazaj in reklame preskočim.
Ti ne?

Uživam v Veselem decembru.
Grem na sprehod v naravo, grem obiskat prijatelje, trgovine in nakupovanje si doziram sama.
Naredi tako tudi ti, pa bo vse OK.
Ne vem, zakaj eno jamranje skoz čez nakupovalno norijo, saj nihče nikogar ne sili, kam mora.Če pa drugi to delajo, me pač ne moti.
Saj mene ni tam…

To je isto, kot nekateri stokate čez programe na TV.Imaš daljinc, pa preklopiš.
[/quote]

Tako nekako jaz delujem 🙂
Ko me prime, se vržem v to, ko me mine, se umaknem.

Jaz za praznike pogosto delam. Tako gre vsa ta norija okoli praznikov mimo mene.

Sem že v decembru, ne sredi poletja. V slednjem me mine.ker še predno je konec decembra, je za ene spet že december. Imam rada poletje, če ne petje pa nekam v Ameriko in na plaži preživite cold december ob ogreti lučkah. Pretiravate. Jest vam pa sveče ne bom kurila. 🤣😂😂😂😂😂

Ljubljana mi je rata lepa.
Z lučkami še bolj. Praznično vzdušje. 🙂
Shopping me ne gane… ker sem bolj minimalist.

❓Kaj bi izbrali, če bi vam v tem trenutku dobili izdelke, da lahko enega izberete in obdarite svojega najboljšega prijatelja/prijateljico.

1. Darilni bon
2. Strešno okno
3. Nakit PANDORA
4. Zdravje – Floravital, tonik z železom in vitamini
5. 3 litre – Maxim Premium vroče čokolade
6. Sebe, kot 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} osebo vredno zaupanja
7. Povabilo na dolgo “kofetkanje”


7. povabilo na dolgo kofetkanje,saj je moj čas vedno bolj dragocen

Kdor ne mara decembrske norije, se ji zlahka izogne. V manjših krajih se je niti ne občuti, meni se ne zdi, da smo že tik pred božičem. Pa še vreme ni čisto nič zimsko in praznično.
Ne občutim neke evforičnosti, tudi nimam nekih pričakovanj, vedno manj razumem, v čem je štos. Darila nakupim že vnaprej in večinoma naročim po netu, za najbližje in bolj simbolično, malo okrasimo dom, ker smo več skupaj, si privoščimo v miru skupno kosilo ali večerjo. V Ljubljano v glavnem ne rinem, lani sem “lučke” čisto izpustila, predlani sva s partnerjem šla na kuhančka šele nekaj dni po novem letu in je bilo po mojem še boljše vzdušje, malo več miru, a še vedno veliko turistov in vse okrašeno.
Na živce mi gre gneča po trgovinah, a temu se je mogoče izogniti, na živce mi gre izreden urnik trgovin in posledično gneča dan pred praznikom, kot da se je treba založiti za tri tedne. Hvala bogu za mali lokalni merkator.
Veselim se dveh prednovoletnih žurk, ker vem, da bo dobro, sam silvester je še odprt za različne možnosti, vsekakor pa bežimo od hrupa (zaradi psov).

Mi smo skenslali darila, nihče razen otrok ne dobi nič. No, jaz decembra itak dobim darila, ker imam rojstni dan ha ha.

December zunaj pa 17 C° – če nebi bilo vse osvetljeno bi pomislila da je že marec 😀 .

No pol pa z migranti nazaj v arabijo tam ni božiča in novega leta !!!

Se veselimo praznika rojstva Jezusa. Lučke, svečke, to gre zraven. Kuhano vino, stojnice, sprehodi v naravi niti ne toliko. Verski praznik imamo zato, da se z družino ob tem prazniku še bolj povežemo, advent pa je itak namenjen neke vrste samorefleksiji, poglabljanju vere.

Ja, obožujem december.

Fascinantno mi je, kako se večina ljudi zmrduje nad trgovinami in gužvo. Ampak če ta večina ne bi šla v trgovine, gužve ne bi bilo..

Preveč gužve, preveč euforije, ki pri večini januarja pade v drugo smer.. …

Meni je miren januar ljub, sploh če je zasnežen, tista bela tišina ki vlada v zraku… neprecenljivo napram trušču decembra…

Komaj čakam, da mine december. Budale, ki mislijo, da so odrasle, ker ne igrajo igric, so potrošniško čist zblaznele.


Hahah mislim da te daje zavist
Delo si najdi pa mir!

Jazpa

Tudi jaz imam že vsega poln kufer. Komaj čakam, da se vse umiri. Pa to voščilo in ono, pa vrnit to darilo, nazdravit tukaj in tam, če nočeš veljati za popolnoma asocialnega. Tudi če nočeš, nehote padeš v to.

Tudi jaz imam že vsega poln kufer. Komaj čakam, da se vse umiri. Pa to voščilo in ono, pa vrnit to darilo, nazdravit tukaj in tam, če nočeš veljati za popolnoma asocialnega. Tudi če nočeš, nehote padeš v to.
[/quote]
Šit, v petek jih bom slišala…. hehe…

Nimaš prav.
Imam tudi v decembru mir in blaženo tišino, ker se izogibam krajem, kjer je trušč in evforija.
Neprecenljivo.

Kjer pa je trušč decembra bo tudi ostale mesece.

Nimaš prav.
Imam tudi v decembru mir in blaženo tišino, ker se izogibam krajem, kjer je trušč in evforija.
Neprecenljivo.

Kjer pa je trušč decembra bo tudi ostale mesece.
[/quote]
Paa ne živimo vsi v hišicah sredi gozda … tako da za sebe imam vsekakor prav, ti pa za sebe. … januar tule je miren, nekako podobno kot avgust, medtem ko december zagužvan, ampak pazi-tudi ljudi ki v tem mestu ne živijo ;).. pa kaj čmo zdej ane…

Nad nakupi in gužvo po štacunah meseca decembra vsekakor nisem navdušen, rad pa imam okrasitve, pa darila rad zavijam za tiste, ki mi nekaj pomenijo. Letos sem po dolgem času celo voščilnice pošiljal po pošti😁 Ampak sneg! To pa pogrešam v teh prazničnih dneh…prav fali za tisto idilo.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

New Report

Close