Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu svečano sporočam…

svečano sporočam…

ne ne ne… nč seksa danes… samo prijatelji za dušo ;-))))

a kej hod vn,

premalo, skor nč, pol pa še men teži, ko hočem it

prebere kakšn Cosmopolitan,

hm… bol redko, morda 2x na leto. po mojem se ji zdi ful butasta revija
;-))))

se pogovarja s prjatlcami,

Ja, pa ji nč ne pomaga. Hm, mogoče ma pa napačne prjatlce ;-))))

pogleda kšn filmček…?

Ja ampak ne sme bit perverzen… Kakšni eksplicitni prizori spolnosti na tv so doma zelo nezaželjeni, skoro prepovedani..

Ampak … jaz sem že od nekdaj neprilagodljiv ;-))))

kva pa jaz trije????

He he he he…. sm se spomnu tega…

Znanstveniki so odkrili jed, ki pri ženski (moškem???) močno zmanjša spolno slo.

Reče se ji poročna torta. ;-)))))

ta je pa dobra :))) potem se bom pa poročila, namesto poročne torte pa bom imela na jedilniku same afrodiziake 🙂

Gužva 😉

Glede na to, da je zdaj večer, upam, da -mm strastno seksa.

Javi, kako je bilo.

A veš, da poznam še enga, k ma kt moški večer v četrtkih. Pol je pa to včasih res v moški družbi, velikat pa v ženski. Da se midva ne poznava? Verjetno sicer ne, ker se mi zdi, da on ne visi za računalnikom. Je plačan za enega, dela za tri, pa dvema službo odjeda

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ja, gotov je sexov, sam ne doma, če je mel pa moški večer.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Pa je uspel snoč, -mm? Vidiš da smo držali pesti cel dan, kot bi se hotli tepst!

he he he … samo na pol… Pa to ne pomeni, da sem ga mel na pol not, ampak, da je bla samo ustna obravnava ;-)))).

In? Ugodno? postlano za danes?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

-mm napisal:

> Eh, backa… tak je to, veš…. se en čas človek trudi, pol pa
> zgubi čar. Čist enostavno, slaba je taka naložba, v katero
> vlagaš in vlagaš, pa si stalno brez dobička ;-))))

To mi je že jasno, ja. Samo, od kje njej ideja o sexi perilu? Ji pa ja nisi uspel ti to v misli dat? Ali pač? Se je kar začela trudit okol tebe al kaj? A je na netu z nami?

glej, glej, se premika na bolš;)))

he he he… slabo kaže… mamo službeno novoletno zabavo ;-))))

sem ji dal v misli, ja… ampak ko leta in leta trobiš kaj in kako bi rad, pa si zaradi tega malo čuden, potem ni več nobene čarobnosti, ko nekdo nekaj naredi že skoraj v tem stilu… tu maš (pa sem se usmilil(a))

eh, to je samo prehodno… ne dam kaj dost na to :-(((

Zanimiv. Matr, če ne bova midva dons še skup plesala

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Hm, tudi jaz hodim ob četrtkih zvečer ven…

A, pa tisto seksi perilo je nosila al ne? Če ne,pol ga mogoče ni kupila za tebe. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, ja, leta trobiš eno in isto brez uspeha. Pa se še kljub letom nisi naučil tega, da je treba k zadevi drugač pristopit, da prideš do cilja po drugačni poti? Pa ja veš, da iste napake ne prinesejo rezultata. A veš o čem govorim?

Ampak punca se trudi in to ZATE, poglej no. Potem pa že vidi, da nekej ne štima in bi rada popravila? Ampak ti si sprobal vmes druge (a ma to kej veze, nimam pojma, ti veš) in mogoče ti do nje več ni?

Zdaj se bom mogla pa prav enkrat v četrtek zvečer sprehodit po mestu, da vidim, a je kej punc kje, a so sam fantki – “kt” na moških večerih

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

aha…
in kje ste bli včeri?
:))

Seksal in to brez kondoma!

;))

New Report

Close