Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu svečano sporočam…

svečano sporočam…

KIR: cestitam!

Sledi svojim sanjam...

Celo ti?!? Jasno, kaj boš s tisto plastiko

Ne morem vsega brat, zato prosim povej na kaj misliš, sanj imam ogromno

he he he… kdo bi vedel….

ti si jaz in jaz sem ti ;-))))))

si že kdaj slišala, da se železo kuje, ko je vroče?

he he he… ja, možno ja… No, ga je mela, ko sem pršu domov… edino ne vem, če to pomeni, da ga je ŠE VEDNO mela na sebi

črna kiklca, rdeče tangice, črne nogavice (samostoječe), petke, oprijeta bluzica z dekoltejem, blelščice v laseh?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Kdo bi se branu?

to nisem jaz ;-)))))

To je tist moj podpis 🙂 Sam cestitala sem ti za uspeh 🙂

Sledi svojim sanjam...

Hvala, hvala! Zelo počaščen sem. Pa še ženska si!

Samo backi nič o tem! 😉

mislm, da se moj ljubi ne bo branu. Sem pa to jaz

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

V bistvu smo samo ob četrtkih bolj zasedeni! 😉

Očitno uživa v sreči zaradi poroke z mano, zato se pa ne more javt!

Ja, in kaj pol? A mas probleme s tem, da sm zenska? :)))))

Sledi svojim sanjam...

:-))))

saj se ne bi niti jaz…

Vesel, dragica! In to klub temu, da sva se z backo čist na frišn poročila. Takoj jo varam, mam že mačka. Sicer pa zgleda, da se tud ona nekje drajsa, haha

Revez 🙂

Sledi svojim sanjam...

Sej se kesam!

Verjamem, sej si dec

Sledi svojim sanjam...

Ja, sej veš, da sem. Ampak kako lahko rečeš to za dolgoletno partnerstvo?
Po moje težko. je treba tud drugač znat, ha ha.
Nisi povedal, a je zate kej drugač, ko si bil vmnes z drugimi? A potem to primerjaš al kako?

he he he…. ne vem, če primerjam… verjetno že…. pač sem k sreči preskusil kaj je dobro, pa s slabim nisem več zadovoljen (:-P)

kokstazij

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2534, 25.02.2024 ob 20:29

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 25.02.2024 ob 20:23

 

 

BI mi bilo legendarno, če bo vse to pristalo v črni kroniki in bojo pol odgovorni na forumu mogli razlagati in pojasnjevati zakaj so dovolili možnost, da pišeš pod katerimkoli vzdevkom, a obenem niso odstranili tistih, ki izvajajo “BULLIYING”.

In dovolili homofobijo, zagovarjanje genocidov in izživljanje nad zapostavljenimi skupinami v obliki “BULLIYINGA”. In ves sovražni govor(to je govor na podlagi etične skupine, spolne usmerjenosti, barve kože).

 

Bilo bi legendarno, če vse pristane v črni kroniki in se bojo mogli zagovarjati pred lastniki z Avstrije in pred mediji in policijo.

 

 

 

Ne berem vaju. Sem opazila, da ti njo veliko provociraš. Ti je verjetno zato odprla temo, da se izpoveš. delaš se nevednega in ko se oseba poslovi, si glasen. Neumno izpadel si ti. kolikor vidim, te večino časa ignorira in se ne obremenjuje s tabo.  Jaz osebno nimam nič proti homoseksualnim osebam. Ne vem kaj njo moti. lahko pa povem, da ti si pa zelo moteč.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10151, 25.02.2024 ob 20:32

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 25.02.2024 ob 19:59

Odgovor na objavo uporabnika
69643, 25.02.2024 ob 19:55

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 25.02.2024 ob 19:51

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 25.02.2024 ob 19:47

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 25.02.2024 ob 19:45

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 25.02.2024 ob 19:40

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 25.02.2024 ob 19:37

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 25.02.2024 ob 19:35

Koookstazij. Usri se že, da te ne bo tk peklo. Kje je spisek grdih besed, množica  izmišjotin? Smo še kaj hudi? Daj sijoča bojna zvezdica.. ne zatajit zdj, ko ti odr rihtam. Imaš mojo pozornost. A se bova smejala? Mam tut robčke, lh jokava..

Izmišljotin? Sama vaš, da si mi pisala, da sem pedofil, izmeček, predator…

Ne delaj se mi nedoužnega, js sm prestara za tako sprenevedanje. Bova tut tvoje grehe izpovedala.. pogumno kokstazij. Maš to!

Kakšne grehe neki? Jaz se spomnim le, da sem bil vedno prijazen in kulturen do tebe. Nobenih grehov. Dokler mi nisi začela pisati svinjarij.

Takrat se pa jaz maščujem in tega nimam za greh.

Ti ne branim. Bova uredila in polepla tvojo zlomljeno rito. Kr prosiš boš dobu. 😉

Nič mi ni jasno.

Klicala si me prijatelj in jaz sem bil vedno kulturen in prijazen do tebe.

Nato si pa me kar naenkrat začela napadati najbolj vulgarno kot je to možno.

Ne kura, bilo je obratno.

Res? O čemu govoriš? Kaj sem ji naredil?

Vse imamo vidno črno na belem tudi drugi res ne vem, kaj imaš od tega, da tako spletkariš.

Odgovor na objavo uporabnika
ga je razbiu, 25.02.2024 ob 20:34

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 25.02.2024 ob 19:54

Eh kokstazij.. bova nadaljevala k boš dau hude prstke na tipkovnco in pokazal črne misli prav? Bom počakala, sam zdle pa ne bom več tu. Boš drugič boljše opravil😉 danes nisi v formi, nekaj te je zmedlo. Bom pa v lj tut, verjamem, da ti avta nimaš.

.https://forum.over.net/forum/tema/prosim-nasvet-zaprli-so-mi-bancni-racun-ker-25030078/

 

Odgovor na objavo uporabnika
ne me jebat, 25.02.2024 ob 20:38

Hahahuhuhu kakšna piiička je kokoši. Zdaj je on dobil priliko, da pove kar želi. Se je spiičkal čisto in potem začne z nekimi čisto neuporabnimi. Žaba hvala za dozo smeha.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 25.02.2024 ob 20:39

Aha, nič nimaš proti homoseksualnim osebam, normalno ti pa je, da se nekdo 2 leti dela tvojega prijatelja, ti nazove z besedo prijatelj, se kulturno in prijazno piše s teboj, potem pa se mu kar naenkrat(BREZ DA BI MU DAL POVOD) napade in ti pove, da si v resnici pedofil (ker imaš rad mlade moške, torej vsekakor polnoletne) ti določi, da imaš 60+ let, te zmerja s pedofilom, izmečkom, predatorjem in ti piše seksualne vulgarnosti, za katere je bolje, da jih niti ne ponavljam.

 

Ne vem, če lahko to razumeš?

Ajd ti dam primer.

– Naprimer, da si črnka in ti začne pisati, da si zaradi barve kože manjvreden izmeček in bi bilo bolje, da si mrtva, kot pa da se pariš z belci in širiš defektne gene.

– Ali pa, da si posiljena ženska in ti začne pisati, da si kurba si to zaslužila in da si sama provocirala, da se te je posililo, ker si itak ničvredna cipa.

 

 

Kako bi se počutila?

TOREJ PO TVOJEM MORA BITI ČLOVEK TIHO, KO MU TO NAREDIJO?

In kako bi se počutila, če bi napadla to osebo nazaj in bi ti potem drugi očitali, da si ti moteča?

Odgovor na objavo uporabnika
ne me jebat, 25.02.2024 ob 20:40

Tega ne boš povedal, da si pisal tut kot legenda mona. Da imaš več motenj in da si brez vsega?

Odgovor na objavo uporabnika
joj no, 25.02.2024 ob 20:41

Lej, če ti je rekla, da si pedofil, ti je zato, ker si sam pisal, da prežiš na najstnike in da ti je najboljš, ko so še “nedolžni”, torej niso še imeli seksa z moškim. Ti star 50, prežiš pa na komaj polnoletne (ali pa še niti ne, kdo bi vedel).

Če bi bil hetero in bi točno tako prežal na najstnice star dec kot ti, bi ga tudi imeli za pedofila. Nima tu veze nobeno gejevstvo.

Kaj je torej narobe povedala? Mlade najstniške mulce si vabil k sebi domov, po navadi zblojene, zgubljene, tiste, ki so od doma zbežali, pač ranljive.  in hvalil si se, da imaš rad mlade? Kaj to o tebi pove?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2534, 25.02.2024 ob 20:43

Če upoštevam, da si res nadležen. pišeš v teme o svojih pogledih, si preperljiv in žaljiv. premnogokrat močno posiljen. mislimo mnogi, da si pedofil in da zalezuješ opite fante si pisal. vem, sem se zgrozila, ko sem to brala. nima to nobene veze z rasizmom in ostalem. ti si nadležen. Boš moral to dojeti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2166, 25.02.2024 ob 20:52

Legenda mona je kura.

.https://forum.over.net/forum/tema/kdo-je-ta-vrag-legenda-mona-22282577/

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 25.02.2024 ob 20:57

“Anonimno 2534”,

Opitih ljudi, ki ne vejo za sebe in se ne morejo braniti se ne zalezuje in se jih ne izkoristi! V primeru, da bi res bil nekdo preveč opit mu lahko pokličeš taksi, ga vprašaš kje živi, kako bo prišel domov… Če ti je res všeč nekdo v takem stanju, ga vprašaš za številko in ga pokličeš, ko bo pri sebi.

 

Kar se pa tiče alkohola. Mladi ne grejo zvečer ven, da pijejo sok!!!

Če ne bi bilo alkohola, ne bi bilo spolnih stikov in ne stikov nasploh…

Če ne bi bilo kozarčka prej, si fantje ne bi upali pristopiti k puncam in obratno.

Boš torej zdaj še ženske začela obtoževati, da spolno izkoriščajo opite moške?

NE TUKAJ JE MOTEČ FAKTOR TA, DA SEM JAZ MOŠKI ti baraba prikrita homofobična!

(In to, da so homoseksualci predatorji, ki prežijo na mlade negotove moške je strara fora iz časov, ko se je zapiralo in pretepalo homoseksualce. Z namenom DEMONIZIRATI nekoga. In si totalen gnoj, da se greš to svinjarijo.)

Odgovor na objavo uporabnika
ti s totalno fuknjen, 25.02.2024 ob 21:14

Če ne bi bilo alkohola, ne bi bilo spolnih stikov in ne stikov nasploh…

Če ne bi bilo kozarčka prej, si fantje ne bi upali pristopiti k puncam in obratno.

Odgovor na objavo uporabnika
joj no, 25.02.2024 ob 21:19

Ne, ne gre za nobeno homofobijo!!

Česa pri tem ne razumeš, da je OGABNO, da star dec zalezuje NAJSTNIKE, načeloma ranljive skupine, take, ki so zbežali od doma, ki nimajo prenočišča, ki so zblojeni zaradi pijače ali drog itd. in ti jih zvabiš in seksaš z njimi. NIMA NOBENE VEZE AL SI HOMO ALI HETERO, GRE ZA TO, DA ZLORABLJAŠ NAJSTNIKE, kaj ti ni jasno????

Vse to si sam povedal!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 25.02.2024 ob 21:20

Morda se vmešavam, ampak nekaj gre tukaj hudo narobe danes.
Ste vsi vredu?

Citiranje je ponorelo, teme preskakujejo vsevprek, pa še vi se tukaj prepirate do nerazpoznavnosti.
Mene zares skrbi tole.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 25.02.2024 ob 21:28

Razumem, da nisi imelo mladosti in se avtistično kot si nisi nikoli hodilo ven zabavati tako kot drugi mladi.

Toda naj ti razkrijem skrivnost, mladi ko grejo zvečer ven v nočno življenje ne pijejo sok. 😉

Odgovor na objavo uporabnika
joj no, 25.02.2024 ob 21:33

In kaj imaš ti s temi mladimi? Čakaš, da se napijejo in jih naskočiš? Koliko si star? 50+, kot si govoril.

Sram te bilo!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2534, 25.02.2024 ob 21:36

Si slepa in ne vidiš kaj dela kokoši? Poglej si temo Frogica, kjer se odloči napasti žabico kot mnogokrat. Odproa mu je temo, da se izpove. nikjer mu ne piše, da ga bo razbila. še na šaljiv način mu pove kar mu gre. On nekaj po svoje in ko žabica gre, začne čez njo in vse obrne. pisal je tu gor že nekaj časa nazaj koliko je star, da je gej in da obožuje mlade fante, ki jih prepriča v odnos, ko hodijo iz žurk. Vsi smo brali. ko se je kregal z žabico in jo je zmerjal, da je neumna, ker ji je všeč modri vrag, mu je vse zabrusil nazaj. zdaj se to vleče in vleče. Ju berem čim manj. ampak jasno je, da je bolan. Da res zalezuje mlade fante in jih prepričuje v odnos. bi ti to podprla?

Odgovor na objavo uporabnika
ne me jebat, 25.02.2024 ob 21:39

Točno tako. Kokoš je pedofil in pika. Zmerja druge z avtisti hahahahuuu…

Odgovor na objavo uporabnika
ne me jebat, 25.02.2024 ob 21:42

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 25.02.2024 ob 20:21

Odgovor na objavo uporabnika

CrazY FroG, 25.02.2024 ob 19:47

Ti ne branim. Bova uredila in polepla tvojo zlomljeno rito. Kr prosiš boš dobu. 😉

 

:::::::::::::::::::::::::::::::

 

NO VSEM, KI JE NE POZNATE, TO JE PRAVI OBRAZ TE FUKNJENE ŠHIZOFRENIČARKE.

Ej “CrazY FroG”,

kje v Lublani bi se dubla?

Kok na kolk bo blo?

Jaz pa ti?

Al boš moža zraven pripeljala?

Ker pol moram jaz tud prjatla zraven pripeljat. Ker more bit fer!

 

 

Ženska bi ti pomagala ritno luknjo zoožati. Ti razumeš kot grožnjo. Si pa res glup.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 25.02.2024 ob 21:47

“joj no”,

 

In kje je ta zgodbica nastala? V tvoji domišljiji?

 

V drugi temi pišeš pa, da me bo kdo razbil kot kanto, v še eni drugi pa, da vam ženskam geji speljujemo moške.

Nikoli nisem nobenega moškega speljal ženskam! Če je že biseksualcev 1000 krat več kot pedrov, ampak so žal 1000 krat bolj nevidni in manj opazili, to še ne pomeni, da so jim bolj všeč moški kot ženske!

95% (ali pa še več) biseksualnim moškim so bolj všeč ženske kot moški. Pač rabijo samo popiti kozarček in prepričati jih je treba, da ni nič narobe z njimi, ker ima pač večina moških kdaj istospolne občutke in so takoj za stvar! Včasih grejo še celo do konca pri seksu. Ampak to samo včasih. Ponavadi bi pa samo oralo, ali bi se zalizovali…

 

 

In tebe to moti kuzla kaj?

Bi takoj nagnala svojega partnerja, če bi vedela, da ga je preden sta bila skupaj dajal tipom za vleči?

A zato so moški tako homofobični in tako zaprti, glede svoje resnične seksualnosti in nikoli ne priznajo, da jih vsaj minimalno privlačijo moški? A ZATO, DA VAS ŽENSK NE BI ODVRNILI, A ZATO TAKO SKRIVAJO?

 

DA TE NE BOM JAZ RAZBIL KOT KANTO PROKLETA PSICA!!!!

 

Če nau kdo tvojga otroka že prej razbil, ko se bo sdovolj star, da se bo kot najstnik šel kot najstnik ven zabavati. Kakšen prenapet biseksualec, ki bo zafustriran zaradi svoje seksualnosti. In bo potem preveč tetosterona sprostil tako, da se bo napil in koga razbil. Namesto s fukom.

Pa bo pol tvoj otrok s preklano glavo kje v mlaki krvi obležal.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9984, 25.02.2024 ob 21:50

Evo ga norca v vsej svoji lepoti. Že kaže svojo gnilobo.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 25.02.2024 ob 22:16

Absolutno ne. Niti nisem brala vsega, kokoš sem kar preskakovala po prvem stavku.
Ne razumem tega,  kot izgleda. Razen, da imate tukaj dooooolgo znanstvo.
Se splača toliko kregat? Se bo kaj spremenilo na bolje?

New Report

Close