Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu svečano sporočam…

svečano sporočam…

… da danes mineva dva tedna odkar nisva seksala z mojo ženko. Pa še menzesa ni blo vmes.

Ampak povem vam, danes zjutraj je nakazala možnost da zvečer kaj bo.

Pa ne vem, če bom zmogu, je skor malo prepogosto dvakrat na mesec, kajne?

Adijo pamet… pol pa naj me še kdo vpraša zakaj za drugimi dečvami gledam. Mu kr vrat zavijem ….

Ja -mm in to popolnoma brez greha! In na tvojem mestu bi ji jaz to tudi povedal, resnično!

he he he he he…. aaaaaa, to pa ne….

mam raje mir ta vikend ko pa kregarijo cel čas ;-))))

sem ji pa to že večkrat omenu, pa ni blo nč boljše, samo povešanje nosu in kregarija…

… zaj pa lepo na tiho… in vsi smo zadovoljni ;-))))

Dva tedna – no ja, to se pa še jaz bolj potrudim – doma. Ampak predvsem zato, da je možiček zadovoljen, ne pa jaz. Sploh v zadnjem letu. No ja, če je bil res zoprn, je tud dva tedna minil. Priznam, da s tem malce manipuliram – je pač tako, če hočem, da ne posumi. Me pa prav zanima, katera ženska ne. Tist 1 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se itak nima časa oglašat tle gor, ker takrat sexa s svojim možem, brez manipulativnih misli, ostali smo pa tle gor.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Vidim, da boš nadaljeval agonijo čez vikend, kar stari, pa veliko užitkov!

-mm jaz bi se vprašala zakaj ti tako redko da?? Ali ima drugega ali pa te ne vidi več spolno privlačnega. Mogoče pa ti premalo narediš za odnos, si ji v premalo oporo, …

Jaz za sebe lahko rečem, ko se skregava in me prizadane moj, rabim kar nekaj časa da vse to pozabim, čeprav na videz zgleda da je vse že pase.
Al pa ko sem z njim nezadololjna, ker mi premalo pomaga, me ne posluša, …, se ne čutim z njim povezana in mi ni do sexa.

Ko pa stvari štimajo pol pa je akcija :-).

Moje sožalje. Kako zdržiš? Jaz moram kar naprej, tud če je menzes… Ne vem… Smiliš se mi.

Lp
Sinička

1. Sem pa tja se pač zgodi, da se zgodi zadeva 1x na dva tedna. V tem primeru se jaz nebi sekiral. Težava nastane, če je to 2x na mesec skozi celo leto!

2. Čedalje bolj se mi nekako dozdeva, da si jezen ravno sedaj, ko nebi smel biti. V tem primeru bi se vprašal ali si jo medtem sploh kako rajcal ali si zgolj le čakal, da bo prišla na idejo, da je že dolgo tega…?

3. Ali sta med tema dvema tednoma kako uživala, se sproščala, se imela fajn? Ali sta se zgolj kregala?

-mm, menda nisi več v službi? Hitro domov poskrbet za pravo vzdušje, otroke k babici,…. da ne zamudiš prilike;))))
Očitno KIR ve več kot mi, saj ti nekaj o vikendu govori. Le naj bo na tiho, nam pa le v ponedeljek malce namigni. Al ti ne bomo fouš, se bomo iz srca veselil s tabo.
Zagrabi priliko danes zvečer, dva tedna je res že dolgo;)))

cica

:)) vse besede so odveč…..veliko užitkov lp*

Cicaa nič ne vem o vikendu, le to da si naš -mm pripravlja teren za “lep vikend”. Naj fant uživa, pi***, po tako dolgem času bi vsakem privošču!

Ja, ful prepogosto 2x na mesec. Too much!!

Ma dej jo!, kadar le pomisliš na to. Zakaj pa nis mal bol zapeljiv? Pa se mal bol potrud!
Objemej pa božej, pa lupčkej (pa da mal zazja, ji rec, naj da majco dol in ti jih mal pokaže…) ….
Kva pa to sploh pomen, mal nakazala? A kot da se te bo usmilila al kaj?

Ups, ni zame…, bežim

stari, če bi jst seksal 1X na 14 dni, bi bil vesel ko 100 mater! Bi skakal od veselja!!! :)))) Tko da……… nisi edini…… nekateri s(m)o še bolj nepotešeni :)))

Fajn zrihtaj danes! (In to tko, da se bo še naslednih 14 dni, ko boš ponovno brez seksa, govorilo o tem po vašem kraju…….. kako se je zemlja tresla, pa take stvari…. :))))

LP

Remedy

Remedy, zgleda, da se kr dobr držiš. No, vidiš, je le malo pomagalo, da smo te tolažil.
Sex pa še bo. Mal bo za počakat.
lp

kje pa živi tale tvoja ženka?… msilm tko, v katerem svetu? a kej hod vn, prebere kakšn Cosmopolitan, se pogovarja s prjatlcami, pogleda kšn filmček…?

Dobro vprašanje! Tudi jaz sem pomislil, da je nekje drugje ali pa -mm ni tu! 😉

kren, men se pa zdi, da bi se midva fajn štekala ;))

Mi trije bomo najboljši par…:)))
Ma ne, nas šest bo najboljši par…:)))

porkaduš! jest se sploh ne bom poročila z mojim, če se potem seks tako zreducira :)))

backa:

veš, sej sem se sam sebi smilil, samo sem videl, da nič ne pomaga… :))))

glede tolažb sem vam pa hvaležen (vsem! tudi tistim, ki so rekli, da sem bedak :)).

saj veš, da ob takšnih trenutkih človek rabi nekoga, s komer se lahko pogovarja. pa četudi ga tista oseba napiz*i in četudi te osebe ne poznaš, ampak je samo nick na drugi strani tel. žice. Samo, da veš, da je človek…….. ok…. ob takšnem razmišljanju začnem padat v depresijo, tko da bom raje nehal…… :)))

s spoštovanjem

Remedy

ne ne ne…. grem nekaj naredit za dušo; pa če bo seks čez plot al ne ;-))))

uf uf… ne tak grozno, se bom še sam sebi začel… šmrc šmrc ;-)))

eh eh eh… dans grem po svoje. Četrtki so mooooooojiiiiiiiii! Juhuhu.

ja nekaj je skakala okol mene. Pa celo neko seksi perilo je kupla. Hm…

Eh, backa… tak je to, veš…. se en čas človek trudi, pol pa zgubi čar. Čist enostavno, slaba je taka naložba, v katero vlagaš in vlagaš, pa si stalno brez dobička ;-))))

New Report

Close