Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu svečano sporočam…

svečano sporočam…

nov-dan-nov-teden-in-sonce

 

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 08:13

Dobro jutro in vsem lep dan!

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 26.02.2024 ob 08:28

O Ribica 🙂

Lepo plavaj v Mon morju, zelim ti cim manj meduz in opeklin ter shark ugrizov 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Freda Dolenšek, 26.02.2024 ob 08:29

Dobro jutro. Želim ti lep pričetek dneva in naj se ti tekom dneva zgodi kaj lepega.

 

Freda

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 08:52

Evo ga, pa smo znova štartali prijazno. Naj tako ostane cel dan!
Dodajmo še brezplačno polovico zdravja: 😄😄😄😄😄

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 26.02.2024 ob 08:58

Eno super dobro jutro vsem tudi od mene 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 08:59

Aja, da ne pozabim. Vrag tebi objem🤗

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 09:03

Kokoši,  če boš danes tudi tako razgrajal, kot sinoči, boš vse pokvaril. Potrudi se biti priljuden!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8959, 26.02.2024 ob 09:03

Kradete ima frogici in kokošiju. Julij cezar?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5830, 26.02.2024 ob 09:10

Julij je dovolj moten in obseden, da bi lahko res bil on.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 09:09

U PIČKU MATER MODERATOR NAS ZAJEBAVA !!!!!!

 

 

Ej kaj se je ravnokar zgodil, Odpru sem temo, in je NAD TELIM SPOROČILOM:

…bil vzdevek ANONIMNEŽ!

 

Vzdevek ANONIMNEŽ !!!!

ANONIMNEŽ!!!!!

 

Sem osvežil stran in je vzdevek ANONIMNEŽ bil spremenjen v KOKOŠI ANONIMNO !!!!!!

 

 

Zdele vidim kdo je moderator, MODERATOR JE TA, KI JE PISAL KOT FRIDA !!!!

Moderator pisari te svinjarije kot FREDA DOLENŠEK, ko ukrade ta vzdevek. Moderator krade vzdevek CrazY FroG. In meni.

 

 

O mater zdej mi je pa toliko stvari jasnih!!!!

 

 

Pazte na svojo zasebnost, KER MATE NORCA ZA MODERATORJA!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 09:10

Nekomu gre strašno na živec vsak, ki se ima dobro. Revež na kvadrat.
Ampak tudi temu zaželimo prijeten dan. Baje je prijaznost najhujši strup proti zlobi.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 09:13

Ej človk, tole zgoraj je moje prvo sporočilo v tej temi. Tisto zgoraj ni moje, in oseba, ki ga je napisala se je zmotila in ga ni napisala kot KOKOŠI ANONIMNO.

Manj kot minuto pozneje je bil vzdevek ANONIMNEŽ spremenjen v KOKOŠI ANONIMNO.

Ker sem osvežu stran in vidu spremembo. SAPO MI JE ZDELE UZELO. Odprtih ust v ekran strmim.

To lahko samo MODERATOR nardi.

 

 

MODERATOR Nas vse zajebava!

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 09:19

Ni JULIJ, ta je preglup, da ga bi za moderatorja zaposlili.

SPREMENU JE RAVNOKAR VZDEVEK, V ŽE NAPISANEM IN OBJAVLJENEM SPOROČILU !!!!

 

Im kako lahko, da je naša zasebnost na MON-u spoštovana, če pa MODERATOR z svojimi provokacijami neti prepire med nami?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8959, 26.02.2024 ob 09:19

Nekdo je hotel prikazati, kot da ti jemješ žabici ime.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 09:26

Ja in imel je tvoj vzdevek “Anonimnež” !!!!

 

 

Tole sporočilo:

Kokoši anonimno

26.02.2024 ob 08:59

Aja, da ne pozabim. Vrag tebi objem

 

 

Ni bilo sprva napisano pod KOKOŠI ANONIMNO. Ampak pod “Anonimnež”.

Zakaj si si dal zdaj vzdevek “Anonimnež”?

Zato, ker sem jaz omenil vzdevek “Anonimnež”?

 

Ali zato, ker ti to počneš gospod MODERATOR?

Zakaj zavajaš NORO ŽABO, s tem, da meni pripisuješ stvari, da potem ona pizdi name? Zakaj delaš prepire?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 09:33

Anonimno 8959

26.02.2024 ob 09:19

Nekdo je hotel prikazati, kot da ti jemješ žabici ime.

 

:::::::::::::::::::::::::::

 

Zakaj si zdele vzdevek ANONIMNEŽ spremenil v ANONIMNO 8959 ???

Mam pa zdele SCREENSHOTE pred in po spremembi in verjami, da jih bojo dobili tvoji nadrejeni!

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8959, 26.02.2024 ob 09:37

Jebite se…

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 09:39

Ops, že gre v napačno smer, se mi zdi.
Delam se, da tukaj stvari tečejo po neki pameti. Torej:

Vsi vemo, da se škandali bolje tržijo od lepih vsebin. Če je to tudi strategija moderiranja tega foruma, potem je seveda logično, da se lansirajo teme za kregarije, ker se s tem dvigne število objav.
Kdo pa nas sili, da to kupimo in podpiramo? Saj lahko odpiramo druge teme, se malo zadržimo pri težnji, da priložimo svoj piskrček k šimfanju in raje dolivamo v prijaznejše pogovore.
A probamo en teden?

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 09:39

Ta MON je res bolan.

Kakšne probleme ti imaš? Kakšno motnjo imaš?

Zakaj so te zaposlili?

FRIDA si ti, a ne? Kot FRIDA si pisaril a ne?

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 10:16

“PUPA GLUPA”,

preden si ti prišla na ta forum, sva se ene tri leta lepo pisala s “CrazY FroG”. Celo nazvala me je z besedo “prijatelj”. Kar je MODREMU VRAGU šlo na jetra.

Nato se je nedolgo nazaj zgodilo, da je “CrazY FroG” nekdo nekaj podtaknil v zvezi z DARWINDARKOTOM.

Pojma nimam kaj, ker jih nisem bral.

Ona je obtožila MODREGA VRAGA, da je on to naredil. On pa je vse prevalil name. In ona mu je verjela.

Nato je njena sestra padla v neko kritično stanje in so jo sprejeli na urgenco.

Zatem je nekdo ukradel vzdevek FREDI DOLENŠEK in se začel izživljati, kao da življenje njene sestre visi na nitki, ona(ŽABA) pa tukaj uživa in se zabava.

In nato je bilo prikazano, da kao jaz to delam.

ZDAJ VIDIM, DA JE TE STVARI NAM POČEL MODERATOR!

 

 

Kakorkoli nato me je CrazY FroG začela napadati in jaz se nisem odzival na to.

Označevala me je za PEDOFILA, ker so mi všeč mlajši moški. IN jaz naj bi bil po njenem star 60+. Kar še zdaleč ni res. Pisala mi je izkoriščevalec, predator in izmeček.

Pisarila mi je seksualne vulgarnosti o meni.

VSE POD SVOJIM VZDEVKOM “CrazY FroG”. Ji ni nihče ukradel vzdevka. Ker si je obenem pisarila tudi z drugimi.

(Nato mi je nekaj pisala, A TEGA NE MOREM DOKAZATI, ker to pa je bilo anonimno, ampak bilo je v tistem času in bil je popolnoma njen način pisanja). Kakorkoli bilo je zelo antisemitsko. Da so židje pohlepni izkoriščevalci in da sem jaz kot oni, ker imam najemnike v hiši.

 

Kar TRIKRAT me je morala napasti, da sem ponorel nanjo. In takrat ni bilo poti nazaj.

 

Fora je v tem, da čeprav je žrtev in jo je moderator zajebaval, jaz tega ne vidim kot opravičila zanjo.

 

In to zato ne, ker je homofobična hinavka, ker je leta hlinila prijaznost do mene, medtem, ko sem ji šel na bruhanje.

 

Ker razumi me, da se tu ne gre zgolj za žalitve in vulgarnosti čez mene. Kletvica in vulgarnosti lahko še sprejmem.

Ampak tega kar je pisala pa ne.

Ker to, DA SE JE GEJE PRIKAZOVALO KOT PEDOFILE, je stara propaganda, da se jih je demoniziralo pred družbo. Obenem se JIH JE PRIKAZOVALO KOT PREDATORJE, KI MLADE NEGOTOVE MOŠKE SPELJEJO NA NAPAČNO POT.

2 GENOCIDA nad geji, sta se tako zgodila samo v Zahodni Evropi v prejšnjem stoletju.

IN ONA MI JE PISALA TOČNO TE STVARI!

Tudi propaganda nad Židi je bila, da so pohlepni, nato se jih je odločilo popucati z genocidi.

Lahko da so jo sprovocirali, ampak po drugi strani je zgolj pokazala svojo slabo stran, kakšna je.

 

IN TO SO RAZLOGI, DA NE VIDIM VEČ NOBENEGA OPRAVIČILA ZA “CrazY FroG” IN NE MOREM IN NE MISLIM BITI VEČ UVIDEVEN DO NJE.

 

Odgovor na objavo uporabnika
poglejte, 26.02.2024 ob 10:26

Moderator briše dokaze na prejšnji strani, temo pa pušča odprto. Moderator torej stoji za spletkami in provokacijami. On neti prepire.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6093, 26.02.2024 ob 10:29

Odgovor na objavo uporabnika
, 26.02.2024 ob 10:25

Življenje me je naučilo, da blati tisti, ki nima čiste vesti. Toliko za razmislek. Vemo, da james bond živi preveč v telenovelah in preveč ta svet nosi v realno življenje. Jaz ne verjamem nič.

Pusti naj pri miru ljudi, tako pa rine v vse in vidi se, da ne razume osnov. Uvidevnost naprimer je že tista beseda, kjer se mu polnoma zatakne. Že več mesecev nam razlaga štorijo in, ko mu kdo ne verjame ga prav tako napade. Vsi anonimni smo oseba za katero nas on določi. Govori o operacijah na monu. Čisto usekan. Tako je delal hitler. Sam se je odločil kdo je česa opravičen in zakaj. Takšen je kokoši manipulativen in lažniv.

Odgovor na objavo uporabnika
, 26.02.2024 ob 10:31

Kokošiju se zdaj smejijo, ker mu je čeljust dol padla. Dobro so ga zavedli. Pokazal je kdo je.

Odgovor na objavo uporabnika
svinja Štajerska, 26.02.2024 ob 10:33

dobro jutro 🙄 Mi to že dolgo vemo kdo dejansko fuke špila na temu forumu.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 10:37

26.02.2024 ob 10:25

Življenje me je naučilo, da blati tisti, ki nima čiste vesti. Toliko za razmislek. Vemo, da james bond živi preveč v telenovelah in preveč ta svet nosi v realno življenje. Jaz ne verjamem nič.

 

………………………….

………………………….

 

Vseeno mi je v kaj ti verjameš. Poglej koliko piše, da je komentarje v tej temi, potem pa pojdi prešteti komentarje.

Videl boš, da jih je manj kot piše, da jih je. Zato ker MODERATOR briše dokaze.

Veliko ljudi je odprlo to temo in prebralo moja sporočila preden so bila izbrisana.

 

Glede NORE ŽABE pa je tudi črno na belem. Lahko v vseh starih temah najdete, da dem bil prijateljski do nje in nato me je ona prva začela brutalno napadati. Imate vse z datumi in časi zapisov.

Toliko o telenovelah.

UPORABI LOGIKO.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 10:40

Odgovor na objavo uporabnika
Joj no, 26.02.2024 ob 10:35

Ona ti je enkrat napisala pedofil. V naslednjih dneh se je opravičila, ker je bila kruta. Vsi ti večkrat povemo, da si pedofil in si seksualni predator. In jaz se ne mislim oravičevat. Si pisal kako čakaš na mlade obupne fante. Pupa glupa bo že videla sama kdo si.

 

“joj no”,

 

Včeraj si se zraven še domislila tudi tega, da so te fantje brez strehe nad glavo in jih jaz izkoristim.

V drugi temi pišeš pa, da me bo kdo razbil kot kanto, v še eni drugi pa, da vam ženskam geji speljujemo moške.

Nikoli nisem nobenega moškega speljal ženskam! Če je že biseksualcev 1000 krat več kot pedrov, ampak so žal 1000 krat bolj nevidni in manj opazili, to še ne pomeni, da so jim bolj všeč moški kot ženske!

95% (ali pa še več) biseksualnim moškim so bolj všeč ženske kot moški. Pač rabijo samo popiti kozarček in prepričati jih je treba, da ni nič narobe z njimi, ker ima pač večina moških kdaj istospolne občutke in so takoj za stvar! Včasih grejo še celo do konca pri seksu. Ampak to samo včasih. Ponavadi bi pa samo oralo, ali bi se zalizovali…

 

 

In tebe to moti kuzla kaj?

Bi takoj nagnala svojega partnerja, če bi vedela, da ga je preden sta bila skupaj dajal tipom za vleči?

A zato so moški tako homofobični in tako zaprti, glede svoje resnične seksualnosti in nikoli ne priznajo, da jih vsaj minimalno privlačijo moški? A ZATO, DA VAS ŽENSK NE BI ODVRNILI, A ZATO TAKO SKRIVAJO?

 

DA TE NE BOM JAZ RAZBIL KOT KANTO PROKLETA PSICA!!!!

 

Če nau kdo tvojga otroka že prej razbil, ko se bo sdovolj star, da se bo kot najstnik šel kot najstnik ven zabavati. Kakšen prenapet biseksualec, ki bo zafustriran zaradi svoje seksualnosti. In bo potem preveč tetosterona sprostil tako, da se bo napil in koga razbil. Namesto s fukom.

Pa bo pol tvoj otrok s preklano glavo kje v mlaki krvi obležal.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 26.02.2024 ob 11:23

Ljubiiiim Vraga!!!♥️

 

Sovražim Kokija!!!☠️

Odgovor na objavo uporabnika
Le sonca nije bilo nikamor, 26.02.2024 ob 11:44

.https://youtu.be/eAJSeWYFTTI?si=H8Ku_buhHa5__MAu

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 26.02.2024 ob 13:29

Neee nooo.. js sm hotla to sama vragu povedat😁😁

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 17:08

Že par dni nazaj sem napisala, da predlagam nov začetek iz nule. Komur je v interesu, se bo potrudil, komur ni, pa nič zato. Še posebej, če več ali manj pri vseh svinjarijah na koncu prihajate do sklepa, da to počne moderator. Je potem težko odmisliti vse stare zdrahe in začeti normalno kulturno komunikacijo? Če ni interesa, potem se pa pač vlačijo stare zamere v nedogled, kakor komu ljubo.

Ampak meni se po tem kratkem času tukaj dozdeva, da vam je vsem ta forum pomemben in ste radi tukaj na čvekanju. Vsem je moteče medsebojno žaljenje in neumestne pripombe, skakanje v teme, kjer ni kaj pametnega dodati (samo zato, da se nekoga iritira ali se mu nagaja). Zakaj potem najprej sami s tem ne nehate in je rešeno vse naenkrat? Če se sprejme tak dogovor, vam tudi noben moderator ne more preprečiti dobrega čvekanja. Samo vedeti je potem treba, da so neslanosti vrinjene in jih preskočiti. Je to tako težko?

Seveda, če je kdo nestrpen, če ima slab dan ali če se mu lušta kregarije, bo pa skočil. Ampak pri nekem dolgoročnem sodelovanju je tudi to treba vzeti v zakup. Nismo vsi vsak dan enake volje. Pa tudi različne vrste humorja je treba razumeti. Komunikacija je pač umetnost, celo tukaj.

Se mi pa zdi zelo odveč tukaj postavljati neke diagnoze in opise osebnosti. Vendarle nismo tesni znanci. Ali pa se vi med seboj poznate tudi osebno? Nekdo je zloben, nekdo žleht, nekdo malo poseben, nekdo prismojen, nekdo hetero, nekdo gay, kaj ima veze? Pogovor od tega ne bi smel biti odvisen, vsaj po moje ne. Kjer najdeš kaj za komentirati, pač to narediš. Če ti ni zanimivo ali se te ne tiče, preskočiš. Ali se motim?

Nisem se poglabljala v te gornje zdrahe, ker se me ne tičejo. Niti si ne domišljam, da sem kak razsodnik. Za vaše prejšnje komunikacije mi je zelo vseeno. Tudi nisem v vrtcu, da bi se šla “če si boš dobra z A, potem pa si ne moreš biti z B”. Moti me, da neka prijetna tema steče, pa se potem nekdo noter vrine z bedarijami, ki ne spadajo k temi. Sem se pa že zdaj navadila, da jih ignoriram.

Vsekakor bi si želela, da bi pogovor tekel prijetno, ker je to navsezadnje edini razumljivi cilj sodelovanja na forumu. Kdor se želi prepirati, naj si odpre temo za prepir in bo rešeno. Bom zdaj eno odprla in me res zanima, koliko bo odziva. Dokler sem odpirala pozitivne teme, so se hitro iztrošile.

Sonce že zahaja, ampak tudi Luna ima svoj čar…

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 20:51

Dvigujem temo o moderatorju.

 

kdo-je-modrivrag

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2104, 26.02.2024 ob 18:39

njemu pa fali nekaj kolesc v glavi.

Odgovor na objavo uporabnika
en ribič, 26.02.2024 ob 18:41

En seksi ribič. Pa en podeželski možakar, torej ni neka razvajena mestna srajca.

Odgovor na objavo uporabnika
SOVA, 26.02.2024 ob 18:42

Bomo preverili, od kod ti zaupni podatki…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9201, 26.02.2024 ob 18:42

Ne, ne. Ni tako.  Nekaj mu jih manjka, da bi imel prvega!

Odgovor na objavo uporabnika
Takle, 26.02.2024 ob 18:43

En, k se zastop na fotoaparate

Odgovor na objavo uporabnika
Momčilo, 26.02.2024 ob 18:45

Jaz bi rekel, da vsem nam fali nekaj kolesc v glavi, ki svoj prosti čas zapravljajo na temu forumu.

Odgovor na objavo uporabnika
dno dna, 26.02.2024 ob 18:50

En revež. Neumen, primitiven, agresiven in neizobražen. Njegov besedni zaklad zajema nekaj kletvic, nekaj zmerljivk in mogoče še kaksnih 20 normalnih besed.

Odgovor na objavo uporabnika
ni naš, 26.02.2024 ob 18:52

On je neki ribič. Ribiči so znani kot lenobe. To je neki Bosanec ali pa Črnogorec. Ni Slovenec

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 26.02.2024 ob 18:54

Človek, ki se zna zabavat, je pametn in praktičn.. vam js povem, pa uradn dokument o dost visoki izobrazbi mam, zdj ko bo nalet “zabita žaba” 🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Je en revež, 26.02.2024 ob 19:03

Ima sina, na papirju tudi hčerko, ki pa je njegova na papirju, ve pa on, biološki oče in mama, da on v resnici ni oče.

Samski, rad da katero čez kolena in jo po nagi troti – vsaj hvali se s svojimi sanjami.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Rozi Roman, 26.02.2024 ob 19:14

Kokoš odpira teme o Viharcu. Včeraj jih je Kura fasal kot še nikoli.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8033, 26.02.2024 ob 19:16

Kje jih je fasal?

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 19:17

“CrazY FroG”,

Pa mimogrede MODERATOR, je med tistimi, ki ti kradejo vzdevek. Tisti ki piše o TVOJI SESTRI in ki ti dela zdraho glede DARWINA in MODREGA VRAGA.

Danes mi je hotel podtakniti krajo vzdevka, in je hotel kot KOKOŠI ANONIMNO napisati kako ljubi VRAGA. Ta komentar naj bi sledil “tvojemu” komentarju(tvojemu v narekovajih), kao da sem se jaz zmotil in napisal, da LJUBIM VRGA pod svojim vzdevkom, medtem, ko kradem tvojega.

Torej manipulacija in zdraharstvo, ki se ga očitno že dolgo poslužuje, ko neti prepire med nami.

 

Ampak veš kaj naredil? ZMOTIL SE JE IN SAM NAPISAL TO POD DRUGIM VZDEVKOM in kot KOKOŠI ANONIMNO.

Jaz sem odprl isto sekundo temo, ko je on oddal komentar in sem videl takoj njegovo objavljeno sporočilo. Čez 30 SEKUND osvežim stran in to kar je napisal kot ANONIMNEŽ je bilo spremenjeno v KOKOŠI ANONIMNO.

Samo MODERATOR lahko spremeni vzdevek, V ŽE OBJAVLJENEM SPOROČILU.

 

Takoj ga obtožim v stilu; “aha moderator pa te mamo, ti delaš zdrahe”.

In v zmedi mi spet nekaj napiše kot ANONIMNEŽ, jaz mu spet začnem pisati v stilu; “MODERATOR kaj ti delaš, kaj je narobe s tabo…”

In že čez 30 sekund, spremeni vzdevek ANONIMNEŽ in to PRI ŽE OBJAVLJENEM in napisanem sporočilu!

Jaz začnem pisati, POGLEJTE LJUDJE TO LAHKO POČNE SAMO MODERATOR!!!

Nato MODERATOR začne pod spremenjenim vzdevkom pisati nam, DA SE NAJ VSI JEBEMO!

 

NATO MODERATOR IZBRIŠE NAJBOLJ OBREMENJUJOČA SPOROČILA!

 

Tko da veš kdo dela zdrahe, pisari o tvoji sestri, dela zmešnjavo glede darkota, potem to pripisuje meni in vragu IN KRADE NAM VSEM VZDEVKE!

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 19:22

pa še to bi dodal. Jaz sem med najbolj neumnimi na tem forumu! Takoj za mano je pa ta MODRIVRAG

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 19:23

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 19:19

sem malo pregledala njegove komentarje in moram rečt, da po komentarjih ni videt dlih inteligenten

Tale spet ni moj. Nekdo ima res voljo, pa žal ni zmožen posnemati niti načina izražanja, kaj šele kulturno dodati svoj komentar.
Plavi satan je fajn fant! Kaj bi koga še zanimalo?

Frogy, nikakor ti ga ne prevzemam, navijam za vaju!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3333, 26.02.2024 ob 19:24

Moderator gor, moderator dol, kje te tema od včeraj, ko smo se pogovarjali, da je Kokoš pedofil?

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 19:27

In še to dodajam, med najbolj neumnimi je Crazy Frog, ki je tudi lagala, da je njena sestra bolana in visi na nitki.Psihopatska oseba.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 26.02.2024 ob 19:27

Kaj čmo, Kokstazij nam vsem krade nicke.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 19:29

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 26.02.2024 ob 19:26

wtf    kaj so to ene Pupe Glupe, ki nikoli ni prava.

Tudi ti nisi taprava, se vidi, veš.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 26.02.2024 ob 19:29

nič nisem lagala

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 19:30

Pa si ti mala prasička.

Odgovor na objavo uporabnika
smrdi po, 26.02.2024 ob 19:30

Jp, tema smrdi po kurjem dreku. Kurjek je odprl to temo.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 26.02.2024 ob 19:31

Kokstazy nehaj nam krasti nicke. Vem da si ti Freda.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 26.02.2024 ob 19:31

ne mislim se s tabo ukvarjati. se grem raje potešit z vibratorjem

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3333, 26.02.2024 ob 19:32

Kokoši krade drugim vzdevke. Forum in moderatorji ga tolerirajo dolga leta. En psiho ukrade cel forum. Zato pa je kvaliteta tega foruma za en drek. Kurje roza analne teme in trolanje na polno. Ko pa je tepen potem spusti eno malčico ali tri v enem.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 19:33

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 19:31

Koki, v tvojem obširnem vprašanju, ki si ga naslovil name danes zjutraj, si preberi par idej za ravnanje.

Preberi si ti navodila za uporabo vibratorja.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 19:34

Hej TUKAJ PRAVI KOKI.

Ni razmika 2 MINUT med komentarji !!!!!! 

Čeprav se vidi, da ista oseba krade vzdevke, MENI, CrazY FroG in PUPI GLUPI.

 

Mi moramo počakati 2 minuti, da lahko oddamo nov komentar, ZA MODERATORJA TO NE VELJA!

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 19:38

Hej, ste videli, dve minuti, ta moderatoski peder me želi očrniti

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 19:38

res je baraba moderatorska.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 19:38

Ojoj MODERATOR svojim uporabnicam piše naj uporabijo vibrator 😮

To njegovo sporočilo je bilo objavljeno manj kot minuto pred mojim, jaz obeh nisem mogel napisati.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 19:41

Seveda da ne, ker nimam mobilca in mobilnih, imam le prenosnik, tako ti žvauca moderatorska, sem te razkrinkal.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 54321, 26.02.2024 ob 19:42

Kakorkoli.

Edini, ki je bil pripravljen pomagati pri vprašanju za PP lepljenje slik.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 19:42

Tega zgoraj o moderatorskem pedru SPET NISEM NAPISAL JAZ!

 

Mimogrede prej sem hotel zgoraj napisati “UPORABNICAM MONA”.

Ojoj MODERATOR UPORABNICAM MONA piše naj uporabijo vibrator. In ne svojim uporabnicam.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 26.02.2024 ob 19:43

Kokoši anonimno  prideš zraven, mi boš vibrator držal

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 19:45

prosim te da nehaš s tem

Odgovor na objavo uporabnika
Koki fajter, 26.02.2024 ob 19:45

Kot kaže bo  mesec marec b znamenju nove epizode vojne med rozi anusom Kokošijem in Pupe Glupe. Kura ima fajt z vsemi forumaši, ko se zapiči v koga mu cel mesec ne da miru. Trola teme, krade nike, blati uporabnike, izmišlja, manipulira, fantazira… ma ni da ni, prava latino serija. Ubogi Viharc, Matias, Cave, Frog, Pupa in ostali. Kaj ko bi moderator blokiral kokošji IP? Resni forumi kot so Slo-Tech, Alter, Avtomobilizem… opravijo blokada motencev še isti dan po zaznavi anomalije. Ta naša kura pa grozi z umori, žali in krade nicke brez posledic.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 19:47

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 19:43

Koki sedaj pa dovolj, počas mi začenjaš presedat, dovolj je!!!

Kaj jaz delam???

Odgovor na objavo uporabnika
.j., 26.02.2024 ob 19:48

ni moderatorja mogoče kak tehnik nabija ker neka tehnična ekipa je dežurna. včeraj pozno je nekdo odprl temo da smo vsi defektni in da je gor po službeni dolžnosti

se pravi nek zabit primitivnež nam odpira pošte in dreka  po vsebinah, ziher

moderatorji bi morali bit vsaj malo izobraženi pa pismeni, vsaj malo

ta ki krade nicke in jih menja je pa glih tolk da zna pisat in moten v glavi

viharc ima neko vezo z moderatorji, sej zabiti z zabitimi pašejo

je pred leti naredil mnogim probleme zato me čudi da neke institucije ali policija ali inšpekcija ne preverja te strani

Folk,čim manj bit gor!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 19:50

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 19:40

to nisem jaz pisal…

Baraba. Vem da si to ti FRIDA!!!

Odgovor na objavo uporabnika
neodvisni komentator, 26.02.2024 ob 19:51

sedaj mu bodo še alkoholne pijače podražili. Tako da zna biti njegovo zdravstveno stanje že slabše kot je sedaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 19:51

Koki, prenehaj, mi je zal za vsako toplo besedo, ki sem ti jo namenila. Žališ uporabnice in zalis modrega potem ti je zal in mu izpoveš ljubezen.V roke se vzam koki, v roke.!!

Odgovor na objavo uporabnika
ooooooooooooo, 26.02.2024 ob 19:52

Noč bo dolgaaaaaa. To je kokijev ribnik. Spletke, analize, podtikanja, laganje, maščevanje, kraja nikov, grožnje… Ta forum je šel v PM zaradi enega maničnega depresivneža ki je cel dan prisesan na forum.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 19:52

FRIDA daj pojavi se pod svojim vzdevkom, če se upaš!

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 19:53

Zadnjih 20 minut sem rezala čebulo za paprikaš. Nič od gornjega v tem času ni mojega.
Če to počne moderator, naj me 🐓 brcne.

To počne en revež, ki mu je treba pomagat z 🔨 po glavi.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 19:55

Pardon, rezala sem kokoš za paprikaš.Koki čaka te lonec pa bo tvojega gobcanja konec.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 19:56

Pa še to dodajam: zakaj preprosto ne poveš, da rabiš več pozornosti publike? Ti bomo trikrat na dan vsi napisali, da si glavni, če to rabiš. Pa še opomnik za tablete boš imel brezplačno.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 26.02.2024 ob 19:59

Kako sem jaz potrebna. Koki posodi mi baterije za vibrator in ti bom odpustila, da si Freda. Pupa bi se lizala?

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 20:01

Bi, a samo če bo Koki gledal, on je neškodljiv za dve pupi, lahko pa gleda in navija ko se žvalima.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 20:03

Zdaj pa malo resnosti, prosim.
Pol ure potem, ko sem sem gor nalepila fotografijo mojih lastovk in ježa, mi je sistem javil, da je zaznal tri poskuse vdora v moj aparat.
Bimbotu sporočam, da se trudi zaman, kar je verjetno tudi sam že ugotovil. Tudi v bodoče ne bo šlo.
Vsem ostalim pa priporočam, da pazite, kako zaščitite morebitne linke, to je najlepša pot do vaše naprave.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 20:04

Joj žabi, se že veselim tvojega gibčnega jezička na moji vlažni pupi.Bos muhe lovila po moji goščavi in jaz po tvoji puščavi hihihi.

Odgovor na objavo uporabnika
rabi on.., 26.02.2024 ob 20:05

Kurjek rabi pozornost, rabi potrditev, rabi zmagoooooooooooooooooooooooooooooooo. Rabi spletke, podtikanja, žalitve, virtualne umore. Model je izoliran in na nivoju užaljene pubertetnice. Živi za telenovele in ta forum. To ga drži na obratih. Zdravila ga še kako dajejo. Sama zloba ga je.

Odgovor na objavo uporabnika
noup, 26.02.2024 ob 20:05

@ dno dna :  “En revež. Neumen, primitiven, agresiven in neizobražen. Njegov besedni zaklad zajema nekaj kletvic, nekaj zmerljivk in mogoče še kaksnih 20 normalnih besed.”

 

 

To si zamešalo….  Najbrž s tistim Robijem.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 20:09

Meni tudi proba vdreti v računalnik.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 20:11

Enemu bom zdaj jebala mater. Crknil mi je vibrator, mater mu vidim sfukano

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 20:17

Lahko da so ti vdrli v vibrator in ti ga shekali, se zgodi veš, bolj pogosto kot bi si mislil.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.02.2024 ob 20:17

Tale psiho danes hara vse redne forumaše. V imenu veselega očeta je tudi lansiral neke sex teme.

Ej, bimbo, če rabiš erotično uspavanko, ni treba nagajat. Lepo povej, da bi rad tri strani prefukancije, pa dobiš brez te neokusne zajebancije.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 20:20

Rad bi se vrnil k izvorni temi, torej kdo je MODRIVRAG?Modrivrag je moj dildo, temno moder nabildan z izrazito glavico za max užitek, to je modrivrag.Zdravilo za moj anus.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 26.02.2024 ob 20:21

Bolano. ….eeeehhh.

Odgovor na objavo uporabnika
Kinder surprise, 26.02.2024 ob 20:21

Modri vrag, da te vprašam koliko plačuješ ljudi, da pišejo komentarje pod tvoje pošte? 5,10,20,50 €

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 26.02.2024 ob 20:25

100 eur, pa na vsak post dodam eno defektno kuro ali lulo cezarjevo ali darmajmuna.☝️….phhhhh🤣

 

Noč Žvauca. Takle, Pupa. 🙃

wtf-pa-take-in-to

 

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 26.02.2024 ob 20:26

V temi o vragu vs je spet na obrate vrglo.. jaooo..js sm lih en komentar oddala na začetku.. in moj vibrator ne rab baterij😉

No poslušajte tole

..https://youtu.be/Wnf7DMfsmmU?si=BdRoPCZVFZewEY0g..

Dobra priredba ha?

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 26.02.2024 ob 20:46

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 20:42

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 26.02.2024 ob 20:34

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.02.2024 ob 20:32

“CrazY FroG”,

Pa mimogrede MODERATOR, je med tistimi, ki ti kradejo vzdevek. Tisti ki piše o TVOJI SESTRI in ki ti dela zdraho glede DARWINA in MODREGA VRAGA.

Danes mi je hotel podtakniti krajo vzdevka, in je hotel kot KOKOŠI ANONIMNO napisati kako ljubi VRAGA. Ta komentar naj bi sledil “tvojemu” komentarju(tvojemu v narekovajih), kao da sem se jaz zmotil in napisal, da LJUBIM VRGA pod svojim vzdevkom, medtem, ko kradem tvojega.

Torej manipulacija in zdraharstvo, ki se ga očitno že dolgo poslužuje, ko neti prepire med nami.

 

Ampak veš kaj naredil? ZMOTIL SE JE IN SAM NAPISAL TO POD DRUGIM VZDEVKOM in kot KOKOŠI ANONIMNO.

Jaz sem odprl isto sekundo temo, ko je on oddal komentar in sem videl takoj njegovo objavljeno sporočilo. Čez 30 SEKUND osvežim stran in to kar je napisal kot ANONIMNEŽ je bilo spremenjeno v KOKOŠI ANONIMNO.

Samo MODERATOR lahko spremeni vzdevek, V ŽE OBJAVLJENEM SPOROČILU.

 

Takoj ga obtožim v stilu; “aha moderator pa te mamo, ti delaš zdrahe”.

In v zmedi mi spet nekaj napiše kot ANONIMNEŽ, jaz mu spet začnem pisati v stilu; “MODERATOR kaj ti delaš, kaj je narobe s tabo…”

In že čez 30 sekund, spremeni vzdevek ANONIMNEŽ in to PRI ŽE OBJAVLJENEM in napisanem sporočilu!

Jaz začnem pisati, POGLEJTE LJUDJE TO LAHKO POČNE SAMO MODERATOR!!!

Nato MODERATOR začne pod spremenjenim vzdevkom pisati nam, DA SE NAJ VSI JEBEMO!

 

NATO MODERATOR IZBRIŠE NAJBOLJ OBREMENJUJOČA SPOROČILA!

 

Tko da veš kdo dela zdrahe, pisari o tvoji sestri, dela zmešnjavo glede darkota, potem to pripisuje meni in vragu IN KRADE NAM VSEM VZDEVKE!

Aha.. zanimivo an. Jah tkle mamo. Bolano! A že maš zvočnike, poslušaj komad, da nem sam js jovkala💔😁

Kak si vedla? 🙂 Ravno zvočnikov nimam, samo računalnik imam. Bom pa shranil naslov pesmi.

Kakorkoli zdelo, se mi je pomembno, da veš, da je zjutraj MODERATOR dvakrat, spremenil/a vzdevek pri že napisanih komentarjih s katerimi je hotel/a zanetiti spor med nama.

Zadnjič je odprl temo z naslovom SINU SO VŠEČ STARE BABE, v uvodu teme pa je pisalo čisto nekaj drugega. Čez minuto je popravil/a naslov teme.

 

Zdaj proba meni in PUPI GLUPI vdreti v računalnik. Sistem me opozarja, da nekdo hoče vdreti. Isto se dogaja PUPI GLUPI.

Ti si mi povedal, da jih nimaš.. ja nekaj se kuha to tk al tk ne dvomim. No, zgleda smo potemtakem vsi zabiti al kk? 😁 Nč, grem js, tok da vete če kdo piše pd cf mene ni do jutršnjega popoldneva.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 27.02.2024 ob 07:23

O lejte kako je SVINJA MODERATORSKA zbrisala dokaze. Ne zna pa zbrisati citiranja, tako, da so moji komentarji ohranjeni!

 

Tako in tako ne bo nič pomagalo, ko odgovorni vse to dobijo.

danes-na-rtv1-oddaja-o-homoseksualnosti-med-zivalmi page 7

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 14.02.2024 ob 13:14

Odgovor na objavo uporabnika
Itak157, 14.02.2024 ob 12:43

@Kokoši

Not really, parkrat sem  zasledil Robi9,  rekel, da naj neha s temi ovcami ipd., ostalo niti ne vem, razen tega da je Antivaxxer. Kaj imata vidva ipd., nimam pojma. Če to pomeni, da ga poznam, potem OK. Realno ne, nimam pojma.

Kar se tiče tvojih žaljivk, me ne gane. O kakšnih raziskavah ki jih navajaš pa govoriš pa prav tako ne vem. Ne zasledim naziva raziskave, bistva ipd., oziroma ga še nikdar nisem, je res, da ni da ravno berem tvoje poste v drugih temah, ampak do sedaj še nisem zasledil navedenega.

Ne vem če veš, vsako mnenje je subjektivno in ravno o temu se gre pri vsemu od začetka. Argumentiran si izključno po lastnemu mnenju.

Realnost pa je drugačna.

 

“Itak157”

Ja seveda. Zato ker me ne bereš nisi zasledil. Kaj misliš, da bom vsakič, zraven svojega komentarja nalepil linke.

Sicer pa so te stvari o biseksualnosti odkrite že s Freudom, pa do Kinseyevih raziskav. Da pa te stvari niso že 100 let znane (mimogrede v mnogih zgodovinskih obdobjih so bile znane in nato spet padle v pozabo) pa kaže zgolj na to kakšna je moč družbenih vplivov in heteronormativnega družbenega konstrukta na vas vodene človeške čredne ovce.

 

Sicer pa prav rad bi imel tvoj kontakt, oziroma te poznal. Ker če boš živel še par desetletij (in če bomo se sploh premaknili naprej) boš lahko videl, da večini ljudi, vsaj kar se spolnosti tiče ne bo problem se kdaj pa kdaj imeti spolnega odnosa tudi z isto osebo istega spola. (ne veze, ker več kot 90% biseksualcev bolj privlači nasprotni spol kot isti) Danes pa so te stvari popolnoma skrite, ker večina biseksualcev nikoli ne poskusi z istim spolom in so v teh stvareh pripravljeni govoriti ZGOLJ Z NEZNANCI. Pametni geji(ki smo v majšini) smo to ugotovili in govoril sem z takimi z celega sveta(pa naj bojo to muslimanske ali krščanske države) in vsi vejo, da se moškega da dobiti za vsakim vogalom, odvisno je samo od tega kako se znaš pogovarjati in prepričevati. Če že nimaš nič z njimi ti pa vsaj v pogovoru zaupajo v svoji privlačnosti do moških. Torej jaz imam te izkušnje z stotinami moških, nešteti geji ki sem jih omenil prav tako.

 

Seveda pa čez par desetletij, ko boljo ljudje odprti glede tega tudi v vsakdanjem življenju, ko se bo lahko o temu sproščeno pogovarjalo in to ne bo več skrivnost, takrat se ti ne boš spomnil mojih besed. Takrat boš krivil lgbtq propagando ali nevem kero propagando, da je to povzročila. Mislil boš, da je to nekaj novega, ki se je pojavilo.

 

Zato bi te rad poznal, da bi ti takrat v prihodnosti vse to vrgel v obraz.

Odgovor na objavo uporabnika
Itak157, 14.02.2024 ob 14:26

@Kokoši

Madonca, res si kot ženska, ni in ni konca…Mora biti zadnja beseda ne?

Kakorkoli, da ti malenkost dodatno obrazložim zakaj si prazen, pristranski in neverodostojen:

1. Vsaj enkrat lahko navedeš raziskavo, avtorja ipd., če se že sklicuješ na dejstva

2. Če navajaš Freuda, Kinseya ipd., navedi konkretno kaj&kako. Da navedeš ime, še ne pomeni, da si poosebljanje njihovega znanja ali raziskav.

3. Za tvoje trditve o temu, da je cca. 1/2 vseh moških biseksualnih, in “dejstvih”/raziskavah ipd., i dare you, da mi navedeš 3 raziskave, ki so vsaj približno verodostojne. Samo enkrat navedi nekaj konkretnega

4. Bom živel še kar nekaj desetletij

5. Da so biseksualci ne zanikam, vedno pa bom zanikal, da jih je 1/2, ker ni niti na približno dokazljivo. Tako empirično, kot če se zanašam na svoje subjektivne izkušnje

In ja, bi bilo zanimivo, da bi se kdaj v živo videla, da bi ti lahko dal vsaj osnovno znanje pojmov, kot so korelacija, kozalnost, nepristranskost ipd.

LGBTQ propagande pa rajši ne komentiram.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 14.02.2024 ob 14:43

“Itak157”,

Ja rad bi te videl čez nekaj desetletij, ko bojo stvari, ki jih razlagam znane, da bi ti takrat vse to vrgel v obraz. Tvojo neumnost, to da nimaš najmanjšega pojma o svetu in ljudeh.

Zanikal boš nekaj kar zato ker ni dokazljivo? Samo omejenec gre zanikati vse kar ni dokazljivo. Raziskovalni duh na nuli. Če bi tudi znanstveniki tako razmišljali bi bili še vedno v srednjem veku

Tako, imena sem ti naštel!

Torej naj jaz zdaj izgubljam svoj čas, da OPRAVIM TVOJE DELO in iščem po internetu stvari zate in ti sem kopiram? A zato, da boš naprej provociral in spraševal po tem in onem… SAM RAZISKUJ!

ČE TE TO ZANIMA BOŠ SAM RAZISKAL!

Poleg tega pa kako naj tu debatiram s človekom brez osnov, ki niti Freuda ne pozna na katerem temelji sodobna psihoanaliza in psihologija?

 

 

 

TOREJ ZANIKAŠ NEKAJ O ČEMER NIČ NE VEŠ IN ZADEVE NE POZNAŠ. Kaj to pove o tebi kot človeku, o tvoji kompetentnosti??? (Da ne govorimo o temu, da govoriš o nekomu, ki ima 20 let izkušenj glede tega in že leta raziskuje to tematiko tudi drugače. S tem spadaš v profil ljudi, ki bi še astrofizikom pametovali o vesolju in jih prepričevali, da je zemlja ravna.)

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno xyz, 14.02.2024 ob 15:11

Navadite se.

Debatiranje s kokosjo je cisto brez veze in zguba casa.

Naklada, iz riti vlece neko statistiko, blefira, pametuje, ko ga pa kdo povprasa po viru, pa vse tiho je bilo. Ali pa se zacne obsati na neke besede ali stavke, poanto pa mirno ignorira.

Seveda se nikomur pri zdravi pameti ne da z njim zajebavat. In on- omejen kako je – ima tako tudi svoje veselje in zmagoslavje. Debilcku namrec ful pomeni, da nekoga potepta, unici, zabije in kar je se infantilnih osnovnosolskih izrazov.

Razumite ze, da je to en revcek. Ce on kaksnega hetero deca v sex preprica, sem jaz barba papa!

Odgovor na objavo uporabnika
bonobo šimpanzi, 14.02.2024 ob 15:11

Odgovor na objavo uporabnika
narava nam kaže, 13.02.2024 ob 20:30

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 13.02.2024 ob 14:18

Odgovor na objavo uporabnika
narava nam kaže, 13.02.2024 ob 13:38

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 13.02.2024 ob 13:20

Odgovor na objavo uporabnika
NesramnaResnica, 13.02.2024 ob 10:14

LGBT je izbrala precej zgrešen način prepričevanja.

Podobno vedenje živalskega in rastlinskega sveta človeškemu nista enaka. Se vidi da se LGBT oprime vsake slamice in bilke, da bi prepričeval početje svojih članov kot naravno, ker se podobno dogaja v živalskem in rastlinskem svet. Popolnoma nepotrebno in zgrešeno.

Nikoli ne bo večina nasedla pravljicam o 72 spolih in gejevskih pingvinih.

 

“NesramnaResnica”,

 

oh no, samo boli vas, da niti na živalih ne morete potrditi svoje heteroseksualnosti/heteronormativnosti, kot edine zveličavne resnice.

Pa še danes duhovniki in tradicionalisti probajo zagovarjati svojo resnico

 

Po tvojem pisanju sodeč, je tvoj problem drugačen. Si eden od tistih ljudi, ki je nagnjen k črno-belemu pogledu na svet, ki misli da mora razmišljati kot tisti, ki so ZA in  kot tisti, ki so PROTI.

In zato ne razumeš, da je svet bolj kompleksen in zapleten od tega. Ker kaj če nimajo prav ne LGBTQ aktivisti in tudi nimajo prav tradicionalisti, ki jim nasprotujejo? Kaj če oboji nimajo prav?

 

Zgodbicam o 72 spolih ti ni treba nasesti, ker pri človeški vrsti obstajata in imata funkcijo zgolj dva spola.

Uporabljaj logiko, pa ne boš nasedel. Nekaj pije vodo, nekaj jo ne. To o 72 spolih je norost, medtem ko istospolni pari pri PINGVINIH niso nobena skrivnost. Gejevske pingvine pa je težko dokazati. Morda bi jih radi dokazali aktivisti, toda kaj če so pingvini biseksualni. Ker ve se, da lahko pingvin za partnerja izbere isti spol, tudi če mu je na voljo drugi spol. Toda to pomeni zgolj to, da mu je bil nek pingvin istega spola bolj všeč, kot pingvin drugega spola. Toda lahko bi se izteklo tudi drugače.

 

Spolnost živali pa vseeno NI POPOLNOMA LOČENA KATEGORIJA od spolnosti ljudi.

Gre se le zato, da bolj, ko so živali drugačne od ljudi, bolj drugačna je tudi njihova spolnost. Pri višje razvitih vrstah sesalcev lahko pri njihovi biseksualni spolnosti najdemo nekatere podobne značilnosti, ki jih lahko primerjamo s človekom, in neke drugačne značilnosti.

(Da pa ima nekdo argument, da je v živalskem svetu tudi pedofilija in da samica pajka poje samca pa je tako otročje, da je neverjetno. Nekdo ki razmišlja tako prav mentalno zaostalo enostransko, se ne da ničesar pojasniti.)

In poudarjam resnico: DA JE NARAVA NAŠA NAJVEČJA UČITELJICA V KATERI MORAMO ISKATI ODGOVORE!

Če bi se pa radi oddaljili od narave pa lahko začnete bolniki delati ljudi v laboratorijih, uvedete nadomestno materinstvo še v Sloveniji, poskrbite da bojo lahko tudi moški noseči…

 

Seveda je narava naša največja učiteljica.

Kaže nam, da tudi pri višje razvitih sesalcih v živalskem svetu prihaja do motenj v dojemanju.  Zato šimpanz, ki nategne šimpanza, ne more zaploditi mladiča.  Če to počne prevečkrat, se njegovi geni ne prenesejo naprej in posledično se narava na tak način očisti.  Homoseksualnost je tudi povezana z geni, tako kot npr. nagnjenost k depresiji ali shizofrenija.

Problem pri človeku je v tem, da se lahko plodi kljub okvarah v možganih.  Neka lezbijka gre na umetno oploditev in prenese svoje bolne gene naprej.  Spet nek drugi homoseksualec, ki ni totalno zatucan v možgane in je zmožen imeti spolne odnose tudi z nasprotnim spolom (te vrste homoseksualcem se reče biseksualci), lahko zaplodi otroka.  To je ta problem, kjer narava ne more očistiti te vrste defekta.

“narava nam kaže”,

Sva se midva že velikokrat pisala kajne? 🙂

In vedno jaz zmagam, ti pa izpadeš nevedni nerazgledani revček.

 

Narava nam kaže le, da tvoja teorija pač pade na celi črti, ZATO KER GOVORIMO O 100% BISEKSUALNIH VRSTAH, KI TE TVOJE HETEROSEKSUALNOSTI SPLOH NE POZNAJO!!!!!!

 

In če govoriš o šimpanizih potem bi moral vedeti, da se gre za določeno podvrsto šimpanzov(neizobraženec niti imena ne poznaš) in njihova spolnost je 100% biseksualna.

POSLEDICA TEGA? Posledica je, da se veliko bolje razmnožujejo kot navadni šimpanzi, ki so bolj heteronormativno usmerjeni. Torej primerjava z praktično sestersko vrsto pove, da je BISEKSUALNOST njihova evolucijska prednost!

 

 

Če se motiš si navaden DEBIL. Če se motim sem DEBIL jaz. Toda dokaži mi zdaj DA SE MOTIM GLEDE TEH ŠIMPANZOV(katerih ti niti imena ne poznaš) in boš dokazal, da sem DEBIL!

(Ker kot zgleda si ti nek zblojenec z okostnelimi prepričanji, ki je popolnoma nerazgledan in neizobražen, čeprav znanost in raziskave kažejo drugačno sliko.) Torej govorimo o šimpanzih…

Ne, midva nisva kaj dosti kontaktirala, ker jaz s tabo ne kontaktiram, zame si samo sralo, ki vsiljuje nekakšno resnico na podlagi nekakšnih dokazov, katere seveda ne predložiš.  Zato s jaz s tabo ne debatiram.  Nima smisla.

Tudi ne vem o kakšni “posebni vrsti šimpanzov” nabijaš?  Hočeš reči, da obstaja vrsta šimpanzov, ki je homoseksualna?  😀

Katera vrsta pa je to, napiši.

Saj ti je Koks vse prav povedal. Bonobo šimpanzi so ta vrsta. Nikoli slišala? Ali ni to nekaj, kar že vsi vejo? Slišala sem klepet v službi o seksualnosti teh primatov, kolegice so se se pogovarjale, doma smo se že pogovarjali o temu. Bi rekla, da vsaj ljudje, ki spremljajo naravoslovne oddaje nekaj vedo o temu.

Odgovor na objavo uporabnika
Marjetica246, 14.02.2024 ob 15:25

Homoseksualnost je osebnostna motnja in PIKA!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Itak157, 14.02.2024 ob 15:42

@Kokoši

1. Zanikal boš nekaj kar zato ker ni dokazljivo?

Ne. Bom pa zanikal subjektivni pristop, ki je izjemno pristranski in je uperjen zgolj v cilj dokazovanja lastnega prav. Nisem dogmatik, ti pa s tem pristopom si. Kot sem ti že rekel, vsak, ki ima nekaj prakse v raziskavah(kakršnih koli) ti bo to potrdil. Se sploh ne gre o temu, kar praviš “dokazljivost, oziroma premikanje meja”.

2. Kakšna imena si naštel?

3. Opravljaš moje delo? Ti trdiš nekaj in se sklicuješ na raziskave ipd. Logično, da če nekaj trdiš, pač podkrepiš, zakaj bi jaz iskal nekaj za kar ti trdiš da obstaja??? In ne z imenom “Freud”, temveč konkretno raziskavo ipd. Ne prelagaj name, nisi FURS, da obstaja obrnjeno davčno dokazovanje…

4. Od kje veš, da ne poznam oziroma nisem bral Freuda ipd.? Od kje tebi avtoriteta na temu področju, si študiran psiholog, psihiater ipd.? Ali si pač sam določil sebi, da imaš neakademski doktorat?

5. TOREJ ZANIKAŠ NEKAJ O ČEMER NIČ NE VEŠ IN ZADEVE NE POZNAŠ. Kaj to pove o tebi kot človeku, o tvoji kompetentnosti???

Kdo je rekel, da o tem ne vem ničesar? Rad pa imam, da je debata na podlagi dejstev => Če navajaš “dejstva” povej od kje so. Če so tvoje osebne izkušnje je to nekaj drugega. ipd. Moja kompetentnost je predvsem na točki, da se nimam za vseveda, bom pa vedno težil k strukturi in dejstvom. In ko si bo nekdo napihoval ego na puhel način, bom na to pač opozoril.

P.S. Imam prijatelja, ki je astrofizik in so debate izjemno zanimive. Ampak on razume principe raziskovanja…

Odgovor na objavo uporabnika
cave canem, 14.02.2024 ob 15:49

Poskus homoseksualnega gibanja, da z dokazovanjem teorije o »živalski homoseksualnosti« ugotovi skladnost homoseksualnosti s človeško naravo, temelji bolj na mitoloških prepričanjih in zmotnih filozofskih načelih kot na znanosti. V svojem prizadevanju, da homoseksualnost predstavi kot nekaj normalnega, se LGBT gibanje, njihovi psevdo-znanstveniki in njihovi globalistični sponzorji neuspešno trudijo dokazati tri glavne premise: 
1. Homoseksualnost je genetska ali prirojena; 
2. Homoseksualnost je nepopravljiva; 
3. Ker se živali ukvarjajo z istospolnimi spolnimi odnosi, je homoseksualnost naravna. 

Močno zavedajoč se svoje nezmožnosti dokazati prvi dve premisi, homoseksualno gibanje svoje upe polaga na tretjo, »živalsko homoseksualnost«. 

V nasprotju s tem pa znanost dokazuje, da: 

1. Pri živalih ni “homoseksualnega nagona”, 

2. Slaba znanost je prenašanje človeške motivacije in čustev v vedenju živali in 

3. Neracionalno vedenje živali ni merilo, ki bi določalo, kaj je moralno sprejemljivo vedenje za razumnega človeka

Odgovor na objavo uporabnika
cave canem, 14.02.2024 ob 15:57

Pri živalih ni “homoseksualnih nagonov”. 

Vsakdo, ki se ukvarja z najosnovnejšim opazovanjem živali, je prisiljen sklepati, da so “homoseksualnost”, “filom” in “kanibalizem” živali izjeme od običajnega vedenja živali. Zato jih ne moremo imenovati živalski nagoni. Te opazne izjeme od običajnega vedenja živali so posledica dejavnikov, ki presegajo njihove instinkte. 

Da bi razložili to nenormalno vedenje, mora biti prva ugotovitev dejstvo, da živalski nagoni niso vezani na absolutni determinizem fizikalnih zakonov, ki vladajo svetu mineralov. Vsa živa bitja se lahko v različni meri prilagajajo okoliščinam. Odzivajo se na notranje ali zunanje dražljaje. 
Drugič, zaznavanje živali je izključno čutno, omejeno na zvok, vonj, dotik, okus in sliko. Tako živalim manjka natančnosti in jasnosti človeškega intelektualnega zaznavanja. Zato živali pogosto zamenjujejo en občutek z drugim ali en predmet z drugim. 

Tretjič, živalski instinkti jo usmerjajo k njenemu cilju in so v skladu z njeno naravo. Vendar pa lahko spontani sunek instinktivnega impulza med potekom utrpi spremembe. Druge čutne podobe, zaznave ali spomini lahko delujejo kot novi dražljaji, ki vplivajo na vedenje živali. Poleg tega lahko konflikt med dvema ali več nagoni včasih spremeni prvotni impulz. 

Pri človeku, ko se spopadeta dve instinktivni reakciji, razum določi najboljšo pot, ki ji je treba slediti, volja pa nato zadrži enega instinkta, medtem ko spodbuja drugega. Pri živalih, ki nimajo razuma in volje, ko se spopadeta dva nagonska vzgiba, prevlada tisti, ki mu je okoliščina najbolj naklonjena.4 Včasih ti notranji ali zunanji dražljaji, ki vplivajo na živalske instinktivne impulze, povzročijo primere živalskega »filocida«, »kanibalizma« in »homoseksualnosti«.

Odgovor na objavo uporabnika
cave canem, 14.02.2024 ob 16:03

Živalski “filocid” in “kanibalizem”: 

Sarah Hartwell pojasnjuje, da mačke ubijejo svoje mladiče, potem ko prejmejo “mešane signale” svojih instinktov: večina mačjih samic lahko preklaplja med “načinom igranja” in “načinom lova”, da ne poškodujejo svojih potomcev. Pri mačkah je ta izklop »načina lova« lahko nepopoln in ko postanejo med igro zelo vzburjeni, se aktivira »lovski« nagon in lahko ubijejo mladiče. Lovski nagon je tako močan in tako težko ga je izklopiti, ko je prisoten plen, da lahko pride do razkosanja in celo požiranja mucka…. Primerjajte velikost, zvok in aktivnost mačjih mladičev z velikostjo, zvokom in aktivnostjo plena. Oba sta majhna, imata visok glas in se premikata s hitrimi, neenakomernimi gibi. Vse to sproži lovsko vedenje. Pri mačkah materinsko vedenje ne more vedno prevladati nad lovskim vedenjem in z mladiči ravna popolnoma enako, kot bi ravnal z majhnim plenom. Njegovi instinkti so zmedeni. Revija Iran Nature and Wildlife Magazine glede živalskega kanibalizma ugotavlja: Kanibalizem je najpogostejši pri nižjih vretenčarjih in nevretenčarjih, pogosto zaradi tega, ker plenilske živali zamenjajo svoje vrste za plen. Pojavlja pa se tudi med pticami in sesalci, zlasti kadar je hrane malo.

Odgovor na objavo uporabnika
cave canem, 14.02.2024 ob 16:07

Živali nimajo sredstev za izražanje svojih čustvenih stanj: 

Dražljajem in nasprotujočim se instinktom pa moramo dodati še en dejavnik: v izražanju čustvenih stanj je žival radikalno inferiorna od človeka. 
Ker živali nimajo razuma, so njihova sredstva za izražanje čustvenih stanj (strah, užitek, bolečina, želja itd.) omejena. Živalim primanjkuje bogatih virov, ki so na voljo človeku, da bi izrazile svoja čustva. Človek lahko svoj način govora, pisanja, gledanja, gestikulira prilagodi na nepopisne načine. Živali ne morejo. Zato živali svoja čustvena stanja pogosto izražajo dvoumno. Tako rekoč »izposojajo« si manifestacije nagona razmnoževanja, da manifestirajo nagone prevlade, agresivnosti, strahu, družbenosti itd. 

Odgovor na objavo uporabnika
cave canem, 14.02.2024 ob 16:10

Razlaga na videz “homoseksualnega” vedenja živali: 

Tipičen primer tega »izposojanja« so bonobi. Ti primati iz družine šimpanzov se ukvarjajo z navidezno spolnim vedenjem, da bi izrazili sprejemanje in druga čustvena stanja. Tako Frans BM de Waal, ki je na stotine ur opazoval in snemal bonobe, pravi: 
Obstajata dva razloga za prepričanje, da je spolna aktivnost bonobov odgovor na izogibanje konfliktom. 
Prvič, kar koli, ne le hrana, kar vzbudi zanimanje več kot enega bonoba hkrati, ponavadi povzroči spolni stik. Če se dva bonoba približata kartonski škatli, ki ju vržejo v njuno ogrado, se bosta za kratek čas usedla drug na drugega, preden se bosta začela igrati s škatlo. Takšne situacije vodijo do prepirov pri večini drugih vrst.

Drugič, seks z bonobi se pogosto dogaja v agresivnem kontekstu, ki ni povezan s hrano. Ljubosumni samec lahko drugega prežene od samice, nato pa se samca ponovno združita in začneta drgniti mošnjo. Ali pa potem, ko samica udari mladiča, se lahko mati slednjega vrže na agresorja, dejanju, ki mu takoj sledi drgnjenje genitalij med odraslima. Tako kot bonobi se tudi druge živali povzpnejo na drugega istega spola in se vedejo navidezno “homoseksualno”, čeprav se lahko njihova motivacija razlikuje. Psi, na primer, običajno to počnejo, da izrazijo dominantnost. Cesar Ades, etolog in profesor psihologije na Univerzi v São Paulu v Braziliji, pojasnjuje: “Ko se dva samca parita, je to, kar je prisotno, demonstracija moči, ne seks.”

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 14.02.2024 ob 16:11

“Itak157”,

 

jaz sem že veliko o temu pisal in če me nisi bral je to tvoj problem. Za vsakega, ki ima 5 minut časa, da se vame vtakne pa nimam ne toliko energije in časa, da bi se šel ponavljati pisati nekaj kar sem TISOČKRAT napisal. (Sploh pa ne človeku, ki nima stalnega vzdevka in lahko kadarkoli zamenja vzdevek in mi bluzi naprej.)

 

napisal si:

…………………………….

“Ne prelagaj name, nisi FURS, da obstaja obrnjeno davčno dokazovanje…”

…………………………….

 

1)

Ali si zmešan?

2)

Ali ne štekaš bebec, da ti rineš vame????

3)

Ali ne štekaš, da me ne zanimaš in da nisem minimalne energije zate pripravljen uporabiti?

Kakšna imena? Si slep? Napisal sem Kinsey (in Freud). Pa upam, da znaš še kaj več kot Wikipedijo odpreti, če si že sposoben razglabljati z astrofizikom. Kot da ti verjamem, mimogrede. Že ob tej tvoji izjavi me je minilo, da nadaljujem debato s teboj.

Te zanima tematika??? Potem RAZISKUJ!!!

ALI ZNAŠ INTERNET UPORABLJATI? Potem raziskuj to tematiko, če te zanima in ali imaš nek osebni problem s tem. Mene niti ne briga kaj misliš in kaj je tvoj interes. Razčiščuj to še pri sebi.

 

 

Rabiš še kaj vedeti?

Bi mi rad še kaj povedal, da si olajšaš dušo?

(Jaz imam danes lep dan 🙂 , in ravno prej sem doživel nekaj neznansko zabavnega na MON-u.)

😉

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
cave canem, 14.02.2024 ob 16:15

Jacque Lynn Schultz, direktorica posebnih projektov ASPCA Animal Sciences, nadalje pojasnjuje: 
Običajno nekastriran samec naskoči drugega samca kot prikaz družbene prevlade – z drugimi besedami, kot način, da drugemu psu sporoči, kdo je šef. . Čeprav ni tako pogosto, lahko psičko naskoči iz istega razloga. 
Psi se bodo naskakovali tudi zaradi silovitosti njihove popolnoma kemične reakcije na vonj samice v estrusu: Ni presenetljivo, da lahko vonj psice v vročini sproži blaznost vzpenjanja. Celo druge samice, ki niso toplote, bodo zajahale tiste, ki so. Samci bodo zajahali samce, ki so pravkar bili s samicami v estrusu, če še vedno prenašajo njihov vonj…. Samci, ki zaznajo vonj po estrusu, lahko zasedejo prvo stvar (ali nesrečno osebo), s katero pridejo v stik. 
Druge živali se vedejo navidezno “homoseksualno”, ker drugega spola ne prepoznajo pravilno. Nižja kot je vrsta v živalskem kraljestvu, manjše in težje zaznavne so razlike med spoloma, kar vodi do pogostejše zmede.

Odgovor na objavo uporabnika
cave canem, 14.02.2024 ob 16:21

“Homoseksualne” živali ne obstajajo! 

Leta 1996 je homoseksualni znanstvenik Simon LeVay priznal, da dokazi kažejo na izolirana dejanja, ne pa na homoseksualnost: 
Čeprav je homoseksualno vedenje v živalskem svetu zelo pogosto, se zdi zelo neobičajno, da imajo posamezne živali dolgotrajno nagnjenost k temu. Tako se zdi, da je istospolna usmerjenost, če o tem sploh lahko govorimo pri živalih, prava redkost. Kljub »homoseksualnemu« videzu nekaterih živalskih vedenj to vedenje ne izhaja iz »homoseksualnega« nagona, ki je del živalske narave. Dr. Antonio Pardo, profesor bioetike na Univerzi v Navari v Španiji, pojasnjuje: 

Pravzaprav homoseksualnost med živalmi ne obstaja… Zaradi preživetja je reproduktivni nagon pri živalih vedno usmerjen proti osebku nasprotnega spola. Zato žival kot taka nikoli ne more biti istospolna. Kljub temu lahko interakcija drugih nagonov (predvsem dominantnosti) povzroči vedenje, ki se zdi homoseksualno. Takšnega vedenja ne moremo enačiti z »živalsko homoseksualnostjo«. Vse to pomeni, da spolno vedenje živali vključuje vidike, ki presegajo reprodukcijo.

Odgovor na objavo uporabnika
cave canem, 14.02.2024 ob 16:25

Neznanstveno je “prenašati” človeško motivacijo in občutke v vedenju živali 

Tako kot mnogi aktivisti za pravice živali tudi homoseksualni aktivisti pogosto »prenašajo« človeško motivacijo in občutke v vedenju živali. Medtem ko ta antropopatski pristop uživa polno državljanstvo v kraljestvih umetnosti, literature in mitologije, pomeni slabo znanost. Dr. Charles Socarides iz Nacionalnega združenja za raziskovanje in terapijo homoseksualnosti (NARTH) opaža: 
Izraz homoseksualnost bi moral biti omejen na človeško vrsto, kajti pri živalih lahko raziskovalec ugotovi samo motorično vedenje. Takoj ko razlaga motivacijo živali, uporablja človeško psihodinamiko – tvegan, če ne nespameten znanstveni pristop. 
 
Etolog Cesar Ades pojasnjuje razliko med spolnimi odnosi med ljudmi in živalmi: 
ljudje imajo spolne odnose na en način, živali pa drugače. Človeški spol je vprašanje preference, kjer se izbere najprivlačnejša oseba za užitek. Pri živalih to ne drži. Za njih je to vprašanje parjenja in razmnoževanja. Ni fizičnega ali psihičnega užitka….Vonj je odločilen:ko je samica ogoljena, oddaja vonj, znan kot feromon. Ta vonj pritegne pozornost samca in mu vzbudi željo po parjenju. To je spolni odnos med živalmi. To je naravni zakon.

Odgovor na objavo uporabnika
cave canem, 14.02.2024 ob 16:30

Celo biolog Bruce Bagemihl je previden, da vključi opozorilo: 
kakršno koli poročanje o homoseksualnosti in transspolnih živalih je nujno tudi poročilo o človeških interpretacijah teh pojavov. … Ne poznamo notranjih izkušenj živalskih udeležencev: posledično pristranskosti in omejitve človeškega opazovalca – tako pri zbiranju kot interpretaciji podatkov – v tej situaciji pridejo v ospredje.….Z ljudmi se lahko pogosto pogovarjamo neposredno s posamezniki (ali beremo pisna poročila)….Nasprotno, pri živalih lahko pogosto neposredno opazujejo njihovo spolno (in sorodno) vedenje, vendar lahko le sklepajo ali razlagajo njihove pomene in motivacijo.« 
Interpretacija dr. Bagemihla pa v njegovi 750 strani dolgi knjigi nesramežljivo daje prednost teoriji o »živalski homoseksualnosti«. Njene strani so polne opisov živalskih dejanj, ki bi imela pri ljudeh homoseksualni prizvok. Dr. Bagemihl pa ne dokazuje, da imajo ta dejanja enak pomen za živali. Preprosto jim daje homoseksualno interpretacijo. Ni presenetljivo, da je njegovo knjigo izdala založba Stonewall Inn Editions, “odtis St. Martin’s Press, posvečen knjigam o gejevskih in lezbičnih interesih.”

Odgovor na objavo uporabnika
cave canem, 14.02.2024 ob 16:36

Neracionalno vedenje živali ni načrt za razumnega človeka 

Nekateri raziskovalci, ki preučujejo “homoseksualno” vedenje živali, ekstrapolirajo s področja znanosti na področje filozofije in morale. Ti učenjaki sklepajo iz predpostavke, da če živali to počnejo, je to v skladu z njihovo naravo in je zato dobro zanje. Če je naravno in dobro za živali, nadaljujejo, je naravno in moralno dobro tudi za človeka. Vendar opredelitev človekove narave ne sodi na področje zoologije ali biologije, temveč filozofije, ugotavljanje, kaj je moralno dobro za človeka, pa se nanaša na etiko. 
 
Drugi raziskovalci se čutijo prisiljene opozoriti na neprimernost prenosa vedenja živali na človeka.  Paul L. Vasey z Univerze Lethbridge v Kanadi opozarja: Za nekatere ljudi je to, kar počnejo živali, merilo tega, kaj je naravno in kaj ni. Naredijo preskok od tega, da če je naravno, je moralno in etično zaželeno. Detomor je zelo razširjen v živalskem kraljestvu. Skočiti od tega in reči, da je zaželeno, nima smisla. Ne bi smeli uporabljati živali za oblikovanje moralnih in socialnih politik za vrste človeških družb, v katerih želimo živeti. Živali ne skrbijo za starejše. Mislim, da to ne bi smelo biti platforma za zapiranje domov za starejše. 
Živalsko kraljestvo ni kraj, kjer bi človek iskal načrt za človeško moralo. Ta načrt, kot ugotavlja bioetik Bruto Maria Bruti, je treba iskati v človeku samem: ljudje se pogosto zmotijo, da primerjajo vedenje ljudi in živali, kot da bi bili homogeni. …. Zakoni, ki vladajo človeškemu vedenju, so drugačne narave in jih je treba iskati tam, kjer jih je zapisal Bog, namreč v človeški naravi. 
Dejstvo, da ima človek telo in občutljivo življenje skupno z živalmi, ne pomeni, da je izključno žival. Pa tudi ne pomeni, da je pol žival. Človekova racionalnost prežema celovitost njegove narave, tako da njegovi občutki, nagoni in impulzi niso čisto živalski, temveč imajo tisti pečat racionalnosti, ki jih označuje kot človeške. 

Tako človeka ne označuje tisto, kar ima skupnega z živalmi, temveč tisto, kar ga od njih razlikuje. To razlikovanje je temeljno, ne naključno. Človek je razumna žival. Človekova racionalnost je tisto, zaradi česar je človeška narava edinstvena in se bistveno razlikuje od živalske narave. 

Gledati človeka izključno kot žival pomeni zanikati njegovo razumnost in s tem njegovo svobodno voljo. Podobno velja, da živali smatramo za ljudi, da jim pripisujemo neobstoječo racionalnost.

Odgovor na objavo uporabnika
cave canem, 14.02.2024 ob 16:46

Toliko od mene glede tega gejevskega TV zmazka na RTVSLO.

Izraz homoseksualno gibanje se uporablja za označevanje obsežne mreže organizacij, skupin za pritisk, psevdo-intelektualcev in aktivistov, ki si prizadevajo vsiliti spremembe zakonov, običajev, morale in miselnosti, tako da bi bila homoseksualnost ne le tolerirana, ampak tudi sprejeta kot dobra in normalna. Zato aktivisti gibanja pritiskajo na družbo, naj legalizira prakso in javne manifestacije homoseksualnosti, kot je istospolna »poroka«, hkrati pa neusmiljeno napada tiste, ki branijo tradicionalno moralo. 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 14.02.2024 ob 17:02

A SI TI NA INVALIDSKEM VOZIČKU?

No, no, no pa si se razpizdilo prese bolano, potem ko sem ukrepal, da se tvoja tema kjer homoseksualnost s pedofilijo primerjaš briše.

Se vidi da si čisti avtist, čisti incel ubogi.

Daj povej resno, a si ti na invalidskem vozičku?

Ker tako imaš vsaj opravičilo, da si taka zguba. Pedri bojo imeli več možnosti, da pridejo do otroka kot ti, ki še babe nisi sposoben dobiti. Ti imaš dejansko manj možnosti in načinov, da kot incelovska zguba prideš do otroka.

 

Zdaj pa se odpelji k mamici suha veja incelovska, da te nafutra in ti rito obriše.

Odgovor na objavo uporabnika
Hehehe, 14.02.2024 ob 17:26

Kokosi, sej homoseksualnost je ravno tako naravna kot pedofilija. Tudi med zivalmi prisotna.

Od nekdaj se pedri in pedofili razumete. Se v casu starih grkov ste se druzili.

Odgovor na objavo uporabnika
Itak157, 14.02.2024 ob 17:33

@Kokoši

1. Vzdevek sem menjal samo 1x, pa še to je bilo zato, ker so ga ugrabili SDS troli in še nekaj drugih posebnežev, ti gotovo nisi imel nič s tem. Nekoč je bil YES, danes je ITAK.

2. Ko sem bral temo, sem zasledil kako si se hvalil z uničenjem nekoga z dejstvi in sem pač odreagiral. Oziroma ti namignil, da nimaš nikakršne vsebine. Nisem edini ki tako meni.

3. Pač ne odpiši in bo konec. Ampak tole ne bo mogoče ne?

 

 

New Report

Close