Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tanja Gobec pod vplivom?

Tanja Gobec pod vplivom?

Resno tole, pa kaksen stres neki, pa sej ljudje nismo od vceraj, da ne spoznamo , kdaj je nekdo zadet, od cesarkoli, ceprav to je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bil alkohol. Potem ne bi njenega dela izrezali, stres ni sramoten, pijanica pac, sploh pa na osrednji informativni oddaji na nacionalki.

http://www.zurnal24.si/magazin/film-glasba-tv/gledalci-odmevov-kaj-se-je-dogajalo-s-tanjo-gobec-298508

Tole j RTV objavil v zvezi z nastopom:

Vaš link


takole bi jaz rekla – jasno je,da četud je slučajno res, da ga je cuknila – da ne bodo priznali in rekli v pojasnilu voditeljica ga je cuknila in smo jo pustili tako voditi oddajo, to bi bila sramota tudi zanje.

Jim je pa za zameriti to,da so že pri napovedniku odmevov videli kakšna je, pa so jo kljub temu pustili kasneje čez dve uri odvoditi oddajo – mislim,da bi po tistem napovedniku že morali ukrepati in reči takole ne bo šlo – karkoli je že gospa razlog da ste takšni zaposlena takšna ne morete delati in bi bili dolžni najti zamenjavo ali nekaj. In potem bi razlog oddelali sami med sabo… tako pa je najbolj moteče to,d a po slaben napovedniku nihče ni ukrepal.
meni je blo grozno jo gledati kako se muči v odmevih, sploh, ko je imela tujega gosta – groza in sramota pred gosti tudi in nespoštljivo do njih.

Me je mož opozoril na njen nastop. Ko sem zaćela poslušati sem takoj pomislila: “Pa ja je ne bo kap zadela?”
Res je bila drugačna, zakaj pa ne bi upala soditi.


ok, mogoče vsi prehitro sodimo, da je šlo za pitje alkohola…
ampak v tem primeru še toliko bolj velja – če ni šlo – in je lahko karkoli drugega resnejšega – bi še toliko prej morali ukrepati po videnem napovedniku ob osmih zvečer. ne pa da so jo tako pustili na delu še kasneje. Ni tako?
Potlej je vse skupaj še bolj zaskrbljujoče – če bi šlo za zdravstveno ogroženost.


ok, mogoče vsi prehitro sodimo, da je šlo za pitje alkohola…
ampak v tem primeru še toliko bolj velja – če ni šlo – in je lahko karkoli drugega resnejšega – bi še toliko prej morali ukrepati po videnem napovedniku ob osmih zvečer. ne pa da so jo tako pustili na delu še kasneje. Ni tako?
Potlej je vse skupaj še bolj zaskrbljujoče – če bi šlo za zdravstveno ogroženost.
[/quote]

Vaške kavke

Prejsnji dan so ji uvalili kucana na intervju! uboga reva,normalno da je ga je nacugala:-))))

A veste ozadje dogodka? Morda je bila res osebna stiska, morda izgubila nadzor, pa vseeno zelela izpeljat nastop.
12 strani komentarjev, samo obsojanje. Kaj ce se konca tako, kot v primeru tistega nesrecnega ravnatelja? Boste srecni?
Kako ze gre… naj vrze kamen…

Men se je zdelo super, tako dobre Slovenske kronike in Odmevov že dolgo ni bilo.

Top je blo!
Kaj ste tako f….svetohlinski in bolj papeski od papeza!
Vedrine in smeha nam v tej zatohli dezeli fali.

Boš top ostala, če boš tako govorila tudi takrat, ko se bo kdo od desnih tako nacukal. Ne ni drugače zame osebno top da v službo hodiš nažgan. Če je pa to tvoja stalna praksa, da si nažgana pa razumemo, da zagovarjaš.

Ehhh sama natolcevanja so te in slovenceljska zahrbtnost. Nikjer ampak nikjer nimas dokaza, da je bila doticna vinjena. Lahko te celo tozi za tole.
Adijo mali clovecek!

Dobro je Vezjak napisal[/url]:

Spomnim se, kako smo pred davnimi leti gledalci trepetali pred ekrani pri vremenski napovedi. Ko je takrat še nespretna in v pasti treme ujeta meteorologinja Tanja Cegnar stopila pred kamero, nikoli nismo vedeli, ali bo z nastopom prišla do konca, mi pa bomo potem bogatejši za informacijo, ki nas največkrat v dnevniku najbolj zanima. Počasi se je trpljenje gledalcev na nek simpatičen način transformiralo v nekakšno solidarnost: v tiho navijanje za Tanjo, da ji bo uspelo. Preprosto smo vedeli, da ji treme pač ne moremo zameriti.

Kakšne podobne karitativne občutke je morda izbrani gledalec začel razvijati tudi ob tej drugi Tanji in empatično navijati, da bi ji oddajo uspelo zvoziti brez škandaloznega kiksa brez možnosti popravka. Taki potem niso bili tako razočarani, a so ostali v manjšini.

Meni je Tanja super in navijam zanjo. Vsak dela napake in to je človeško. Ko bomo imeli robote za voditelje, takih “problemov” več ne bo. Ampak bo še bolj dolgočasno gledat informativne oddaje.

Če je bila vinjena, ima resen problem, in srčno upam, da se bo tega začela zavedati in bo ukrenila nekaj v smeri zdravljenja. Ni lahko voditi oddaj v živo in verjamem, da je nekdo lahko zaradi tega tudi pod stresom, niso vsi flegmatiki. Skratka, če ima ta problem, ji želim, da ga čim prej reši. Če pa so na nacionalki še pravočasno opazili, da ni čisto o.k., bi morali nemudoma najti nekoga, ki bi jo zamenjal.

po moje bi se morali pogovorit tudi s tistim, ki je takole spustil pred kamero, nekdo je pač odgovoren za včerajšnji fiasko.

Tudi meni. Se vsaj kaj dogaja. Meni je zdaj še bolj všeč.

Tudi jaz mislim, da je odgovornost urednika in režiserja tukaj še večja od njene. Halo? Takšnega človeka spustiti pred kamere. In ja, tudi njena je odgovornost. Kaj pa, če bi zdravnik takšen prišel operirat, bi bilo v redu?

Je pa absurdno, da se zdaj nad njo zgraža narod alkoholikov. Slovenija je polna pijancev, samo pred kamere ne pridejo.

napovedovalka ne sme biti pijana, to je povsem jasno.

ne moti vas pa prav nič, če je v podobnem stanju kakšen minister:-)))

Poglejte si se spansko javljanje iz Barcelone. En srecen parcek na desni strani.

RTV res nima srece ta teden.

Oddaja Globus!

Nisem brala odgovorov, ampak po mojem ni imela na monitorju pravočasno napisanega besedila. In se je potem lovila skozi napovednik. Po mojem je bilo nekaj na monitorju narobe.

http://reporter.si/clanek/slovenija/vir-iz-tv-slovenija-drzi-voditeljica-odmevov-je-bila-sinoci-pijana-treznila-jo-je-misa-molk-599750

sicer nisem ljubitelj tega medija, pa vseeno, nekaj resnice je zagotovo na tem.
Da jo je miša tolažila, nacejala z vodo, da se strezni itd,. Prava poteza bi bila jo spravit stran, ne pa takole, a ni mogel noben uskočit in ali so res tako obupani, da je morala vodit opita voditeljica.

miška se vedno najde;). res bi lahko kdo uskočil da ji niso mogli preprečit nastopa? pa ja.)

Dobro poznam Marjeto in vem, da nikoli ne pije alkohola. Kako te ni sram takole lagati? Ji bom poslala tale link in upam, da te toži.

New Report

Close