Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tanja Gobec pod vplivom?

Tanja Gobec pod vplivom?

Osli,
kaj toliko diagnosticirate?


saj se je rtv že javno opravičil in priznal njeno napako. Tudi novinarji so samo ljudje, Tanja bo šla na zdravljenje, napisala knjigo itd.
čez tri dni bo novica pozabljena, ne se razburjat.
[/quote]

Kje so se javno opravičili.?

Mene sploh ne moti, če gospa tanja pije, pa magari vodi odmeve pijana, pa tudi zaradi plačanega prispevka ne bom obubožala. Moti me pa, da stopate v bran tistim, ki pijejo ob neprimernih priložnostih in neodgovorno in vedeti morate, da ti ljudje se tudi nekam peljejo oz. pridejo v službo (tudi) z avtomobilom . In tu pa že ogrožajo mene, moja otroka itd..
Boste še vedno zagovarjali, da to pa ni nič takega se zgodi itd, ko bo pijanec povozil (vašega) otroka , ki ga poznate?? Mu boste stopili v bran, ali vam bo takrat vseeno, če je pač zvrnil enega dva, nič takega, se zgodi, pač slučajno se je pa vmes zgodila še nesreča?
Koliko takih je vsakodnevno na cesti? Eno pivo je dovolj (sploh pri ženski) da se koncentracija in pozornost zmanjša za 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Recimo da ima gospa probleme in to ne bi bilo prvič, kolikokrat je sedla v takem stanju za volan?

In kakšne vrste psihotrapevt si ti, ki si diagnosticiraš s kletvicami v svojem vzdevku?

Tega, da so se opravicili ne vem. Sem se pa najbrz res prevec vzivela, ampak ta anemicen folk…ok, ne bom vec.
Razen ce ne 🙂

Kje so se javno opravičili.?
[/quote]

saJ imaš na netu napisano opravičilo RTV..ni se opravičila gospa ampak RTV in da bo šla na zdravljenje karkoli je že narobe z njo

opraviči se mi za tvojo vzneseno žaljenje….

Tudi RTVSLO je dala javno opravičilo

https://www.rtvslo.si/sporocila-za-javnost/pojasnilo-rtv-slovenija-glede-nastopa-tanje-gobec/435001

http://reporter.si/clanek/slovenija/vir-iz-tv-slovenija-drzi-voditeljica-odmevov-je-bila-sinoci-pijana-treznila-jo-je-misa-molk-599750

BTW – ti greš morda kdaj alkoholizirana v službo, pred sodelavce in potencialne stranke morda?

No, avtorica “Slovenka”, boš zmogla opravičilo? Opraviči se za svoje žaljenje! Potrkaj si na vest.

Od drhali. Po stotih straneh ti še ni dovolj. Pijavka.

opraviči se mi za tvojo vzneseno žaljenje….

Tudi RTVSLO je dala javno opravičilo

https://www.rtvslo.si/sporocila-za-javnost/pojasnilo-rtv-slovenija-glede-nastopa-tanje-gobec/435001

http://reporter.si/clanek/slovenija/vir-iz-tv-slovenija-drzi-voditeljica-odmevov-je-bila-sinoci-pijana-treznila-jo-je-misa-molk-599750

BTW – ti greš morda kdaj alkoholizirana v službo, pred sodelavce in potencialne stranke morda?
[/quote]

Drhal od pijavke.

Napirmer mene v zdravstveni ustanovi, v uradu, na razgovoru za zaposlitev, v poslu na poslovnem sestanku napirmer še nikoli ni sprejel ali obravnaval noben uslužbenec ali uslužbenka, ki bi bil alkoholiziran ali pa vidno spremenjen zaradi drugih substanc.

Gre za zdravo moralo in zavest, da me delovnim časom ko si med ljudmi, nisi alkoholiziran ali kako drugače omamljen, da si zavestno odgovoren, ker veš, da si v službi, na delovnem mestu….. A je to željnost krvi?
[/quote]

To kar ti pišeš nima veze z linčem do ga. Tanje, ki ga tu izvajate.

Drhal od pijavke.
[/quote]

poglej se v čimbližje ogledalo…..

To kar ti pišeš nima veze z linčem do ga. Tanje, ki ga tu izvajate.
[/quote]

Ima- v službi zaposleni na delovnem mestu ne smejo bit alkoholizirani. Noben linč do Ge. Tanje to ni. Ne napeljuj torej….

Ima- v službi zaposleni na delovnem mestu ne smejo bit alkoholizirani. Noben linč do Ge. Tanje to ni. Ne napeljuj torej….
[/quote]

Si glavna pijavka ki javno linčaš Tanjo. Torej ime in priimek tvoj. Lešinarka.

Si glavna pijavka ki javno linčaš Tanjo. Torej ime in priimek tvoj. Lešinarka.
[/quote]

Nobenega javnega linča ni – govora je v teh temah izključno o tem, da alkohol ne sodi na delovno mesto. Zato prenehaj.

Sicer pa: vprašaj po g imenu in priimku osebo, ki je prva prilepila na forum to tematiko, če si še tako poštena.

Nobenega javnega linča ni – govora je v teh temah izključno o tem, da alkohol ne sodi na delovno mesto. Zato prenehaj.

Sicer pa: vprašaj po g imenu in priimku osebo, ki je prva prilepila na forum to tematiko, če si še tako poštena.
[/quote]

Si povedala svoje? Si
Sem povedala svoje pod tvoj zapis? Sem
Torej kaj razpredaš in se opravičuješ.

Si povedala svoje? Si
Sem povedala svoje pod tvoj zapis? Sem
Torej kaj razpredaš in se opravičuješ.
[/quote]

Ja, mami….

Prosim prenehaj s takim obnašanjem, razenče nisi stara 15 let.

Pa sej se ga ne napiješ vedno kot kanta. Včasih se ti samo jezik zapleta in ženske še komot hodijo v astronomskih petah, videno še pa še.
Je razlika, 1, 2, 3 je kozarčki za pogum ali utopitev česarkoli, ali pa dva litra da obležiš, med malo in preveč je še ogromno prostora.
[/quote]

Kar vpliva na jezik, vpliva tud na ravnotežje, eno brez drugega nekak ne gre, vsak pri alkotu.

opraviči se mi za tvojo vzneseno žaljenje….

Tudi RTVSLO je dala javno opravičilo

https://www.rtvslo.si/sporocila-za-javnost/pojasnilo-rtv-slovenija-glede-nastopa-tanje-gobec/435001

http://reporter.si/clanek/slovenija/vir-iz-tv-slovenija-drzi-voditeljica-odmevov-je-bila-sinoci-pijana-treznila-jo-je-misa-molk-599750

BTW – ti greš morda kdaj alkoholizirana v službo, pred sodelavce in potencialne stranke morda?
[/quote]

Kje ti vidiš, da bi RTV kaj o alkoholu zapisala? Rumeni scalnici pa ni za verjet.

sam de ne boste slučajn desnice volil ker je itak usega kriva čeprou ni bla na ablasti več k 5 let skp ahahahahahha. Rdeči khmeri za zmerej. Zdrava kmečka pamet voli kontra opcijo ker reklo ”oblast (ablast) je pokvarljivo blago” zlo fajn drži ampak če vodilni mediji trobjo volte tanjo volte tanjo tko kt leta nevemm kerga že volte kučana ker ma lepe oči(to je isti člouk k je dau TO razorožit) pol bomo pač gonil isto opcijo dokler narod ne uvid da je čist v Q…cu

NI JE ČEZ DAMAČA MUSKA VESELAK 94,9 MHz

Pa to je prav neverjetno s čim vse se ljudje obremenjujete. Pa ljudje, a ste sploh kdaj sproščeni? A se res vedno obremenjujete ko nekdo naredi napakico? Get a life!

New Report

Close