Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tanja Gobec pod vplivom?

Tanja Gobec pod vplivom?

Men si bila zabavna. Ko jebe dežurne moralizatorje.

Hahahaha…hahahaha..to pa je popestritev, ce ze placujemo.

Sam res mi dvignete pritisk, pač ženska je bila na nečem. SO FUCKING WHAT? Kao da vam sedaj uničila večer s tem al kaj.. pa neke fore kaj plačujemo 12 evrov prispevka… dragi državljani, še veliko veliko večje zneske plačujemo ki gredo čisto v nič oz. v roke posameznikov.


Državne televizije pa se plačuje v vseh državah s prispevkom ali pa na kakšen drug način.

Resnica je v tem, da nimate lajfa in so takšne stvari višek dogajanja, ki se vam zgodi v vaših praznih življenjih.

V zasebni firmi bi letela, tukaj jo bodo pa verjetno obdrzali.

http://4d.rtvslo.si/arhiv/slovenska-kronika/174496066
na 14ti minuti, OMFG, OBUP!!!
[/quote]

OHOHOO TOLE JE PA NAŽGANO DO PAKISTANA PA ŠE NAZAJ..
Pa mislite da si Gobčeva tak fiasko lahko privošči? Predvidevam da ve, kaj dela.
Je pa katastrofa , če novinar, ki mora podajati novico, sam postane novica!
Ah..sej čez par dni bo že pozabljeno. Le kdo je imel na RTV ju včeraj rojstni dan?? Ona sama? Očitno so nekaj proslavljali…spet.

Zmeraj sem rada gledala takrat, ko je ona vodila. Imela sem občutek neke zanesljive, resne voditeljice, ki zna povedati brez olepšavanja, kaj je pošteno in kaj je pometanje pod preprogo.
Vendar že nekajkrat sem pomislila, da postaja drugačna.
Vsekakor, prejšnja Tanja Gobec je bila IN, ta imitacija pa je kot, da je nekdo drug.

Tako zadrte ste stare kavke. Malo se je polepšala, izgleda bolj mladostno, ve pa v luft. A vaši možje preveč strmijo v odmeve? 😀
Zadevo je odpeljala korektno, bolj v smešni varianti. Ste slišali kdaj za tehnične težave? Niste? Prva misel kavk je tisto kar same najraje konzumirate.
Čin čin

Ja monklje, saj ste tude ve pri 40 -50. po izgledu najstnice-maškare in ga rade cugnete, zakaj ga pa ona ne bi potem smela? A ni to lepo, če ena javna oseba predstavlja sliko večine današnjih bab?

To pa morate tukaj na monu strički in tetke res vedet več kot takšni, ki ne komentiramo pogosto,
si kar mislim, da ste ga skupaj zvrnili kakšen glažek preveč in skoraj bi stavil da ste videli tudi kaj ste v čašo vlivali! Če je bila to pijača kriva kot trdite, če pač ne,ampak droga pa stavim,da ste vskoraj v žlahti z dobavitelji pa se s predobrim avtom vozi dobavitelj, med žlahto pa vemo kako je…drug drugega streljajo, koljejo,….no edino špecnil se niso nikdar.Tolk morale pa imajo.

Kje si se a ti najdlo v napisanih komentarjih uporabnikov in se čutiš napadeno, da filozofiraš bolj kot najbolj zadeta ?:-)

Ma jebo vas, piranje moralizatorske, malo z drugačno barvo kot ponavadi je govorila in malo počasneje, pa bi jo že raztrgali. Povedala je vse potrebne informacije in to je važno, svoje delo je opravila. Saj ne rečem, če bi ne vem kaj bilo, ampak to ni bilo nič od nič.

Res je, ve se kdo podtika.

Res je, ve se kdo podtika.
[/quote]
O ja, ti ga tudi rad cugneš, ne? Kaj pa boš, ko je polna rit vsega ostalega in ne veš več kaj bi. :-))))

Ne, se pa sprašujem kateri duh je tebe Polarni sijzadel, da si me kot tako videl?A si mogoče pa sosed od novinarke, ker od sosedov ponavadi tudi sekajo razne fovšije.
Drugače pa opažam precej pogosto opravljanje omenjene tv zvezdnice na tem monu klavrnem.Kot da jo pivska družba šimfa, ponavadi je tko..kjer je dim tam je ogenj.


O ja, ti ga tudi rad cugneš, ne? Kaj pa boš, ko je polna rit vsega ostalega in ne veš več kaj bi. :-))))
[/quote]

:))) vi si kar dajte duška…..če vam je to v veselje ahahahahaaa…zabavni ste polarni sij.
Misva sva že dvakrat prekinila komunilkacijo…morda bi morala za večno.


Jp, saj pravim, da ne vem katera danost je to pri tebi, da blodiš in filozofiraš v pisanju in kažeš, da se čutiš napadeno, ko govorijo o neki pijani babi na televiziji? Boš ti sama povedala ali gre pri tebi za naravno danost ali je vpliv kakih substanc, ne?:-))

:))) vi si kar dajte duška…..če vam je to v veselje ahahahahaaa…zabavni ste polarni sij.
Misva sva že dvakrat prekinila komunilkacijo…morda bi morala za večno.
[/quote]
Jp, praviš da je bil kratki stik v najini komunikacijji? Prejšni teden si imela kar veliko šumov in kratkih stikov v komunikaciji na monu, sicer se nisem mešal zraven, sem pa vsekakor opazil. :-)))


poznam farmacevtiko zdravil in niti pod razno noben antibiotik ne pusti takega stanja. tako da – ne nakladaj z antibiotiki.

Zdravila s psihoaktivnim učinkom ( trigoniki, sedativi) to ja ,ne pa antibiotiki, no.
[/quote]

“poznam”, “poznam”, “poznam”, ta forum je poln takih ki samo poznate vse od Melanije Trump do Dalai Lame, mogoče ti nebi škodlo da sprobaš kake tabletke

Tudi jaz redno gledam Odmeve in mi je bila včeraj zelo čudna. Ona Odmeve vodi precej energično, dokaj hitro in glasno govori, to je skoraj njen zaščitni znak! Včeraj pa… kot da bi imela neko tujo osebo v svojem telesu.
Zdaj pa: ali je bila bolna? Utrujena? Ker enostavno težko verjamem, da bi bila drogirana ali pijana. To si TVS ne bi privoščila, res ne.

Mislim pa, da so nam dolžni razlago, saj so javna ustanova. Razlago in/ali opravičilo.

Včeraj je res nisem videla, jo pa sicer gledam v informativnih oddajah, pa se mi,zdi povsem v redu, le da mi ni jasno katerega Velikega Strica in Veliko Teto na monu zelo pogosto zmoti in je kritizirana cisto prevečkrat, da bi se cloveku zdelo normalno!
No mogoče mi je pa dan obcutek za presojat take zadeve.

nora24 vas že objavlja kaj pišete, evo pa ste lahko srečni k ste nekomu lajf zasrali spet, gnoji sakrameski, vi pa nikdar ne pijani, gmad ovčarska, da bi vas vsaj hrvati pokupli vse skup

“poznam”, “poznam”, “poznam”, ta forum je poln takih ki samo poznate vse od Melanije Trump do Dalai Lame, mogoče ti nebi škodlo da sprobaš kake tabletke
[/quote]
Saj ne rabiš poznat, je dovolj tisto kar vidimo in preberemo, ne? Ampak te, ki se pa takoj čutite napadene ob pisanju o tistem kar ljudje vidijo, pa tudi velko poveste o sebi, veš to ne? 🙂


Jp, praviš da je bil kratki stik v najini komunikacijji? Prejšni teden si imela kar veliko šumov in kratkih stikov v komunikaciji na monu, sicer se nisem mešal zraven, sem pa vsekakor opazil. :-)))
[/quote]

Glejte polarni sij..
Opažam, da mi zadnje čase podtikate pod nikom in brez nicka.
Kdo pa ste vi, da boste ocenjeval moje razpoloženje…
Do alkohola imam ničelno toleranco. Zato to debato z vami zaključujem.
Imate cel dan tu preveč dela, da bi jaz svoj dragoceni čas namenjala vam.
In kot sem vas opomnila….nehajte podtikat, razumem, da vas je iz neznanega razloga zaneslo, toda so meje, ki jih imam postavljene v komunikaciji…tudi internetni.


Aja, zdaj bi se pa moralo skrivat, za ene je pijanšna obsojanja vredna, za druge bi pa po vašem morala bit ponos in vrednota, kaj točno?


Saj ne rabiš poznat, je dovolj tisto kar vidimo in preberemo, ne? Ampak te, ki se pa takoj čutite napadene ob pisanju o tistem kar ljudje vidijo, pa tudi velko poveste o sebi, veš to ne? 🙂
[/quote]

potem maš pa res bogato življenje če takoj verjameš vse kar prebereš in slišiš.

majhen kur*ac maš pa plešast si, zato te je pa bejba pustila za mlajšega tipa, k je še znau uporabljat stvarco med nogami, pol se pa tle peteliniš nekaj, a še pes te pogledat neče

New Report

Close