Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tanja Gobec pod vplivom?

Tanja Gobec pod vplivom?

Glejte polarni sij..
Opažam, da mi zadnje čase podtikate pod nikom in brez nicka.
Kdo pa ste vi, da boste ocenjeval moje razpoloženje…
Do alkohola imam ničelno toleranco. Zato to debato z vami zaključujem.
Imate cel dan tu preveč dela, da bi jaz svoj dragoceni čas namenjala vam.
In kot sem vas opomnila….nehajte podtikat, razumem, da vas je iz neznanega razloga zaneslo, toda so meje, ki jih imam postavljene v komunikaciji…tudi internetni.
[/quote]
Opažam, da mi zadnje čase podtikate pod nikom in brez nicka. ???….s tabo pa je pa nekaj hudo narobe. No ja, saj nisi prva, ko se prej kot slej izkaže, da nekaj ne štima, take primere sem imel celo že na ZS in jih skenslal, pa še danes dnevno obsedeno norijo in se niso pomirile s tem.

Pr nori24 morajo bit pa orng nasekani cel čas, da take članke pišejo kot jih pišejo, ker trezen takih ne naklamfa skupaj.


Opažam, da mi zadnje čase podtikate pod nikom in brez nicka. ???….s tabo pa je pa nekaj hudo narobe. No ja, saj nisi prva, ko se prej kot slej izkaže, da nekaj ne štima, take primere sem imel celo že na ZS in jih skenslal, pa še danes dnevno obsedeno norijo in se niso pomirile s tem.
[/quote]

me ne zanima!
Nikoli vas nisem obsojala, zato, kar imate težave z drugimi, rešujte z drugimi!
In ja naj vam bo jasno …
” Z mano je nekaj hudo narobe” ( pišete)…
Ne polarni sij….
“Jaz sem vidna najboljšim” …torej Vi, niste med njimi.

ahahahahaaa…oprosti Tanja…ker nisi več glavna …hihihiiii

potem maš pa res bogato življenje če takoj verjameš vse kar prebereš in slišiš.

majhen kur*ac maš pa plešast si, zato te je pa bejba pustila za mlajšega tipa, k je še znau uporabljat stvarco med nogami, pol se pa tle peteliniš nekaj, a še pes te pogledat neče
[/quote]Pa ravno tebe sem imel v mislih, ko sem pisal indijki. 🙂 Saj bo bolš, ne kmalu, ampak enkrat bo,le upat moraš in verjet v to, veš? 🙂

me ne zanima!
Nikoli vas nisem obsojala, zato, kar imate težave z drugimi, rešujte z drugimi!
In ja naj vam bo jasno …
” Z mano je nekaj hudo narobe” ( pišete)…
Ne polarni sij….
“Jaz sem vidna najboljšim” …torej Vi, niste med njimi.

ahahahahaaa…oprosti Tanja…ker nisi več glavna …hihihiiii
[/quote]
Aja, vidna najboljšim in pišeš, da ti podtikam pod niki in brez nika?….saj bo. :-)…danes sije sonček, že to je nekaj, ne? 🙂


Aja, vidna najboljšim in pišeš, da ti podtikam pod niki in brez nika?….saj bo. :-)…danes sije sonček, že to je nekaj, ne? 🙂
[/quote]

Seveda bo… zaupam v vas…lahko pa se ne poznava… v bodoče! lepo na dolenjsko

Če hujšega ni kot ena voditeljica, ki je enga preveč spila al pa zrolala, bo še vse ok. Se vsaj kaj dogaja.

Po pravici sem zdaj zaradi tega gledal odmeve, drugače jih nikoli ne. Pa verjetno še marsikdo. Morali bi ji dat nagrado.

Pa tole je sramota, jaz bi se v zemljo pogreznila in ne prišla ven..drugo je, če si nažgan kje v firmi, ki ni na očeh javnost, OK, ni prav, ampak, tam te vidi tistih 10-100,500–folka, kolk jih je pač zaposlenih, pa še kdo od zunaj izve, ampak tole, pred vesoljno slovenijo, pa še na netu, kjer bo vedno ostalo. Me prav zanima, kakšne volje je Tanja danes zjutraj prišla v službo in kakšne plane za ven se izvlečt iz tega imajo na RTV.

Težje je izoblikovala besede. Zdaj imeti prašnice na očeh, da je bilo vse o.k. brez zveze. Bo že sama povedala kaj je bilo, da je imela izgovorjavo kot jo je imela.

Za izgovorjavo se ti verjetno nihče ne bo opravičeval in ti razlagal.

Karkoli je bilo, dobro je izpeljala. Karkoli je bilo, se je videlo že v glavnem TVD, da je nekaj precej narobe. Odgovorni urednik bi jo moral zamenjat, brez debate.
Me prav zanima, kaj se šušlja na RTV po hodnikih .


Nedopustno je biti na del.mestu pod vplivom alkohola. Še bolj nedopustno je, da ti tvoj nadrejeni to dovoli.

Haj, lahko je lapat, ko še enega trobesednega stavka ne spravite skupaj. Če bi vas pa pred kamere postavili, bi se pa takoj podelali.
Meni sicer omenjena dama ni všeč, pa ne bom zato trdila, da je pijana ali zadeta.
Na tem forumu vas ni veliko, ki bi se spomnili letalske nesreče 1. 12. 1981. Radijski napovedovalki, ki je zelo profesionalno brala spisek umrlih, je samo enkrat malo zatrepetral glas, ko je prebrala ime svojca, ki je v tej nesreči umrl. To je profesionalnost. Tega ni več.
Vendar, če jo primerjam z drugimi na komercialnih postajah, je tudi Tanja Gobec na najvišjem nivoju.

malo se je nacuzala, pije itak cela Slovenija, v službah delajo večinoma na alkoholu, da lahko prenašajo mučenje, delodajlcev, ali pa na kokainu, kateri so bogati!
Meni je bila prav simpatična, mogoče je imela rojstni dan?

Jasno, da se je vsem 1.12.81 tresel glas. To ni primerljivo s tem včeraj. Na svetlobna leta ne ;)). Kaj tveziš.
Tudi to ne glede treme pred kamerami. Dotična tokrat ni bila pred kamero 1., 2., 10., 50…..ampak 1000 in nekaj tič.
Nekaj je bilo narobe. Glede na povsem drugo barvo glasu, bi rekla da alkohol.
Zanima me, kako ji je odgovorni urednik dovolil vodit odmeve??
Biti opit na delovnem mestu je odgovornost pred sodelavci, šefi (v tem primeru tudi pred gledalci), dovoliti to pred kamerami pa izključno odgovornost njenih nadrejenih.

pa dobro zadeta je bila, od česa pa naj sama pove, ker ljudje plačujemo, da ona lahko zadeto govori…ko pa se ga vaški pijanček nažge ga imate celo leto na jeziku….in še enkrat ni nujno, da je bil alkohol ampak nekaj jo je zadelo.

Napudrana je bila kot bav bav, da se ne vidi rdecih lic in kapljice v oceh.
Zadeta red bul in zdravila se alkohol.
Sramota zanjo in tudi za odgovornega da jo je spustil pred kamero.

Je kdo pisal email in vprasal kaj se dogaja?

Zobar ji je dal injekcijo za omrtvitev, ki je še držala – do 22h.

Imela je rojstni dan in so pred oddajo nazdravili ?Kaj je to takega?


Da je baba kronik in še zdaleč ni tam edina, na nacionalki tako ni nič poštenega, tam je vse od zapitih skur-banih bab, do tričetrt vseh slovenskih pedrov. Denarja imajo pa premalo, treba uvest nov sistem plačevanja, da ga bo znatno več.


Da je baba kronik in še zdaleč ni tam edina, na nacionalki tako ni nič poštenega, tam je vse od zapitih skur-banih bab, do tričetrt vseh slovenskih pedrov. Denarja imajo pa premalo, treba uvest nov sistem plačevanja, da ga bo znatno več.
[/quote]

Si pogosto tam, da tako natančno veš?

Si pogosto tam, da tako natančno veš?
[/quote]

Saj občasno prihajajo ven posnetki od tv voditeljev, politikov kako so nažgani celo v parlamentu ali pa zadrogirani. Samo pri nas proti tem ljudem ne smeš s prstom kazati. Preganjati je treba vaške pijančke.

Nikakor ne želim soditi, ali je bila ali ni bila nalita, sigurno pa je bila boljša od lažnivcev na NORA24TV.

O tem sploh ni debate !! 😉

New Report

Close