Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tanja Gobec pod vplivom?

Tanja Gobec pod vplivom?

Dobro poznam Marjeto in vem, da nikoli ne pije alkohola. Kako te ni sram takole lagati? Ji bom poslala tale link in upam, da te toži.
[/quote]

pa kdo jih jemlje resno. Morda ta novi forumaši.
vsi že poznamo te drhali, pa kdo jih jemlje resno?

Dobro poznam Marjeto in vem, da nikoli ne pije alkohola. Kako te ni sram takole lagati? Ji bom poslala tale link in upam, da te toži.
[/quote]

Marjeta who?

Meni je pa ta nov update ful kul.
Od zdaj naprej bom redno gledala Odmeve…. voditeljica je d best!
Vsi smo krvavi pod kožo, CELO tudi jaz!
Like.👍🙏

Zapeltala se je in jezik ko se pri alkoholiku zapleta,…ni ravno fajn zadeva in vemo kam to počasi vodi…
Napudrana je bila, sem opazila precej močno, da se ni opazilo rdečine obraza, kapilar…

Čeprav ne gledam, sem pa pogledala temo.

Niso pravilno ukrepali, po drugi strani pa so očitno pustili, da vodi odmeve in da javnost vidi ter bo morda imelo vpliv na njo in bo prenehala(ali naredila korak k zdravljenju9 oz prej – odpoved ali disciplinska sledi…
Pač, da se premakne naprej zadeva…

Drugače, pa za tv sramota, po celi črti.

Zapletala se je in jezik ko se pri alkoholiku zapleta,…ni ravno fajn zadeva in vemo kam to počasi vodi…
Napudrana je bila, sem opazila precej močno, da se ni opazilo rdečine obraza, kapilar…

Čeprav ne gledam, sem pa pogledala temo.

Niso pravilno ukrepali, po drugi strani pa so očitno pustili, da vodi odmeve in da javnost vidi ter bo morda imelo vpliv na njo in bo prenehala(ali naredila korak k zdravljenju) oz prej – odpoved ali disciplinska sledi…
Pač, da se premakne naprej zadeva…

Drugače, pa za tv sramota, po celi črti.
[/quote]

Zapeltala se je in jezik ko se pri alkoholiku zapleta,…ni ravno fajn zadeva in vemo kam to počasi vodi…
Napudrana je bila, sem opazila precej močno, da se ni opazilo rdečine obraza, kapilar…

Čeprav ne gledam, sem pa pogledala temo.

Niso pravilno ukrepali, po drugi strani pa so očitno pustili, da vodi odmeve in da javnost vidi ter bo morda imelo vpliv na njo in bo prenehala(ali naredila korak k zdravljenju9 oz prej – odpoved ali disciplinska sledi…
Pač, da se premakne naprej zadeva…

Drugače, pa za tv sramota, po celi črti.
[/quote]

Pa kdo vas še jemlje resno.
dežurna drhal.

Pa kdo vas še jemlje resno.
dežurna drhal.
[/quote]

Kaj si s tem mislila, ne razumem?

…. zato, da povečajo gledanost Odmevov.
Si predstavljaš, da je zaradi tega gledanost poskočila za 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}?

Mah meni se boga reva smili, ocitno ima probleme, ce (da) pije in skrajno neodgovorno in nedopustno je od vodstva, da so jo pustili in dovolili, da se takole osramoti pred celotno slovenijo in se pred kom, zaznamovala je svoje delo s tem, pa meni drugace ni bila slaba.

Zjutraj sem jo zgolj poslušal in je bilo res malo čudno ampak nič takega. Dejansko kritičen je zgolj napovednik v slo. kroniki.

Drugače super novinarka. Meni dosti ljubša od kakšne R. Pesek.

Zapeltala se je in jezik ko se pri alkoholiku zapleta,…ni ravno fajn zadeva in vemo kam to počasi vodi…
Napudrana je bila, sem opazila precej močno, da se ni opazilo rdečine obraza, kapilar…

Čeprav ne gledam, sem pa pogledala temo.

Niso pravilno ukrepali, po drugi strani pa so očitno pustili, da vodi odmeve in da javnost vidi ter bo morda imelo vpliv na njo in bo prenehala(ali naredila korak k zdravljenju9 oz prej – odpoved ali disciplinska sledi…
Pač, da se premakne naprej zadeva…

Drugače, pa za tv sramota, po celi črti.
[/quote]

Ja joj, napudrani so na TV vedno do fula, zdaj boste napletli še 1000 stvari fantazijskih, ker je ena malo čudno govorila.

Ponavadi nisem škodoželjna, niti žleht, ampak temu tipu pa prav privoščim ISTO to, kar on počne raznim drugim ljudem!

Ponavadi nisem škodoželjna, niti žleht, ampak temu tipu pa prav privoščim ISTO to, kar on počne raznim drugim ljudem!
[/quote]

ves rumeni tisk, ki predstavlja večino medijev v Sloveniji temelji na takšnem novinarstvu, s tem, da se večina novinarjev spravlja na male ljudi, kjer se lahko piše kar se hoče.
Na javni rtv nima alkohol kaj početi, tako kot vseh drugih službah ne. Tanje sicer ni treba sedaj linčati, naj gre na zdravljenje pa je. Bo lahko tudi knjigo napisala in postala zvezda, tako kot je recimo Vida Petrovčič s svojim hujšanjem.
Ostali pa si raje poglejmo nastop Gorana Klemenčiča v parlamentu, saj še kroži po you tube.

ves rumeni tisk, ki predstavlja večino medijev v Sloveniji temelji na takšnem novinarstvu, s tem, da se večina novinarjev spravlja na male ljudi, kjer se lahko piše kar se hoče.
Na javni rtv nima alkohol kaj početi, tako kot vseh drugih službah ne. Tanje sicer ni treba sedaj linčati, naj gre na zdravljenje pa je. Bo lahko tudi knjigo napisala in postala zvezda, tako kot je recimo Vida Petrovčič s svojim hujšanjem.
Ostali pa si raje poglejmo nastop Gorana Klemenčiča v parlamentu, saj še kroži po you tube.
[/quote]

he, he..pa res, ok, petek je bil, se je opravičeval.

Drugače pa sem imela Tanjo na sumu, ker se nenormalno redi v trebuh, to je ponavadi od pijače pri ženskah, pa zabuhla je vedno bolj.

To ni bil alkohol. Pa naj se Reporter sklicuje na take vire kot hoče (če kdo dejansko verjame, da ima kje kakšne vire…). Če je pod gasom lahko stala v takih petah, pa AlaJiVera! Aja, le kako bi moški in ”jazsemsuper” ženske, ki so jim pete v nasprotju s feministični mantro, to vedeli. Razumem.

Kar se Požara tiče pa, hm, naj se zamisli nad tem, da ga je opljuvana voditeljica tudi v takem stanju glede nivoja vodenja gladko premagala. Saj vem, to zelo boli.

Če je že bil alkohol se ga verjetno ni tako nasekala, da ne bi mogla stati ampak ravno prav, da ji možgančki niso več normalno delali. Ne vem za vas ampak če spijete tri piva ne boste noreli, znali boste hoditi s petami. Če jih boste pa vrgli deset vase je pa druga zgodba. Ne vem zakaj tukaj alkohol vzamete, če se ga spije si pa že čisto zanič. Ni res. Odvisno koliko.

Če je že bil alkohol se ga verjetno ni tako nasekala, da ne bi mogla stati ampak ravno prav, da ji možgančki niso več normalno delali. Ne vem za vas ampak če spijete tri piva ne boste noreli, znali boste hoditi s petami. Če jih boste pa vrgli deset vase je pa druga zgodba. Ne vem zakaj tukaj alkohol vzamete, če se ga spije si pa že čisto zanič. Ni res. Odvisno koliko.
[/quote]

O dvisno je, ali ima človek, ki popije alkohol, že uteženo “pivsko kondicijo”, ali ne.

Jaz priznam, da imam po dveh kozarčkih prosecca že mravljinčast jezik. Enostavno, ker nimam pivske kondicije in kilometrine. Ena, ki jo poznam, pa spije dve steklenici, pa nič…

Kako se nasa dezela vznemiri ko vidi eno malenkostno nepravilnost ali odstopanje od obicajnega!
Ko je v dreku cela drzava, od zdravstva, zaposlovanja, solstva, pravosodja, vlade, bank, kulture, infrastrukture, javne uprave do druzine. V teh primerih ste riti tiho in se ne jajcate po raznih forumih. Ne, to je ocitno prevelik domet za slovenistan. Le pescica nas je, ki nismo tako krvi zeljni in hvala za vsakega takega posebej!
Naj prvi vrze kamen ta, ki je brez greha!

Se pridružujem.

Napirmer mene v zdravstveni ustanovi, v uradu, na razgovoru za zaposlitev, v poslu na poslovnem sestanku napirmer še nikoli ni sprejel ali obravnaval noben uslužbenec ali uslužbenka, ki bi bil alkoholiziran ali pa vidno spremenjen zaradi drugih substanc.

Gre za zdravo moralo in zavest, da me delovnim časom ko si med ljudmi, nisi alkoholiziran ali kako drugače omamljen, da si zavestno odgovoren, ker veš, da si v službi, na delovnem mestu….. A je to željnost krvi?

preseneča me toliko negative za meni eno vrhunsko novinarko.

Tanja Gobec,
bravo. Izvrstna si.

Moralna zavest o cem blejis?
Alkohol, omama?? Kje imas dokaz o tem?Najbrz te je samo malo zaneslo ane.
Oddelala je zelo dobro, z manjso napako. Je s tem komu skodovala? Ali je samo vam cistunom do tega, da kazete s prstom na tistega, ki je ukradel cokolado za otroka?
Ves kaj ti povem bejbi, svojo moralo si utakn nekam! Cao!

preseneča me toliko negative za meni eno vrhunsko novinarko.

Tanja Gobec,
bravo. Izvrstna si.
[/quote]

Pred leti sem delal na RTV SLO. Nikjer in nikoli več nisem videl toliko klošarije in alkohola kot prav tam. Če bi ljudje vedeli, kako se tam dela, ne bi nihče plačal niti centa prispevka.
Gobčeva je sicer odlična novinarka, ampak tole je pa adijo. Nihče si ne more privoščit, da gre v službo zadet -še najmanj, če ga pri tem gleda cela Slovenija. Da o “odgovornosti” odgovornih urednikov niti ne govorim…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Pa sej se ga ne napiješ vedno kot kanta. Včasih se ti samo jezik zapleta in ženske še komot hodijo v astronomskih petah, videno še pa še.
Je razlika, 1, 2, 3 je kozarčki za pogum ali utopitev česarkoli, ali pa dva litra da obležiš, med malo in preveč je še ogromno prostora.


saj se je rtv že javno opravičil in priznal njeno napako. Tudi novinarji so samo ljudje, Tanja bo šla na zdravljenje, napisala knjigo itd.
čez tri dni bo novica pozabljena, ne se razburjat.

New Report

Close