Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Terme Paradiso

Terme Paradiso

A je bil kdo v Termah Paradiso? Se v večernih urah kaj porednega dogaja v savnah in FKK bazenu, ali je bolj dolgcajt?

Jaz bi šel v nedeljo,v Paradiso ali pa v olimlje,bi bla kaksna za druzbo,raje mocnejše postave

Jaz sem bila v soboto. Nobene gužve, razgled pa top. Sem se ful zrajcala.

So pa v glavnem pari in ni bilo nobenih povabil. Sem pa starejša in močnejše postave tako da lahko, da je to krivo

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8812, 11.04.2022 ob 13:01

Jaz sem bila v soboto. Nobene gužve, razgled pa top. Sem se ful zrajcala.

So pa v glavnem pari in ni bilo nobenih povabil. Sem pa starejša in močnejše postave tako da lahko, da je to krivo

Kolk pa imaš let če ni skrivnost?

Ce si za lahko skupaj obiscema savno ?

Jutri bi šel v Paradiso,kakšna za druzbo

Jaz grem v soboto tja…

Če bo fraj bom s kolegico na vodni postelji. Pridruži se nama

    Zdravo ,danes bi šel c paradiso ,kaksna dama za druzbo

Midva sva zadnič se dajala dol pa ni bolo nobenega da bi se pridružu

Ne morem več v savno.

Čim je kaj lepega za videt, me zrajca in sem trt. Kako folk sprejema bonerje?

Razmišljam, da bi jutri zvečer šla z možem v Paradiso v savne in bi bila oba gola, s tem, da bi on moral nositi kletko za penis….Je že katera probala to? Kako bi izpadlo? hihihiihihiiiiii

V soboto bi se šel saunat v Paradiso,bi sla kaksna dama zraven,placam karto,ce imas se javi 47 letnemu moškemu,

069 685 117

Mene pa močnejša postava ne moti…prav nasprotno

Pozdravljeni sem samska 40letna rdečelasa zelo rada seksam z znancem ali pa neznancem.Jaz seksam z vsakim ki lahko zato tudi v savni nič bat navali ker samo enkrat se živi. Fantje če imate radi žensko ki ima in neizmerno uživa v seksu pridite v atantis v savne v torek 8.11 bom celi dan na volju in komaj čakam če mi bo šlo skozi pridem 16.11 v terme paradiso zato pridite čaw

Kakšna provokacija.

40 plus rdečelasih debelušk je malo morje. Prosim ne naskočit mene 🙃

Par iz Hr 46 i 47, u Paradisu u petak i subotu 18-19.11. Ako ima kakav par za spontanu zabavu 🙂

Bo kaksna zenska ali par v paradisu danes,malo za druzbo

Ima li sexa ili nema?

kdo ali katera danes zvečer v savni paradizo ,,,mogoče par za gledat….

Iduću nedjelju pa nekoliko dana ćemo biti u Paradisu, par 47g. Ja bi a ona mašta ali ju je stid pa ako ima kakav par da ima strpljenja i živaca da ona zavede i navede moju na sex sa parom.

Nekajkrat sem prišla naivno (kot danes) v savno. Nisem vedel, kaj te lahko tam preseneti.

Nepričakovano srečanje s čednim parom (blondinka) v zunanjem bazenu – domes (opoldan) je bilo malo preveč razburljivo.. Žal sem moral po tem hitro oditi..

Uporabna fora, samo ne vem zakaj tisti, ki hočejo komu diskretno sporočiti, nimajo skrivnega znaka, da bi recimo diskretno naredili krog s prsti in palcem..

prevedeno z google prevajalnikom.

prejšnjo nedeljo zvecer, zelo zaljubljen par v paradizu, bili skupaj v parni savni…no in končata gresta ven pod tuš ,on po  tuširanju na počivalnik pri oknu, se ne vidi po savni, ona ostane pod tušem …pridem iz savne  ,grem pod tuš in gospa prijadra iz tuša pod tuš položi dlan čez moja usta in počasi z ustami požene kri v mojega prijateja in kar naenkrat odide k svojemu partnerju…no z malo zadrego grem do počivalnika , ki je dva vstran njihovim in opazim, da ima možakar na ušesih slušalke in da se je odpeljal….ona vzame brisačo in lepo na vodno posteljo…pocakam 3,4 minute in do napajalnika z vodo, da ocenim situacijo….ležalniki prazni samo ona na prvem lepo na trebuhu pripravljena za marsikaj….no ker je bilo pozno so bile savne prazne in lepo jaz do nje se spravim na njo in lepo z rokami od vratu navzdol…miška se lepo dvigne na kolena si ga naštima v luknico in potem se ji utrga ….nenasitna…no sem pa tud imel njenega na očeh, ded je spal ko top ona pa pritiskala ko …. ko sva končala gre do svojega , ga zbudi in adijo v sobo……bi jo še rad srečal, faca mi je ostala in pleše vsak dan pred očmi…. 🙂

JAZ PA SEM BIL VELIKOKRAT V TERME PARADISU IN VELIKOKRAT NA ŽALOST NALETEL NA STAREJŠE PARE NIKOLI NA MLADE PARE ALI NA SAMSKA DEKLETA MLADA ALI Z PARTNERJEM DA BI SI NEŽNEJŠI SPOL KAJ UPAL ŠKODA

Dolazim sutra (petak) u paradiso iza 17h. Ako ce bit žena ili parova za druzenje ili gledanje. Kupola u bazenu ili negdje na katu. 180/75/18

Saunagirl z veseljem

New Report

Close